رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیز 
بببینین تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستین ولی بذارین من ی خورده اطلاعات در مورد مک بوک خدمتتون بدم 
کلا سری مک بخواین بخرین فقط سری M1 الان ارزش خرید داره نه اینتل همون سری ام وان هم واقعا جوابگوی کارهای روز مره شما که شامل پریمیر و فوتوشاپ هست خیلی خوب و راحت جواب میده و از لحاظ کیفیت ساخت هم باید بگم واقعا از بقیه لبتاب ها بیشتره و همینو از بدنه لبتاپ گرفته تا کیبورد و اینا حس میکنین ولی از اونور اون سیستمی که میخواین جمع کنید به قول شما میتونید تو آینده ی کارت گرافیکم بندازین روش و گیم هم بزنید باهاش درصورتی که تگه مک بوک بخرین کلا دیگه به هیچی نمیتونسن دست بزنین و باید تا آخر باهمون سیر کنین و یا هم بعد چند سال بفروشینش. با همه این تفاسیر کلا 2 تا سوال پیش میاد که به نظر من خود شما باید در موردش تصمیمی بگیرین 
1 - راحتی و موبیل بودن ، استایل ، کیفیت مک بوک یا 
2 - آینده نگری و احتمال ارتقا در آینده ، غیر قابل حمل بودن و البته قدرت احتمالی بیشتر پی سی ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

6 ساعت قبل، Simorg گفته است:

سلام عزیز 
بببینین تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستین ولی بذارین من ی خورده اطلاعات در مورد مک بوک خدمتتون بدم 
کلا سری مک بخواین بخرین فقط سری M1 الان ارزش خرید داره نه اینتل همون سری ام وان هم واقعا جوابگوی کارهای روز مره شما که شامل پریمیر و فوتوشاپ هست خیلی خوب و راحت جواب میده و از لحاظ کیفیت ساخت هم باید بگم واقعا از بقیه لبتاب ها بیشتره و همینو از بدنه لبتاپ گرفته تا کیبورد و اینا حس میکنین ولی از اونور اون سیستمی که میخواین جمع کنید به قول شما میتونید تو آینده ی کارت گرافیکم بندازین روش و گیم هم بزنید باهاش درصورتی که تگه مک بوک بخرین کلا دیگه به هیچی نمیتونسن دست بزنین و باید تا آخر باهمون سیر کنین و یا هم بعد چند سال بفروشینش. با همه این تفاسیر کلا 2 تا سوال پیش میاد که به نظر من خود شما باید در موردش تصمیمی بگیرین 
1 - راحتی و موبیل بودن ، استایل ، کیفیت مک بوک یا 
2 - آینده نگری و احتمال ارتقا در آینده ، غیر قابل حمل بودن و البته قدرت احتمالی بیشتر پی سی ؟

6 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

اگه برا خونه میخاید استفاده کنید پس :

مزایای pc :

قدرت بیشتر

عمر بیشتر 

استفاده ی ۲۴ ساعته بدون نگرانی 

بدون نیاز به شارژ کردن و نگرانی بابت خرابی باتری

قابلیت عوض کردن قطعات و تجهیزات جانبی

و...

مزایای لپتاپ(و مک بوک):

قابل حمل

وابسته نبودن به وجود برق شهری (قطع و وصلی ها در تابستان)

شیک و تمیز و کوچک 

حریم شخصی بیشتر (قابلیت استفاده زیر پتو )

انتخاب با شماست :)

8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

فک نکنم کسی بتونه کمکتون کنه این شما هستین که باید تصمیم بگیرین

اگر در حال حاضر داخل اکوسیستم اپل هستین یا دوست دارین به تدریج واردش بشین پس مکبوک

اگر نیاز به جا به جایی دارین پس لپ تاپ

و اگر سیستم ثابت کارتونو راه میندازه دسکتاپ

خیلی ممنون از نظراتتون

خب بعد از بررسی به این نتیجه رسیدم فعلا لپ‌تاپ خودم رو نگه دارم برای زمان‌هایی که نیاز به جابجایی داشتم.

