رفتن به مطلب

مشکل تصویر ندادن با مادربرد msi x370 gaming pro carbon

hi1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، Ramin Rostami گفته است :

مشکل از اون پاور ایرانی ات هست ، لطفا با یه پاور دیگه ، مثل کولرمستر چک کن (به کارتت برق درست نمیده)

پاورهای گرین اکثرشون نوسان ولتاژ دارن ، ممکنه مادربردت یا cpu  رو بسوزونه 

لطفا یک پاور دیکه تست کن (پاوری غیر از کرین)

اکه از پاور بود ، کولرمستر بخر   coolermaster g650m  

کلا اون پاور  رو رایزن ننداز خطرناکه ، بفروش بره

تصویر ندادن ربطی به رم  ندازه 

لطف کن این تعصباتت را از اینجا بیرون ببر! این چه پاسخی است ؟!!

لینک به دیدگاه

من هم همین مشکل را دارم با مادربرد b350 msi بعضی از وقت ها بعد از لود ویندوز تصویر میپره و باید کامپیوتر را ریست کنم تا درست بشه . همه قطعات را تست کردم و هیچ مشکلی نداشتن جز مادربرد وقتی گرافیک قدیمی انداختم این مشکل حل میشه ولی وقتی گرافیک خودم که msi rx480 میندازم این مشکل دوباره بر میگرده من رفتم بازار از چند نفر پرسیدم گفتن این مادربرد های msi همنطوری هستن و گفتن احتمالا زیاد مشکل  از بایوس هستش و باید منتظر اپدیت جدید باشید تا این مشکل حل بشه.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

من هم همین مشکل را دارم با مادربرد b350 msi بعضی از وقت ها بعد از لود ویندوز تصویر میپره و باید کامپیوتر را ریست کنم تا درست بشه . همه قطعات را تست کردم و هیچ مشکلی نداشتن جز مادربرد وقتی گرافیک قدیمی انداختم این مشکل حل میشه ولی وقتی گرافیک خودم که msi rx480 میندازم این مشکل دوباره بر میگرده من رفتم بازار از چند نفر پرسیدم گفتن این مادربرد های msi همنطوری هستن و گفتن احتمالا زیاد مشکل  از بایوس هستش و باید منتظر اپدیت جدید باشید تا این مشکل حل بشه.

واقعا!o_o

همین الان داشتم با ام اس ای ساپورت صحبت میکردم گفت ایراد از ایسوسه که با مادربرد ناسازگاره

پس شمای که هم گرافیک و هم مادربرد ام اس ای دارید این مشکل ناسازگاری رو دارید عجب!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

عزیزان و استارتر گرامی سلام

بنده دقیقا 2 روز پیش وقتی که یک مشتری قطعات تازه خریداری شدش رو اورد مغازه که براش اسمبل کنم با همین مشکل مواجه شدم.

قطعات سیستمش به شرح ذیل بود :

MSI Z270 GAMING PRO CARBON

i7-7700K

Kingston HyperX FURY 8GB 2400Mhz CL15 DDR4

GREEN GP650A-UK 80Plus Gold

اگر دقت بفرمایید سیستم حتی کارت گرافیک نداره و قصد خروجی گرفتن از بورد رو داشتیم.

ولی دقیقا مشکل دوستمون برای ما هم پیش اومد و به هیچ عنوان تصویر نمیداد ، بوق نمیزد و در عین حال همه چیز از نظر ظاهری عادی بود.

تا اینکه ما رم رو با یک رم 2133 مگاهرتزی تعویض کردیم و سیستم به راحتی بالا اومد و هیچ مشکلی نداشت.(پس تا اینجای کار مشخص شد که این مشکل که مشخص نیست از رمه یا مادربورد حل شده و با یک رم جایگزین برطرف خواهد شد)

اما نکته جالبی که الان این بنده خدا باهاش درگیره اینه که دیروز رم رو برده همونجایی که ازش خریده(ما قزوین هستیم ایشون از تهران خریده)اومده تا تهران پیش اون فروشنده و بهش گفته که این رم رو با توجه به گارانتی مادام تعویض کنید یه رم دیگه بهم بدین حتی اگه شده یک رم پایینتر و طرف قبول نکرده و گفته باید از همین مدل ببری و یکی دیگه عین همون رم رو بهش داده اورده و باز هم مشکل پا برجا بوده ، پس نمیشه گفت مشکل از رم اول بوده مشکل ناسازگاری مادربورد با یک سری رم هست که هیچ دلیل موجهی براش وجود نداره و دوستان در ساپورت msi باید برامون توضیح بدن که مشکل از کجاس.

فعلا هم کار این مشتری ما راه نیوفتاده و در رفت و آمده ، دیروز با شرکت گارانتی کننده رمش تماس گرفتیم برگشته میگه شما کیستو بیار من هرجور شده برات راش میندازم.

