رفتن به مطلب

يه كيس اينتل ميخوام بودجه 1400000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا من شرمندم ميشه بگين اوركلاك يعني چي؟؟من اين اصطلاحات رو بلد نيستم @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اسوس مقام اول در فروش مادربرد در دنیا رو به دست اورد . این حتما یک دلیلی داره ههانی عزیز ^^ . در کل اسوس برند اول و انتخاب حرفه ایهاست حالا خودتون دیگه قضاوت کنید.

مننظور از اورکلاک افزایش دستی قدرت قطعاتی مثل رم -پردازنده - و گرافیک به وسیله بالا بردن فرکانسهای عملیاتی هست که برای پردازنده و رم در بایوس انجام میشه و برای گرافیک هم در ویندوز و با استفاده از برنامه های مخصوص . بالا بردن فرکانس سبب بالاتر رفتن حرارت قطعه هم میشه که شما برای این کار کولرهای مخصوص و پرقدرت تر رو خریداری میکنی. اورکلاکینگ کار سختی نیست و فقط به یک مقدار اطلاعات پایه و زمان و حوصله نیاز داره اورکلاکینگی که با علم و اگاهی انجام بشه بسیار میتونه مسمر ثمر واقع باشه و قدرت سیستم رو تا حد زیادی افزایش بده بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه اضافی باشه.

1.4 یا 1.5 زیاد فرقی نمیکنه . با 1.5 من مک پاور قویتر جایگزین میکنم تا بعدا کارت گرافیک پر مصرفتر اضافه کردید به مشکل نخورید.

Asus P8P67 : 230

i5 2500K : 265

Corsair XMS3 1600 2GB x 2 : 75

Samsung 500GB F3 : 47

Green 885B : 168

Case Green X3: 83

Samsung DVD-r 24x sata : 25

Gainward Phantom 570 : 445

SSD KingSpec 60GB : 169

----------------------

1506

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سالار خان سیستمی که خودت بستی(منظورم سیستمی که داری استفاده میکنی) بسیار جالبه. از 570 phantom راضی هستی؟ بالاترین اورش چقدر بوده؟دمای ماکسیمم لود CPU چقدره؟ یه خورده اگر وقت داشتی امتیاز بنچمارکهات رو بگو مقایسه کنیم ببینیم چطوره. ممنونم @};-

لینک به دیدگاه

دمت گرم سالار جان ببخش اينقدر سوال ميكنم اما خوب برام پيش مياد @};-

گرافيكي كه معرفي كردي خيلي خوبه اما 2 مدل كارت كرافيكي ديگه هست هم هست يكي Gainward GeForce® GTX 570 1280MB G,S.G.L.H و يه مدل ايسوس ASUS GTX570 1280MB DDR5 هستش اينا نسبت به فانتوم بهترن؟؟؟

لینک به دیدگاه

سالار خان سیستمی که خودت بستی(منظورم سیستمی که داری استفاده میکنی) بسیار جالبه. از 570 phantom راضی هستی؟ بالاترین اورش چقدر بوده؟دمای ماکسیمم لود CPU چقدره؟ یه خورده اگر وقت داشتی امتیاز بنچمارکهات رو بگو مقایسه کنیم ببینیم چطوره. ممنونم @};-

بله بهمن جان کاملا راضیم . بالاترین اورش 970/1150 بوده روی کولر استاک . پردازنده تو 4.6 زیر لود 68 درجه برای داغترین هستش هست. برای رکوردها هم تو همون hwbot.org سرچ کنید lion تیم رو راحت میتونید پیدا کنید و بنچمارکها رو ببینید. البته اگر منظورتون سیسستنم جدیده چند تا قطعش عوض شده و هنوز باهاش تست نگرفتم !!

دمت گرم سالار جان ببخش اينقدر سوال ميكنم اما خوب برام پيش مياد :-?

