رفتن به مطلب

خریدار یا تاخت 780TI با r9 280x

mehdy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان....

خوب همینطور که از اسم تاپیک معلومه بنده خریدار یک عدد 780TI هستم...

البته مدل و گارانتی و یا رفرنس بودنش برام مهم نیست...اصلا یه جورایی با رفرنسش راحت ترم:D...فقط سلامت کارته که برام اهمیت داره...

حالا دوستان اگه جیزی توی چنته دارن می تونند اینجا اعلام کنند...

++++++

ضمنا یک عدد گرافیک   PowerColor TurboDuo R9 280X 3GB GDDR5 OC  R9 280x هم دارم که دو سال پیش بی کلک  :D از  این تاپیک خریدم خداییش هم واقعا ازش راضیم و توی این مدت کوچکترین خطایی ازش ندیدم و در حال حاضر هم کاملا سالم و تمیزه که قصدم از تعویض فقط ارتقاء سیستم هست پس اگه کسی از دوستان خواست میتونم تاخت بزنم یا اینکه اگه خریدار بود میتونه توی تاپیک یا پست خصوصی با قیمت مدنظرش اعلام کنه....^_^

با تشکر از دوستان...

لینک به دیدگاه

راستش گرافیک رو یکی از دوستان به قیمت 450 خواستن که من بهشون گفتم اگه تا فردا ظهر مشتری بهتر پیدا نشه مال ایشون...:)

راستی گرافیک طبق چیزی که توی تاپیک گفته شده باکس نداره ولی کاملا تمیز و از نظر ظاهری با گرافیک نو هیچ فرقی نداره...اگه خواستین میتونم ازش عکس و یا فیلم هم بگیرم...^_^

(خواستم قبلش گفته باشم چون دوست ندارم کوچکترین سوء تفاهم و عدم صداقتی پیش بیاد:P)

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

توسط بنده خریداری شد ومنتظر ارسال هستم

ممنون از مهدی عزیز

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Rasol2000 گفته است :

توسط بنده خریداری شد ومنتظر ارسال هستم

ممنون از مهدی عزیز

بله تائید میشه...ان شالله مبارکشون باشه...^_^..و به قول بچه ها فنش براشون بچرخه..:دی

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

خوب یه عدد گرافیک 780ti هم از دوست گلم ramin00747 خریداری شد...^_^

پس فعلا ختم تاپیک...:)

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

PowerColor TurboDuo R9 280X 3GB GDDR5 OC دارم دقیقا بدون جعبه خواستید پ.خ کنید خیلی هم سالمه قصد ارتقای گرافیکو دارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...