رفتن به مطلب

فروش فوق العاده asus gtx 960 turbo oc 4gig (کاهش قیمت)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 19 ساعت قبل، willson گفته است :

650 همین الان خریدارم

متاسفانه نمیتونم با این قیمت بدم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/30, 11:10:14، sam azadfar گفته است :

Up

سلام.

با GTX 970 MSI تعویض دارید؟

چقدر سر میدید؟

https://www.msi.com/Graphics-card/GTX-970-GAMING-4G.html#hero-overview

گارانتی هم داره.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

سلام.

با GTX 970 MSI تعویض دارید؟

چقدر سر میدید؟

https://www.msi.com/Graphics-card/GTX-970-GAMING-4G.html#hero-overview

گارانتی هم داره.

شما بگید چقدر مد نظرتون هست ؟ اگر لطف کنید تو پ.خ بگید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 14:21:31، willson گفته است :

Up

ویرایش شده توسط sam azadfar
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/06, 14:05:07، Ehsan^ گفته است :

این کامنت بنده هم اسپم حساب میشه

ولی نمیشه نگفت

کی میخواهیم یاد بگیریم در تاپیک فروش دیگران دخالت نکنیم و شعار ندیم؟؟

تاپیک فروش دیگران دیوار نیست که روش دلنوشته و یادگاری و نظر فنی خودمون رو بنویسیم

فروشنده دوست داره هر قیمتی بگذاره این به بقیه اجازه نمیده نظرات کلان اقتصاد در معاملات خودشون رو ارائه بدهند

شما دوست نداری نخر

این دوستان حقوق مصرف کننده دوستمون خودشون تاپیک فروش بزنند و بدهند فی سبیل الله

فرمایشات شما درمورد دوستانی که تو سر مال مردم میزنن و  فقط هدفشون بزخری و اینگونه مسائل هست صحیح هست

اما از نظر بنده، اینجا به عنوان یک فروم تخصصی که مورد اعتماد مردم هست، بهتر بود حداقل یک کارشناس قیمت داشته باشه تا قیمت اجناس حداقل معقول باشه (توسط مدیریت که نه سیخ بسوزه نه کباب) نه اینکه قیمت گذاری با سایت باشه ها، منظورم اینه که حداقل و حداکثری برای قیمت تعریف بشه چرا که خیلی از استارتر ها خودشون از ارزش روز اجناس آگاه نیستند.

وقتی کاربر جدیدی از این انجمن جنسی خریداری میکنه و بعد متوجه میشه قیمت بسیار بالا بوده،حداقل بنده خودم رو مسئول میدونم که اطلاعات رو داشتم و راهنمایی نکردم

صرفا جهت اطلاع صاحب موضوع عرض میکنم :

22146150086231320929_vga.jpg

3090150086231422628_perfrel_1920_1080.pn

قیمت آکبند 1050ti چهار گیگ : 715 تومان (و البته مصرف 1050ti دقیقا نصف 960 هست و طبیعیست در بعضی فاکتور ها ضعیف تر باشه، اما عموما، معادل هستند)

http://lioncomputer.ir/product/10079/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1050+Ti+OC+Edition+4GB/

http://lioncomputer.ir/product/11935/+کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1050+Ti+AERO+ITX+4G+OC/

حال شما خودتون قیمت دست دوم 1050ti رو تایین کنید و سپس مبلغی ازش کم کنید(حتی کم نکردین هم موردی نیست) تا به قیمت دست دوم کارت خودتون برسید

قیمت ابتدایی شما صد تومن بالاتر از آکبند 1050ti بود، حال معقول تر شده و به قیمت آکبند 1050ti رسیده، اما خود شما به عنوان یک خریدار، آیا حاضر به خرید کارت دست دومی که قیمت آکبند کارت معادل (و حتی بهترش) همون قیمت هست خواهید شد؟ امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم.