و یک pc تهیه کنم. چون هر طور حساب کردم قو‌یتر هست چه از لحاظ گیم و چه نرم‌افزاری.

فقط آخرین سوالم این هست مشخصات سیستمی که در بالا نوشتم مناسب هست؟ در کنارش کار دست دوم نگاه کردم همچین چیزی میتونم بگیرم Asus ROG Strix GeForce GTX 1060 ۶GB با ۱۲ تومان یا با ۱۴ اینو دیدم تو انجمن هست Gigabyte 1070 Xtreme Gaming 8G

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

بنظرم بله..سیستم خوبیه فقط پاور رو یه نمه قویتر بگیری بهتره خصوصا تو ارتقا خیالت راحته.گرافیک هم بین این دو مدل گرافیک با قیمتی که میگی با توجه به اختلاف قیمتشون قطعا 1070 .. ولی بنظرم 1050تی هم کارت رو بخوبی راه بندازه و کارکرده و تمیزش یافت میشه بگردی   

لینک به دیدگاه

سلام

در ۱۴۰۰/۸/۵ در 15:58، amin110 گفته است:

بنظرم بله..سیستم خوبیه فقط پاور رو یه نمه قویتر بگیری بهتره خصوصا تو ارتقا خیالت راحته.گرافیک هم بین این دو مدل گرافیک با قیمتی که میگی با توجه به اختلاف قیمتشون قطعا 1070 .. ولی بنظرم 1050تی هم کارت رو بخوبی راه بندازه و کارکرده و تمیزش یافت میشه بگردی   

خیلی مممنون از شما

یک سوال مهم دیگر اینکه دیدم پردازنده جدید اینتل هم معرفی شده و جالب اینکه از ddr5 هم پشتیبانی می‌کند و مثل اینکه قدرت خیلی بیشتری دارند. تا چه زمانی وارد بازار ایران می‌شود و چقدر ارزش صبر دارد به نظرتون. یعنی بیشتر از ۲ ماه آینده هست یا خیر

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۵ در ۱۵:۵۸، amin۱۱۰ گفته است:

به دشمنت هم 1050ti رو پیشنهاد نده

تجربشو داشتم

بشدت ضعیف هست و اصلا مقرون به صرفه نیست

بهترین کارت در رده ارزان 1650 سوپر و 1660 هست بنظرم

1050 خیلی خیلی ضعیفه و فقط بدرد کار های گرافیکی و گیم های سبک میخوره

توی بعضی گیم های الانی کم میاره و راضی کننده نیست و احتمالا در آینده گیم های جدیدتر رو اصلا نمیکشه

بهتره آینده بین بود

من اصلا 1050 پیشنهاد نمیکنم واقعا پشیمون میشی

3 ساعت قبل، hamedlim گفته است:

سلام

خیلی مممنون از شما

یک سوال مهم دیگر اینکه دیدم پردازنده جدید اینتل هم معرفی شده و جالب اینکه از ddr5 هم پشتیبانی می‌کند و مثل اینکه قدرت خیلی بیشتری دارند. تا چه زمانی وارد بازار ایران می‌شود و چقدر ارزش صبر دارد به نظرتون. یعنی بیشتر از ۲ ماه آینده هست یا خیر

والا به این زودی ها فک نکنم توی ایران بیاد

اگر هم بیاد قیمتش قطعا خیلی بالاس اون اوایل

بنظر من

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

دانشجوی سال اول پزشکی هستم تا اینجا از سیستم قدیمیم استفاده کردم ولی سیستمم وضعش خرابه  با وام از سوی پدر و قرض و ...  تونستم مبلغی جمع کنم   بودجم حداکثر ۳۰ ملیون هست

عجله هم دارم شدیدا     

کارم خیلی در ارتباط با سیستم نیست  دانشگاه علوم پزشکی تبریزم و نرم افزار دانشگاه   اودبی کانکت هست    هارد برام خیلی مهمه چون انواع جزوه های دبیرامون و فیلم آموزشی و پروژه و ... دارم      میخوام یه لپ تاپی بگیرم که ۱۰ سال (پایان دانشگاهم) برام کافی باشه 

