رفتن به مطلب

خریدار گرافیک 1050ti یا GTX 1060 3G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، _theghostsleader_ گفته است :

من تو ابان داشتم اینو فروختم 600 بیشتر از 600 نمیرزه .

ارزش کارت R9 280X بین 500 تا 550 تومنه بسته به مدل و وضعیت کارت.توی بنچمارکهای مختلف هم نگاه کنید الان کارت 1050TI داره پابه پاش میاد.مصرف کارت 280X بالای 250واته و مصرف کارت 1050 کمتر از 80 وات. 1050 جدیدتره و گارنتی داشتنش هم یک مزیته.به شخصه برای یه 280X تا 550 حاضرم بپردازم بیشتر نه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، farsar گفته است :

290 میخوای؟

مدل دقیق؟ قیمت؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، badgamer گفته است :

ممنون از پیشنهادتون ولی به نظر خودتون قیمتی که فرمودید برای کارتی که بیش از 3 سال از عمرش می گذره  و الان هم گارانتی نداره قابل توجیه هست.در حالی که کارت 1050ti از برند galax توی همین سایت لیون به صورت آکبند با گارانتی 2 ساله 669 داره فروخته میشه.توی بنچمارکها هم این دو کارت پا به پای هم میان.و این رو هم در نظر بگیرید که کارت 1050ti مصرف برق خیلی کمتری نسبت به کارت شماداره حتی نیازی به کابل برق جدا هم نداره و 3 سال از کارت شما جدیدتره.به این قیمت خیر نمی خوام کمتر خواستید بفروشید در پخ در خدمتم.

درود بر شما

کار خوبی میکنید زیز بار گرون فروشی نمیرید

متاسفانه یجور شده کارتای amd انگار از طلا درست شدن و به قیمتای عجیب غریب میدن

برای ماهایی که گیمر  هستیم قطعا این قیمتا ارزش نداره اونم برای کارتی که چند سال کارکرده 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، badgamer گفته است :

مدل دقیق؟ قیمت؟

his r9 290 مدل رفرنس

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ArashMiniStar گفته است :

درود بر شما

کار خوبی میکنید زیز بار گرون فروشی نمیرید

متاسفانه یجور شده کارتای amd انگار از طلا درست شدن و به قیمتای عجیب غریب میدن

برای ماهایی که گیمر  هستیم قطعا این قیمتا ارزش نداره اونم برای کارتی که چند سال کارکرده 

از وقتی ماینینگ افتاده رو دور اینجوری شده.پولشو یکی دیگه میخوره چوبشو من گیمر.:(

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، farsar گفته است :

his r9 290 مدل رفرنس

ممنون.از پیشنهادت دنبال نسخه غیررفرنسم.:)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، badgamer گفته است :

از وقتی ماینینگ افتاده رو دور اینجوری شده.پولشو یکی دیگه میخوره چوبشو من گیمر.:(

منم از قبل امتحانای دانشگاه تا الان دنبال کارتم.متاسفانه کارتای قدیمی خیلی قیمت بدی میدن.ادم ترجیح میده 1050ti آک بگیره.اصلا توجه نمبکنن که کارتای جدید اومده قدرت بیشتر و بهینه تر حتی.مثلا سری ۱۰۰۰ تو مصف وی رم از سری قبلی ۹۰۰ خیلی بهتره

ولی متاسفانه...

اون کارتای ماین هم کم کم از چشم میفته الان ماین بخاطر حجوم ملت سختیش زیاد شده سود کم.چند وقت دیگه یهو کارتای کارکرده ۴۷۰ ۴۸۰ بازار دیدی پر کردن تعجب نکن :/

لینک به دیدگاه

من که قبول دارم بعضیا قیمت عجیب غزیب میدن

اما وقتی که شما بخوای مثلا 290 رو بگی 600تومن چون مصرفش و ... زیاده خب بی انصافیه به چند دلیل

1-کسی که میخواد کارت قبلیشو رد کنه که خودش محو نمیشه میخواد ارتقا بده مثلا فرض کن خودت 290داری که از 470 حدود 7-8درصد قویتره بعد 290خودتو بدی 600تومن بری 400تومن روش بذاری تا دوباره همون 470رو بخری؟ انصافه؟

2-این بحث مصرف بالا و این حرفا رو صرفا برای زدن توی سر جنس مردم نزنید مصرف بالای کارت های سری قبل به هیچ عنوان هزینه بر نیست شما 1کیلووات ساعت برق مصرف کنی حدود 50تومنه

