رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم از بین اینتل و رایزن ای ام دی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من که تقریبا سیستم رو اپگرید کردم نیازی به تغییر نمیبینم.. پولش رو هم ندارم... با تشکر از لینک

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

من که تقریبا سیستم رو اپگرید کردم نیازی به تغییر نمیبینم.. پولش رو هم ندارم... با تشکر از لینک

حاجی به عکسا توجه کردی؟!! الان از عکسا نتیجه میگیری که بری رو رایزن؟!O.o منظور منو متوجه نشدین.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

نه ... رایزن هنوز کار داره تا کامل شدن ... من 1080 مونیتورمه... و تو هر رنجی رایزن عقبتره طبق اسناد شما... بدون سند هم میشد حدس زد که رایزن به اینتل نمیرسه... هرکی چند هسته ایی میخواد کافیلیک تو راهه.. درثانی شرکتها هم اگه به چند هسته ایی حرکت کنن یکدفعه که نمیگن حتما 6یا 8 هسته ایی  لازمه... کم کم میریم به چند هسته ایی و تا اونموقع همین کبیلیک جوابگو هستش با سازگاری و پختگی بیشتر نسبت به رایزن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

نه ... رایزن هنوز کار داره تا کامل شدن ... من 1080 مونیتورمه... و تو هر رنجی رایزن عقبتره طبق اسناد شما... بدون سند هم میشد حدس زد که رایزن به اینتل نمیرسه... هرکی چند هسته ایی میخواد کافیلیک تو راهه.. درثانی شرکتها هم اگه به چند هسته ایی حرکت کنن یکدفعه که نمیگن حتما 6یا 8 هسته ایی  لازمه... کم کم میریم به چند هسته ایی و تا اونموقع همین کبیلیک جوابگو هستش با سازگاری و پختگی بیشتر نسبت به رایزن

بله منم دقیقا مانیتورم 1920x1080 عه. i7 7700 که ما گرفتیمم 4 هسته اش رو 4ghz عه و 2 تا میره رو 4.2ghz در صورت نیاز. کم قدرتی نیس. نسبت به i7 7700k زیاد فاصله نداره. من 1% هم از انتخابم پشیمون نیستم

اینم در حال تست استرس:

New Bitmap Image.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

من از روز عرضه همین مدل معمولی رو نشون کرده بودم چون اورکلاک دردسر داره و برای استفاده تو کل روزها بیشتر از 5 درصد نمیشه اور کرد از این بیشتر نیاز به تجهیزات داره که در ازای فوقش 8 درصد کارایی بیشتر نمیصرفه اینهمه هزینه کنیم ولی بنظرم مادربرد و رم رو باید بالا گرفت ..من بعلت موجود نشدن مادربرد مورد نظر فعلا به اچ 270 با 10 فاز قدرت و  رم 2400 بسنده کردم چون فعلا به پاور نیاز دارم... تعداد بیشتر فاز قدرت از سی پی یو محافظت میکنه مخصوصا که 7700 باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، evga1060 گفته است :

من از روز عرضه همین مدل معمولی رو نشون کرده بودم چون اورکلاک دردسر داره و برای استفاده تو کل روزها بیشتر از 5 درصد نمیشه اور کرد از این بیشتر نیاز به تجهیزات داره که در ازای فوقش 8 درصد کارایی بیشتر نمیصرفه اینهمه هزینه کنیم ولی بنظرم مادربرد و رم رو باید بالا گرفت ..من بعلت موجود نشدن مادربرد مورد نظر فعلا به اچ 270 با 10 فاز قدرت و  رم 2400 بسنده کردم چون فعلا به پاور نیاز دارم... تعداد بیشتر فاز قدرت از سی پی یو محافظت میکنه مخصوصا که 7700 باشه

درسته همین. کلا عمر سری بدون k نسبتا (نه مطلقا) بیشتره تا k. بخاطر مشکلات اورکلاک و دما. منم i7 7700 رو 1.120 میل گرفتم واقعا عالی بود نسبت به قیمت. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

این ویدیو واسه 4 روز پیشه از gamer nexus پیشنهاد میکنم ببینی. لینک: R7 1700 & i7-7700K for 144Hz Gaming at 1440p, 1080p, 4K      اخرین اپدیت بایوس رایزن تا 4 روز پیش رو داره.