سلام 

مشکل من رم نیست چون با یه کارت گرافیک ضعیف(gigabyte nvidia gt 220)تصویر میده

مشکل من البته طبق گفته های ساپورت ام آس ای عدم سازگاری بین کارت گرافیک و مادربرد هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، hi1 گفته است :

سلام 

مشکل من رم نیست چون با یه کارت گرافیک ضعیف(gigabyte nvidia gt 220)تصویر میده

مشکل من البته طبق گفته های ساپورت ام آس ای عدم سازگاری بین کارت گرافیک و مادربرد هست

امروز اون بنده خدا مشتریه ما کیس رو همونجور که قرار بود برده پیش گارانتیه رم ، به محض اینکه طرف دیده گفته مادربوردتون با رم سازگاری نداره یه مدل دیگه بردار و با تعویض رم با مدلی به غیر از کینگستون مشکل حل شده.

اینجور که معلومه مادربورد های جدید msi مشکوک میزنه ، یه سری میگن با فلان مدل رم ناسازگاره مال شما هم که با گرافیک ناسازگاره ، فک کنم همشو باید msi ببندیم تا سازگار باشه ، از شرکتا بعید نیست همچین کاری ¬¬

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام بچه ها من دوروز پیش این مادر بردو و یه سی پی یو رایزن 1700 x و یه رم 16 خریدم و اصلا تصویر نداشتم و ال ای دی مادر برد هم ارور سی پی یو می داد و بردمش پشتیبانی فنیه لیون که رم رو عوض کردن و بایوس رو به اخرین ورژن بایوسش اپدیت کردن و الان همه چیش اوکی هست و با رم خودش بالا اومده امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/24, 18:14:55، rahmanshahi گفته است :

دیروز با شرکت گارانتی کننده رمش تماس گرفتیم برگشته میگه شما کیستو بیار من هرجور شده برات راش میندازم.

اسم  شرکت گارانتی کننده رم چیه برادر  کنکاوم بدونم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

اسم  شرکت گارانتی کننده رم چیه برادر  کنکاوم بدونم !

والا دقیق خاطرم نیست اما اگه اشتباه نکنم ایمانتک بود

لینک به دیدگاه

سلام مادربردتون مگه دواسلات گرافیک نداره یکبار با پایینی تست کن 

0.01درصد پیش میاد همه چی سالم ولی همون گرافیک دقیقا نمیخونه با pcie3

لینک به دیدگاه

سلام مادربردتون مگه دواسلات گرافیک نداره یکبار با پایینی تست کن 

0.01درصد پیش میاد همه چی سالم ولی همون گرافیک دقیقا نمیخونه با pcie3

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1396/04/25, 12:31:12، BehrouzSedigh گفته است :

لطف کن این تعصباتت را از اینجا بیرون ببر! این چه پاسخی است ؟!!

اصلا اینا به کنار من msi b350 gaming plus دارم پاورمم کولر مستره ولی تا یه رم جی اسکیل ننداختم تصویر نداد ...الانم تصویر داده ولی وسط بازی یهو میپره و نو سیگنال مانیتور میاد  

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/25, 15:36:25، rahmanshahi گفته است :

امروز اون بنده خدا مشتریه ما کیس رو همونجور که قرار بود برده پیش گارانتیه رم ، به محض اینکه طرف دیده گفته مادربوردتون با رم سازگاری نداره یه مدل دیگه بردار و با تعویض رم با مدلی به غیر از کینگستون مشکل حل شده.

اینجور که معلومه مادربورد های جدید msi مشکوک میزنه ، یه سری میگن با فلان مدل رم ناسازگاره مال شما هم که با گرافیک ناسازگاره ، فک کنم همشو باید msi ببندیم تا سازگار باشه ، از شرکتا بعید نیست همچین کاری ¬¬

سلام دوسته من میشه بگید رو مادربورد

Msi b350 gaming plud چه رمی جواب میده

الان این رمو زدیم g.skill aegis 8gb ddr4

ولی وسط بازی تصویر میره ...بنظر شما از رمه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Mohanmad789 گفته است :

سلام

والا اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر نمیکنم رفتن تصویر اون وسط بازی مشکل از رم باشه ، به احتمال زیاد از جای دیگه ای هست

لینک به دیدگاه

(پست قدیمیه اما حالا که آوردینش بالا و هنوزم بعضیا اعلام مشکل میکنند بد نیست این پست رو بزنم شاید بدرد یکی خورد)

منم این مشکل رو با بورد b350 mortar msi داشتم(ابدا تصویر نمیداد) که مشکلم به شرح زیر به آسونی  حل شد