خودت حساب کن مثلا 300وات اگه در طول روز 18ساعتم روشن باشه و از تمام قدرتشم استفاده کنی که این برق رو مصرف کنه میشه ماهی 8100 تومن که با مالیاتو اینا بگو اصلا 10تومن خیلیه واقعا براتون؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اما وقتی که شما بخوای مثلا 290 رو بگی 600تومن چون مصرفش و ... زیاده خب بی انصافیه به چند دلیل

1-کسی که میخواد کارت قبلیشو رد کنه که خودش محو نمیشه میخواد ارتقا بده مثلا فرض کن خودت 290داری که از 470 حدود 7-8درصد قویتره بعد 290خودتو بدی 600تومن بری 400تومن روش بذاری تا دوباره همون 470رو بخری؟ انصافه؟

2-این بحث مصرف بالا و این حرفا رو صرفا برای زدن توی سر جنس مردم نزنید مصرف بالای کارت های سری قبل به هیچ عنوان هزینه بر نیست شما 1کیلووات ساعت برق مصرف کنی حدود 50تومنه

خودت حساب کن مثلا 300وات اگه در طول روز 18ساعتم روشن باشه و از تمام قدرتشم استفاده کنی که این برق رو مصرف کنه میشه ماهی 8100 تومن که با مالیاتو اینا بگو اصلا 10تومن خیلیه واقعا براتون؟

من هرگز نگفتم 290 رو 600 می خوام.هرچند فروشندگان با انصافی هستند که مدل رفرنس این کارت رو 620 قیمت میزارن.مثل آقا معین (Hex)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/74844-فروش-مانیتور-his-r9-290-،-asus-vx238h-w-روتر4glte-d-link-و/

اما وقتی یه نفر میاد برای این کارت تاپیک میزنه و قیمت رو میزاره بالای 800 آدم نمیدونه چی بگه درسته کارت خودشه هر قیمتی دلش می خواد می تونه بزاره ولی انصافم خوب چیزیه.خودشو بزاره جای خریدار حاضره برای همچین کارتی این هزینه رو بپردازه؟فکر نکنم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، badgamer گفته است :

من هرگز نگفتم 290 رو 600 می خوام.هرچند فروشندگان با انصافی هستند که مدل رفرنس این کارت رو 620 قیمت میزارن.مثل آقا معین (Hex)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/74844-فروش-مانیتور-his-r9-290-،-asus-vx238h-w-روتر4glte-d-link-و/

اما وقتی یه نفر میاد برای این کارت تاپیک میزنه و قیمت رو میزاره بالای 800 آدم نمیدونه چی بگه درسته کارت خودشه هر قیمتی دلش می خواد می تونه بزاره ولی انصافم خوب چیزیه.خودشو بزاره جای خریدار حاضره برای همچین کارتی این هزینه رو بپردازه؟فکر نکنم.

خب شما اینو در نظر بگیر کصسی مثل جناب معین کارشون خرید و فروش هست و اگه کارتشونو بدن بی گرافیک نمیمونن یا شاید کارت گرافیک اصلیشون اون نبوده مال کسی بوده یا شاید خودشون از کسی خریده بودند و حالا خواستن بفروشن

من هم روی حرفم با شخص شما نبود کلی گفتم

بله 800 ارزش نداره اما تا 750اینا میصرفه خریدش ولی فروشنده باید با 1050تی ای سر کنه که اصلا به پای 290 هم نمیرسه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب شما اینو در نظر بگیر کصسی مثل جناب معین کارشون خرید و فروش هست و اگه کارتشونو بدن بی گرافیک نمیمونن یا شاید کارت گرافیک اصلیشون اون نبوده مال کسی بوده یا شاید خودشون از کسی خریده بودند و حالا خواستن بفروشن

من هم روی حرفم با شخص شما نبود کلی گفتم

بله 800 ارزش نداره اما تا 750اینا میصرفه خریدش ولی فروشنده باید با 1050تی ای سر کنه که اصلا به پای 290 هم نمیرسه

عزیز شما دقت کنید که آک کارت 1050 تی ای 670 تومنه.کارکردش میاد زیر ۶۰۰ تومن ! آک با کارکرده نباید یکی کرد خداوکیلی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