اینم نتایج 1440p و 1080p از همین ویدیو:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

که قضاوت با خود شما دوست عزیز.:14_relaxed: منم i7 7700 گرفتم دقیقا هم عقیده شما بودم 4 ماه پیش. خیلی هم راضی ام

درود بر شما من این ویدیو رو دیدم دوست عزیز انقدم که شما میگی  اوضاع رایزن بد نیست برادرم

در رزولوشن 1080ضعف داره ولی رزو لوشن بالاتر خیلی بهتر عمل میکنه و اینکه ... فریم استاندارد 60فریم هست حالا بیشترش چیکار قراره بکنه  و اینکه اینم بگید در تمام کار های روزمره . مثل ویندوز .نرم افزار های طراحی و ورک استیشن  ووو غیره رایزن با اختلاف بالای پیروز میشه . بعد آینده بهتری هم خواهد داشت . خود اینتلم داره میره رو به هسته ای بیشتر

مطمعن باش گیم های آینده هم قراره باسه هسته ای بیشتر بهینه بشه ..

اینم بگم مطمعن مطمعن باش سری ryzen PRO  با دست پرتر . بی نقص تر . و خیلی سریعتر . با متریال بهتر وارد بازار خواهد شد

در مورد مصرف و دما واقعا باید قبول کنیم AMD جهش خیلی خوبی کرده . من خودم قصد خرید سیستم گیمینگ دارم بصورت جدی هم دنبالشم منتظرم شهریور ما سری پرو چیکار میکنه

الانم من یه سیستم دارم AMD با سی پی یو فنوم 2  چهار هسته ای مدل 810 جان خودم یکبار هنگ یا ویندوز نپریده  ویندوز 10نصب دارم راحت کار میکنم

الان قصد ارتقا دارم خودم میخواستم 7700K بگیرم ولی واقعا الان فکرشو میکنم رایزن یه  تیر دو نشونه

لینک به دیدگاه

یه مقایسه منصفانه و دوتا سیستم کپی هم

خودتون ببینید واقعا در گیم 10درصد شاید اختلاف کارایی باشه در  رزولوشن 1080

اما رزولوشن 2K و 4K  برتری  بیشتر به سمت رایزن هستش

در کار های روزمره مصرف و دما هم برتری با رایزن هستش

ویدیو رو زده یک هفته پیش ببینید

اما بازم بشخصه میگم انتظار برای سری پرو رایزن خیلی بهتره

https://www.youtube.com/watch?v=5kBWD8w6MGU

اینم لینک ویدیو ....

ویرایش شده توسط Arash_1367
اشتباه
لینک به دیدگاه

درود بر شما من این ویدیو رو دیدم دوست عزیز انقدم که شما میگی  اوضاع رایزن بد نیست برادرم ==    اره ولی اگه بخوایم سختگیرانه و های اند اصلی نگاه کنیم رایزن انتخاب دومه

اشکال تو خود هسته رایزنه که با اپدیت ها کمی توییک میشه والا مثلا هرچی 1060 اورکلاک بشه دیگه 1070 نمیشه

اصلا مقایسه این 2 تا اصلا درست نیست.. چرا؟ چون کبیلیک 4هسته ولی رایزن 6 تا 8هسته داره..  بهتره مقایسه با کافیلیک انجام بشه یا با سری ایکس که بزودی وارد ایران میشن .. تازه رایزن با هسته بیشتر یکجورایی کم اورده جلوی کبیلیک...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سامی گفته است :

آپ شد لطفا همراهی کنید

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

بعد از گذشت 4 صفحه و نقدهای گوناگون هنوز نتونستید انتخاب کنید سیپیوتون رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

بین رایزن 6ماهه دنیا اومده و اینتل پخته یکی رو انتخاب کنید.. جالبه رایزن نیومده میگن رایزن پرو... بعضی ها با سیستم اینتل طرفداری رایزن میکنن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

بین رایزن 6ماهه دنیا اومده و اینتل پخته یکی رو انتخاب کنید.. جالبه رایزن نیومده میگن رایزن پرو... بعضی ها با سیستم اینتل طرفداری رایزن میکنن

داداشم خود اینتل تو همین مدت .دو تا سه بار سی پی یو معرفی کرده کافی لیک . کابی لیک ایکس  و اسکای لیک ایکس

