رفتن به مطلب

در خواست کیس mini-itx از شرکت گرین

کسانی که تقاضای کیس mini-itx از شرکت داخلی گرین دارند رای مثبت بدن و کسانی ک مخالف این ایده هستند دلیلشون رو بگن!  

12 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نیاز به کیس mini-itx با پنجره برای یک اسمبل کوچک دارید؟

• بله
      8
    • خیر
      2
    • Micto ATX هم ساخته شود
      2

Recommended Posts

سلام دوستان و شرکت گرین عزیز

یک مشکلی بسیار بزرگی ک بازار کیس داخلی ایران داره اینه ک کیس مینی خوب با یه پنجره وجود نداره ک ادم بتونه یه سیستم مینی زیبا اسمبل کنه داخلش

بارها و بار ها هم کسانی اومدن توی انجمن و در خواست کیس هایی دادن ک توی بازار قبلا موجود بوده و الان نیست و بیشتر اوقات طرف از خرید یه سیستم مینی خوب بی نصیب مونده

اینجا یه رای گیری من میزارم برای اینکه مقدار تقاضا برای این کیس رو شرکت گرین ببینه و انشالا با کمک اقای حسینی ما حرفمون به شرکت گرین برسه و به ارزومون ک یه کیس مینی خوب هست برسیم

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

سلام

من نیازی به کیس mini-itx ندارم ولی برای به نتیجه رسیدن تایپیک و در آخر احتمال تولید همچین مدلی توسط گرین به نظرسنجی جواب مثبت دادم!

لینک به دیدگاه

من چند مدتی میشه دنیال کیس مینی itx هستم. زمان کیس های فول تاور برای گیم به سر آمده. یک دلیل بزرگش هم بازشسته شدن SLI  CF هست.

پس بله.

لینک به دیدگاه

درود

به شرط اینکه که برای پاور و مادربورد و لوازم خنک‌سازی هم گزینه هایی  موجود بشه موافقم. با پنجره مخالفم. حالا که می‌خوان زحمت بکشن هر دو گزینه رو در نظر بگیرند.

اگر هزینه‌ بالا نره چمدان یا کیف خوب هم لازم داریم.

کارت گرافیک رو نمی‌گم ممکنه متلک بارمون کنند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

به شرط اینکه که برای پاور و مادربورد و لوازم خنک‌سازی هم گزینه هایی  موجود بشه موافقم. با پنجره مخالفم. حالا که می‌خوان زحمت بکشن هر دو گزینه رو در نظر بگیرند.

اگر هزینه‌ بالا نره چمدان یا کیف خوب هم لازم داریم.

کارت گرافیک رو نمی‌گم ممکنه متلک بارمون کنند.

مثلا اگر کیس زد 2 یا زد 4 به صورت مینی در بیا خیلی قشنگ میشه

با 2 حالت پنجره دار و بدون پنجره

میتونن جلوی کیس 2 تا فن 12 قرار بدن و 2 تا هم بالا و 1 تا هم عقب

خودش میشه یه ایر فلو زیاد و اگر یه ارتفاع 170 میل هم برای سی پی یو داشته باشه کافیه

یا به صورت اسلیم بزارن با یه رایزر در بالای کیس ک خیلی زیبا و باریک میشه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

مثلا اگر کیس زد 2 یا زد 4 به صورت مینی در بیا خیلی قشنگ میشه

با 2 حالت پنجره دار و بدون پنجره

میتونن جلوی کیس 2 تا فن 12 قرار بدن و 2 تا هم بالا و 1 تا هم عقب

خودش میشه یه ایر فلو زیاد و اگر یه ارتفاع 170 میل هم برای سی پی یو داشته باشه کافیه

یا به صورت اسلیم بزارن با یه رایزر در بالای کیس ک خیلی زیبا و باریک میشه

به نظرم لزومی نداره فنهای زیادی داشته باشه. اگر از نظر مهندسی طراحی خوبی داشته باشه.  یکی از دوستان عزیز گرینی می گفت که برنامه برای چنین کیسهایی به شکل همراه با پاور دارند. البته زمانش رو نگفت. چون خودشون msi هم کار می کنند ممکنه مادربوردهایی هم براش بیارند و از دید من همین هم با توجه به موجودی کم بازار در این زمینه خوبه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام دوستان و شرکت گرین عزیز

یک مشکلی بسیار بزرگی ک بازار کیس داخلی ایران داره اینه ک کیس مینی خوب با یه پنجره وجود نداره ک ادم بتونه یه سیستم مینی زیبا اسمبل کنه داخلش

بارها و بار ها هم کسانی اومدن توی انجمن و در خواست کیس هایی دادن ک توی بازار قبلا موجود بوده و الان نیست و بیشتر اوقات طرف از خرید یه سیستم مینی خوب بی نصیب مونده

اینجا یه رای گیری من میزارم برای اینکه مقدار تقاضا برای این کیس رو شرکت گرین ببینه و انشالا با کمک اقای حسینی ما حرفمون به شرکت گرین برسه و به ارزومون ک یه کیس مینی خوب هست برسیم

درود دوست خوبم 

لطفاً micro -atx هم به گزینه های رأی گیری اضافه بفرمایید.

وضع micro -atx هم از mini - itx بدتر نباشه بهتر نیست.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dmcmrk گفته است :

درود دوست خوبم 

لطفاً micro -atx هم به گزینه های رأی گیری اضافه بفرمایید.

وضع micro -atx هم از mini - itx بدتر نباشه بهتر نیست.

چشم 

اضافه شد 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...