عزیز بحث مصرف نیست فقط

شما هم پاور قویتر باید بندازی هزینه بیشتر یک دلیل

کارتهای سری جدید خصوصا 1000 انویدیا از نظر مصرف وی رم خیلی بهینه ترن خصوصا در برابر ای ام دی 290

بعد اینکه کارت الان ساپورت درایور بهتری میشه 

فریم ریتا هم که مشخصه

یکم بالاترش 950 تومن کارت  1060 ti 6gb هست که همشون رو میخوره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

درضمن کارت 470 و 480 قیمت های فضایی دارن بخاطر ماین وبحث روشون اشتباهه برای یک گیمر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ArashMiniStar گفته است :

عزیز بحث مصرف نیست فقط

شما هم پاور قویتر باید بندازی هزینه بیشتر یک دلیل

کارتهای سری جدید خصوصا 1000 انویدیا از نظر مصرف وی رم خیلی بهینه ترن خصوصا در برابر ای ام دی 290

بعد اینکه کارت الان ساپورت درایور بهتری میشه 

فریم ریتا هم که مشخصه

یکم بالاترش 950 تومن کارت  1060 ti 6gb هست که همشون رو میخوره

اول از همه شما کارت با یه پاور 650وات هم راه میفته که قیمتش نهایت 50-60تومن با پاور 550یا 600وات همین 1060 فاصله هست

2-کی 960تومن 1060رو میده؟ وقتی نوش حدود 1300 هست؟

4-دوست عزیز 1060تی ای نداریم

5- توی دایرکت 12 باز 290ایکس از 1060 بهتر عمل میکنه در کل

6-ای ام دی ساپورت کارتاش از سریق درایور بسیار بهتر هست تا انویدیا

7-کمتر از 7-8ماه دیگه سری ولتا عرضه میشه که در این صورت سری پاسکال و سری 10 انویدیا کلا میپوکه

8-لطفا انقدر پست ندید تاپیک همش آپ میشه و حق بقیه دوستان ضایع میشه بحثی بود تشریف بیارید خصوصی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

اول از همه شما کارت با یه پاور 650وات هم راه میفته که قیمتش نهایت 50-60تومن با پاور 550یا 600وات همین 1060 فاصله هست

2-کی 960تومن 1060رو میده؟ وقتی نوش حدود 1300 هست؟

4-دوست عزیز 1060تی ای نداریم

5- توی دایرکت 12 باز 290ایکس از 1060 بهتر عمل میکنه در کل

6-ای ام دی ساپورت کارتاش از سریق درایور بسیار بهتر هست تا انویدیا

7-کمتر از 7-8ماه دیگه سری ولتا عرضه میشه که در این صورت سری پاسکال و سری 10 انویدیا کلا میپوکه

8-لطفا انقدر پست ندید تاپیک همش آپ میشه و حق بقیه دوستان ضایع میشه بحثی بود تشریف بیارید خصوصی

اشتباه تایپی شد تی آی

950 تومن کارت گلکس 1060 ۶گیگ با یک سال و نیم گارانتی سراغ دارم میخوای؟ 

آک کارت 1060 گینوارد و گلکس لیون کامپیوتر 1150 باورت نمیشه خودت ببین

لینک به دیدگاه

یعنی یه آدم منصف که بخواد کارتشو بفروشه پیدا نمیشه.:(

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، izadjo6037 گفته است :

خوب بیا عزیز کارت ۲۸۰x  منو وردا پونصد تومن

با اساتید مشورت کردم از خرید مدل 280x منصرف شدم.290 غیر رفرنس قیمت مناسب به شرط مهلت تست و تضمین این که کارت ماین یا اور یا تعمیر نشده باشه میشه راجبش بحث کرد و لی 280x رو کلا بی خیال شدم.

لینک به دیدگاه

1060 3گیگ

r9 290 و r9 290x به شرط ماین نشدن خریدارم.

ویرایش شده توسط badgamer
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 01:35:48، farsar گفته است :

290 میخوای؟

سلام

مدل و قیمت رو بفرمایید

با اجازه از استاتر عزیز

اگه کلا بیخیال 290 شدن و رفرنس نمیخان

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 11:21:37، farsar گفته است :

his r9 290 مدل رفرنس

سلام

قیمت؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 22:48:40، badgamer گفته است :

یعنی یه آدم منصف که بخواد کارتشو بفروشه پیدا نمیشه.:(

عزیز من خودم خیلی وقته دنبال یه کارتم

البته تابستون شده که یا نمیفروشن یا بقیمت نیستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...