رفتن به مطلب

خرید یک کیس قوی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما منو قبول نداری برو سایت معتبر  برات خودش قطعاتو وارد کن از روی تازه بالاترین مصرفش اندازه میگیره . دوستانی هم که گفتن بالاتر بدون تجربه ندارن و نظرشون اشتباه هست ( پ.ن : وقتی سایت پاور گرین میگه 430 نیاز شما رو برطرف میکنه دوستان بگن 600 شما میری 600 میخری؟)

http://green.ir/حسابگر.aspx

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

شما منو قبول نداری برو سایت معتبر  برات خودش قطعاتو وارد کن از روی تازه بالاترین مصرفش اندازه میگیره . دوستانی هم که گفتن بالاتر بدون تجربه ندارن و نظرشون اشتباه هست ( پ.ن : وقتی سایت پاور گرین میگه 430 نیاز شما رو برطرف میکنه دوستان بگن 600 شما میری 600 میخری؟)

http://green.ir/حسابگر.aspx

داداش من قصد جسارت نداشتم  اخه نظر ها با اختلاف زیاد بود من یه کم گیج شدم  

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

حاجی وات مصرفیش 400 هست تشخیص شما کاملا اشتباه هست 480 هم زیادیشه

سلام داداش مطمئنی پاور 480 کافیه؟ اخه میترسم کم باشه  چون هر کی یه پاوری میگه بنداز رو سیستم  !؟!؟از 480 وات بگیر تا 600 پیشنهاد دادن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز سیستم این شد

مشکلی که دیگه نداره؟؟

کارت گرافیک zotac gtx 1060 amp

سی پی یو  i5 7500

مادربورد msi z270 gaming pluh

پاور گرین gp480a_ES

رم کروشیال Ballistix sport LT 8gb 2400mhz cl16

لینک به دیدگاه

منم خودم برای سیستمم همه 750 پیشنهاد دادن اما از سایت گرین حساب کردم 530 در اومد بعد رفتم 580 گرفتم الان خیلیم عالیه شما هم نباید که به حرف دیگران گوش بدی برو شما خودت توی گرین بزن میزان نیازت رو دقیق دقیق میده من که چند بارم بهتون گفتم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amir0090 گفته است :

سلام داداش مطمئنی پاور 480 کافیه؟ اخه میترسم کم باشه  چون هر کی یه پاوری میگه بنداز رو سیستم  !؟!؟از 480 وات بگیر تا 600 پیشنهاد دادن

درود دوست عزیز 

یه چیزی هست به نام دل که اگه راضی نباشه لذت استفاده از سیستم رو میگیره حتی اگه مطمئن باشید که هیچ مشکلی پیش نمیاد

به نظرم به خاطر دلتون یه پاور بهتر تهیه کنید

بودجتون واسه پاور رو بگید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم

سیستم شما حداکثر مصرف اش به 400 نمیرسه

ولی خرید پاور با کیفیت تر همیشه پیشنهاد میشه به دلیل اینکه در عمر سیستم تاثیر به سزایی داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Cantaver گفته است :

درود دوست عزیز 

یه چیزی هست به نام دل که اگه راضی نباشه لذت استفاده از سیستم رو میگیره حتی اگه مطمئن باشید که هیچ مشکلی پیش نمیاد

به نظرم به خاطر دلتون یه پاور بهتر تهیه کنید

بودجتون واسه پاور رو بگید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم

سیستم شما حداکثر مصرف اش به 400 نمیرسه

ولی خرید پاور با کیفیت تر همیشه پیشنهاد میشه به دلیل اینکه در عمر سیستم تاثیر به سزایی داره

موفق باشید

سلام 

داداش واسه پاور 220  الی 210تومن میتونم هزینه کنم حالا ده تومن اینور اونورم بشه عیبی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

منم خودم برای سیستمم همه 750 پیشنهاد دادن اما از سایت گرین حساب کردم 530 در اومد بعد رفتم 580 گرفتم الان خیلیم عالیه شما هم نباید که به حرف دیگران گوش بدی برو شما خودت توی گرین بزن میزان نیازت رو دقیق دقیق میده من که چند بارم بهتون گفتم

درود دوست عزیز 

اخه سایت  گرین یه مشکلی داره اینه که قطعاتو اپدیت نکرده مثلا سی پی یو i5 7500 داخلش نیست

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amir0090 گفته است :

سلام 

داداش واسه پاور 220  الی 210تومن میتونم هزینه کنم حالا ده تومن اینور اونورم بشه عیبی نداره

تجربه من میگه پاور رو20 تا 30 درصد بالاتر از حداکثر توان بخر برای سیستم شما 480 تا 530 وات

کارت گرافیک برند ایسوس و یا گیگا  عالی‌اند یعد اینها هم ام اس آی (از نظر خرابی)

لینک به دیدگاه

سیپیو اصن مصرفش به 1 وات نمیرسه شما نگران نداشتن 7500 نباش 480 بگیر 80 وات اضافیم داری دیگ چی میخوای