پیشنهادتون چی هست؟

ویرایش شده توسط Reza_m
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Reza_m گفته است:

سلام

دانشجوی سال اول پزشکی هستم تا اینجا از سیستم قدیمیم استفاده کردم ولی سیستمم وضعش خرابه  با وام از سوی پدر و قرض و ...  تونستم مبلغی جمع کنم   بودجم حداکثر ۳۰ ملیون هست

عجله هم دارم شدیدا     

کارم خیلی در ارتباط با سیستم نیست  دانشگاه علوم پزشکی تبریزم و نرم افزار دانشگاه   اودبی کانکت هست    هارد برام خیلی مهمه چون انواع جزوه های دبیرامون و فیلم آموزشی و پروژه و ... دارم      میخوام یه لپ تاپی بگیرم که ۱۰ سال (پایان دانشگاهم) برام کافی باشه 

پیشنهادتون چی هست؟

درود دوست عزیز

برای کار شما لپ تاپ های پایین رده هم جوابگو هست   یک لپ تاپ ip5 با i5 نسل 11 و mx450 تهیه کنید تا سال ها میتونه پوششتون بده

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

درود دوست عزیز

برای کار شما لپ تاپ های پایین رده هم جوابگو هست   یک لپ تاپ ip5 با i5 نسل 11 و mx450 تهیه کنید تا سال ها میتونه پوششتون بده

ممنونم از پیشنهادتون   هر چی بودجه کمتر =بهتر😅

همین مدل را تهیه خواهم کرد

لینک به دیدگاه

۳۱ دقیقه قبل، Reza_m گفته است:

ممنونم از پیشنهادتون   هر چی بودجه کمتر =بهتر😅

همین مدل را تهیه خواهم کرد

درود

سعی کنید لپ تاپی تهیه کنید که ssd داشته باشه حتما

حالا در کنارش 1 ترا هارد هم باشه

لینک به دیدگاه

اگه نیاز شدیدی بر حمل کردنش ندارید بنظرم سیستم بگیرید به صرفه تره

ولی در کل چه لپتاپ چه سیستم، یه چیزی بگیرید 1 ترا SSD داشته باشه و 8 گیگ رم 

بقیه چیزاش خیلی مهم نیست برای کار های ساده

لینک به دیدگاه

باسلام

منم برای کارای دانشگاهیم یه لبتاپ hp pavilion  با کانفیگ gtx1650+i5-10300h  خریدم و درکل راضیم برای کارای دانشگاهیم و همچنین یه 1ترا هم ssd evo 870 خریدم که دیگه مسعله ای نباشه 

البته اوپن باکس تهیه کردم! درکل مسعله ای نداشت، چون لبتاپ صفر بود

(الان قیمتش تقریبا 25 هست اوپن باکسش که با تهیه یه ssd هم همراهش براتون 28 تومنی درمیاد ،که بنظرم انتخاب خوبی هست)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام
دوستان بین 2 مدل لپ تاپ موندم کدوم رو انتخاب کنم
هر کدوم یکسری خوبی ها نسبت به دیگری دارن
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظراتتون رو بدین

یه لپ تاپ ایسوس و یه لپ تاپ لنوو با مشخصات زیر توی بازار هستن تقریبا 2 تومن تفاوت قیمتی دارن

لنوو گیمینک 3 با مشخصات
i7 10750H
16 رم
NVME 256یا 500 + 1T
1650Ti

لپ تاپ ایسوز FX506HE
i5 11400H
16Gb
3050Ti
512Nvme

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
دوستان بین 2 مدل لپ تاپ موندم کدوم رو انتخاب کنم
هر کدوم یکسری خوبی ها نسبت به دیگری دارن
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظراتتون رو بدین

یه لپ تاپ ایسوس و یه لپ تاپ لنوو با مشخصات زیر توی بازار هستن تقریبا 2 تومن تفاوت قیمتی دارن