گرافيكي كه معرفي كردي خيلي خوبه اما 2 مدل كارت كرافيكي ديگه هست هم هست يكي Gainward GeForce® GTX 570 1280MB G,S.G.L.H و يه مدل ايسوس ASUS GTX570 1280MB DDR5 هستش اينا نسبت به فانتوم بهترن؟؟؟

فانتوم گینوارد کیفیت ساخت بهتری در قسمت مدار تغذیش داره که بسیار برای 570 مهمه . 570 معمولی مدار تغذیش کمی ضعیفه ولی کارت فانتوم کاستوم هست و مدار تغذیه ارتقا یافته داره !! اون کارت گینوارد اورکلاک کارخانه هست ولی زیادی گرونه و اصلا ارزش نداره و در ضمن خنک کنندش هم در سطح فانتوم نیست !! اون مدل اسوس هم مدل رفرنس هست که بهتون پیشنهاد نمیکنم و زیادی گرون هم هست !! در مجموع از نظر کیفیت ساخت فانتوم از جفت این کارتها بهتره ! اگر قیمت اون گینوارد پایینتر بود می ارزید ولی الکی 490 تومان هست و اصلا ارزششو نداره. فقط فرکانسش کمی بالاتره ولی هم خنک کنندش و هم مدار تغذیش از فانتوم ضعیفتره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سالار جا خيلي ممنون واقعا لطف كردي .... مرسي كه به سوالاتم جواب دادي... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله بهمن جان کاملا راضیم . بالاترین اورش 970/1150 بوده روی کولر استاک . پردازنده تو 4.6 زیر لود 68 درجه برای داغترین هستش هست. برای رکوردها هم تو همون hwbot.org سرچ کنید lion تیم رو راحت میتونید پیدا کنید و بنچمارکها رو ببینید. البته اگر منظورتون سیسستنم جدیده چند تا قطعش عوض شده و هنوز باهاش تست نگرفتم !!

خیلی عالیه . ممنون از جوابت سالار جان @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسي سالار كه اينقدر دقيق و خوب توضيح ميدي واقعا سالاري @};-

سالار جان مادربوردها چي؟ ايسوس بهتره يا ام اس آي ؟(منظور سري 1155 هستش )

در ايسوس 3 مادربورد خوب ديدم p8z68 - v pro و p8p67 pro و maximus IV extreme كه قيمت هاي متفاوتي داشتن...سالار جان واسه من پولش مهم نيست كارايي كدوم واقعا بهتره؟

نظرت در مورد MSI P67A - GD 65 و MSI P67A - GD 55 چيه؟

تنها دلیلی که باید رفت سراغ MSI اینه که مثلا من خودم MSI رو انتخاب کردم چون من SLI رو برای SLI کردن 460 لازم داشتم وقتی شما 570 میگیری هیچ دلیلی نداره که بری سراغ MSI موفق باشی دوست منwink.gif!مانیتور رو نگفتید؟

لینک به دیدگاه

در مورد سوال دومتون 2600 معمولی ضریب بسته داره و عملا امکان اورکلاک بسیار محدودی داره. ولی 2600K از سری K هست که ضریب باز داره و برای اورکلاک طراحی شده !! این در مورد 2500 و 2500K هم صادق هست. کسی که برای اورکلاک میخواد باید حتما 2600K بگیره ! تنها فرقشون همینه و هیچ تفاوت دیگری ندارند !

با سلام و تشكر از اطلاعات جامع دوستان، لازم ديدم در خصوص سري معمولي و K يك موضوع رو بگم:

طي بررسي كه در سايت اينتل انجام دادم، به نظرم در صورتيكه اهل اوركلاك نيستيد سري معمولي از تكنولوژيهاي پيشرفته بيشتري نسبت به سري K پشتيباني مي كنه. اين تكنولوژيها عبارتند از:

Intel® vPro Technology

Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)

Intel® Trusted Execution Technology

به نظر مي رسه اينتل در ازاي باز گذاشتن ضريب پردازنده، اين تكنولوژي ها رو در سري K حذف كرده تا بازار سري معمولي رو حفظ كنه. البته گرافيك OnCPU در سري K نسبت به سري معمولي ارتقا داده شده.

همونطور كه در لينك زير هم مي بينين و در قيمتهاي داخلي هم مشهوده، اختلاف قيمت آنچناني بين سري معمولي و K در يك نسل وجود نداره.

