رفتن به مطلب

فروش یک غول بازنشسته!

Recommended Posts

سلام به کاربران خوب لاین

دوست نداشتم اولین پستم واسه فروش باشه ولی خب شد دیگه!

چند سالی از عمر این سیستم گذشته یه زمانی سیستم اصلیم بود ولی زود بازنشسته اش کردم و دادمش به خواهرم بیشتر عمر این سیستم دست خواهرم بوده تا خودم! شرافتا بیشتر استفاده ای که از این سیستم شده استفاده به عنوان Multimedia PC و HTPC بوده (و هست)

حالا تصمیم به ارتقاء گرفتم به هر حال نیازها تغییر کرده اون زمان خواهرم دانشجو بود کارش پاورپوینت و اینترنت و پی دی اف و این چیزها بود الان مهندسه و نیازها فرق کرده

واسه همین تصمیم گرفتم بفروشمش

مشخصاتش رو مینویسم

کیس: AOPEN A600 (H600)Impression Piano Black

Super Mid Tower

With 11 Drive Bays (3.5 & 5.25) - 4 USB 2.0 Port - 1394 - Aux In & Out

Air Guide 1.1 Certified

530x250x548mm - 12.8kg - Screwless - With Lock Mechanism

H600_R09_en_ucuz____h600_r09_440.jpg

تمام متعلقات کامل یک خروار ریل (تمام فلزی) داره ووو

بسیار مستحکم و البته سنگین! ;)

در ضمن بسیار بسیار بسیار تمیزه، در جلو و ساید هر دو قفل میشن، و هر دو با پدال باز میشن چیزی که تو گرون ترین کیس های امروزی هم نمیبینم، که خیلی هم باحاله خصوصا پنل جلو که با یه فشار کاملا آزاد میشه!

فروش این کیس مشروط به قیمت خوب شماست، قیمت خوب نباشه نمیفروشمش

جعبه اش موجوده

H600B.jpg

رنگ مدل من اینه

مینبورد: EPoX EP-9NPA+ULTRA

قدیمی ها میشناسنش! Full Feature به معنی کلمه با کارت صدای عالی آنبورد

فنش تو بوت اپ صدا میده، آورکلاک بوده و قطعات متفاوتی هم روش نصب کردم (روی این مین تقریبا 3 بار سیستم عوض کردم)، همواره به احوالش رسیدگی کردم

جعبه اش موجوده - 99 درصد سالم (بجز فنش که گاها ویز ویز میکنه)

چیپست nForce4 Ultra

9npa+ultra-larg-944834458e.jpg

این عکس متعلق به من نیست

پردازنده: AMD Athlon 64 3700 Plus

یک مگابایت کش سطح دو و 128 کیلو سطح یک - سوکت 939

حتی یک ثانیه هم آورکلاک نشده چون زمانی که سیستم دست من بود پردازنده اش 3200 بود (تضمین)

جعبه اش موجوده - 100 درصد سالم (نو که خریدم فنش تو بار شکسته بود - یه فن AMD میذارم روش)

مموری: Crucial 1GB DDR PC3200 (2x512MB) Dual Channel

یادش بخیر از سریعترین و گرون ترین رم های بازار بود!

حتی یک ثانیه هم آورکلاک نشده چون زمانی که سیستم دست من بودمموریش pqi و OCZ بود (تضمین)

جعبه اش موجوده - 100 درصد سالم

فروخته شد گرافیک: Sparkle 7900GT 256MB GDDR3

320 هزار اون زمان ها پولش رو دادم از خوده فروشگاه فاره تهران، این کارت برای مدت کوتاهی آورکلاک بوده

جعبه اش موجود نیست - 99 درصد سالم (چیزی که فن روش هست نمیشه با اطمینان 100درصد گفت سالم - بجز فن (که اتفاقا سالمه) همه چیزش تضمینه)

Boardshot_GeForce_7900_GT_F-s.jpg

این عکس متعلق به من نیست

پاور: Green 530 Watt

این پاور یه دوسالی اسب کاری بود (24/7) ولی بعدش تا حالا همش در حال استراحت بوده!