بعد رایزنمدل پرو معرفی نکنه بعدشم واقعیت رو برو تویوتیوب ببین کلی سیستم بستن خارجی ها این همه تست تو تمام تست ها رایزن تو غیر از گیم بالاترین امتیاز رو داشته و حتی با 7900اینتل تو قدرت پردازش برابری کرد قیمتش رو هم در نظر بگیر

در گیم هم داداش خوبم نگاه غیر متعصب داشته باشی میبینی هرچی رزولوشن بالاتر رفته رایزن بهتر فریم داده دوست خوبم رزولوشن  HD از بین رفت الان نوبت FULL HD هستش بره تو زباله دان تاریخ  .. یکم آینده نگر باش

من نه پسر رییس شرکت AMD هستم نه Intel داداشم .  با کمترین هزینه بهترین رو انتخاب کن .. اینجا ایرانه قربونت  . دلال ها همینجوری دارن گرون میفروشن منو تو هم که نداریم هر سال بریم ارتقا بدیم . پس با صبر و تحقیق درست یه انتخاب عاقلانه داشته باشیم بهتره .. واقعا قبول کنیم 7700داره از دور خارج میشه خود اینتل داره بالاتر و بهترش رو میده بیرون با هسته بیشتر . چرا منو تو بچسبیم بهش

بعد اینکه من خودم جدی جدی دنبال 7700K بودم اما با اومدن رایزن واقعا باید بگم نظرم تغییر کرد . خدایشم بد رو دستی به اینتل زد قیمت پایین تر . پردازش و قدرت بالاتر . اینکه میگم سری پرو ارزش صبرش رو داره برای اینکه میدونم به تکامل حداقلی خودش رسیده رفع نقص شده باگ ها رو کاملا از بین بردن و اللخصو متریال بهتری هم درش بکار بردن

اما بازم اگر خریدی و انتخاب کردی خوش باشی و مبارکت باشه اگر نه که تو سال رو صبر کردی ماه رو هم صبر کن AMD نظر شخصی بندس آینده روشنی داره :14_relaxed:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Arash_1367 گفته است :

داداشم خود اینتل تو همین مدت .دو تا سه بار سی پی یو معرفی کرده کافی لیک . کابی لیک ایکس  و اسکای لیک ایکس

بعد رایزنمدل پرو معرفی نکنه بعدشم واقعیت رو برو تویوتیوب ببین کلی سیستم بستن خارجی ها این همه تست تو تمام تست ها رایزن تو غیر از گیم بالاترین امتیاز رو داشته و حتی با 7900اینتل تو قدرت پردازش برابری کرد قیمتش رو هم در نظر بگیر

در گیم هم داداش خوبم نگاه غیر متعصب داشته باشی میبینی هرچی رزولوشن بالاتر رفته رایزن بهتر فریم داده دوست خوبم رزولوشن  HD از بین رفت الان نوبت FULL HD هستش بره تو زباله دان تاریخ  .. یکم آینده نگر باش

من نه پسر رییس شرکت AMD هستم نه Intel داداشم .  با کمترین هزینه بهترین رو انتخاب کن .. اینجا ایرانه قربونت  . دلال ها همینجوری دارن گرون میفروشن منو تو هم که نداریم هر سال بریم ارتقا بدیم . پس با صبر و تحقیق درست یه انتخاب عاقلانه داشته باشیم بهتره .. واقعا قبول کنیم 7700داره از دور خارج میشه خود اینتل داره بالاتر و بهترش رو میده بیرون با هسته بیشتر . چرا منو تو بچسبیم بهش

بعد اینکه من خودم جدی جدی دنبال 7700K بودم اما با اومدن رایزن واقعا باید بگم نظرم تغییر کرد . خدایشم بد رو دستی به اینتل زد قیمت پایین تر . پردازش و قدرت بالاتر . اینکه میگم سری پرو ارزش صبرش رو داره برای اینکه میدونم به تکامل حداقلی خودش رسیده رفع نقص شده باگ ها رو کاملا از بین بردن و اللخصو متریال بهتری هم درش بکار بردن

اما بازم اگر خریدی و انتخاب کردی خوش باشی و مبارکت باشه اگر نه که تو سال رو صبر کردی ماه رو هم صبر کن AMD نظر شخصی بندس آینده روشنی داره :14_relaxed:

