رفتن به مطلب

بدترین بازی

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

لطفا بگین بدترین بازی ای که توی ژانر خودش تجربه کردین چی بوده

فقط به چند تا نکته توجه کنید

1.به نظرات هم احترام بذارید 

2.دلیل بد بودن اون بازی و بگین

لینک به دیدگاه

اول خودم شروع میکنم

کانتر

میدونم این بازی خیلی طرفدار داره ولی اصلا نمیفهممش 

گرافیک خوب نداره 

داستان خوب نداره ( آخه چرا باید یه دسته تروریست یه جایی و که هیچ کس نیست بمب گذاری کنن یه عده ضد تروریست مانع این کار بشن؟)

گیم پلیشم به نظر من به خیلی از بازی ها نمیرسه

در آخر هم از همه طرفداران این بازی عذر خواهی میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

کانتر

گرافیک خوب نداره

داستان خوب نداره ( آخه چرا باید یه دسته تروریست یه جایی و که هیچ کس نیست بمب گذاری کنن یه عده ضد تروریست مانع این کار بشن؟

دقیقا

بعدش اصلا همین بازی الهام بخش تروریست ها بوده :D

چون تا جای که یادم میاد از ۱۶-۱۷ سال پیش بود. در صورتی که تروریست ها ۱۰-۱۵ ساله دارند فعالیت میکنند.

ولی به دور از شوخی . از همون قدیم ها هم خیلی تعجب میکردم از اینهمه طرفدار.  توی هیچ گیم نتی مثلا بازی بتل فیلد ۲ دیده نمی شد با اینکه بخش چند نفره اش خیلی بهتر از کانتر بود.

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، aVaOMi گفته است :

ولی به دور از شوخی . از همون قدیم ها هم خیلی تعجب میکردم از اینهمه طرفدار. در صورتی که توی هیچ گیم نتی مثلا بازی بتل فیلد ۲ دیده نمی شد با اینکه بخش چند نفره اش خیلی بهتر از کانال بود

این قسمتش بیشتر از همه رو مخ بود میرفتی گیم نت میگفتی داداش بازی تحت شبکه چی داری میگفت کانتر میگفتی یعنی فقط کانتر و میشه رو شبکه بازی کرد bf و اینا نمیشه میگفت نه دیگه همه فقط کانتر بازی میکنن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، KVICRE گفته است :

Outlast, thief

درحد ۵ دقیقه بازی کردم و .....?

بازی های که در حد نیم ساعت بازی کردم و بعد حذف زیاد بود

ولی واقعا از man hunter خوشم نمیومد خیلی الکی خشن بود.

از بازی های خیلی شلوغ و با زامبی زیاد هم همچنین.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

بازی های که در حد نیم ساعت بازی کردم و بعد حذف زیاد بود

ولی واقعا از man hunter خوشم نمیومد خیلی الکی خشن بود.

از بازی های خیلی شلوغ و با زامبی زیاد هم همچنین.

man hunt که فک کنم تو یه سری کشورا فروشش ممنوع شد. یه روانی بازیو طراحی کرده بود قشنگ :D

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

این قسمتش بیشتر از همه رو مخ بود میرفتی گیم نت میگفتی داداش بازی تحت شبکه چی داری میگفت کانتر میگفتی یعنی فقط کانتر و میشه رو شبکه بازی کرد bf و اینا نمیشه میگفت نه دیگه همه فقط کانتر بازی میکنن

من و پسر خاله ام دو تا کیس رو بهم وصل میکردیم

نمیدونم چرا اینقدر سخت بود لامصب

با اینکه اون موقع ها در زمینه عیب یابی به مراتب از الان حضور ذهن بهتری داشتم بازهم یک ساعت با ویندوز xp کلنجار میرفتم تا اینکه دو تا کامپیوتر همدیگر رو بشناسند.

بعدش bf2 یا unreal2004 میزدیم با ۸ تا bot 

آخ آخ.  واقعا در هیچ بازی به اندازه unreal2004 مولتی پلی  "کپچر د  فلاگ ، دبل دومنیشن" ضربان قلب آدم بالا نمی رفت.

