رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، ATER گفته است :

تنها ، تنها و بازم میگیم تنها دلیل سرعت پایین  ، قیمت بالا ، کیفیت خیلی بد ، شیلتر و.. انحصاری بودن اینترنت هست (که برای حکومت هست )

وگرنه درست کردن زیرساخت ، ارزون کردنش ، بالا بردن کیفیتش و..  کار یک سال هم نیست.

هنوز منتظرم زنگ بزنن بهم برای تانوما. خ خ خ .

خبری نشد گفتم اول تیر ماه...

این هم از زیر ساختشون. فقط دوست دارن بلست خبری بدن یک سری خوشحال بشن!!

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

واقعا این اینترنت حجمی رو کی بود باب کرد؟ تو هیچ کدوم از کشورهای مطرح دنیا چیزی تحت عنوان اینترنت حجمی معنا نداره

سرعت و کیفیت اتصال و خدمات و پشتیبانی و آفرهای مالی و ... هست که اپراتور ها رو از هم دیگه تمایز میده

یکی از معروفترین ISP های اروپا :

https://www.plus.net/home-broadband/broadband-only

http://www.virginmedia.com/shop/broadband/compare.html?intcmpid=CAB_HP_Product_5PoundBroadband_ban1&buspart=uk_afl_a_cable_na_na_trade_direct_Skimlinks_generic&tduid=7d9d7b961c3950b3a29cc2a8e1eca854&CMP=DFA:1921795:115854716:288871583:0#bbphone

فقط قیمت ها و تعرفه ها رو ببینید...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

فقط میتونم بگم شت 

اینترنت فیبر نامحدود 76 مگابیت (سرعت دانلود تقریبا رو 10 مگابایت بر ثانیه) ماهی 23 پوند (تقریبا 100 تومن)

برا 1 مگابیت نامحدود شاتل من همینقدر دارم میدم :4_joy: اونم با پینگ فوق تخیلی و jitter و ضریب اشتراک و ....

لینک به دیدگاه

دلمون به نامحدود شبانه همراه اول خوش بود اونم برداشتن دیشب فهمیدیم مجبور شدم برای این 17 روز اخری یه دانلود سنگین رو شروع کنم که حداقل هم دلم خنک شه هم یه مدتی نیاز به دانلود سنگین نباشه انصافا فقط با همین میشد دانلود کرد اینم برداشتن 

photo_2017-06-24_12-25-56.thumb.jpg.b697586c282d5daddd19df683c7d1f1f.jpg

لینک به دیدگاه

تانوما که کلا بیخیال پیگیرشدمکرمانشاه فقط به 3 تا مجتمع میخوان بدن !!که اوناهمهیچکدوم خنواستن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخیرا مخابرات با کاهش سرعت اینترنت نامحدود مشترکین میخواد اونا رو به سمت مراکز مخابرات بکشونه و طرح های محدودش رو بفروشه و جایگزین کنه.

من 512 نا محدود دارم و پینگ قابل قبولی هم داره که برای بازی خوبه . تقریبا دو هفته بود که سرعت شده بود 128 و 5 بار با 2020 تماس گرفتم و عین 5 بار،5 جواب متفاوت گرفتم.

پنج شنبه رفتم مخابرات و نوبت گرفتم که رسیدگی کنن.مسئول اولی که باهاش صحبت کردم گفت محدود بردار که این دردسرهارو نداره و بعد از کمی پافشاری من روی اینترنت نا محدود، گفت زنگ بزن به 2020 و بعد اینکه گفتم 5 باز زنگ زدم و جواب درست ندادن به یه نفر دیگه پاس داد و با همین روال و رفتن پیش مقام های مختلف مرکز و توضیح جریان ، رسیدم به مدیر مرکز که فردی کاملا بی منطق و بی سواد بود.

بهش میگم سرعتم کم شده میگه محدود بگیر.میگم نمیخوام ، میگه نامحدود شیر 1 به 8 داره و ممکنه یه نفر از این 8 تا دانلود دائم داشته باشه که سرعتت کم شده و شیر 1 به 8 رو به شیر آبی که بین 8 نفر تقسیم میشه تشبیه کرد.

بهش میگم اینا ای پی استاتیکی داره و هر خطی یه سرعت براش تعریف شده و در لحظه کم و زیاد نمیشه . انقدر بی منطق حرف زد و منم هی جوابشو میدادم تا بالاخره به ید مبارک زحمت داد و دو تا دکمه تو سیستمش زد و درست شد .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اخیرا مخابرات با کاهش سرعت اینترنت نامحدود مشترکین میخواد اونا رو به سمت مراکز مخابرات بکشونه و طرح های محدودش رو بفروشه و جایگزین کنه.

من 512 نا محدود دارم و پینگ قابل قبولی هم داره که برای بازی خوبه . تقریبا دو هفته بود که سرعت شده بود 128 و 5 بار با 2020 تماس گرفتم و عین 5 بار،5 جواب متفاوت گرفتم.