حرف حق جواب نداره +1

لینک به دیدگاه

اینم یک ویدیو خوب دیگه بازم مشخصات هردو سیستم منصفانه

1700X VS 7700K

https://www.youtube.com/watch?v=gMSTXItiNVs

لینک به دیدگاه

درود دوستان

کار بس اشتباهیست مقایسه دو پردازنده 7700k و 1700 - 1700x

چرا که هسته‌های رایزن بالاتر هستن ( و در نتیجه به‌دلایلی کلاک اون‌ها رو پائین‌تر آوردن، اصولا تعداد هسته بالا = کلاک پائین، مگر در موارد خاص)

بنا بر این شما باید توی 7700k رو با 1600X و یا 1600 مقایسه کنین

منظور بنده بیشتر برای بحث گیمینگ هست

موفق باشین

لینک به دیدگاه

واقعا رایزن یا کتبی لیک یا منتظر کافی لیک بشم

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوستان

کار بس اشتباهیست مقایسه دو پردازنده 7700k و 1700 - 1700x

چرا که هسته‌های رایزن بالاتر هستن ( و در نتیجه به‌دلایلی کلاک اون‌ها رو پائین‌تر آوردن، اصولا تعداد هسته بالا = کلاک پائین، مگر در موارد خاص)

بنا بر این شما باید توی 7700k رو با 1600X و یا 1600 مقایسه کنین

منظور بنده بیشتر برای بحث گیمینگ هست

موفق باشین

اینم در بحث گیمینگ

مقایسه بین 1600و 7700K

https://www.youtube.com/watch?v=MAHFPX2TGJI

اینکه فرکانس هسته مطرح هست در گیمینگ کاملا صحیح هستش اللخصوص در گیم با رزولوشن 1080P

اما خودتون توجه بفرمایید در ویدیو هرچی رزولوشن بالاتر میره فاصله در حد 5فریم هم کمتر میشه

اما در بحث روزمره و امور کاری واقعا 1600X حداقل حدود 30تا 50درصد قویتره . قیمتش پایین تره مصرف کمتره. دوتا هسته بیشتر داره

آینده بهتری هم داره . درمورد عدم بهینه بودن رایزن به قید دو فوریت تایید میکنم . اما بازم میگم انتظار برای سری PRO ارزش بالای داره مطمعن باشید . AMD با دست پر تری به میدون میاد . اینم بگم هر غلطی میکنن این دو شرکت بکنن فقط تو رقابت به کیف منو شماها بشه بسه وگرنه گیم ما بالا 60فریم باشه ما دردی دیگه نداریم نمی خواهیم آپلو هم هوا کنیم

وسلام

لینک به دیدگاه

Arash_1367 عزیز

در مورد  جالبه رایزن نیومده میگن رایزن پرو... بعضی ها با سیستم اینتل طرفداری رایزن میکنن    شما رو خطاب قرار ندادم... در نظر بگیرید که بالای 50 درصد از فول اچ دی استفاده میکنن و تعداد کمی از 2کی و از اون کمتر4کی... تعصبی در کارنیست اگه رایزن بهتر از اینتل کار کنه سری بعد موقع اپگرید رایزن میگیرم... بیشتر کاربرا دسکتاپی هستن اگه بیشتر نیاز داشتن میرن رو مدلهای قویتر... رایزن باعث اومدن 6 یا 8 هسته ایی به دسکتاپ شد که بنفع کاربراهست... 2کی و 4کی سیستم قویتر و هزینه بیشتر میخوان.. رایزن ارزونتر رم گرونتر لازمه براش تا استیبل باشه ولی اینتل با هر رمی سازگاره حتی رم ارزونتر... من به شخصه ترجیح میدم مونیتور 1080 کوچکتر با مشخصات قویتر بگیرم تا مدلهای بزرگتر... بگذارید یک خاطره تعریف کنم  اول دبیرستان روزهای اول  موقع زنگ تفریح خب داخل مدرسه یک فروشگاه کوچیک بودکه بوفه میگفتن بهش .. میدیدم چند نفر ساندویچ و نوشابه میگرفتن و بعداز خوردن نصفش باقیمونده رو جلو چشم همه میریختن دور و موقع هر زنگ تفریح و هر روز تکرار میکردن من اول فکر میکردم اینا مخشون تاب داره .. چند روز بعد  فهمیدم که اینا بچه مایه دارن و فقط با اینکار میخوان پز پولشونو بدن حالا 2کی و 4کی  قضیه ش همینه...

