رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 906
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، zen گفته است :

بودجه چقدر هست عزیز.؟

7 الی 8 میلیون ولی شاید بشه افزایش هم داد

اما

بیشتر در نظر داشتم فارغ از قیمت از حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای نرم افزار های مدنظر اطلاعات و راهنمایی کسب کنم.

بازم تشکر از محبت و لطف شما

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، PoliteBoy گفته است :

7 الی 8 میلیون ولی شاید بشه افزایش هم داد

اما

بیشتر در نظر داشتم فارغ از قیمت از حداقل سخت افزار مورد نیاز برای اجرای نرم افزار های مدنظر اطلاعات و راهنمایی کسب کنم.

بازم تشکر از محبت و لطف شما

با این بودجه برید سمت دسته دو یا استوک. 

لینک به دیدگاه

دوستان اگه مثلا یه لپ تاپ مدل vivobook 15 asus که مثلا ۲۵۶ گیگ حافظه ssd داره بگیرم،بعدا میتونم کنارش یه هارد دیسک دیگه برای ارشیو فایلا بهش اضافه کنم؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود، دنبال لپتاپ i3 یا ryzen 3 هستم ولی تو فروشگاه های اینترنتی رایزن که اصلا پیدا نمیشه و اگر i3 هم هست همش نسل هفته! 

برم بازار وضعیت بهتره یا نه ؟ 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

قصد خرید لپتاپ با بودجه 15 تا 20 تومن رو دارم. نو باشه و دست دوم به کارم نمیاد. برای کارای مهندسی (مرتبط با رشته مکانیک).

لطفا بهترین لپتاپ تو این رنج قیمت رو بگید. وزن اهمیت زیادی نداره. اما سنگین هم نباشه.

لینک به دیدگاه

ظاهرا فروم اون رونق گذشته رو نداره و فقط بحث 30 یا سی چیزی باشه ملت شرکت می کنن. 😀 در هر صورت با توجه به اینکه عجله داشتم و پست هم دیگه داشت از لیست آخرین موضوعات خارج میشد تصمیم گرفتم با توجه به تحقیقاتی که کردم این مدل رو بخرم. انشاالله که انتخاب خوبی کرده باشم.

لینک به دیدگاه

درود

چند روز قبل یه لپتاپ تاپ از یکی از اشناها گرفتم ۱۶۹۰۰

بنظرم بهترین گزینه ممکن تو این اوضاع بازار همین مورد هست

لپتاپ ایسر

Cpu 9750

Ram16

گرافیک ۱۶۶۰ti

Ssd256

لپتاپش اپن باکس هست و اک هست فقط جعبه نداره

با جعبش تو سایتا موجود هست ۲۷ تومن

لینک به دیدگاه

این مدلی که من گفتم گرافیکش ۲ برابر قوی تره از مورد انتخابی شما از لحاظ ظاهرای هم‌خیلی شیکتره بنظرم اگه  انتخابتون رو تغییر بدین ضرر نکردین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

این مدلی که من گفتم گرافیکش ۲ برابر قوی تره از مورد انتخابی شما از لحاظ ظاهرای هم‌خیلی شیکتره بنظرم اگه  انتخابتون رو تغییر بدین ضرر نکردین

ممنون دوست عزیز برای من رم و پردازنده مهمه که هر دو مثل هم هستن.

همچنین کلا قصد خرید کالای غیر آکبند ندارم مخصوصا تو شرایط حاضر. چه حالا استفاده شده باشه چه نه.

اما بین لپتاپای آکبندی که تحقیق کردم گزینه انتخابیم خوب بود. قیمت دلاریش رو هم دیدم با قیمت ریالی مقایسه کردم خوب بود.

باز اگه پیشنهاد لپتاپ آکبند دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

ممنون دوست عزیز برای من رم و پردازنده مهمه که هر دو مثل هم هستن.

همچنین کلا قصد خرید کالای غیر آکبند ندارم مخصوصا تو شرایط حاضر. چه حالا استفاده شده باشه چه نه.

اما بین لپتاپای آکبندی که تحقیق کردم گزینه انتخابیم خوب بود. قیمت دلاریش رو هم دیدم با قیمت ریالی مقایسه کردم خوب بود.

باز اگه پیشنهاد لپتاپ آکبند دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

اکبند با جعبه  بخواین بخرین انتخاب خودتون خیلی خوبه.سی پی یوشم عالیه خیلی قویه

لینک به دیدگاه

اگه لپتاپ را میخوای 2 تا 3 سال استفاده کنی لنوو و ایسوس بخر عزیز چون سری جدید بیشتر از این برات کار نمیکنن مخصوصا این دو برند که گفتم مفتش گرونه بنظرم بنده تعمیر کار هستم. لپتاپ های لنوو و ایسوس سری های جدید اصلا اصلا کولینگ خوبی ندارن. 

لینک به دیدگاه

این دو مدل گزینه های خوبی هستن. دل نسل 10 و msi نسل 9 هستش. 

Screenshot_20200307_160028_com.digikala.jpg

Screenshot_20200307_160513_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، zen گفته است :

اگه لپتاپ را میخوای 2 تا 3 سال استفاده کنی لنوو و ایسوس بخر عزیز چون سری جدید بیشتر از این برات کار نمیکنن مخصوصا این دو برند که گفتم مفتش گرونه بنظرم بنده تعمیر کار هستم. لپتاپ های لنوو و ایسوس سری های جدید اصلا اصلا کولینگ خوبی ندارن. 

