رفتن به مطلب

مشکل CF با RX 480 ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
3 عدد کارت rx 480 سافایر رو می خواستم کراس فایر کنم نکته ی اول این بود به دلیل ضعف طراحی فن گرافیک بالا به بک پلیت گرافیک پایین سایش پیدا میکرد
مجبور شدم فقط دو تا رو اضافه کنم به سیستم
حالا با کراس فایر هم مشکل دارم ، کراس فایر رو فعال کردم اما در هیچ برنامه ای تغییر نکرده مثلا تست heaven benchmark همون فریم رو میگیرم و کارت دوم کار نمیکنه
در nvidia قبلا این مشکل رو داشتم که یک force در پنل داشت که میشد ست کرد اما برای amd نتونستم کاری کنم
درایور 17.4.3 و 17.6.2 رو نصب کردم تفاوتی نکرد
مینبورد هم X58A-UD3r
دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
با سپاس 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که گرافیک هاتون رو بفروشید 

الانم که خیلی سریع و با قیمت بالاتر از چیزی که احتملا شما خریدید میتونید بفروشینشون به دلیل تب ماینینگی که بوجود اومده

و یه 1080 ti تهیه کنید تازه مقداری پول هم اضافه میمونه البته اگه نیاز به این مقدار قدرت دارید 

یا اصلا کلا سیستمتون رو عوض کنید و یه سیستم بر پایه x299 که در آینده ای نزدیک وارد ایران میشه ببندین

اگه هم این سه کارت رو برای ماینینگ تهیهکردین هیچ نیازی به کراسفایر نیست بدون کراسفایر کار میکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

پیشنهاد من اینه که گرافیک هاتون رو بفروشید 

الانم که خیلی سریع و با قیمت بالاتر از چیزی که احتملا شما خریدید میتونید بفروشینشون به دلیل تب ماینینگی که بوجود اومده

و یه 1080 ti تهیه کنید تازه مقداری پول هم اضافه میمونه البته اگه نیاز به این مقدار قدرت دارید 

یا اصلا کلا سیستمتون رو عوض کنید و یه سیستم بر پایه x299 که در آینده ای نزدیک وارد ایران میشه ببندین

اگه هم این سه کارت رو برای ماینینگ تهیهکردین هیچ نیازی به کراسفایر نیست بدون کراسفایر کار میکنه

ممنون از پیشنهادتون

یک مقاله نوشتم برای گلوگاه کارت گرافیک دوست داشتم این سه رو کراس کنم و مقاله رو کاملتر کنم

نقل قول

بایوس مادربرد رو اپ کنید .احتمال داره حل بشه

بایوس آپدیت هست

بازم دوستان اگر راهی دارند بفرمایند ممنون میشم

با سپاس

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/09, 11:25:02، amirpcp30 گفته است :

سلام دوستان
3 عدد کارت rx 480 سافایر رو می خواستم کراس فایر کنم نکته ی اول این بود به دلیل ضعف طراحی فن گرافیک بالا به بک پلیت گرافیک پایین سایش پیدا میکرد
مجبور شدم فقط دو تا رو اضافه کنم به سیستم
حالا با کراس فایر هم مشکل دارم ، کراس فایر رو فعال کردم اما در هیچ برنامه ای تغییر نکرده مثلا تست heaven benchmark همون فریم رو میگیرم و کارت دوم کار نمیکنه
در nvidia قبلا این مشکل رو داشتم که یک force در پنل داشت که میشد ست کرد اما برای amd نتونستم کاری کنم
درایور 17.4.3 و 17.6.2 رو نصب کردم تفاوتی نکرد
مینبورد هم X58A-UD3r
دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
با سپاس 

درود، من هم مشکل مشابه داشتم برای کارت ۴۷۰ تا اینکه بنظرم اومد که احتمالا ابن برنامه ها با کراسفایر سازگار نیستند در نتیجه من از بازی ها برای بنچمارک استفاده کردم، شما هم استفاده کنید میبینید تو بازی ها تفاوت محسوسی هستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...