نمیتونم ارزیابی دقیقی از پاور داشته باشم اینکه چقدر کار بده نمیدونم، با صداقت میگم 2 سال فقط وقتی برق میرفت خاموش بوده اصلا خاموش نبوده (من که یادم نیست خاموش بوده باشه) - اگه بخواین بزنید تو سرش نمیفروشمش تبدیلش میکنم به پاور لابراتوآر - جعبه اش موجوده

کارت تی وی: LeadTek Winfast TV2000 XP RM

که خب اینم معروفه خصوصا بخاطر ریموت کنترلش! هم کپچر هم تی وی

جعبه اش موجوده - 100 درصد سالم - ریموتش بندرت استفاده شده

برای شبکه های دیجیتال باید کنورتر استفاده کنید

اپتیک: CD-Rom & CD-Writer by LG

اینم هدیه کسیکه همه رو با هم بخره (میتونم بگم استفاده نشده هستند)

جعبه اش موجوده

CD Driverهای اریجینال همه ی این قطعات موجود هستند

سیستم تا ویندوز ویستا درایور داره (نیاز به دانلود هست) ولی تا حالا نصب نکردم خودم، اصلا من هیچوقت در زندگیم ویستا استفاده نکردم! (از ایکس پی به OpenSUSe و Fedora و بعدش هم به ویندوز 7، برای دیگران نصب کردم ولی خودم استفاده نکردم)

تبصره1: مینبورد+سی پی یو+رم فقط و فقط باهم فروخته میشوند اصرار نفرمائید، فروش تکی این سه قطعه مقدور نمیباشد، سایر قطعات را اما تک تک قیمت بزنید...

تبصره2: ساکنین اصفهان همه جوره الویت دارند بر سایرین، با تاکسی سرویس در محلی که بخوان بهشون تحویل میدم (با 10 دقیقه امکان تست - میتونیم با سی دی لایو لینوکس تست کنیم گرافیک، ساند، لن و... رو لینوکس مینت میشناسه - باید بگید تا با خودم دی وی دی رایتر بیارم)

تبصره3: سیستم بدون هارد دیسک بفروش میرسد

تبصره4: فروش منبع تغذیه و کیس شرطی است، این حق برای من محفوظ است، هیچ اعتراضی پذیرفته نیست!!!

تبصره5: امکان تعویض با لپتاپ هم هست در اینصورت اضافه کنید مانیتور ال جی 2261، اسپیکر ادیفایر تی 35، کیبورد ای اوپن، موس ای فورتک... البته نه در صورتیکه لپتاپ شما خیلی بیارزه سیستم ما هیچ!

5 عکس گرفتم فشرده کردم و ضمیمه کردم (بدون اینکه حتی سیستم رو تمیز کنم... ظاهر و باطن)

موارد استفاده این سیستم میتونه گیم سبک (بسته به مانیتور)، تماشای ویدئو (اعم از HD و SD)، اینترنت، تلویزیون (DVB-T2)، ماهواره (DVB-S2)، دوربین دیجیتال (دارای IEEE1394)، فایل سرور (موزیک - ویدئو)، بک آپ سرور و نتورک پلیر، هوم تیاتر پی سی، سیستم دانلود، رزرو پی سی یا همون سیستم دوران مصیبت! و... باشد (پشتیبانی روان از Myth, WinMCE, MediaPortal, XBMC و...)

مواردی که این سیستم احتمالا درش ضعیف خواهد بود تبدیل و تدوین ویدئوهای مدرن، گیم های سنگین و...

بدلیل مشغله دیر به دیر سر میزنم پیشاپیش برای دیرکرد احتمالی عذرخواهی میکنم، فردا شب سر میزنم. :-?

AMD 64.rar

ویرایش شده توسط St. Anger
لینک به دیدگاه

با شما

من کلا آدم اهل توافقی هستم به شرطی که آفر خوبی بدین سر خرد و ریز با هم کنار میایم...

فقط امیدوارم یکی تو اصفهان پیدا شه (یا تو اصفهان کس و کاری داشته باشن) فرستادن یه سیستم کامل واقعا سخته کارت گرافیک یا چی نیست... فکر کنم یه 20-25 کیلو وزنش باشه اونم با کارگرها و شوفرها و انباردارهای بی حال ایرانی که همه چیر رو پرت میکنن رو زمین میکشن میندازن و...

گرافیکش خارج از انجمن مشتری پیدا کرد...

اگه باز هم عکس میخواین بگین بذارم هیچ مشکلی نیست...