لنوو گیمینک 3 با مشخصات
i7 10750H
16 رم
NVME 256یا 500 + 1T
1650Ti

لپ تاپ ایسوز FX506HE
i5 11400H
16Gb
3050Ti
512Nvme

سلام

اگه 2 ملیون فرق میکنند بدون مکث اون ایسوس رو بگیر

ولی امکان اینکه 2 ملیون اختلاف قیمت داشته باشن خیلی کمه   فکر کنم دست کم 9/10 ملیونی باید اختلاف داشته باشند

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر شما

من بین این 3 لپ تاپ موندم که کدام رو انتخاب کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید

Acer Nitro فقط از نظر گرافیک بهتره ولی به نظر میاد بدنه ضعیف تری داشته باشه و Ideapad Gaming Lenovo سی پی یو جدیدتری داره ولی گرافیک پایین تری داره

Legion 5 Lenovo هم که سی پی نسل قبلی رو داره و گرافیک پایین تری داره ولی از نظر کیفیت ساخت بهتر از سری Ideapad هست.

این مشخصات این 3 لپ تاپ هست:

Acer Nitro 5 AN515 55 i5 10300H 16 1 256SSD 4 3050 FHD

Lenovo Legion 5 i5 10300H 16 512SSD 4 1650 FHD

Lenovo IdeaPad Gaming 3 i5 11300H 16 1 512SSD 4 GTX1650 FHD

لطفاً راهنمایی کنید که از نظر کیفیت ساخت و نمایشگر و سایر موارد بهترین انتخاب کدام هست؟

و سوال بعدیم این هست که سی پی یو 11300H و GTX 1650 در فریم ریت و سرعت با 10300H و RTX 3050 برابر است یا با هم اختلاف زیادی دارند.

به غیر از Frame Rate مزیت RTX 3050 نسبت به GTX 1650 چیه؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Toranj گفته است:

درود بر شما

acer nitro- 1

الان اوپن باکسش 25-27 هست

2-dlss

لینک به دیدگاه

۵۰ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

acer nitro- 1

الان اوپن باکسش 25-27 هست

2-dlss

خیلی ممنون
منظورتون از اپن باکس کارت گرافیک PC هست؟
منظور از diss چیه؟
الان با فروشگاهی که این لپ تاپ ها رو داره تماس گرفتم میگه Lenovo Ideapad Gaming بهتره، اصلاً دچار سردرگمی شدم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Toranj گفته است:

خیلی ممنون
منظورتون از اپن باکس کارت گرافیک PC هست؟
منظور از diss چیه؟
الان با فروشگاهی که این لپ تاپ ها رو داره تماس گرفتم میگه Lenovo Ideapad Gaming بهتره، اصلاً دچار سردرگمی شدم

اوپن باکس یعنی جعبه نداره!

البته پلمپ هم هست ولی گرون تره!

dlss توضیحش زیاده تواینترنت سرچ کنید!(خلاصش فناوری یادگیری عمیق ماشین (هوش مصنوعی) - باعث افزایش fps میشه )

فروشنده همیشه جنس رو دستش مونده رو میفروشه و خریدار رو ترغیب بهش میکنه! دوستام از nitro5 خرید کردن راضی هستند(ولی اونایی که اهل این بازار هستند میگند مشکل کیفیت داره!به هرحال هرچه قدر پول بدی آش میخوری)

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

دوستان من میخوام یک لپتاپ بخرم اول نمیدونم لپتاپ بخرم یا pc ? به خاطر این که لپتاپ باید حدود 8 ساعت در روز روشن باشه و میترسم براش مشکلی بیاد... اما از طرفی قابل حمل هست... واسه همین فکر میکنم لپتاپ بهتره...

cpu برای من مهم ترین چیز هست...(بازی نمیکنم فقط برنامه نویسی میکنم) 

دیدم که amd لپتاپ های با پرفرمنس بالا زده که قیمتشون به مراتب از مدل اینتل پایین تره

تا حالا cpu amd نداشتم تمام عمرم با Intel کار کردم... خواستم بدونم مشکل خاصی پیش نمیاد؟ مثلا برنامه ها همه بدون هیچ مشکلی اجرا میشن؟ شنیدم مثلا virtual box ممکنه با amd خوب کار نکنه... احتمالا اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام  و وقت به خیر ، من یه لپ تاپ آکبند از برندهای معروف میخوام که 14 اینچ باشه(سبک باشه) و اساسا برای کارهای مهندسی میخوامش  نرم افزارهایی مثل فتوشاپ ، متلب و ... رو خوب اجرا کنه و حداقل 8 گیگ  رم داشته باشه.

