رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هارد 4 ترا

P.M.R
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گل لیونی امیدواارم خوب باشین . من قصد خرید هارد رو دارم اگه میشه لطف کنید بگید چی بگیرم ودلایلتونم بگین و اینکه هارد  حداکثر تا550 میتونم هزینه کنم ومیخوام 4 ترا باشه و7200

خودمم انتخابم ایندو هست  نویز هم مهمه

http://lioncomputer.ir/product/7716/هارد+ایکس+300+توشیبا+4+ترابایت/

http://lioncomputer.ir/product/9760/هارد+اینترنال+سیگیت+Barracuda+4TB/

پیشا پیش ممنون

ویرایش شده توسط mohammad1070
لینک به دیدگاه

سلام داداش انتخابت عالیه خیلی با کیفیت و پرسرعت توشیبا تو سرعت روی وسترنو کم کرده

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سامی گفته است :

سلام داداش انتخابت عالیه خیلی با کیفیت و پرسرعت توشیبا تو سرعت روی وسترنو کم کرده

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

خیلیا میگن مشکل نویز داره وایا ایراد که نمیده با هارد فعلی؟ هارد فعلیم 1 ترا بارا کودا هس

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سرعت بالا = نویز بالا = دمای بالاتر

سرعت پائین = نویز پائین = دمای پایین‌تر

اگر برای نصب ویندوز نمی‌خواین - یعنی SSD دارین - توصیه می‌شه از هاردهای با 5400 دور استفاده کنین

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود

دوست عزیز سرعت بالا = نویز بالا = دمای بالاتر

سرعت پائین = نویز پائین = دمای پایین‌تر

اگر برای نصب ویندوز نمی‌خواین - یعنی SSD دارین - توصیه می‌شه از هاردهای با 5400 دور استفاده کنین

دوست عزیز اس اسدی دارم ولس 5400 من زیاد فیلم و گیم میزنم مشکلی پیشنیاد؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

دوست عزیز اس اسدی دارم ولس 5400 من زیاد فیلم و گیم میزنم مشکلی پیشنیاد؟

بسیار عالی

برای فیلم که نه ولی برای گیم ممکن هست در صحنه‌های پر فراز و فرود اندکی از سرعت‌تون کاسته بشه که اون‌هم بعید می‌دونم اصلا متوجهش بشین

فقط توی لودینگ نسبت به 7200 برای چندصدم ثانیه تا چندثانیه تاخیر داره

البته اینها بر اساس تست دو هاردی که داشتم و تست کردم بوده و برای همه هاردها این رو تائید نمی‌کنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

بسیار عالی

برای فیلم که نه ولی برای گیم ممکن هست در صحنه‌های پر فراز و فرود اندکی از سرعت‌تون کاسته بشه که اون‌هم بعید می‌دونم اصلا متوجهش بشین

فقط توی لودینگ نسبت به 7200 برای چندصدم ثانیه تا چندثانیه تاخیر داره

البته اینها بر اساس تست دو هاردی که داشتم و تست کردم بوده و برای همه هاردها این رو تائید نمی‌کنم

من الان دو به شک شششدم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

من الان دو به شک شششدم

تصمیم نهایی رو خودتون بگیرین:

سرعت بالاتر + نویز بیشتر : مدل‌هایی که توی پست اول گذاشتین

سرعت مطلوب + نویز کم : مدل‌های 5400 و 5900 (برای آرشیو کردن و استفاده عادی)

اگه نیازی به آرشیو ندارین و برای کارهای روزمره + گیم میخواین همون دو مدل پست اول خوب هستن ولی باید نویز بیشتر و دمای بالاتر رو تحمل کنین دیگه...

لینک به دیدگاه

سلام

اگر انتخاب تون هارد توشیبا هست زودتر برای خرید دست به کار شید چون برای مدت محدودی تخفیف خورده و شما میتونید الان با قیمت کمتری این هارد رو خریداری کنید!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

سلام

اگر انتخاب تون هارد توشیبا هست زودتر برای خرید دست به کار شید چون برای مدت محدودی تخفیف خورده و شما میتونید الان با قیمت کمتری این هارد رو خریداری کنید!

بله مشهاده کردم ولی کمی در خریدش شک دارم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

بله مشهاده کردم ولی کمی در خریدش شک دارم

من بودم بیشتر هزینه میکردم و وسترن بلاک رو برمی داشتم چون کارایی بیشتر و دوام بالاتری دارند این سری بلاک که  فکر کنم با این بودجه میشد یه ۲ ترا بلاک رو خرید اما بین این دو هارد توشیبا رو انتخاب میکردم چون نسبت به سیگیت خیلی مطمئن نیستم...

.. همون طور که دوست مون گفت اگر به دنبال سرعت بیشتر هستید هارد دور بالا رو بخرید اما انتظار نویز هم داشته باشید چون میخواهید بازی هم کنید و فیلم  زیاد تماشا کنید اینجا توشیبا خوبه به هر حال انتخاب نهایی با خودتون هست :-)

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

من بودم بیشتر هزینه میکردم و وسترن بلاک رو برمی داشتم چون کارایی بیشتر و دوام بالاتری دارند این سری بلاک که  فکر کنم با این بودجه میشد یه ۲ ترا بلاک رو خرید اما بین این دو هارد توشیبا رو انتخاب میکردم چون نسبت به سیگیت خیلی مطمئن نیستم...

.. همون طور که دوست مون گفت اگر به دنبال سرعت بیشتر هستید هارد دور بالا رو بخرید اما انتظار نویز هم داشته باشید چون میخواهید بازی هم کنید و فیلم  زیاد تماشا کنید اینجا توشیبا خوبه به هر حال انتخاب نهایی با خودتون هست :-)

:35_thinking::35_thinking: والا منم موندم .   به نظرم اگه بخوام واسه بلاک هزینه کنم 8 ترا سیگیت میگیرم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

:35_thinking::35_thinking: والا منم موندم .   به نظرم اگه بخوام واسه بلاک هزینه کنم 8 ترا سیگیت میگیرم

باو ۸ ترا که خیلی زیاده! یعنی اینقدر حجم دیتا دارید؟

یک نکته دیگه هم هست این که هارد توشیبا در بسته بندی مناسب عرضه میشه اما هارد سیگیت خیر، هر دو هم هارد های خوبی هستند هر کدوم رو بخرید خوبه استفاده میکنید!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان لیون

منم میخوام هارد 4 ترا بخرم ولی بین مدل وسترن آبی و سیگیت بارکودا موندم کدوم رو بگیرم!

برای  آرشیو  ( فیلم ، موزیک و ... )  مغازه استفاده میشه در 2/3 روز کامپیوتر کار میکنه و اکثر مواقع هم در حال رایت یا کپی کردن هست

حالا  به نظر شما کدوم رو بخرم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...