حرف حق جواب نداره +1 = یعنی من تا الان بیربط حرف زدم؟؟؟؟؟؟؟

کافیلیک اگه بخوای بخری باید حداقل تا اواسط اردیبهشت سال بعدصبر کنی تا با قیمت نسبتا معتدل بخری

ای ام دی تا الان مشخصات اسمیش بیشتر از قدرت کاراییش بوده

در ضمن ما مثلا جاروبرقی میخیریم فرش و موکت  و... رو تمیز کنه.... نمیشه که مثلا بیاد فرش رو نتونه تمیز کنه یا ناقص تمیز کنه که...

ویرایش شده توسط evga1060
لینک به دیدگاه

فنهای هر 2 کارخونه همه جا هستن و بنچمارکهایی با طرفداری از برندشون درست میکنن که قابل اعتماد نیست... میزان درک کسانیکه منفی دادن مثل رایزن قابل حدس بود... فنهای رایزن از الان منتظر اینده هستن تا ای ام دی  در اینده پچ بده... خب چرا از اول درست کار نکرده؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، evga1060 گفته است :

فنهای هر 2 کارخونه همه جا هستن

با هرچی حال میکنی برو سراغ اون. طرفدارای اتیشه ی هر کمپانی همیشه هستن. تازه من با مدل های شدید تر هم برخوردم. همونایی که میگن rx vega 64 تونسته انویدیا رو شکست بده.?

کلا بحث بیهودست.

Screenshot_20170811-144813.png

این یارو به جایی رسیده که حرفای خودش باورش نمیشه :)

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

جنابar_prv

من که 7700 معمولی دارم مثل تو...جالب اینجاست به من که علاوه برمعایب amd  مزایای  amd رو هم میگفتم یعنی نقد منصفانه داشتم با این حال بمن منفی دادن  یعنی ببینید چقدر حالشون خرابه... سردسته شون هم رامین رسمتیه.... فقط تو ایران این اتفاقا می افته که به نقد منصفانه هم منفی میدن و کاری به نقد منصفانه ندارن چون عشقشون میکشه که  منفی بدن و ظرفیت و شعور داشتن پنل - یا+ رو ندارن ...منطق میخوان چیکار؟؟؟ مغز میخوان چیکار؟؟؟ گرفتن - از متعصب های از حد گذشته که تعصبشون به جهالت رسیده یعنی +... رایزنها چی دارن بگن؟؟ مولتی کور دیگه چی؟؟ ... دیگه؟؟ .... دیگه؟؟ اها  چند هسته ایی  خخخخ... اینتلیها چی میتونن بگن؟؟ تک هسته خیلی خوب.... مولتی کور خوب.... پایداری خیلی خوب... سازگاری خیلی خوب با انواع رمها... داشتن گرافیک داخلی ... کیفیت ساخت خیلی خوب... قابلیت اورکلاک خیلی خوب   و نیازی هم برا انتظار به پچ در اینده ندارن برا رفع مشکلات فعلی .... اینهمه کسری رایزن با قیمت کمتر و  مزایای اینتل درست معایب رایزنه اونم رایزن با هسته بیشتر ....و قدرت مولتی کور رایزن کمتر از قدرت تک هسته اینتله ...   amd مشخصات گمراه کننده تو محصولاتش داره مثل مشخصات فنی بین 1060 و 480 و مقایسه 6950 و 1800 ایکس.... 6950 چندتا لین داره؟؟ 40 تا ...هیولا میمونه...  یعنی 2 تا گرافیک 16ایکس با 2 تا  ssd nv2    

1800 ایکس  چندتا لین داره؟؟ 24 تا... همین لین کمتر باعث قیمت کمتر و  همین لین کمتر باعث مصرف کمتر  و   همین لین کمتر باعث  گرمای کمتر میشه  بعدش میان بما میگن واقعیت رو ببین خخخخخ ... اینا فقط اطلاعات غلط میدن و دیگران رو گمراه میکنن ... رایزنی که ازش دفاع میکنن قابلیت زیادی برا دفاع نداره چسبیدن به اینده یعنی رایزن پرو... خخخخخ