حداکثر بودجه من 20 تومن هست. 

ممنون.

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است:

سلام  و وقت به خیر ، من یه لپ تاپ آکبند از برندهای معروف میخوام که 14 اینچ باشه(سبک باشه) و اساسا برای کارهای مهندسی میخوامش  نرم افزارهایی مثل فتوشاپ ، متلب و ... رو خوب اجرا کنه و حداقل 8 گیگ  رم داشته باشه.

ممنون.

فارغ از اینکه ایا دقیقا به کارتون میاد یا خیر لبتاپ hp با کانفیگ ryzen 5500u در سایت ها موجود هست با توجه به بودجه شما.

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است:

ممنون.

یه سری لپ تاپای کوچیک با همین مقدار رم و اس اس دی پاساژ ایران دست دوم با صفحه تاچ میداد 15 میلیون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام بچه ها چطوررررین؟

من قصد خرید یه لپ تاپ دارم، اول اینو بگم خودم یه لپ تاپ لنوو دارم با مشخصات زیر که میخوام بفروشمش یکم بزارم رو پولش و جدیدشو بخرم:

مدل لپ تاپ Lenovo B5070

رم 4 گیگ DDR3

پردازنده Intel Pentium 3558U

هارد 500 گیگ

لپ تاپ کاملا سالمه و اصلا تا بحال باز نشده. حالا قیمت نگرفتم که چند میتونم بفروشم ولی فکر میکنم بشه 7 میلیون تومن فروختش. نه؟ نظرتون چند میشه فروخت؟

حالا این از این، بریم سراغ انتظاراتی که از لپ تاپ جدید دارم:

بودجه نهایت 23 تا 25 تومن

1 . اول از همه بگم من اصل کارم طراحی و برنامه نویسی وب و اندروید هست

2 . صفحه نمایش نمیخوام کوچیک باشه. حداقل 15.6 اینچ

3. رم حداقل 16 گیگ باشه بهتره بیشترم شد که چه عالی خخخ

4. سرعت اجرای نرم افزار ها و سوئیچ کردن بین برنامها برام مهمه.

5. کیبورد فارسی داشته باشه . سمت راست کیبورد بخش ماشین حساب رو هم داشته باشه، از این لپتاپا نباشه که سمت راستش بخش اعداد رو ندارن چون عادت کردم با اون بخش اعداد رو تایپ کنم.

6. لپ تاپ این قابلیت رو داشته باشه که جا برای یه SSD و یه HDD داشته باشه. یعنی هیبریدی باشه. البته میشه یه کاریم کرد که فقط یه SSD ظرفیت 1 ترابایت بگیرم خیالمو راحت کنم بابت کمبود حافظه. اینو بعدا هم میشه اضافه کنم ظرفیت بالا بگیرم وقتی پول دستم اومد

7. من همیشه چهار تا نرم افزارم همیشه در حال استفاده دارم:

1. نرم افزار Android Studio
  2. نرم افزار PHP Storm 2022
  3. نرم افزار Firefox که البته تعداد Tab های مرورگر زیاد باز میشه که این باعث میشه فضای رم بیشتری درگیر بشه!
  4. گاهی هم فتوشاپ رو باز میکنم برای ادیت (ولی همیشه در حال اجرا نیستش)

پس تا اینجا گرفتین که رم و پردازنده برام مهمه. من اصلا بازی قرار نیست بکنم با لپ تاپ چون خودم کنسول PS4 دارم و نیازی ندارم با لپ تاپ بازی کنم. پس فکر میکنم نیازی به کارت گرافیک مجزا نداریم زیاد. درسته؟

اینم بگم که فقط و فقط پردازنده Intel باشه اصلا با شرکت AMD حال نمیکنم

.