لینک به دیدگاه

بازی های بد خیلی زیادن!
دلایل هم معمولا داستان بد، گرافیک نامتناسب و خفه، گیم پلی ضعیف و ...
Theif
No Man's Sky
Outlast
تا حدودی Dishonored

لینک به دیدگاه

Division

برامم  مهم نیست هر چقدر دوست دارین منفی بدین و قبلشم یه نگاه به نظر کارشناس های بازی هم بندازین یعنی گند زد تو سبک MMO

از خریدش بشدت پشیمونم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

90 درصد بازیای 2016 و 2017 که تا الان اومدن واقعا مضخرف هستن

بازیهای کشکی با باج کمپانیها امتیازات عالی میگیرن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

90 درصد بازیای 2016 و 2017 که تا الان اومدن واقعا مضخرف هستن

بازیهای کشکی با باج کمپانیها امتیازات عالی میگیرن

دیگه 90 درصد هم زیاده بازی های خوب هم کم نبودن battlefield 1   horizon zero down  uncharted   

لینک به دیدگاه

Dlc assassin black flag یعنی  assassin freedom cry  درسته اسمش اساسین اما واقعا خیلی بد هست . تویه سیاه پوستی و کل ماموریت هات ازاد کردن سیاه پوستاست که اصن برام جذابیت نداره ( به عنوان یه بازی )

لینک به دیدگاه

من به شخصه مسخره ترین بازی عمرم که واقعا حالم ازشون بهم خورده که هم مشکلات گرافیکی داشتن هم مشکل داستانی و گیمپلی از شرکت دوست داشتنی Ubisoft بوده :|

بعد از Ac 2 واقعا این سری نابود شد کافیه برید ac3 رو بازی کنید تا بفهمید چقدر مسخرس بازی و چرت تر پایان بازی هست که اون شخص تیر خورده خود شخصیت اصلی یه چوب رفته تو پهلوش از یه ایالت میرن یه جا دیگه تو کافه همدیگرو بکشن xD

یا فارکرای 3و4 که انقدر خنده دار هستن که نگو

مثلا شما تیر میخوری شخصیتت از دستش چوب میکشه بیرون xD

یاد داستان بازی انقدر بی روح و چرته و شخصیت پردازی ها داغون به طوریکه شخصیت اصلی اصلا قیافش به کارایی که میکنه نمیخوره

دیگه مضخرف ترین فارکرای رو 4اش رقم زد با اون پایان خنده دارش معلوم نبود که ای جی روانی بود چی بود میخواست یه کوزه که خاک مادرش توش بود بذاره بالای کوه اون بدبخت شخصیت بده هم قبول کرد اولاش منتها ای جی در رفت و شروع کرد آدم کشی

یکی دیگه از مسخره ترین بازی های یوبیسافت عنوان The Crew این بازی انقدر مسخره هست ، از لحاظ گرافیکی که واقعا هیچی گرافیک داغون بازی پر از افت فریم میکرو لگ هایی که روی اعصابه سرعت شماری که کار نمیکنه روی ماشین ها مپ بسیار بزرگ که باعث شده بازی به این حال و روز در بیاد !

البته واقعا یه بازی از سمت ژاپنی ها اومد که کلا در مقایسه بازیهای یوبیسافت خوبن اسم این بازی هم چیزی نیست جز MGSV : THE PHANTOM PAIN به حدی برای این بازی تبلیغات شد و هایپ انجام گرفت که من بعد از بازی کردن نسخه گراند زیرو(که واقعا دعالی بود) بازیرو پیشخرید کردم

و جالبه وقتی بازی رو تموم میکنید یه علامت سوال بزرگ آخر بازی میمونه که تا الان جوابی براش نیست بازی به حدی مصنوعی و مسخرست که آدم حالش بهم میخوره ! اصولا این بازی داستان نداره  و همه چی انگار تقلبیه از جمله بیگ باس که واقعا تقلبیه و با تعریف و تمجیدی که ما از بیگ باس میبدونستیم اصلا نمیشد یه پزشک جاشو بگیره و بهتر از خودشم حتی ! و اینجوری شخصیت بیگ باس میره زیر  سوال! مسخره تر از این کل سری متال گیر که من سالیان سال فنش بودم رفت زیر سوال و انقدر این بازی برام تلخ بود که تا چند ماه هیچ بازی نصب نکردم! تا اینکه با بهترین بازی عمرم ویچر 3 آشنا شدم و خوشبختانه خاطره مضخرف این فنتوم پین یادم رفت

