رفتن به مطلب

*** تست سایت جدید لیون کامپیوتر با کمک شما دوستان عزیز ***

Recommended Posts

سلام، دوستان عزیز و همراهان همیشگی لیون کامپیوتر، بزودی فروشگاه لیون کامپیوتر با سایت جدید خودش پذیرای کاربران خواهد بود، به همین خاطر تصمیم گرفتیم از شما کمک بگیریم تا پیش نمایش سایت جدید رو تست کنیم :17_heart_eyes:

لینک سایت جدید : تست : :103_point_down:

http://staging.lioncomputer.ir/

مواردی که میخوایم شما دوستان در تست اون‌ها به ما کمک کنید شامل:
1- روند ثبت و تکمیل سفارش از لحظه‌ی افزودن کالا به سبد خرید، ورود به حساب کاربری و تکمیل فرآیند خرید

2- استفاده از امکانات حساب کاربری

3- ثبت نام و ورود به حساب کاربری

4- مرور و بررسی صفحات مختلف سایت، مثل دسته‌بندی‌ها، صفحه‌ی محصول، صفحه‌ی سبد خرید، صفحه‌ی خبر و صفحه‌ی اصلی هست

5- استفاده از امکانات سایت نظیر فیلتر کالاها، نوار جستجو، منوها، مقایسه‌ی کالاها، لیست علاقمندی

6- در صورتی که در هر مرحله و یا هر جایی اشکالی دیدید این موارد رو برای گزارش مشکل برای ما ارسال کنید:
- تصویری از جایی که مشکل رو دیدید
- سایز مانیتوری که در حال استفاده هستید و رزولوشن صفحه نمایش(دسکتاپ یا لپ‌تاپ)
- شرح مشکل

از شما عزیزان که همیشه در کنار ما بودید و در بهتر شدن لیون کمک میکنید بسیار متشکریم :100_pray::100_pray::100_pray:

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار عالی! تبریک میگم آقای حسینی... چشم، اگر موردی بود حتما گزارش میکنیم.

موفق و پیروز باشید... :-)

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

سایت زیبا با کاربری ساده و سریعی هست

به نظرم ایتم ها یکم درشت هستن و کمی کوچکتر بشن بهتر میشه

درکل خوشحالم از تغییرات جدید

خسته نباشین.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

4_6035173295697952953.mp4رابط کاربری موبایلش افتضاس?ایشالله خوب شه و از چند سایت خارجی الگو بگیرین 

به شخصه من انتظارم از سایت فروش نه بررسی بررسی باید یه بخش کوچیکی داشته باشه الان که میام تو سایت باید یه عالمه اسکرول کنم شاید ب قیمتا برسم ? کاشکی بررسی ها رو بیارید تو فروم یا یه بخش جدا واسشون بزنین چون هدف سایت فروشه

حد الامکان محصولات ناموجودم بزنید انتهای لیستا الان محصولات ویژه همه ناموجودن!

روی xperia z5 صفحه یه اسکرول ب راست مسخره ای داره فروم هم داره البته?

دسته بندی لپتاپ رو هم از لحاظ کاربری هم انجام بدید

گه گداری میبینم کنسول هم موجود میزنید اوونم اضافه کنید 

موتور جستجو رو هم پیرفته تر کنید مثه دیجی کالا وقاعا موتور جستجوش عالیعع 

تا برنامه بعد خدا نگهدار

ویرایش شده توسط Redwolf10
لینک به دیدگاه

سلام

اول از همه تبریک میگم خدمت اقای حسنی و دیگر اعضای لیون کامپیوتر

قالب و طراحی بسیار زیباست خیلی عالیه الانم  البته اشکالاتی هم داره که به مرور زمان حتما رفع میشه که چند تاییش رو همینجا به نظر من میاد میگم.

اول فکر میکنم مجنتو هست نه ؟ ارزشش نداشت یک سرویس از صفر نوشته بشه. البته فکرم نمیکنم نیاز بوده همین که نیاز بر طرف میکنه خوبه و یک cms از صفر هم خیلی دردسر داره و یک گروه برنامه نویسی میخواد همیشه روش کار کنن..

این چیزایی که میگم طبق تجربیاتم هست و بهتر بشه به نظرم تاثیرات خوبی داره:

سرعت یکم انگاری پایین هست و سایت انگار سنگینه

ورود و حساب کاربری رو کلا رنگش تغییر بدین یا دکمه ای بشه چیزی بهتر تو چشم باشه که خیلی مهمه.

یک قسمتش خیلی خوب کار شده دیدم جستجو بود فقط یکم رنگ  placeholder هم خود متن هر دو باید پررنگ تر بشه  . بجز اون بیشتر روی ایجکس جستجو کار بشه ناسلامتی اینقدر زحمت کشیدین همینم در حد دیجیکالا بزنین با اون مقایسه میشین دیگه D:

منو کنار مقایسه و قیمت و اینا میاره متنش کلفت و بزرگه یک خورده

قیمت رو تایین کردیم یک دکمه باشه که وقتی روش زده شد انجام بده بهتره

داخل هر محصول، محصولات قبل و بعد رو دکمش میریم عکسش نشون میده میفته زیر کادر سمت چپ

تکمیل و پرداخت زدم این پاپ اپ ورود که اورد دکمه ثبت نام خراب بود یک بررسی بکنین

پیغام هایی که میاره مثل رمز اشتباه هست و اینا یک سریاش که باید ترجمه بشه. خود پیام هم دیر میاره من یک لحظه موندم الان چی شده بعد دیدم پیامه اورد.  باید سریع تر بیاره و پاپ اپ رو وسط صفحه بیاره