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

سلام واقعا حرفش درسته الان دیگه گذشته نیست مردم با کمترین سواد و آگاهی با یه سرچ کوچیک میتونن به چنتا سایت مرجع اعتماد کنن و مقایسه کارت ها رو ببینن و چیزی از پرفورمنس و بازدهی کارت و حتی ارزش خرید کارت رو متوجه شن من اصلا به استارتر محترم و قیمتشون کاری ندارم ولی اون دوره گذشته که میگن کارت من فلان قدر باس داره فلان قدر رم داره و .... پس انقدر میارزه .وقتی برای بعضی از دوستان که قصد فروش کارت رو دارن با دلیل ثابت میکنی که واقعا قیمت کارت این نیست یه سری خود شیرین وارد عمل شده و اسم بزخری رو ادم میزارن و تنها دلیلشونم از این کار اینه که خودشون مشابه اون کارت رو دارن. نمی خوان قبول کنن شایدم دوست ندارن قبول کنن . یه نظر بالا میدن هم فروشنده وهم خریدار رو به مشکل میندازن

منم احساس می کنم فروم باید حتما یه کارشناس فروش داشته باشه

شما خودتون قضاوت کنین 750ti رو دسته دو گذاشته 500

950 رو دسته دو با دو سال کار گذاشته 500

امیدوارم استارتر محترم ناراحت نشن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir.coder گفته است :

قیمت آکبند 1050ti چهار گیگ : 715 تومان (و البته مصرف 1050ti دقیقا نصف 960 هست و طبیعیست در بعضی فاکتور ها ضعیف تر باشه، اما عموما، معادل هستند)

http://lioncomputer.ir/product/10079/کارت+گرافیک+زوتاک+GTX+1050+Ti+OC+Edition+4GB/

http://lioncomputer.ir/product/11935/+کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1050+Ti+AERO+ITX+4G+OC/

حال شما خودتون قیمت دست دوم 1050ti رو تایین کنید و سپس مبلغی ازش کم کنید(حتی کم نکردین هم موردی نیست) تا به قیمت دست دوم کارت خودتون برسید

قیمت ابتدایی شما صد تومن بالاتر از آکبند 1050ti بود، حال معقول تر شده و به قیمت آکبند 1050ti رسیده، اما خود شما به عنوان یک خریدار، آیا حاضر به خرید کارت دست دومی که قیمت آکبند کارت معادل (و حتی بهترش) همون قیمت هست خواهید شد؟ امیدوارم ناراحتتون نکرده باشم.

ویرایش شده در 39 دقیقه قبل توسط amir.coder

دمت گرم  امیر جان حال کردم 

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی. خواهشا. لطفا. در تاپیک فروش دیگران نظر ندهید
اگر انتقادی از قیمت فروشنده دارید برید در پیام خصوصی درمیون بزارید نه اینکه اینجا رو پر کنید از نظرات و هی تاپیک فروش رو بالا بیارید.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اولا که از قیمت جنس ایشون بهشون انتقاد شده و ایشان نپذیرفته اند اینکه درین موضوع پست زدم به خاطر آگاهسازی کاربران بود

دوما که لیست آخرین ارسالات بازارچه مدت زیادیست  از سایر موضوعات انجمن جدا شده و بالا اومدن موضوعات هیچ اشکالی ندارد خصوصا که هدف بنده فقط کمک به استارتر و کاربران بوده

بنده نه قیمتی برای جنس دوستمون تایین کردم، و نه از قیمت زدنشون ایرادی گرفتم، همینطور که دیدید نوشتم شما خودتون با توجه به این اطلاعات ارزش جنستون رو مشخص کنید. فقط اطلاعات دادم تا چه استارتر چه کاربران راهنمایی بشن و با چشم باز معامله کنند.

در پنج سالی که بنده درین انجمن فعال هستم هیچوقت به قیمت کسی اهانت نکردم. و بی محتوا ترین پست ممکن درین موضوع رو پست شما میبینم که حتی اگه انتقادتون به بالا اومدن بی مورد تاپیک باشه، کسی که این کارو کرده خود شمایید.

گویا خیلی ها درین جامعه از آگاه شدن مردم و بالا رفتن اطلاعاتشون دل خوشی ندارند

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

از گفته خویش پشیمان گشتم.