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راجب دوستانی که میگن کانتر استرایک بیخوده و چرا باید تروریستا یه جا که کسی نیست بمب گذاری کنن :

خب عزیز شما مثلا میری مپ Locker توی بتل 4 چرا باید این همه آدم سر یه زندان پوکیده که داره میریزه بمیرن؟ هیچیم که اونجا نیست xD

اصولا بازی های آنلاین محور داستان درست و حسابی ندارن مثل همین بتل فیلد ها

اتفاقا Csgo گرافیک بدی نداره و بسیار چالش بر انگیز و جالبه البته برای کسایی که فقط cod  و bf بازی کردن جهنمه ;)

کارایی با اسلحه ها خیلی بیشتر شبیه واقعیته تا بازی های دیگه نمونش برید یه سر به m4 عنوان cod و bf بزنید که اسلحه کلا لگد نداره مخصوصا توی کود

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با نظر اکثر دوستان راجب کانتر موافقم به نظرم آشغال هستش البته نظر شخصی (منفی ندین) و دوستان میگن وقتی گیم نت میری بازی تحت شبکه چی داری کانتر و کال اف های قدیمی ، چون اکثر سیستمهای گیم نت ها قدیمیه و کرکی بازی میکنن و همین بازیها رو میکشن و مفته ، من کلی رو مخ گیم نت محلمون رفتم که یکی دو تا بازی بخره نشد فقط کرکی ! اونم یه بازی بخره تو دو روز پولشو درمیاره و چندسال راحت بازی میکنن اما نمیخوان خرج کنن ! و کلاً بازی یوبی سافت اشغالاً دلایشو پست قبلی توضیح دادن ، یکیشم جاست کیس 3 ، مسخره بود فقط از این به اونور میپریدی سر راهت یه چند نفر هم میکشتی ! بقیه بازیهایی که بد بودن فعلا حضور ذهن ندارم چون از هاردم پاک میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

راجب دوستانی که میگن کانتر استرایک بیخوده و چرا باید تروریستا یه جا که کسی نیست بمب گذاری کنن :

خب عزیز شما مثلا میری مپ Locker توی بتل 4 چرا باید این همه آدم سر یه زندان پوکیده که داره میریزه بمیرن؟ هیچیم که اونجا نیست xD

اصولا بازی های آنلاین محور داستان درست و حسابی ندارن مثل همین بتل فیلد ها

اتفاقا Csgo گرافیک بدی نداره و بسیار چالش بر انگیز و جالبه البته برای کسایی که فقط cod  و bf بازی کردن جهنمه ;)

کارایی با اسلحه ها خیلی بیشتر شبیه واقعیته تا بازی های دیگه نمونش برید یه سر به m4 عنوان cod و bf بزنید که اسلحه کلا لگد نداره مخصوصا توی کود

توی bf که قضیه معلومه وسط جنگیم توی جنگ هم هدف کشتن دشمن و تسخیر پایگاه های اونه

خودت هم میگی دیگه گرافیک کانتر پیش بقیه بازی ها حرفی برای گفتن نداره

این مورد و که اسلحه ها توی cod لگد ندارن قبول دارم حتی اگه شات گان برداری ولی توی bf لگد اسلحه ها شدیدا احساس میشه و رفتار اسلحه ها خیلی شبیه واقیعیته

لینک به دیدگاه

- از بین بازی های بزرگ: Shadow of mordor .

بیش از ۱۰ ساعت  تحملش کردم تا بعد از دانلود کردن ۶۰ گیگ شاید به دلم بشینه ... اما نشد و ننشست!... گیم پلی فوق العاده خسته کننده ایی برای من داشت...

- lost planet 3 کلا دو الی سه دقیقه بازی کردم!

#########

بر خلاف دوستان بازی کانتر برای من بسیار جذاب و واقعا آرام بخشه !! 

یعنی ذهنم مشغول هرچیزی که باشه ، می‌شینم یک ساعت کانتر بازی می کنم ، خیلی قشنگ و ریلکس پا می شم می رم دنبال زندگی.... .

