رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این کارت گرافیک و میخوام بخرم  MSI GeForce GTX 1050 Ti AERO ITX 4G OC Graphics Card  نظرتون در مورد این کارت گرافیک چیه؟ ارزش خریدن و با این بودجه رو داره یا خیر؟

با این مشخصات سیستم  چه کارت گرافیکی رو پیشنهاد میکنید؟  بودجه حدود 700 تومن

mb: asus b85 plus

cpu: i3 -4130

ram 4 gig

power: thermaltake se630w

ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام

کارت MSI GTX 1050 Ti AERO ITX OC 4GB GDDR5

;کارت بسیار خوبیه .عملکرد خوبی هم دارد . البته شما بهتره رم هم ارتقا بدید به 8 گیگ 

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/9997/کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1050+Ti+GAMING+X+4G/

http://lioncomputer.ir/product/10877/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1050+Ti+4GT+OC/

http://lioncomputer.ir/product/11935/+کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1050+Ti+AERO+ITX+4G+OC/

ارزش خرید نسبت به قیمتش کدوم بهتره؟ از این سه مدل؟  حالا اگر بجز این برند گزینه مناسبی می دونید حالا یه مدل پایینتر یا هم رده ، می شه راهنمایی کنید.

رم مناسب هم اگر میتونید لطفا معرفی کیند؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

MSI GTX 1050 Ti AERO ITX OC 4GB GDDR5

رم فعلی شما چیه ؟

رم  هم پایینه راستش سیستم و 3-4 سال پیش جمع کردم، اون موقع نیازی به گرافیک نداشتم گفتم حالا یه گرافیک هم تهیه کنم .

نظرم gtx 1050 gameinge  حالا دوستان با توجه به این شرایط و تعویض رم در اینده به 8 یا 16 و باس بالاتر  ارزش خریدن  این گرافیک و داره یا نه 

درحالت کلی این سیستم ارزش خرید این گرافیک داره یا خیر؟

ram: 4g ddr3 1600 Gskill

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tak11 گفته است :

رم  هم پایینه راستش سیستم و 3-4 سال پیش جمع کردم، اون موقع نیازی به گرافیک نداشتم گفتم حالا یه گرافیک هم تهیه کنم .

نظرم gtx 1050 gameinge  حالا دوستان با توجه به این شرایط و تعویض رم در اینده به 8 یا 16 و باس بالاتر  ارزش خریدن  این گرافیک و داره یا نه 

درحالت کلی این سیستم ارزش خرید این گرافیک داره یا خیر؟

ram: 4g ddr3 1600 Gskill

با برنامه cpu-z   از دو قسمت memory-spd  شات اسکرین بگذارید تا بررسی کنیم .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

1.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

ممنون از لطف و راهنمایی هاتون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  جناب msi  عزیز بلاخره  کارت گرافیک  ام اس آی GTX 1050 Ti GAMING X 4G خریدم، بعد از نصب و راه اندازی متوجه شدم که فن های این گرافیک کار نمی کنه و ثابته، 

میخوام بدونم که کار نکردن فن  این گرافیک طبیعیه یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید. 

ممنون

photo_2017-07-22_15-15-03.jpg

photo_2017-07-22_15-15-05.jpg

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، tak11 گفته است :

دوست عزیز  جناب msi  عزیز بلاخره  کارت گرافیک  ام اس آی GTX 1050 Ti GAMING X 4G خریدم، بعد از نصب و راه اندازی متوجه شدم که فن های این گرافیک کار نمی کنه و ثابته، 

ممنون

سلام دوست عزیز 

بله طبیعی هست . این قابلیت اختصاصی msi است . فقط در بالای 60 درجه فن شروع به کار می کند .

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، tak11 گفته است :

ممنون

عجب کارتی خریدیوراستی مواظب اون سیمهاش باش تا با فن کارت برخورد نکنه.چقدر خریدی؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان من مشخصاتم اینه asus b250 prim

cori5 7400

green gp550uk

8g ram 2400 

1t

شما چه کارت گرافیکی پیشنهاد میکنید بودجه من تا یک ملیون هست کمو بیش تا ۱۳۰۰۰۰۰ مشکل نی ولی به شرط اینکه واقعا خوب باشه و علت گران شدن قطعات چیست و نوسان آن آیا زمان خرید با قیمت مناسب چه زمانی است gtx 2060 چه زمانی می آید لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید anrll2988@gmail.com من اولین پیامم به لیون هست می خوام ببینم چطور سایتیه که اگه بشه چند وسیله بخرم بعد برم کارتم بگیرم با تشکر

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amir1372 گفته است :

cori5 7400

green gp550uk

8g ram 2400 

1t

شما چه کارت گرافیکی پیشنهاد میکنید بودجه من تا یک ملیون هست کمو بیش تا ۱۳۰۰۰۰۰ مشکل نی ولی به شرط اینکه واقعا خوب باشه و علت گران شدن قطعات چیست و نوسان آن آیا زمان خرید با قیمت مناسب چه زمانی است gtx 2060 چه زمانی می آید لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید anrll2988@gmail.com من اولین پیامم به لیون هست می خوام ببینم چطور سایتیه که اگه بشه چند وسیله بخرم بعد برم کارتم بگیرم با تشکر

amir

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amir1372 گفته است :

cori5 7400

green gp550uk

8g ram 2400 

1t

سلام بودجه خودتان را افزایش بدید و کارت زیر را تهیه کنید 

MSI GTX 1060 GAMING X+ 9Gbps 6GB GDDR5

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...