لینک به دیدگاه

و همچنان مصر به ادامه راه غلط با دادن منفیهای بیدلیل و ثابت کردن خودشون تو زمینه های خاص

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، evga1060 گفته است :

جنابar_prv

من که 7700 معمولی دارم مثل تو...جالب اینجاست به من که علاوه برمعایب amd  مزایای  amd رو هم میگفتم یعنی نقد منصفانه داشتم با این حال بمن منفی دادن  یعنی ببینید چقدر حالشون خرابه... سردسته شون هم رامین رسمتیه.... فقط تو ایران این اتفاقا می افته که به نقد منصفانه هم منفی میدن و کاری به نقد منصفانه ندارن چون عشقشون میکشه که  منفی بدن و ظرفیت و شعور داشتن پنل - یا+ رو ندارن ...منطق میخوان چیکار؟؟؟ مغز میخوان چیکار؟؟؟ گرفتن - از متعصب های از حد گذشته که تعصبشون به جهالت رسیده یعنی +... رایزنها چی دارن بگن؟؟ مولتی کور دیگه چی؟؟ ... دیگه؟؟ .... دیگه؟؟ اها  چند هسته ایی  خخخخ... اینتلیها چی میتونن بگن؟؟ تک هسته خیلی خوب.... مولتی کور خوب.... پایداری خیلی خوب... سازگاری خیلی خوب با انواع رمها... داشتن گرافیک داخلی ... کیفیت ساخت خیلی خوب... قابلیت اورکلاک خیلی خوب   و نیازی هم برا انتظار به پچ در اینده ندارن برا رفع مشکلات فعلی .... اینهمه کسری رایزن با قیمت کمتر و  مزایای اینتل درست معایب رایزنه اونم رایزن با هسته بیشتر ....و قدرت مولتی کور رایزن کمتر از قدرت تک هسته اینتله ...   amd مشخصات گمراه کننده تو محصولاتش داره مثل مشخصات فنی بین 1060 و 480 و مقایسه 6950 و 1800 ایکس.... 6950 چندتا لین داره؟؟ 40 تا ...هیولا میمونه...  یعنی 2 تا گرافیک 16ایکس با 2 تا  ssd nv2    

1800 ایکس  چندتا لین داره؟؟ 24 تا... همین لین کمتر باعث قیمت کمتر و  همین لین کمتر باعث مصرف کمتر  و   همین لین کمتر باعث  گرمای کمتر میشه  بعدش میان بما میگن واقعیت رو ببین خخخخخ ... اینا فقط اطلاعات غلط میدن و دیگران رو گمراه میکنن ... رایزنی که ازش دفاع میکنن قابلیت زیادی برا دفاع نداره چسبیدن به اینده یعنی رایزن پرو... خخخخخ

داداش همه نمیدونن شما میدونی . گور بابا اینتل لعنت به ای ام دی .

داداش تو اینتل بستی حالشو ببر . اومدی چی میگی اینجا . میترسی بفهمی اشتباه کردی . من خودم الان حدود 5 ماه با بودجه 12میلیون تومن دارم صبر میکنم بهترین رو  بخرم . خیلی خیلی سطح دانش بالاتر از تو هم اینجا به تکامل و قدرت AMD اعتراف کردن حالا شما با سرجمع 17تا ارسال در این انجمن میخوای بگی همه نمیفهمن تو میفهمی کله گنده های انجمن لیونم دارن میگن انتخاب بهتر و یه تیر دو نشون الان AMD هستش بعدش فرض تو بازی  چهار تا ده تا فریم AMD در رزولوشن 1080P کمتره فدای سرم داداش  .  بالاتر 60فریم اصلا به چشم نمیاد مگر اینکه بیاد زیر 40فریم . میخوام چیکار کنی مثلا بعدشم هر آپدیتی که اومد باسش که جهش خوبی داشت اللخصوص آخری .