به این صفحه از دفترچه بورد  توجه کنید

1.thumb.jpeg.a9d670518931eb3722a9bc0234843249.jpeg

اشاره هم شده که رم اول باید روی DIMMA2 قرار بگیره و دوم روی DIMMB2(مطالب زیر بخش importantرو حتما  بخونید و پیشنهاد میکنم رو دفترچه خودتون ببینید )

البته قبلش من یک clear cmos انجام دادم (نحوه  اصولیش هست تو فورم های ام اس آی)

اینم تصویر همون سیستم که الان ماه هاست باهاش کار میکنم(رم ها طبق تصویر وسطی دفترچه نصب کردم) وسط چیزی هم نمیپره

اینم اضافه کنم یه یکی دو دقیقه ای طول کشید برای بار اول که بده تصویر رو,  بعدش دیگه سری تصویر میداد

2.thumb.jpeg.c29a5f18da856d4018bc96f13f8c43bf.jpeg

ویرایش شده توسط aminlion
لینک به دیدگاه

داداش رایزن و کلا amd  پونزده سال رو رم دوال هست چراااااا سینکل چنل زدی وقتی تو مشخصات رایزن و مادربردت تاکید کردن دوال دوقولو؟؟ رم ات بزار برای فروش(بکن تو حلق فروشنده که هنوز خبر ندازه رایزن دوال دوقلو میخواد و هر دو باید تو یک باکس باید باید باشن، رم درجه 1 دوال بخر 100% مشکلت حل میشه و سیستم ات میشه گودزیلا ،،، این رم بخر مشکلاتت حل میشه

gskill value 2400  2*4= 410 toman

نکته مهم = داخل یک دونه رم سینگل و دوال و کواد باهم یکی نیست و حق ندارید رو رایزن سینکل چنل و تک رم بندازید و رو تریدریپر کواد چنل دوتا دوال

دوتا سینکل چنل دوال ننننننننمییییییییییییشه

کلا ای ام دی سالهاست به رم حساسه بایدباید رم ات درجه 1 باشه و دوال (نه تک یا دوتا سینگل) اما اکه رم ات درجه 1 باشه سالی 1 بار هم فریزهنگ نمیبینی!!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/04, 12:17:30، Mohanmad789 گفته است :

اره اصلا نباید رو amd رم تک کانال زد ، رم دوال واقعی ببند حل میشه

1.0000 بار amd  تو سایت و وبلاک کفته فقط رم دوال دوقلو بندازید این رم بندازید مشکل همتون حل میشه

gskill rgb tridentz3200 2*8

or

gskill value 2400 2*4

or

gskill ripjaws5 2400  2*4

اخه من نمیدونم شماها  چرا وقتی مادربرد و amd دوال داده رم تک میندااااازید

دوتا تک کانال که دوال نمیشه اصلا مدار داخل رمها فرق میکنه(تمام پردازنده های amd از سال 2002 رو دوال چنل هستن)

چهارتا دوال هم کواد چنل نمیشه(تریدریپر)

اگه رو amd رم اتون سینکل چنل یا دوتا سینگل چنل باشه ، هنگ،روشن نشدن،ارورر وسط بازی ، فریزهای ریز خواهید دید باید رم اتون دوقلو باشه و هردو  تو یک باکس (رایزن و فنوم و fxها)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام و عرض ادب

یه مشکلی دارم در سیستم با مشخصات زیر:

Min: msi x370 gaming plus

CPU: Ryzen 7 1700

Ram: Geile Evo X RGB  2*8 GB CL16 3200

Vga: GTX 980 HOF

زمانی که باس رم رو میزاریم روی ۳۲۰۰ سیستم دیگه بالا نمیاد و خطای ۳ بوق بلند میزنه و سیستم ریست میشه

این عمل ۳ بار تکرار میشه

باید کلیرسیموس کنم 

رفتم بایوس رو آپدیت کردم. گذاشتم روی ۳۲۰۰ بالا اومد ولی هراز چندگاهی باز هم همون خطای بالا رو دارم.

الان یک روزه که این سیستم رو جمع کردم

خواهشاً کمک کنید مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Sambex گفته است :

سلام و عرض ادب

یه مشکلی دارم در سیستم با مشخصات زیر:

Min: msi x370 gaming plus

CPU: Ryzen 7 1700

Ram: Geile Evo X RGB  2*8 GB CL16 3200

Vga: GTX 980 HOF

زمانی که باس رم رو میزاریم روی ۳۲۰۰ سیستم دیگه بالا نمیاد و خطای ۳ بوق بلند میزنه و سیستم ریست میشه

این عمل ۳ بار تکرار میشه

باید کلیرسیموس کنم 

رفتم بایوس رو آپدیت کردم. گذاشتم روی ۳۲۰۰ بالا اومد ولی هراز چندگاهی باز هم همون خطای بالا رو دارم.