:D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

توی bf که قضیه معلومه وسط جنگیم توی جنگ هم هدف کشتن دشمن و تسخیر پایگاه های اونه

خودت هم میگی دیگه گرافیک کانتر پیش بقیه بازی ها حرفی برای گفتن نداره

این مورد و که اسلحه ها توی cod لگد ندارن قبول دارم حتی اگه شات گان برداری ولی توی bf لگد اسلحه ها شدیدا احساس میشه و رفتار اسلحه ها خیلی شبیه واقیعیته

آقا شما ایراد بنی اسرائیلی گرفتی قبولم نمیکنی xD

خب بازی همینه دیگه وگرنه اگه تروریست بمب نداشته باشن که همیشه ct برندس میکمپن یه جا تروریستا نتونن پیداشون کنن

والا یه زندان درب و داغون بنظر من پایگاه هیچ بنی بشری نیست xD

و گرافیکم همه چی نیست نمونش اورواچ که بهترین بازی پارسال شد پس همه چی فقط نگید گرافیک گرافیک

اتفاقا کانتر بازی هست که شما برای پیروزی توش باید تکنیک داشته باشی و تیم باهم هماهنگ باشه مخصوصا هرچی رنکت بالاتر باشه همین دیروز مسابقه رنک گلوبال (یکی از دوستان روس روی استیم) رو نگاه میکردم

جالب بود بازیاشون خیلی از تیم مقابل بهتر بود اما آخرش با نتیجه 16-11 باختن دلیلشم تیمی کار نکردن تیمشون و هماهنگی تیم مقابل بود

اما توی همین بتل تنها کافیه یه نفر با جت حرفه ای باشه یکی با تانک یکی با چاپر کلا تیم مقابل پوکیده

توی لاکر هم کافیه یه تیربار بگیری بشینی یه بند تیر بزنی به یه بدبختی میخوره دیگه :1_grinning:

و هیچ بازی مثل csgo برای من به شخصه چالش برانگیز نبوده و بعضی اوقات بسیار هیجان انگیز تر از بتل با کود هست

و اما ما که بتل بازی کردیم 1200ساعتم بازی کردیم اما اسلحه ها چندان چنگی به دل نمیزدن بازی خوبیه ها اما همونطور که گفتم در اکثر موارد بالانس نیست بازی

ولی خاطرات خیلی خوبی هم داشتیم در بتل 4 و بتل 3

مخصوصا مپ نوشهر بتل 3 و دماوند موتن که خیلی باحال بودن بتل 4 هم لاکر و شانگهای و پاراسل استورم

در 26 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

- از بین بازی های بزرگ: Shadow of mordor .

بیش از ۱۰ ساعت  تحملش کردم تا بعد از دانلود کردن ۶۰ گیگ شاید به دلم بشینه ... اما نشد و ننشست!... گیم پلی فوق العاده خسته کننده ایی برای من داشت...

- lost planet 3 کلا دو الی سه دقیقه بازی کردم!

#########

بر خلاف دوستان بازی کانتر برای من بسیار جذاب و واقعا آرام بخشه !! 

یعنی ذهنم مشغول هرچیزی که باشه ، می‌شینم یک ساعت کانتر بازی می کنم ، خیلی قشنگ و ریلکس پا می شم می رم دنبال زندگی.... .

:D

البته اگه گیر یه مشت اسمورف و روس نیفتی لذت بخشه وگرنه اعصاب که سهله یهو دیدی مانیتورو از پنجره انداختی بیرون xD

دو هفته پیش یه مچ رفتم سه تا فقط واستادن بیس میچرخیدن دور خودشون یکیم اسکورش شد 2-18 ما هم 16-2 باختیم xDDDD

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

من توی اون بحث از بازی های شوتر دیگه دفاع کردم

اگه یه نگاه به سایت های نقد بندازی کافیه یه ایرادی توی داستان بازی ها پیدا میکنن سریع شلوغش میکنن و میگن این بازی خیلی بده ولی یکی به این مورد گیر نمیده که این بمب تروریست ها که تو cs میترکه دقیقا چه اتفاقی میفته

این که شما میگی bf بازی گروهی نیست اشتباهه اگه تو یوتیوب تیم های حرفه ای و دنبال کنی میبینی هر تیم به یک تک تیر انداز ماهر ساپورت ماهر نیروی تهاجمی ماهرخلبان ماهر و... نیاز داره و اگه یک تیمی هر کدوم و از اینارو نداشته باشه 100 درصد نباخته در واقع اگه تیم حریف با همکاری بازی نکنه باخته 