لينك مقايسه پردازنده ها

دوستان ديگه اگه در اين خصوص تجربياتي دارن يا مطلبي خوندن بگن تا بقيه هم استفاده كنن

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

سلام به همه و با تشكر از تمام دوستان بابت راهنمايي هاشون

برام چندتا سوال باز پيش اومد

سوال 1: كدوم يكي از اين 3 مادربورد مزيت بيشتري نسبت به 2تاي ديگه داره و بهتر جواب ميده :

، ASUS P8P67 PRO ، ASUS P8P67 ، ASUS P8Z68 - V PRO ؟؟؟؟؟

سوال 2: طبق مقايسه ها گرافيك GTX580 نسبت به GTX 570 كارايي خيلي بالاتري داره... الان قيمت هاي GTX 580 حدود چنده؟؟؟ ASUS GTX580 رو ديدم بالا 700 بود اما شنيدم ميگن كاذبه قيمتش... آيا مارك ديگه هست GTX580؟ اگه هست چه قيمتي داره؟؟؟

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه و با تشكر از تمام دوستان بابت راهنمايي هاشون

برام چندتا سوال باز پيش اومد

سوال 1: كدوم يكي از اين 3 مادربورد مزيت بيشتري نسبت به 2تاي ديگه داره و بهتر جواب ميده : ASUS P8Z68- V PRO ، ASUS P8P67 PRO ، ASUS P8P67 ؟؟؟؟؟

سوال 2: طبق مقايسه ها گرافيك GTX580 نسبت به GTX 570 كارايي خيلي بالاتري داره... الان قيمت هاي GTX 580 حدود چنده؟؟؟ ASUS GTX580 رو ديدم بالا 700 بود اما شنيدم ميگن كاذبه قيمتش... آيا مارك ديگه هست GTX580؟ اگه هست چه قيمتي داره؟؟؟

سوال 1-بستگی به به کاری که انجام میدید داره اگه کلا کارتون اور هست P8Z68 و اگه SLI رو نیاز دارید P8P67 Pro که بنظر من MSI p67-GD55 بصرفه تره!Rose.gif

سوال 2-درسته قویتره ولی دیگه زیادی قویه و 570 برای Full HD کاملا جوابگو و کافی است!قیمت ها هم اکثرا به خاطر کولینگ هست Gain Ward هم 658 هزار تومن هست!smile.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

گرافيك هاي GAINWARD بهتر از MSI ، ASUS، GIGA هستن؟

چون ديشب كه بحث بود ميگفتن GAINWARD GTX570 PHANTOM از 570 GTX هاي ديگه خيلي بهتره....نظراتتونو بگين لطفا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون ديشب كه بحث بود ميگفتن GAINWARD GTX570 PHANTOM از 570 GTX هاي ديگه خيلي بهتره....نظراتتونو بگين لطفا

یه جورایی نسبت به قیمتش هم کولینگ خوبی داره هم کارایی فوقوالعاده!cool.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره منم یه جورایی 570 اش رو نسبت به برند های دیگه بیشتر قبول دارم!در ضمن چرا از من میپرسید به امضای آقا سالار دقت کنید همین کارت رو دارن بهتر بهتون کمک میکنند!smile.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معمولا Asus و Gigabyte و MSI و EVGA کیفیت بالاتری نسبت به Gainward دارند اما در حال حاضر برای 570 با توجه به قیمت بازار اول Gainward و سپس EVGA رو به شما پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

اتفاقا آقا سالار اين گرافيك رو پيشنهاد كردن منم قصد دارم همين گرافيك رو بخرم

حالا بحث رو به انتخاب يه كيس خوب عوض كنيم من تو چند مدل كيس كه ديدم GREEN FALCON رو خيلي پسند كردم نسبت به قيمتش وگرنه GREEN X-9 بنظرم حرف اول رو ميزنه تو زيبايي و كولينگ حالا شماها نظراتتونو بگين و اگر كيس زيبا با كولينگ خوب سراغ دارين معرفي كنين لطفا @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا بحث رو به انتخاب يه كيس خوب عوض كنيم من تو چند مدل كيس كه ديدم GREEN FALCON رو خيلي پسند كردم نسبت به قيمتش وگرنه GREEN X-9 بنظرم حرف اول رو ميزنه تو زيبايي و كولينگ حالا شماها نظراتتونو بگين و اگر كيس زيبا با كولينگ خوب سراغ دارين معرفي كنين لطفا @};-