پنج شنبه رفتم مخابرات و نوبت گرفتم که رسیدگی کنن.مسئول اولی که باهاش صحبت کردم گفت محدود بردار که این دردسرهارو نداره و بعد از کمی پافشاری من روی اینترنت نا محدود، گفت زنگ بزن به 2020 و بعد اینکه گفتم 5 باز زنگ زدم و جواب درست ندادن به یه نفر دیگه پاس داد و با همین روال و رفتن پیش مقام های مختلف مرکز و توضیح جریان ، رسیدم به مدیر مرکز که فردی کاملا بی منطق و بی سواد بود.

بهش میگم سرعتم کم شده میگه محدود بگیر.میگم نمیخوام ، میگه نامحدود شیر 1 به 8 داره و ممکنه یه نفر از این 8 تا دانلود دائم داشته باشه که سرعتت کم شده و شیر 1 به 8 رو به شیر آبی که بین 8 نفر تقسیم میشه تشبیه کرد.

بهش میگم اینا ای پی استاتیکی داره و هر خطی یه سرعت براش تعریف شده و در لحظه کم و زیاد نمیشه . انقدر بی منطق حرف زد و منم هی جوابشو میدادم تا بالاخره به ید مبارک زحمت داد و دو تا دکمه تو سیستمش زد و درست شد .

داداش چهار مگ نامحدود داری؟ کی مخابرات این سرویس رو می‌داده.

پی نوشت . اگر شما میتونی یه نفر نشون بده که از خدمات مخابرات راضی باشه. به جز دوستان ماساژورتون

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

فقط میتونم بگم شت 

اینترنت فیبر نامحدود 76 مگابیت (سرعت دانلود تقریبا رو 10 مگابایت بر ثانیه) ماهی 23 پوند (تقریبا 100 تومن)

برا 1 مگابیت نامحدود شاتل من همینقدر دارم میدم :4_joy: اونم با پینگ فوق تخیلی و jitter و ضریب اشتراک و ....

این که چیزی نیست اگر در محدودشون نباشی میان چی کار میکنن برات؟ VDSL راه میندازن با کلی امکانات دیگه که رضایت داشته باشی!! VDSL همون فیبر هست تا کابینت محله.

بعد اینجا میگن زیر ساخت نیست! کاری داره برای هر محله WIFI قرار بدن؟ والا نه فقط نمیخان چون این طوری بیشتر براشون درامد داره. اول من فکر میکردم مثلا به خاطر مسائل غیره(حرام است :Dو ...) و از این حرفا این طوری خدمات میدن. نگو همش بر میگرده به بخور بخور و گرین کارت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

این که چیزی نیست اگر در محدودشون نباشی میان چی کار میکنن برات؟ VDSL راه میندازن با کلی امکانات دیگه که رضایت داشته باشی!! VDSL همون فیبر هست تا کابینت محله.

بعد اینجا میگن زیر ساخت نیست! کاری داره برای هر محله WIFI قرار بدن؟ والا نه فقط نمیخان چون این طوری بیشتر براشون درامد داره. اول من فکر میکردم مثلا به خاطر مسائل غیره(حرام است :Dو ...) و از این حرفا این طوری خدمات میدن. نگو همش بر میگرده به بخور بخور و گرین کارت.

داداش بحث نتونستن نیست دقیقا همونطوری که خودت گفتی. بحث نخواستنه

مگرنه دانشش هم نبود اینهمه شرکت چینی و اروپایی و ... حاضر بودن با کله چهار نعل بیان در عرض 4 5 سال کل زیر ساخت نت ممکلت رو از اول بکشن و درست کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Alone In THE Darkness گفته است :

داداش چهار مگ نامحدود داری؟ کی مخابرات این سرویس رو می‌داده.

نه عزیز.512 کیلو بیته سرعت.

اینم یکی دیگه از معضلات مخابراته:70_poop:....هیچ isp ای سرعت رو برحسب بیت نمیزد(جدیدا اونام یاد گرفتن به بیت میزنن)با همین ترفند مخابرات کلی اینترنتاشو به مردم انداخت و برای توجیه حرفش گفت هر بایت 8 کیلو بیته و مردم کم دانش هم باور میکردن. و برای کسایی هم که اینو قبول نداشتن میگفت شیر 1 به 8 داره که اینجور میشه.