ممنون دوست عزیز دیگه سفارش دادم. جالبه از اون فروشنده ای که خریدم 200 امروز کشید رو لپتاپ. حقیقتش 5 الی 6 ماه لازمش دارم. بعدش شاید ردش کردم رفت. نگاه کردم بنچمارکایی که از وضعیت دمای لپتاپی که خریدم از مدل ام اس ای ایی که شما پیشنهاد دادید بهتره.

این عکس دمای پردازنده و گرافیک لپتاپی که خریدم زیر لود صد در صد.

csm_stresstest_6670f5a33f.thumb.png.1494c42d41732b49e25b1f570a19086b.png

اینم دمای لپتاپ ام اس ای پیشنهادی شما

stresstest.thumb.jpg.cfa0b43166892d4842ac722e109dd2b3.jpg

یه 7 درجه ای گرافیک و 10 الی 12 درجه ای هم پردازنده خنک تره تو مدل لنوو.

منبع

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-IdeaPad-L340-Gaming-laptop-review-Stiff-ClickPad-impacts-gaming-fun.435714.0.html

https://www.notebookcheck.net/MSI-GF63-Thin-9SC-Laptop-Review-Lightweight-gamer-for-just-under-1000.450395.0.html

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

فقط کمتر از یه سال بفروش بره عزیز. تجربه من نشون میده که لنوو و ایسوس سری های جدید خرابی زیاد دارن و آمار خرابی بسیار بالا هست. 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، zen گفته است :

فقط کمتر از یه سال بفروش بره عزیز. تجربه من نشون میده که لنوو و ایسوس سری های جدید خرابی زیاد دارن و آمار خرابی بسیار بالا هست. 

شاید خرابیشون از کیفیت برد و ... باشه، کولینگش بد نیست. دو سال گارانتی داره رو گارانتیش میشه حساب کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

شاید خرابیشون از کیفیت برد و ... باشه، کولینگش بد نیست. دو سال گارانتی داره رو گارانتیش میشه حساب کرد؟

نه رو گارانتی نمیشه حساب نه 90 درصد اونها که اومده پیش ما سی پی یو خراب کرده بودن. 

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، zen گفته است :

نه رو گارانتی نمیشه حساب نه 90 درصد اونها که اومده پیش ما سی پی یو خراب کرده بودن. 

عجب.

همین مدلی که من خریدم هم خرابیش زیاد بوده؟

چون کلاس های مختلفی داره لنوو. مثلا خرابی لپتاپ های رده پایین یه برند زیاد بوده باشه نمیشه بگیم تمام رده ها خرابیش بالاست.

اینم باید در نظر بگیریم فروش لپتاپ های لنوو و ایسوس بالاست و طبیعیه بیشتر لپتاپای این دو برند برای تعمیر بیاد.

حالا بیاد ببینیم چی میشه انشالله خوب از آب در بیاد. توکل بر خدا.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. دوستان یه لپ تاپ معرفی کنید واسه کاربری عمومی با تمرکز بر CPU. عمر لپ تاپ هم از اولویت هاست.

برندش هم فرقی نداره چی باشه امّا گارانتی و خدمات پس از فروش خیلی مهمه.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز 

میخواستم یه لب تاب گیمینگ بگیرم که بتونم بازی های حال حاضر رو بدون هیچ عیب و ایرادی اجرا کنم هزینه ای هم که میخوام برای خرید بزارم بین 10 تومن تا 13 تومنه ممنون میشم کمکم کنید 

در ضمن هارد ssd هم داشته باشه و یک هارد یک ترابایتی کنارش بهتره ولی خب هرچی شما عزیزان پیشهاد بدین بازم خوبه ممنون 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، مصطفی جوهر گفته است :

میخواستم یه لب تاب گیمینگ بگیرم که بتونم بازی های حال حاضر رو بدون هیچ عیب و ایرادی اجرا کنم

یا این قیمت فقط میشه کیس گرفت ... 

مگر اینکه بخواین لپتاپ دست دوم تهیه کنید.

یا حداقل باید gtx1650m بگیرید که اونم میتونین روی کیفیت medium بازی کنید.

ویرایش شده توسط noname
لینک به دیدگاه

https://....ir/laptop/laptop-asus-vivobook-m570dd-a

این فعلا ارزون ترین لپ تاپ گیمینگه به درد بخوریه که میشه گرفت من چیزه دیگه ای که موجود باشه پیدا نکردم

فعلا به دلیل مسائلی که تو واردات و کرونا پیش اومده قیمتا خیلی رفته بالا به طور مثال قیمت همین لپ تاپ دور و بر 11 بود

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، noname گفته است :

یا این قیمت فقط میشه کیس گرفت ... 

مگر اینکه بخواین لپتاپ دست دوم تهیه کنید.

یا حداقل باید gtx1650m بگیرید که اونم میتونین روی کیفیت medium بازی کنید.

اجباری نیست حتما بازی رو اولترا اجرا کنم یه چی میخوام که حداقل کارمو راحته انجام بدم 

در 17 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

https://....ir/laptop/laptop-asus-vivobook-m570dd-a

این فعلا ارزون ترین لپ تاپ گیمینگه به درد بخوریه که میشه گرفت من چیزه دیگه ای که موجود باشه پیدا نکردم

فعلا به دلیل مسائلی که تو واردات و کرونا پیش اومده قیمتا خیلی رفته بالا به طور مثال قیمت همین لپ تاپ دور و بر 11 بود

خب فقط همین مورد مونظر شماست؟ 

آخه داخل سایت های دیگه لب تاب گیمینگ زیادی هست ولی خب شک دارم بین شون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...