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان کارت گرافیک زوتاک نگیرم؟؟؟ کلا  مدل های 1060ماله شرکتای مختلف  فرقشون دو یا سه فریمه ! ارزون ترینشونم زوتاکه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستای عزیز ممنون که منو راهمایی کردین سیستم انتخاب شد فقط یه سوال دیگه  سی پی یو i5 7500 قویه؟؟؟ تو بازی های استراتژیک مثل توتال وار وارهمر یا روم 2 کم نمیاره؟؟ ممنون

لینک به دیدگاه

کلا سیپیو روی بازی تاثیر زیادی نداره مورد داشتیم یه شخص با سیپیو 2 هسته ای به اندازه فردی که سیستم 6 هسته ای داشت فریم میگرفته( بازی سیپیو 4 هسته ای حداقل میخواسته)

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

کلا سیپیو روی بازی تاثیر زیادی نداره مورد داشتیم یه شخص با سیپیو 2 هسته ای به اندازه فردی که سیستم 6 هسته ای داشت فریم میگرفته( بازی سیپیو 4 هسته ای حداقل میخواسته)

انجمن اگر انجمن باشه شما رو باید بن کنه به خاطرزدن حرفای بی اساس ...

لینک به دیدگاه

دست شما درد نکنه به خاطر نظر لطفتون . خدمت شما نظر دوستان اگه اینجوریه همه دوستان باید بن شن. شما نظر کارشناسی و حرفه ایتون اگه با تمام افراد فرق داره دیگه متاسفم. شما بازی که سیپیو 2 هسته ای میخواد میخوای با سیپیو 6 هسته ای فریم بیشتر بگیری؟

در در 1396/04/16, 00:19:10، _theghostsleader_ گفته است :

انجمن اگر انجمن باشه شما رو باید بن کنه به خاطرزدن حرفای بی اساس ...

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام داداش 

نظرت کاملا اشتباهه ...

لینک به دیدگاه

ممنون به خاطر جواب  

کارت گرافیک zotac gtx 1060 amp

سی پی یو  i5 7500

مادربورد msi z270 gaming pluh

پاور گرین gp480a_ES

رم کروشیال Ballistix sport LT 8gb 2400mhz cl16

پس مشکلی نداره دیگه داداش؟

لینک به دیدگاه

بازی که حداکثز نیازش دو هسته ایه شما با سیپیو 28 هسته  هم بیای حداکثر پنج فریم بیشتر میگیری نظر منم اول بر سیپیو قویتر بود دوستان ضعیفتر پیشنهاد کردن . 

........اپدیت.....

درضمن من که نگفتم که در هر بازی گفتم  برخی از  بازی ها.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بازی که حداکثز نیازش دو هسته ایه شما با سیپیو 28 هسته  هم بیای حداکثر پنج فریم بیشتر میگیری نظر منم اول بر سیپیو قویتر بود دوستان ضعیفتر پیشنهاد کردن . 

اره داداش  سیپیو اونقدری فریم بازی رو کم یا زیاد نمیکه ولی جوری هم نیست که تاثیری نداشته باشه

بعدشم سیپیو پیشنهادی شما که عالی بود ولی متسفانه خیلی گرونه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بازی که حداکثز نیازش دو هسته ایه

دو هسته ای رو با 1080ti بنداز ببینم چن فریم میگیری:12_slight_smile: داداش به گلوگاه اعتقادی نداری نه؟؟ برای رزلوشن 1080p یا 2k به i7 نیازه که گلوگاه به حداقل برسه. برای 4k هم i3 میبندن ولی برای اطمینان  i5 هم  میبندن. وقتی از چیزی اطلاع ندارین حداقلش بقیه رو گمراه نکنین. این cpu هایی که گفتم هم با معماری 14nm هستن.همه حرفامم در موردش 1000 تا مقاله تو سایت های خارجی هس حتی فروم اینجا هم هست

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

حاجی شما به بازی دوستمون نگاه کن . اول به مشخصات نگاه کن که ایشون چی میخوان بگیرن دوست عزیز:14_relaxed: درضمن منکه نگفتم تاثیر نداره کلا شما بخونین. ایا اینجا بحث 1080 بود؟ یه1060 هس بایه بازی  رم دو. این بازی دو هسته ای مخواد سیپیو شما میخوای براش 1080ti باi7 بگیری؟:14_relaxed: شما مثلا (نه بازی ایشون) شما میری یه بازی ده سال پیش میگیری بعد شما با 1080ti  و 1060 و i5 چه تفاوتی حس میکنی تو بازی؟ این بازی یه هسته ایم زیادشه  تازه.من داشتک درمورد سیستم ایشون حرف میزدم نه 1080ti:14_relaxed: بهتره اول ی نگاه به بحث بکنین.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اینهمه هم منفی دادین:14_relaxed:

راحت باش:4_joy::8_laughing: با رم 8 و gtx 1060 , سی پی یو 2 هسته ای میگی کافیه دیگه من حرفی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

کلا سیپیو روی بازی تاثیر زیادی نداره

اینجوری که اینجا میگی یعنی منظورت به استارتر تاپیک هم هس. ایشونم گفتن gtx 1060 داره با 8gb رم. پس  درست نیس بگی 2 هسته کافیه واس بعضی از گیم ها. بهترین انتخاب برای gtx 1060, اینتل i5 7500 و i5 7600 هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...