رفتن به مطلب

نیاز به کمک فوری

Pezhman Fa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نبااشید من 1 هفتسه که از سایت lioncomputer قطعه های زیر رو خریدم بعد از اسمبل کردن سیستم به دلیل اینکه متنیتورم از فرمت hdmi پشتیبانی نمیکنه مجبور شدم از یک رابط hdmi به vga  استفاده کنم حالا گاهو بی گاه مانیتور سیستم خاموش میشه و پیغام no signalo میده کارت گرافیکو تست کردم مشکلی نداشت می خواستم بدونم از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست درایور و همه چی update.

Capture.PNG

ویرایش شده توسط Pezhman Fa
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Pezhman Fa گفته است :

کسی با این مشکل مواجه شده؟

در 57 دقیقه قبل، Pezhman Fa گفته است :

با سلام و خسته نبااشید من 1 هفتسه که از سایت lioncomputer قطعه های زیر رو خریدم بعد از اسمبل کردن سیستم به دلیل اینکه متنیتورم از فرمت hdmi پشتیبانی نمیکنه مجبور شدم از یک رابط hdmi به vga  استفاده کنم حالا گاهو بی گاه مانیتور سیستم خاموش میشه و پیغام no signalo میده کارت گرافیکو تست کردم مشکلی نداشت می خواستم بدونم از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست درایور و همه چی update.

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

بهتره با  یک نمایشگر که hdmi یا dvi داره بیازمایی و در صورت رفع مشکل نمایشگر جدید بخری.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از پاسختون اما فعلا به مانیتور hdmi خور دسترسی ندارم. این امر به ویندوز سیستم می‌تون ارتباط داشته باشه چون دیشب وقتی برنامه chrom رو باز می‌کردم باز تصویر می‌رفت و وقتی minimaiz میکردم باز تصویر میومد؟!؟!؟

لینک به دیدگاه

اگه از این تبدیلهای چینی خریدید که مشکل از همونه

برند دایو یا فرانت تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Pezhman Fa گفته است :

سلام ممنون از پاسختون اما فعلا به مانیتور hdmi خور دسترسی ندارم. این امر به ویندوز سیستم می‌تون ارتباط داشته باشه چون دیشب وقتی برنامه chrom رو باز می‌کردم باز تصویر می‌رفت و وقتی minimaiz میکردم باز تصویر میومد؟!؟!؟

سلام

اگه مانیتور HDMI دم دست ندارید الان تقریبا همه تلویزیون های LCD , LED پورت HDMI دارند  و تقریبا همه تو خونمون داریم  ^_^روی همین تست کنید .

بشخصه اعتقادی به استفاده از تبدیل ندارم.

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

اگه مانیتور HDMI دم دست ندارید الان تقریبا همه تلویزیون های LCD , LED پورت HDMI دارند  و تقریبا همه تو خونمون داریم  ^_^روی همین تست کنید .

بشخصه اعتقادی به استفاده از تبدیل ندارم.

بله رو tv امتحان کردم با همچین مشکلی روبرو نشدم اما خوب برای 4 5 ساعت بود این مشکل گاه و بی گاه . و من از این تعجب می کنم که چرا با مینیمایز کردن  chromیا pause کردن بازی مانیتور خاموش و روشن می‌شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مدل تبدیل رو بفرمایید (لینک یا مدل دقیق).

تا جایی که اطلاع دارم کارتهای سری 10 با تبدیل ها مشکل دارن .

تنها پورت مانیتورتون vga هست؟ اگر نه از پورت های دیگه کارت گرافیک به صورت مستقیم وصل کنید به مانیتور.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، EhsanCPU گفته است :

سلام مدل دقیق مانیتورتون چیه؟

salam modelesh 
LG LED Monitor M37

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، farid68 گفته است :

سلام

مدل تبدیل رو بفرمایید (لینک یا مدل دقیق).

تا جایی که اطلاع دارم کارتهای سری 10 با تبدیل ها مشکل دارن .