ما همچین ریچ نیسیم همچین سرویسی داشته باشیم D:

با سرعت 64 KBps سر میکنیم:1_grinning:

لینک به دیدگاه

آهان خودمم  همین سرویس رو دارم. راستی بچه ها هیچکی از این VDSL چیزی نمی دونه. VDSL همون تانوما هستش ؟درصورتی که وی دی ای اس ال  از کابل مسی هم پشتیبانی میکنه و میگه نیازی به توضیح خطوط کابلی جدید فیبر نوری نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alone In THE Darkness گفته است :

آهان خودمم  همین سرویس رو دارم. راستی بچه ها هیچکی از این VDSL چیزی نمی دونه. VDSL همون تانوما هستش ؟درصورتی که وی دی ای اس ال  از کابل مسی هم پشتیبانی میکنه و میگه نیازی به توضیح خطوط کابلی جدید فیبر نوری نیست

VDSL همون فیبر هست تا کابینت مخابرات محلتون. بعدش میشه سیم مسی تا مودم. تصور کن ِdsl در فاصله های نزدیک در حد 100 متر هست. سرعتش هم 50 مگ هست. کم و بیش.

عالی هست بعضی از مناطق تهران دارن. بقیه استان ها دارن تانوما میگیرن. که کاملا فیبر نوری هست ...

لینک به دیدگاه

ببینم دوستان

ینی الان اینترنت نامحدود مخابرات برا خونه ها هم قطع میشه ؟

آخه نه سرعت داره نه پینگ ولی خوب یه آب ابریکه است که کارام رو راه میندازه.

لینک به دیدگاه

نه داداش اونجوری که چندین ساله رسمش هست.
شما قراردتون تمدید خودکاره؛ نامحدودی ها ولی باید حواسشون باشه که سرعت رو کم نکننن 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

VDSL همون فیبر هست تا کابینت مخابرات محلتون. بعدش میشه سیم مسی تا مودم. تصور کن ِdsl در فاصله های نزدیک در حد 100 متر هست. سرعتش هم 50 مگ هست. کم و بیش.

عالی هست بعضی از مناطق تهران دارن. بقیه استان ها دارن تانوما میگیرن. که کاملا فیبر نوری هست ...

داداش تو فروم جای دیگه اطلاعات کاملی  داده بود یه نفر .آره همه ی داستان ها رو فهمیدم
تو PMUهای هر محل،  کافوهای نوری ای  داره که خطوط فیبر نوری(که از مرکز مخابراتی کشیده شده تا دکل های کابینتی PMU) تو این کابینت ها تا جعبه تقسیم هر خونه با سیم مسی میکشن. تا جعبه تقسیم از اونجا به بعد هم باز هم سیم مسی تا مودم مخصوص که محدوده فرکانسی بالاتر از ADSL باشه که تبدیل به VDSL  بشه.

اما یه سوال دارم : این قانون 300 متر چیه؟ یعنی اگر فاصله بیشتر از 300 متر باشه نمیشه کاری کرد برای حفظ کیفیت؟
اگر اینجوری باشه که فرق ADSL و VDSL همون مودمه خاصه که:|

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Alone In THE Darkness گفته است :

داداش تو فروم جای دیگه اطلاعات کاملی  داده بود یه نفر .آره همه ی داستان ها رو فهمیدم
تو PMUهای هر محل،  کافوهای نوری ای  داره که خطوط فیبر نوری(که از مرکز مخابراتی کشیده شده تا دکل های کابینتی PMU) تو این کابینت ها تا جعبه تقسیم هر خونه با سیم مسی میکشن. تا جعبه تقسیم از اونجا به بعد هم باز هم سیم مسی تا مودم مخصوص که محدوده فرکانسی بالاتر از ADSL باشه که تبدیل به VDSL  بشه.

اما یه سوال دارم : این قانون 300 متر چیه؟ یعنی اگر فاصله بیشتر از 300 متر باشه نمیشه کاری کرد برای حفظ کیفیت؟
اگر اینجوری باشه که فرق ADSL و VDSL همون مودمه خاصه که:|

درسته دقیقا.

مهم نیست دیگه چون کابینت هر محله باید زیر 300 متر باشه فاصلش از هر خونه. مگر موارد خاص! مسکن مهری چیزی... چمیدونم. برا ما که زیر 50 متر هست فاصلش.

انجام نمیدن این کارو برای شهرستان ها... همین FTTH هم گفتن انجام میدن که ندادن...

لینک به دیدگاه

دوستان. بسته های همراه اول به روز شد فوق العاده شده ! 

دوباره بسته ها برگشته. بسته های نامحدود هم برگشته شبانه ها . 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

واعظی: تعرفه های جدید اینترنت به نفع مردم بود اما به خاطر اعتراضات لغو شد

http://digiato.com/article/2017/08/12/واعظی-تعرفه-های-جدید-اینترنت-به-نفع-مرد/

.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

واعظی: تعرفه های جدید اینترنت به نفع مردم بود اما به خاطر اعتراضات لغو شد

http://digiato.com/article/2017/08/12/واعظی-تعرفه-های-جدید-اینترنت-به-نفع-مرد/

.

یکی نیست بهش بگه : " فرو کردن اینترنت گرون با حجم داخلی زیاد کجاش به نفع مردم هست ؟"

فکر کنم از مردم منظورش آغا زاده هایی بود که با فروش این نت ها کلی پول به جیب میزدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...