ویرایش شده توسط Magneto
لینک به دیدگاه

اشتباه شد.

ویرایش شده توسط Magneto
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amir.coder گفته است :

فرمایشات شما درمورد دوستانی که تو سر مال مردم میزنن و  فقط هدفشون بزخری و اینگونه مسائل هست صحیح هست

اما از نظر بنده، اینجا به عنوان یک فروم تخصصی که مورد اعتماد مردم هست، بهتر بود حداقل یک کارشناس قیمت داشته باشه تا قیمت اجناس حداقل معقول باشه (توسط مدیریت که نه سیخ بسوزه نه کباب) نه اینکه قیمت گذاری با سایت باشه ها، منظورم اینه که حداقل و حداکثری برای قیمت تعریف بشه چرا که خیلی از استارتر ها خودشون از ارزش روز اجناس آگاه نیستند.

وقتی کاربر جدیدی از این انجمن جنسی خریداری میکنه و بعد متوجه میشه قیمت بسیار بالا بوده،حداقل بنده خودم رو مسئول میدونم که اطلاعات رو داشتم و راهنمایی نکردم

صرفا جهت اطلاع صاحب موضوع عرض میکنم :

22146150086231320929_vga.jpg

3090150086231422628_perfrel_1920_1080.pn

سلام دوست عزیز اولا عکسایی که گذاشتین مربوط به ۹۶۰ دو گیگ هست چه طور کسی که میخواد مردم رو آگاه کنه این اشتباه رو میکنه. در ضمن فکر نمیکنم این تایپیک جایی برای نقد افراد و قیمت ها باشه و صرفا برای فروش هست . مردم خودشون توانایی تصمیم گیری دارن و نیاز به راهنمایی دیگران فکر نکنم باشه.5976181750f0d_Screenshot_-_1.thumb.jpg.4e93eb60c5e2826655db56108fa8040c.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sam azadfar گفته است :

سلام دوست عزیز اولا عکسایی که گذاشتین مربوط به ۹۶۰ دو گیگ هست چه طور کسی که میخواد مردم رو آگاه کنه این اشتباه رو میکنه. در ضمن فکر نمیکنم این تایپیک جایی برای نقد افراد و قیمت ها باشه و صرفا برای فروش هست . مردم خودشون توانایی تصمیم گیری دارن و نیاز به راهنمایی دیگران فکر نکنم باشه.5976181750f0d_Screenshot_-_1.thumb.jpg.4e93eb60c5e2826655db56108fa8040c.jpg

خوب عزیز ما اگه به همین عکس شما استناد کنیم هر دو تا کارت یک پرفورمنس دارن.

خوب کارت 1050ti هم آکبنده این قیمت هم کم مصرف تره هم سری جدیده بهینه شده مثلا مصرف VRAM تو بازیا سری ۱۰۰۰ کمتر از ۹۰۰ ه بلطف فشرده سازیش

شما خودتون جای خریدار بذارید دوست عزیز.

باور کنید اگه قیمت اوکی بود تا الان کارت خریداری شده بود خود من حتی میخوام  کارت بخرم ولی با این قیمت نمیتونم زیر بار جنس کارکرده برم!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/02, 09:04:17، kohyar گفته است :

یه سری خود شیرین وارد عمل شده و اسم بزخری رو ادم میزارن و تنها دلیلشونم از این کار اینه که خودشون مشابه اون کارت رو دارن. نمی خوان قبول کنن شایدم دوست ندارن قبول کنن . یه نظر بالا میدن هم فروشنده وهم خریدار رو به مشکل میندازن

من عذر خواهی میکنم از استارتر و ناظرین ولی مجبورم اینجا بپرسم که بعدا" استناد داشته باشه صحبت هام

با من کار داشتی شما؟

لینک به دیدگاه

خود شیرین گرامی اگه نظر فنی نداری بی خودی فروم رو شلوغ نکن مشکلت با منه بیا پیغام خصوصی

با عرض معذرت از همه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...