داداش 7700K رو من بهش ایمان داشتم . اما همین مسخره بازیهای قیمتی ایران هر روز بالا می رفت . باعث شد من اشتباه نکنم برم بخرم . الانم پولم تو جیبمه نه تو جیب فروشنده . عقل سلیم میگه صبر کن اگر پرو خوب نبود . دیگه مطمعن باش یه راست میرم سراغ چیب X299 و سی پی یو 7740X . اما واقعا بعد از خوندن کلی مقالعه پنج مارک و حداقل 70تا 80فیلم مقایسه تو یوتیوب ایمان دارم AMD خیلی سرتره .

من نمیگم 7700K بده نه اما واقعا به این قیمت ارزش نداره و گزینه آینده نگرانه ای نیست . تنها چیزی که باعث میشه در انتظار نگه دارم و صبر کنم اینه که اعتقاد دارم AMD واقعا دیگه اون AMD سابق نیست و اومده بمونه و حرف باسه زیاد داره . ضمنا اینم تاپیک من در زیر ببین شاید کمی بتونی از خوندنش لذت ببری و بدردت بخوره یه چندتا نکته خوب ازش برداشت کنی . با چشم خودت خوب ببین چقدر بازدید داشته و ارسال خورده

سپاسگزارم بابت توجهت . تونستی نظر خودتم تا تاپیک این بنده بگو سپاسگزارم و سیستم مطلوب خودت رو با اون بودجه معرفی کن . تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/05/19, 04:09:15، evga1060 گفته است :

Arash_1367 عزیز

در مورد  جالبه رایزن نیومده میگن رایزن پرو... بعضی ها با سیستم اینتل طرفداری رایزن میکنن    شما رو خطاب قرار ندادم... در نظر بگیرید که بالای 50 درصد از فول اچ دی استفاده میکنن و تعداد کمی از 2کی و از اون کمتر4کی... تعصبی در کارنیست اگه رایزن بهتر از اینتل کار کنه سری بعد موقع اپگرید رایزن میگیرم... بیشتر کاربرا دسکتاپی هستن اگه بیشتر نیاز داشتن میرن رو مدلهای قویتر... رایزن باعث اومدن 6 یا 8 هسته ایی به دسکتاپ شد که بنفع کاربراهست... 2کی و 4کی سیستم قویتر و هزینه بیشتر میخوان.. رایزن ارزونتر رم گرونتر لازمه براش تا استیبل باشه ولی اینتل با هر رمی سازگاره حتی رم ارزونتر... من به شخصه ترجیح میدم مونیتور 1080 کوچکتر با مشخصات قویتر بگیرم تا مدلهای بزرگتر... بگذارید یک خاطره تعریف کنم  اول دبیرستان روزهای اول  موقع زنگ تفریح خب داخل مدرسه یک فروشگاه کوچیک بودکه بوفه میگفتن بهش .. میدیدم چند نفر ساندویچ و نوشابه میگرفتن و بعداز خوردن نصفش باقیمونده رو جلو چشم همه میریختن دور و موقع هر زنگ تفریح و هر روز تکرار میکردن من اول فکر میکردم اینا مخشون تاب داره .. چند روز بعد  فهمیدم که اینا بچه مایه دارن و فقط با اینکار میخوان پز پولشونو بدن حالا 2کی و 4کی  قضیه ش همینه...

حرف حق جواب نداره +1 = یعنی من تا الان بیربط حرف زدم؟؟؟؟؟؟؟

کافیلیک اگه بخوای بخری باید حداقل تا اواسط اردیبهشت سال بعدصبر کنی تا با قیمت نسبتا معتدل بخری

ای ام دی تا الان مشخصات اسمیش بیشتر از قدرت کاراییش بوده

در ضمن ما مثلا جاروبرقی میخیریم فرش و موکت  و... رو تمیز کنه.... نمیشه که مثلا بیاد فرش رو نتونه تمیز کنه یا ناقص تمیز کنه که...

درود

شاید قبلا رم های amd گرون بود اما الان چون رمهای مربوط به سیستم های اینتل هم به amd می خوره اصلا این حرفتون صحیح نیست در واقع الان فرقی نمی کنه اینتل می بندی یا amd رمی که می خری یکیه حالا ممکنه یکم انتخاب هات برای amd محدود تر باشه اما قیمتن فرقی نمی کنه!!!  مخصوصا روز بروز رم های جدید که به بازار میاد جوری انتخاب میشن برای واردات که به هر دو سیستم بخوره...!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...