تنها پورت مانیتورتون vga هست؟ اگر نه از پورت های دیگه کارت گرافیک به صورت مستقیم وصل کنید به مانیتور.

salam modelesho nemidonam ama in axeshe

photo_2017-07-20_00-16-09.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Pezhman Fa گفته است :

salam modelesh 
LG LED Monitor M37

مانیتورتون همین مدله؟

http://www.lg.com/uk/monitors/lg-24M37H

لینک به دیدگاه

رزولیشن را از 1980*1080 اگر گذاشتی کمتر بزار مثلا 1600*900  ببین باز مشکل داری یانه ؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، EhsanCPU گفته است :

مانیتورتون همین مدله؟

http://www.lg.com/uk/monitors/lg-24M37H

na ine

http://www.lg.com/ae/monitors/lg-19M37A

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، dani.m گفته است :

رزولیشن را از 1980*1080 اگر گذاشتی کمتر بزار مثلا 1600*900  ببین باز مشکل داری یانه ؟

aslan resolation 1080*1980 sapurt nemikone

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

مانیتورت vga هست؟ بهتره با یه تبدیل dvi-vga هم تست کنی!

bale vga. moshkel injast ke gashtam ama inja kesi dvi - ro nadasht montazeram biaran

لینک به دیدگاه

این مدل http://www.lg.com/ae/monitors/lg-19M37A مانیتورا اصلا کارت گرافیک های جدید را کامل ساپورت نمیکنن و تبدیل هم بدرستی روی این کارت گرافیک جدیدا و مانیتور جواب نمیده بفکر تعویض مانیتور باش

من خودم روی gtx1050 حتی با تبدیل dviبه vgaتست میکردم روی مانیتور lcd 19اینچ تصویر نداشت 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، dani.m گفته است :

بدیل dviبه vgaتست میکردم روی مانیتور lcd 19اینچ تصویر نداشت 

من مانیتور سال 1993 دارم و با تبدیل dvi-vga و گراف ۹۸۰تصویر میگیرم ربطی به قدیمیو جدیدیه مانیتور نداره :|

چجوری این حرف جدیدو گفتی نمیدونم!

در 29 دقیقه قبل، Pezhman Fa گفته است :

bale vga.

داداش اگه تهران هستی بیرون پاساژا خیلی دارن من خودم گرافیک روش یه تبدیل داشت.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

طوری که توی عکس مشخصه - چون کیفیت آنچنان بالا نیست که تشخیص بدیم - شما از تبدیل آنالوگ (بدون برق) HDMI-VGA استفاده می‌کنین

این تبدیل - اگر بدون برق باشه - مطمئنا مشکلاتی همچون این مشکل به‌وجود میاره، در مواردی حتی به گرافیک و مانیتور هم آسیب می‌زنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ۱ ساعت قبل، Pezhman Fa گفته است :

salam modelesho nemidonam ama in axeshe

همونطور که بعضی از دوستان گفتن  مبدل اکتیو باید باشه.  (قیمتش 60 70 تومن و اتصال برق هم داره از طریق usb ) مبدل رو عوض کنید ان شا الله که حل میشه البته تضمیمنی نمیدم که بعد هزینه کردن مشکلتون حل بشه اختیارش با خودتون.

لینک به دیدگاه

na ine

http://www.lg.com/ae/monitors/lg-19M37A

داداش شما که اومدی 7700k و gtx1060 خریدی یعنی ارزش نداشت یه مانیتور حداقل24اینچ دیجیتال باکیفیت و hdmi دار میخریدی؟ میدونی قدرت این قطعاتت تو مانیتور به نمایش درمیاد اونوقت شما اومدی ازgtx1060 تو مانیتور آنالوگ 19 اینچ اونم از پورت قدیمی و آنالوگ vga تصویر میگیریgtx1060نفرینت میکنه

برای این سیستم رمت4 هم خیلی کمه حداقل8گیگش کن4خیلی کمه

راستی د اداش فارسی تایپ کن فینگیلیشی را دوباره باید ترجمه کنیم به فارسی زمانگیره

ویرایش شده توسط erfan90ir
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

من مانیتور سال 1993 دارم و با تبدیل dvi-vga و گراف ۹۸۰تصویر میگیرم ربطی به قدیمیو جدیدیه مانیتور نداره :|

چجوری این حرف جدیدو گفتی نمیدونم!

مانیتور مدل 1993  ؟؟؟؟؟؟ چی هست ؟:43_slight_frown:

من کارت های سری جدید 10 را خودم تست کردم جواب نداد خودت تست کردی این حرف را میزنی

ویرایش شده توسط dani.m
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...