ویرایش شده توسط Masrour
لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Masrour گفته است:

سلام بچه ها چطوررررین؟

من قصد خرید یه لپ تاپ دارم، اول اینو بگم خودم یه لپ تاپ لنوو دارم با مشخصات زیر که میخوام بفروشمش یکم بزارم رو پولش و جدیدشو بخرم:

مدل لپ تاپ Lenovo B5070

رم 4 گیگ DDR3

پردازنده Intel Pentium 3558U

هارد 500 گیگ

لپ تاپ کاملا سالمه و اصلا تا بحال باز نشده. حالا قیمت نگرفتم که چند میتونم بفروشم ولی فکر میکنم بشه 7 میلیون تومن فروختش. نه؟ نظرتون چند میشه فروخت؟

حالا این از این، بریم سراغ انتظاراتی که از لپ تاپ جدید دارم:

بودجه نهایت 23 تا 25 تومن

1 . اول از همه بگم من اصل کارم طراحی و برنامه نویسی وب و اندروید هست

2 . صفحه نمایش نمیخوام کوچیک باشه. حداقل 15.6 اینچ

3. رم حداقل 16 گیگ باشه بهتره بیشترم شد که چه عالی خخخ

4. سرعت اجرای نرم افزار ها و سوئیچ کردن بین برنامها برام مهمه.

5. کیبورد فارسی داشته باشه . سمت راست کیبورد بخش ماشین حساب رو هم داشته باشه، از این لپتاپا نباشه که سمت راستش بخش اعداد رو ندارن چون عادت کردم با اون بخش اعداد رو تایپ کنم.

6. لپ تاپ این قابلیت رو داشته باشه که جا برای یه SSD و یه HDD داشته باشه. یعنی هیبریدی باشه. البته میشه یه کاریم کرد که فقط یه SSD ظرفیت 1 ترابایت بگیرم خیالمو راحت کنم بابت کمبود حافظه. اینو بعدا هم میشه اضافه کنم ظرفیت بالا بگیرم وقتی پول دستم اومد

7. من همیشه چهار تا نرم افزارم همیشه در حال استفاده دارم:

1. نرم افزار Android Studio
  2. نرم افزار PHP Storm 2022
  3. نرم افزار Firefox که البته تعداد Tab های مرورگر زیاد باز میشه که این باعث میشه فضای رم بیشتری درگیر بشه!
  4. گاهی هم فتوشاپ رو باز میکنم برای ادیت (ولی همیشه در حال اجرا نیستش)

پس تا اینجا گرفتین که رم و پردازنده برام مهمه. من اصلا بازی قرار نیست بکنم با لپ تاپ چون خودم کنسول PS4 دارم و نیازی ندارم با لپ تاپ بازی کنم. پس فکر میکنم نیازی به کارت گرافیک مجزا نداریم زیاد. درسته؟

اینم بگم که فقط و فقط پردازنده Intel باشه اصلا با شرکت AMD حال نمیکنم

.

درود

https://www.digikala.com/product/dkp-6437175/لپ-تاپ-156-اینچی-لنوو-مدل-ideapad-gaming-3-g-clone-3-of-6436772/

کاملا ایده آل هست حتی برای گیم یا برنامه نویسی،دیگه نیاز به ارتقا رم هم نداری SSD هم داره، تنها ایراد این لپ تاپ دقت رنگ پایینِ ، حتی المکان از بیرون تهیه کنید تفاوت قیمت بالاست

مدل استوک هم هست با پردازنده رایزن به مراتب بهتر ، در کل Ideapad gaming 3 سخت جونِ و سی پی رایزنش خیلی خنک تر هست تو لپ تاپ ، خودم همین مدلو ولی با سخت افزار بهتر دارم سوال داشتی بپرس

https://stocklain.ir/product/lenovo-gaming-3/

-------------

لپ تاپ خودتم میتونی تا 8 تومن شاید کمی بیشتر بفروشی قیمت نو الان 13 تومن هست ، دیوار نتونستی پاساژ ایرانیان ولیعصر یکی دو تا مغازهِ طبقه همکف دیدم خرید میکنن

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...