رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید با بودجه 5 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. حالتون امیدوارم خوب باشه من تازه تو این فروم ثبت نام کردم.

خدمت شما بگم من ۵ میلیون تومن پول دارم

میخوام یه چیزی بگیرم برای خودم بازی های قوی رو اجرا بکنم.

میخوام یا ی لپ تاپ خیلی قوی بگیرم ۵ میلیون قیمت

یا ی لپ تاپ متوسط ۲.۵ میلیونی و یک عدد ps4.

لطفا راهنمایی بکنید.

لینک به دیدگاه

سلام

داداش چرا pc نمیگیری یه لپتاب ۵ تومنی اندازه یه پی سی ۳ یا ۴ تومنی قدرت داره!

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

با این هزینه که کاملا مناسب هم به نظر میاد شدیدا خرید پی سی توصیه میشه چون بسیار بسیار قوی تر از یه لپ تاپ هم قیمتشه.

مع الوصف اگه اصرار به خرید لپ تاپ دارید یه ROG GL553VD - B  از ایسوس یا GE62 7RD Apache - B از ام اس آی، یا یدونه Legion Y520 - E از لنوو بردارید. فکر نکنم پرفورمنسشون خیلی فرقی داشته باشن.

شاید مدلهای دیگه ای هم باشن....

ولی این رو درنظر داشته باشید اون مدلهایی که معرفی کردم خدمتتون از کارت گرافیکی 1050 استفاده میکنن ولی شما با این هزینه قادرید یه پی سی با گرافیک 1070 تهیه کنید. بگذریم از قدرت تفاوت گرافیکی که تو یه لپ تاپ بکار گرفته میشه و اونی که تو یه پی سی استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

درود 

دوست عزیز شما  اول تصمیم بگیر که  کدوم بیشتر بکارت میاد دوست داری جابجا کنی یا تومنزل استفاده  کنی 

بعدش ببین با pc دوست داری گیم بزنی یا کنسول  

دراخر میتونی ی کیس کارکرده i5 , 1060 گرافیک با سه تومن و ی لبتاب دوتومنی بگیری  

اگرم برات بازی با کنسول یا پی سی فرق نداره خب کنسول خیلی راحتتره و دردسرای پی سی رو نداره بشرط پی سی فن نبودن البته 

لینک به دیدگاه

عزیز به نظرم رو یه چیز هزینه کنی بهتره . هزینه بازی کنسول هم بسیار زیاده . من نظرم اینه یه لپتاپ خوب بخرید بهتره . با این لپتاپ هم می تونید بازی کنید و هم می تونید کارهای دیگتون مثلا کار با نرم افزار رو به بهترین نحو انجام بدید.

https://www.digikala.com/Product/DKP-252587/لپ-تاپ-15-اينچي-ايسوس-مدل-ROG-GL553VD-B#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Fapouria گفته است :

سلام دوستان. حالتون امیدوارم خوب باشه من تازه تو این فروم ثبت نام کردم.

خدمت شما بگم من ۵ میلیون تومن پول دارم

میخوام یه چیزی بگیرم برای خودم بازی های قوی رو اجرا بکنم.

میخوام یا ی لپ تاپ خیلی قوی بگیرم ۵ میلیون قیمت

یا ی لپ تاپ متوسط ۲.۵ میلیونی و یک عدد ps4.

لطفا راهنمایی بکنید.

اگه یه لپتاپ قوی می خوایید که بازی های رو به راحتی با آخرین تنظیمات بتونید اجرا کنید باید بالای 8-9 میلیون خرج کنید.ضمن اینکه لپتاپ های توی این رده به خاطر سخت افزار قوی داخلشون سریعا باطری خالی می کنن و در حد 2-3 ساعت بیشتر نمی تونید با باطری ازشون استفاده کنید پس اونقدر هم که فکر می کنید قابلیت حمل ندارن. لپتاپ هایی که روی قیمت 5 میلیون هستن گرافیک داخلشون 1050 GTX هستش اکثرا که این گرافیک حدود 600 تومن بیشتر قیمت نداره یعنی اگه بخوایید یه سیستم PC با مشخصات نزدیک به  لپتاپROG GL553VD بخرید می شه این:

Intel 7700 1229t

MSI Gaming Pro B150A    465t

Asus  GTX 1050 Expedition    615t

Patriot Viper 2x8GB 2400Mhz CL15   538t

WD Blue 1TB 7200RPM    189t

Corsair Force LE 120GB SSD    249t

Green GP580A-ES    206t

Green ASIATEK Z4    210t

Samsung S22F355 22inch 1080p   455t

Keyboard,Mouse Speaker/Headphone 400t

----------------------------------------------------

4.446.000

این سیستم الان از لحاظ مشخصاتی با اون لپتاپ فرقی نداره( به جز اینکه مانیتورتون بزرگتره و اینکه توی انتحاب موس کیبورد و اسپیکرش دستتون آزاده) ولی از طرفی شما نزدیک 850-900 تومن دارید هزینه کمتری می دید که مابغی اضافه رو نگه دارید یا روی گرافیک بهتر یا قطعات دیگتون هزینه کنید.اگر فقط برای بازی می خوایید می تونید یه i5 بردارید یا حتی CPU از AMD بردارید(مخصوصا 1500x) که آینده ی بهتری هم دارن و کلا اگر تصمیم به خرید PC گرفتید با این بودجه دستتون برای انتخاب قطعات خیلی باز تره تا لپتاپ. کنسول کلا قضیش از PC gaming  جداست و در اون مورد نظر خواصی ندارم اون بستگی به انتخاب خودتون داره که کنسول رو ترجیح میدید یا PC.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

یدونه اپاچی 180 خوشگل سفید رنگ بگیر برو جاده شمال  حالشو ببر تو این گرمای تابستون :4_joy:

جدی میگم،اگه میخوای کلا گیمینگ رو تازه شروع کنی هنوز فرصت داری که درگیرش نشی،اگه درگیر بشی تا اخر عمرت گرفتارشی.

(البته اگه سنتون به گواهینامه میرسه...چون نمیدونم چند سالتونه?،میشه یه دوچرخه کورسی هم گرفت که من خودم الان استفاده میکنم واقعا لذت داره)

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Fapouria گفته است :

اینجا همه اکثرا pc پستد هستید دلیلشو میشه بگید؟

چون لپتاپ مخصوص بازی نیست 
عاقلانه به قضیه نگاه کنی نمیتونی با 5 تومن لپتاپی بگیری مخصوص بازی 
لپتاپ پردازنده هاش خیلی ضعیفتر از کامپیوتر همچنین گرافیکش
کسی که میخواد گیم بزنه نمیره سراغ لپتاپ چون با این قیمت نه صفحه نمایش مرغوب نه گرافیک و ... گیرتون نمیاد
لپتاپ های 8 یا 9 میلیونی که دارای سیستم خنک کننده و مانیتور با کیفیت و پردازنده عالی و گرافیک خوب هستند گزینه های خوبی هستند ولی سنگین و غیر قابل جابجایی اند تا حدودی 
اصولا لذت کامپیوتر و قدرتش خیلی بیشتر از لپتاپه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...