چه قدر می خواهید هزینه کنید؟

لینک به دیدگاه

falcon کیس خوبو بروزی هستش قیمتشم تقریباً مناسبه. از لحاظ کولینگم مناسبه جا برای اضافه کردن فنم داره. کیس سلیقه ای هست ولی falcon از نظر کولینگ تایید میشه. البته برید بازار بگردید شاید از مارکای دیگه هم خوشتون بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خيلي بخوام پول بدم واسه كيس 120000 تومن

با این مقدار بودجه به نظر من فالکون بهترین گزینه هست.

لینک به دیدگاه

مانيتور خوب الان تو بازار چي هست؟؟؟ حدود 300000 تومن بودجه

كدوم از مارك ها بهتره از نظر كيفيت تصوير؟؟؟ چند اينچ بگيرم واسه گيم و فيلم ديدن ؟؟؟؟@};-

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانيتور خوب الان تو بازار چي هست؟؟؟ حدود 300000 تومن بودجه

كدوم از مارك ها بهتره از نظر كيفيت تصوير؟؟؟ چند اينچ بگيرم واسه گيم و فيلم ديدن ؟؟؟؟:-?

Asus MS228H

این جوری پیش بری سیستمت از 2.5 هم بیش تر میشه. @};-

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

1400000 سيستم بستم الان ميخوام مانيتور رو از پس انداز خودم بگيرم اگه بشه ... نظزتون در مورد 23 اينچ چيه؟؟

اين ايسوس كه معرفي كردي LED هستش؟

لینک به دیدگاه

هانی عزیز در مورد گرافیک پرسیده بودید من یک چند تا نکته کوچیک عرض کنم :

- کارت 580 کارت قوی هست ولی تو بازار ایران فوق العاده قیمت کاذبی داره و اصلا ارزش خرید نداره ! کماینکه برای رزولوشن FULL HD یک 570 خوب هم عالیه.

- در مورد برتری 570 فانتوم نسبت به بقیه برندها یک دلیل مشخص وجود داره و اونم مدار تغذیش هست. اگر تو اینترنت سرچ کنید میزان سوختگی و خرابی تو کارتهای رفرنس 570 نسبتا بالاست. این به دلیل مدار تغذیه نسبتا ضعیف کارت رفرنس ( مرجع) 570 هست که هم باعث میشه ماسفتها زیاد داغ کنن وهم با شدت جریان بالا یک دفعه یک چیزیشون میشه !! کارت فانتوم یک کارت کاستوم با برد کاستوم هست و با مدل مرجع فرق میکنه ! روی مدل مرجع چینش مدار تغذیه به صورت 4+2 هست که کمی ضعیفه ! روی فانتوم مدار تغذیه به 6+2 ارتقا یافته که کیفیت و قدرت مدار تغذیه بسیار بالا میره و احتمال سوختی و .... به صفر میرسه. جدا از این مسئله خنک کننده فانتوم واقعا برای اون قیمت معرکست !! شما با 445 تومان یک کارتی میگیره که کیفیت ساختش عالیه و بسیار عالی خنک میشه و بسیار عالی اور میشه !! بدیگه شما چی ممکنه از یک کارت گرافیم بخواهی ؟؟!! ^^

من با همین کارت رنک 4 دنیا تو رده کارتهای 570 تو تست Heaven Benchmark DX11 رو زدم ! شما خیالتون از بابت فانتوم راحت باشه. کارت پدر مادر داریه ^^

http://hwbot.org/sub...88.5_dx11_marks

--------------------------------------------

در ضمن دیدم برای مادربرد و کیس و مانیتور میپرسیدید . شما مگه بودجتون 1.5 نیست ؟؟ با یک و نیم بهتر از اون سیستم که معرفی کردم نمی تونید بگیرید !! اگر هم دوباره افزایش بودجه داشیتد یک بار بگید دقیقا چقدر ماکس بودجه هست تا تکلیف ما هم مشخص بشه ^^ و سیستم رو براتون لیست کنیم عزیزم ^^ .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...