لینک به دیدگاه

7900 چند مد نظرتونه ؟

40 مشتری پیدا کرد، 100% فردا میاد میبردش، در ضمن از سری 7900 ها هست که مد بایوس میشه (7950 جی تی و 7900 جی تی ایکس)، من که جرات نکردم چون یا مد میشه یا بخاطر تغییر ولتاژ و... میسوزه! اگه مد شد و زنده موند باید خنک کننده برای منبع تغذیه کارت در نظر گرفته بشه... در کل حرکت خردمندانه ای نخواهد بود (از نظر من)

لینک به دیدگاه

سلام cooler cpu و کیس چند قربان؟

عزیز شرمنده کولر فروشی نیست، با سی پی یو یه سینک فن ای ام دی میدم

کیس هم شما قیمت بذارید واقعا میگم هیچ نظری ندارم حالا نیاید یهو بگید 20 تومن! در ضمن ورقش 0.6 یا 0.7 یا اینطورا نیست 1.2 هست... خیلی هم براقه روی پنجره در کیس یه لایه پلاستیک محافظ (معلوم نیست باید بری تو نخش) هست باید بلند شه (یعنی یک خش هم روش نیست مثله روزیه که از کمپانی اومده بیرون)

روی در پشت مادربورد چنتا خش ریز هست که من خودم خیلی آدم گیری هستم! معلوم نیست (ولی خب!) باید دست بکشی و بری تو بحرش! رنگ روی کیس خیلی ضخیمه (در مقایسه با کولرمستر خودم میگم) یه ذره پولیش بزنی تمامه چون در حد چنتا نقطه هست... دیگه همین تمام شد همش برق میزنه!

پشت درش جای سی دی داره (همون دایره وسط که توی عکس کیس هست)، دو تا کلید داره (یکی زاپاس)، پایه هاش هم چرخشیه، تو ساخت این کیس از فرم پنگوئن الهام گرفتن! حالا یبار دیگه به عکس نگاه کن! حالشو ببر!

:-?

لینک به دیدگاه

گرافیکش خارج از انجمن بفروش رسید

سیستم بدون پاور شامل کیس، مادربورد، پردازنده (با کولر اریجینال ای ام دی)، رم ها، مودم ها، سی دی رایتر، کارت تی وی/کپچر، سی دی رام بفروش میرسد، لطفا قیمت بدید؟

باید یه گرافیک 10-20 تومنی (دست دو) واسش جور کنید، و چون گرافیکش فروش رفت فروش پاور رو متوقف کردم، بدون 7900 مصرفش پائینه (گرافیک هایی مثله 7100-8200-1100 و ...) پاور 380 اینطورا یا حتی کمتر هم کافیشه (زیر 300 نباشد؛ مصرف CPU+MB رو هم در حدود 160 وات هست! و در ضمن 24 پین باشد)

سه عکس دیگه اضافه کردم، بررسی کنید... (روی عکس ها کلیک کنید)

post-4739-017133100 1309720104_thumb.jpg

post-4739-072652600 1309720165_thumb.jpg

post-4739-017234200 1309720192_thumb.jpg

ویرایش شده توسط St. Anger
لینک به دیدگاه

50

ساکن کجایی؟

اصفهانم ... مین سیپیو را 20 زدم و رمهارو دونه ای 10

لینک به دیدگاه

اصفهانم ... مین سیپیو را 20 زدم و رمهارو دونه ای 10

CPU+Main=30

من هم رم رو همون دونه ای 10 حساب کردم

مادربوردش حرفه ای هست اینو در نظر بگیر

دوستان اصفهانی تخفیف میگیرن 45 واسه شما (10 درصد)

تحویل در محل شما (در سطح اصفهان) + اعمال آورکلاک پایدار بدون ولتاژ در صورت تقاضا

لینک به دیدگاه

CPU+Main=30

من هم رم رو همون دونه ای 10 حساب کردم

مادربوردش حرفه ای هست اینو در نظر بگیر

دوستان اصفهانی تخفیف میگیرن 45 واسه شما (10 درصد)

تحویل در محل شما (در سطح اصفهان) + اعمال آورکلاک پایدار بدون ولتاژ در صورت تقاضا

اوکی موافقم ... شمارتونو پخ کنید لطفا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...