الان یک روزه که این سیستم رو جمع کردم

خواهشاً کمک کنید مشکل حل بشه

داداش مادربردت توان رسوندن برق به رم رو نداره 

تایمینگ رو دستی بیشتر کن یه یکم ولتاژ بده به رم 

لینک به دیدگاه

سلام

چقدر نیاز هستش؟

مدل خود رم زده ۱.۳۵ 

ولی توی مادربرد اتوماتیک روی ۱.۲۰ تنظیم شده

الان می خوام روی ۱.۷ بزارم مادربرد اتوماتیک روی ۱.۵ تنظیم می‌کنه

زمانی هم که xmp رو روشن می کنم خطا میده

ویرایش شده توسط Sambex
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sambex گفته است :

سلام

چقدر نیاز هستش؟

مدل خود رم زده ۱.۳۵ 

ولی توی مادربرد اتوماتیک روی ۱.۲۰ تنظیم شده

الان می خوام روی ۱.۷ بزارم مادربرد اتوماتیک روی ۱.۵ تنظیم می‌کنه

زمانی هم که xmp رو روشن می کنم خطا میده

درود

بستگی به نوع رم‌تون داره!

vsoc رو 10 تا افزایش بدین

,ولتاژ رم رو بذارین رو 1.42

تایمینگ رو دستی ست کنین

بعد تست کنین

xmp رو هم خاموش کنین... شما باید پروفایل مخصوص خود مادربردتون رو برای amd روشن کنین ( البته در برخی موارد )

لینک به دیدگاه

پلتفرم رایزن بسیار نا سازگار و ناپایدار هست خصوصا مادربردهای MSI چون توی فروم های خارجی هم با این برند مشکلات عجیبی دارن , بنده چند وقت پیش برای یکی از دوستان اسمبل کردم واقعا پیر شدم تا به پایداری رسید , طبق تجربه کمی که توی این موضوع کسب کردم این پیشنهاد می کنم حتما A-xmp رو خاموش کنید و روی فرکانس 2133 کار کنید یا هر فرکانسی که دیفالت هست و اینکه از برندهایی رم تهیه کنید که توی لیست QVL اون مادربرد هستن , این لیست رو توی سایت سازنده ی مادربرد و معمولا در قسمت Support & Downlod می تونید به دست بیارید.

و چیپست های b350 مشکلات بسیار بیشتری نسبت به X370 دارن

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

شما با گرافیک قبلی رمتو بزار دستی روی 2133 سیوکن .

بالا اومد چنددقیقه کارکن 

بعد خاموش کن گرافیکو جابزن 

روشن کردی سریع باز برو بایوس نزار بره لود ویندوز . سریع باز رمو بزار 2133 سیوکن 

لینک به دیدگاه

سلام

رم ها رو روی مادربرد ایسوس گذاشتم بدون هیچ مشکلی باس ۳۲۰۰ رو خوند و بالا اومد

روی مادربرد msi هر رمی بزاری فقط روی حالت دیفالت کار می‌کنه به هیچ وجه نمی توان xmp رو روشن کرد

لینک به دیدگاه

عجب برند مزخرفیه این msi !!!!¬¬

یسری فن هم داره که  نگوووو...ایسوس رو میگن اگزوز گیگا رو میگن نمیدونم چیچی...فقط مسخره میکنن.خوبه باز تو رده بالا کار نمیکنه فقط یدونه godlike داده که اینقدر نوار ال ای دی چپونده توش اصلا انگار مهد کودکه..اینا دیگه کین.فقط گرافیکاش مناسبه اونم نه همش.یه gaming x فروشش خوبه ورده بالا هم ightning ادارن که به پا poseidon نمیرسه.خدایی چیچی دارن اینا اینقدر فن بازی درمیارن؟!!:35_thinking:

بهتره دوستان تو خرید یسری قطعات به ظاهر بی اهمیت در نگاه اول(اما خیلی مهم) مثل پاور  ومادربرد دقت کافیو بکنن همه چیز cpu و ram وگرافیک نیست.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Sambex گفته است :

سلام

رم ها رو روی مادربرد ایسوس گذاشتم بدون هیچ مشکلی باس ۳۲۰۰ رو خوند و بالا اومد

روی مادربرد msi هر رمی بزاری فقط روی حالت دیفالت کار می‌کنه به هیچ وجه نمی توان xmp رو روشن کرد

شما سعی کن بارمهای باس 2666فکرکنم اخرش باشه 1.2ولتاژ . کارکنی که ولتاژ 1.2هستن .2800نداشتم تابخال ولتاژشونو ببینم دقیق

رمهای باس 3000به بالا که ولتاژشون فرق داره .1.35داستان میخوری 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...