شما هم در آخر قبول نمیکنی تیم سازنده کانتر روی گرافیک کم کاری کرده

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

من توی اون بحث از بازی های شوتر دیگه دفاع کردم

اگه یه نگاه به سایت های نقد بندازی کافیه یه ایرادی توی داستان بازی ها پیدا میکنن سریع شلوغش میکنن و میگن این بازی خیلی بده ولی یکی به این مورد گیر نمیده که این بمب تروریست ها که تو cs میترکه دقیقا چه اتفاقی میفته

این که شما میگی bf بازی گروهی نیست اشتباهه اگه تو یوتیوب تیم های حرفه ای و دنبال کنی میبینی هر تیم به یک تک تیر انداز ماهر ساپورت ماهر نیروی تهاجمی ماهرخلبان ماهر و... نیاز داره و اگه یک تیمی هر کدوم و از اینارو نداشته باشه 100 درصد نباخته در واقع اگه تیم حریف با همکاری بازی نکنه باخته 

شما هم در آخر قبول نمیکنی تیم سازنده کانتر روی گرافیک کم کاری کرده

والا ما که نیاز خیلی شدید به تیم ورک حسابی و هماهنگ بودن توی بتل ندیدیم دوست من خودت کلاهتو قاضی کن چجوری 32 نفر باهم از طریق یه تیم اسپیک زپرتی هماهنگ باشن؟

عزیز من کانتر آخرین نسخش مال 2012 هست اگه اشتباه نکنم و طوری طراحی شده که سیستمای سیب زمینی هم 100فریم رو بگیرن تا بتونن به روون ترین شکل ممکن بازی کنن نه یه چیزی مثل بتل 1 که فقط کارتای ها اند امروزی میتونن بالای 60فریم بگیرن

من بالاتر گفتم همه چی گرافیک نیست مثل اون cod4 ای که هنوز که هنوزه بهترین مولتی پلیر تاریخ کود رو داره یدک میکشه (البته اسنایپر mw2 که اسمش یادم نیست هم خیلی باحال بود باهاش qs میزدی)

شما اگه خیلی نگران داستانی اینجوری در نظر بگیر یه مشت تروریست میخوان یه جایی رو منفجر کنن که یا پایگاه هسته ای هست (مپ Nuke) یا یه مشت سلاح و تجهیزات ارتشیه مثل Dust 2 و نیروی ضربتی هم میخواد جلوشونو بگیره

من شرط میبندم حرفه ای ترین پلیرای بتلفیلد و حرفه ای ترین اسنایپر های بتلفیلد به پای پلیر های مسابقات cs از لحاظ واکنش و هنر بازی کردن نمیرسن  (نظر شخصی)

بنظرم بهتره تاپیک رو بیشتر از این تو خاکی نبریم اگه بحثی بود تشریف بیارید خصوصی

اتفاقا کانتر به مشکلات جامعه هم میپردازه که گروه ضربت مفنگی باشه میشه این

w080_20170615211824_1.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

من یک مورد دیگه هم بگم و دیگه بحث و تموم کنیم bf یک گروه بزرگ 32 نفره نیست بلکه از گروه های خیلی کوچکتر تشکیل میشه که اگه اونا کار خودشون و به درستی انجام بدن کل تیم پیروز میشه مطمئنم اگه شما هم به این شکل بازی میکردید توی اکثر رقابت ها پیروز میشدید

مورد دوم این که مطمئن باشید بهترین های bf 100 درصد بهترین های cs هم هستند چون معمولا بهترین ها خوره گیم هستند و توی تمام بازی ها میتونید پیداشون کنید

در مورد ضعیف بودن سیستم برای بازی کانتر هم بگم که من سیستم شاخی ندارم و بازی های bf 1 و غیره رو اصلا نمیتونم بالا بیارم ولی با این که بازی ها به خاطر قدرت سیستم ها پیشرفت نکنند کاملا مخالفم پیشرفت بازی ها و عرضه قطعات جدیدتر باعث ارزون تر شدن تکنولوژی هم میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...