رفتن به مطلب

ختم تاپیک فروش کارت گرافیک آکبند XFX R9-295X2 --- 1024bit

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان یه کارت گرافیک دابل R9-295X2  کاملا نو برا فروش دارم فقط می خواستم از محتویات پک عکس بگیرم بازش کردم .

مشخصات : چیپست 2 تا Hawaii XT  -  رم DDR5 / 8G - باس 1024 بیت - سیستم خنک کننده Liquid Cooling - خروجی mini DP*4 - DVI-D*1

لینک مشخصات شرکت سازنده : http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-295x2-hydra-edition-r9-295x-8qfa

قیمت مد نظر خودتون رو pv اعلام بفرمایید به بالاترین پیشنهاد تا روز شنبه سوم  تیر ساعت 12 ظهر فروخته خواهد شد لطفا زیر دو تومان هم قیمت ندید .

فروش حضوری بندرعباس ، ارسال به نقاط دیگر با تیپاکس یا ماهان اکسپرس هزینه حمل به عهده خریدار

با تشکر از لیون و عزیزان

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

ویرایش شده توسط ranjbar
کنسل شد ختم تاپیک
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ranjbar گفته است :

با سلام

دوستان یه کارت گرافیک دابل R9-295X2  کاملا نو برا فروش دارم فقط می خواستم از محتویات پک عکس بگیرم بازش کردم .

ابتدا بگم  کاری به گیمر یا ماینر ندارم کارت نو با دو سال گارانتی سازگار است پس تو تاپیک پست نکنید چرا قیمتش بالاست یا با کارتهای 256 یا 512 بیت مقایسه نکنید .

کسی که واقعا بهش نیاز داره و به کارش میاد بخره و عجله ای هم واسه فروش ندارم یعنی پایین تر از پایه نمی دم .

مشخصات : چیپست 2 تا Hawaii XT  -  رم DDR5 / 8G - باس 1024 بیت - سیستم خنک کننده Liquid Cooling - خروجی mini DP*4 - DVI-D*1

لینک مشخصات شرکت سازنده : http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-295x2-hydra-edition-r9-295x-8qfa

قیمت پایه : 4.000.000 تومان

گام : 50 هزار تومان

فوری : 4.500.000

تاریخ پایان : 48 ساعت بعد از استارت تاپیک

فروش حضوری بندرعباس ، بالاتر از قیمت پایه ارسال رایگان به خریدار

با تشکر از لیون و عزیزان

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

درود دوست عزیز

قصد دخالت ندارم ولی  هنوزم تاپیکتون طبق قوانین نیست و باید روی یه تیکه کاغذ اسم لیون کامپیوتر رو بنویسید

شما عکس   رو ویرایش کردین

لینک به دیدگاه

سلام مرسی

والا نمی دونم ولی جایی نگفتن روی کاغذ بنویسیم

گفتن باید اسم لیون و نام کاربری و تاریخ باشه

بازم ممنون اصلاحش می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...