رفتن به مطلب

داوری مسابقه MSI !!!

LasVegas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتی  که برد در اختیار کاربر قرار نداره !!! چه جوری باید بررسی اش کنه ؟؟ آخه!!

به نظر  بنده  کالا شکل مسابقه غلط بود

به نظر بنده    

مسابقه میتونست در باره محصولات شرکت  msi  باشه و نظر کاربرا راجع بهش

یه نظر سنجی هم میتونست داشته باشه که  محبوب ترین  محصولات  msi  از دید کاربران مشخص شه شما مثلا از گرافیک  msi  استفاده میکنی با  یا  مادر برد یا  هردو  و چرا  msi ....

برنده  مسابقه  هم  می تونست با قرعه کشی مشخص  بشه 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

سلام. 

تبریک به بقیه دوستانی که برنده شدن و آفرین به دوستانی که در مسابقه شرکت کردن و زحمت کشیدن ولی اسمشون توی لیست برنده ها نبود.

در مورد نفر اول نظری ندارم فقط خواستم اینو بگم  وقتی به قعطه دست رسی نداریم و دست رسی ما فقط چنتا عکس و مطلب به زبان انگلیسی و یه سری مشخصات مثل فرکانسو این چیزا هست ( خودم رو میگم به دوستان جسارت نشه ) پس مجبوریم برخی قصمت ها رو از برخی منابع خارجی ترجمه کنیم و نباید توقع یه بررسی و نقد حرفه ای و کامل بدون کپی از جایی رو از من اماتور داشته باشین.

البته من خودم شخصا مطالب رو از هیچ سایت ایرانی یا خارجی کپی یا حتی ترجمه نکردم.

¬¬

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام احمد جان واقعا تعجب نکردی چرا من شرکت نکردم:D

خود می دونستم که اینطوری میشه و جوایز به کسی که حقش است نمیرسه و آخرشم همینطور شد من تجربه گرفتم این مسابقات فاهیده ای نداره به قول دوستان وقتی برد پیشتون نیست و تست نمی کنید از چی بنویسم

و عزیزان به جای شرکت در این مسابقات یکم بیشتر تلاش کنید درامد بیشتر کسب کنید و خودتون بخرید (حالا نمی خواهد اینقدر پیشرفته باشید یک چیزی ارزونتر بگرید که کارتون راه بیافته و خرج اضافی نکنید ) بدون دردسر بدون این که بدونی حقت پایمال میشه و به چیزی که حقت است نمیرسی البته نظر شخصی بنده است

موفق باشی:x

سلام
چرا واقعا تعجب کردم چطور نبودی هر مسابقه ای میشد میومدی الا این xD
احسنت واقعا گل گفتی . تجربه ای شد برام که دیگ کلا فعالیتی تو این زمینه نکنم : ) بازم باید از نظراتت استفاده کرد :)

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

صحبت از استاندارد نقد شد و آماتور بودن  نشد چیزی نگم

خود بنده قبل اینکه شروع به نقد و بررسی کنم اول از همه کتابی راجع به نکاتی در باب یک نقد خوب رو مطالعه کردم که شامل نکاتی مثل نقد باید کوتاه باشه نباید حوصله سر بر باشه و ... که جسارتا هیچ کدوم از این نکات توی نقد نفر اول دیده نمیشه 

خود بنده 14 روز , روزی 4-5 ساعت وقت گذاشتم و با 4 الی 5 برنامه مختلف کار کردم  و نقدم رو ساختم  (البته ذکر کردم که از خود سایت  MSI کمک گرفتم ) و تمام استانداردهای یک نقد رو رعایت کردم

ادم بعضی از مسائل رو میبینه نا امید میشه واقعا 

کم سن تر بودیم به اینجور نمره دادن میگفتیم وجبی نمره دادن البته جسارت نشه ولی خب چیزیه که دیده میشه و برداشت میشه اینه

با این اوصاف نقد خود محصول تو سایت اصلی شرکت هم آماتور حساب میشه 

در ضمن نقد بنده فقط ترجمه نبود بلکه از دوست آشنا که این محصول رو داشتن سوالاتی پرسیده شده و توی نقد جا دادم

بازم مشکلی نیست و تبریک به همه

ویرایش شده توسط behdadTNT
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، MortezaKing گفته است :

:/ بحث تموم شد؟

نتیجه چی شد؟!

آره دیگه، ببین نتیجه این شد که واقعا" مسابقه ی آنلاین برگزار کردن سخته.

خودت رو بگذار جای MSI یا هر شرکتی، به هر شکلی مسابقه برگزار کنی بالاخره میشه یه راهی برای زیر آبی رفتن پیدا کرد.

خیلی از انتقادات وارد هست ولی به هر شکلی مسابقه برگزار کنی یا بشه بازهم میشه انتقاد وارد کرد این ذات مسابقه هایی از این دسته. انتقاد خورش زیاده فارق از اینکه چطوری برگزار بشه.

الان فرض کن من خودم خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی برنده که نمیتونستم بشم بگن ناظر فروم خودش برنده شد. ولی میتونستم به فامیل یا دوستم بگم بیاد شرکت کنه متن مقاله منوبزاره هیشکی هم نفهمه این من بودم. این ذات مسابقه های آنلاینه که یا باید اصلا" هیچ وقت مسابقه برگزار نشه یا برگزار میشه باید باهاش کنار اومد و پذیرفت.

من به برندگان مسابقه تبریک میگم و به همه ی دوستانی که صادقانه زحمت کشیدند و شرکت کردند و از MSI هم سپاسگذارم ولیکن همه رو درک میکنم، چه شمایی که انتقاد دارید، چه MSI و داوران محترم و چه دوستانی که شرکت کردند و برنده شدند. صحبت های همه ی دوستان درک میکنم از این جهت امیدوارم شما هم اونطرف رو درک کنید. باور کنید شما هم برگزار کننده بودین بازهم میشد هزار و یک انتقاد وارد کرد. ولی بازهم دم MSI گرم با همه ی مشکلاتش مسابقه رو برگزار کرد.

امیدوارم این دست مسابقات بیشتر بشه. همه جایزه ببرین.

به عنوان ناظر، ما هیچ، ما نگاه :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...