منو اصلی رو این خط زیر اصلا چیز جالبی نیست همون رنگ تغییر میکنه خوبه ولی چون خیلی خشک و خالی هم هست از ایکون های راجب هر موضوع استفاده بشه خیلی بهتر میشه. البته وقتی روی منو میریم ایکون ها داخل زیر منو باشه برای هر بخش شکل خودش

پرداخت رو که زدم صفحه پرداخت که اورد اولش یکم انگاری شلوغ بود انگار بعد با همین شماره گذاری ها متوجه شدم ولی بازم بیشتر رو این صفحه کار کنین یکی از اصلی ترین صفحات هست خودتون بهتر می دونید دیگه D:

یک نکته دیگه الان متوجه شدم هر شخصی مثل خودم وقتی میام یک محصول بخرم اول مشخصات میخوام به خوبی ببینم چی هست. یکی از عیب های بزرگ هست یک بخش اصلی فقط باید برای این باشه . اینو حتما اضاف کنین خیلی ضروریه (نمونشم دیجیکالا دیگه اول مشخصات داره بعد کلیک میکنی بررسی میتونی ببینی یا نظرات که برای طولانی نشدن صفحه اینکارو کرده)

یک گشت چند دقیقه ای الان زدم همینا رو دیدم ولی باز هم از این جور ایرادای کوچیک  زیاد هست که بعدا باز دیدم میگم.

دوستان دیگه هم میگن و کم کم بهتر میشه با اینکه همین الانم خیلی خیلی خوبه

موفق باشین

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

خیلی رمز امتحان کردم نشد دلیلش چیه ا خه

Untitled.pnghg.png

مشکل دوم

nh.png

ویرایش شده توسط mohammad1070
لینک به دیدگاه

1-پیشنهادم اینه که با  شناسه انجمن بشه وارد سایت فروشگاه شد - 

دیگه ثبت نام نخواد

2- نظر شخصی هست  آیکون سبد خرید بد فرم و جای  نامناسبی داره 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

به نظر من زیاد جاب نشده..

قالب های خیلی زیادی هست که راحت تر و شیک ترن.. اونم رایگان! حالا اینو نمیدونم..

من که خوشم نیومد. البته این نظر شخصی منه..

لینک به دیدگاه

نه جالب نیست به همین شکل با تغییرات کم پیش بره بهتره

یه جوریه با این شکل جدید قطعات بزرگ دیده میشه و مثل این هست که بیش از حد زوم رفته روشون

مانیتورم22 اینچه

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

نه جالب نیست به همین شکل با تغییرات کم پیش بره بهتره

یه جوریه با این شکل جدید قطعات بزرگ دیده میشه و مثل این هست که بیش از حد زوم رفته روشون

آره منم همینو میگم. +1

لینک به دیدگاه

سلام

5979004be8535_lionsite.thumb.jpg.aca10ea4b998f34f9717f079fc5f8779.jpg

به جای گارانتی نوشتید گارانتری.اینم درست کنید.( البته چون این فقط مدل تست هست درسته؟تمام این ایرادات نوشتاری در نسخه نهایی رفع میشه)

ولی به شخصه از منوی سایت خوشم نیومد یه جورایی خز شده بیشتر سایت ها همین مدل منو رو دارن.نظر شخصی من اینه که منوی سایت فعلی لیون قشنگ تره.البته این مدل منو سرعت دسترسی کاربر به محصولات رو بالاتر و راحتتر میکنه با توجه به این که خیلی از سایت های مشابه هم دارن استفاده می کنن.البته این فقط نظر شخصی بنده بود.

وقتی رو بنر اصلی  صفحه اول که گزیده محصولات رو قرار دادید کلیک می کنم با ارور 404 روبرو میشم.

توی صفحه معرفی و مشخصات محصولات عکس ها به صورت لینک برای من نشون داده میشن.

5979022082e1e_lionsite1.thumb.jpg.4c3735cc5a5be9c0b196765f400fe104.jpg

ویرایش شده توسط badgamer
لینک به دیدگاه

تبریک می گم خدمت شما آقای حسینی عزیز و همکارانتون. سایت زیبایی شده فقط اگه یکم از لحاظ ظاهری و زیبایی روی قسمت mega menu کار کنین فکر کنم بهتر باشه. خیلی ساده به نظر میاد. همین طور باکس های product-item خیلی بزرگ هستن. اگه کمی کوچیک تر بشن و تعدادشون یکی دوتا بیشتر شه فکر می کنم بهتر به نظر بیاد :x

لینک به دیدگاه

با سلام

اول اینکه خدمت بعضی از دوستان عرض کنم که اون غلط های املایی و اشکالات نوشتاری حل میشن....

به مجموعه لیون هم تبریک میگم.

1. ظاهر سایت مناسبه
  2. عضویت خوب و راحته
  3. پنل کاربری هم امکانات خوبی داره
  4.  نحوه سفارش کالا و سبد خرید بسیار ساده و راحته
  5.  قسمت فیلتر ها هم خوب و کاربردیه
  6.  سرعت لود سایت میتونه بهتر باشه
  7.  در قسمت منوها اگه بشه مثلا رو خود کامپیوتر کلیک کرد و به اون بخش هدایت شد بهتره
  8. قالب ریسپانسیوه که خیلی عالیه اما در کنارش یه اپ موبایل عالی میشه

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قسمتهایی هنوز اضافه نشدن مثل هارد دیسک ، مانیتور و ...

جریان منوی کامپیوتر و قطعات اصلی چیه دیگه ... ! یکی کنین

آقای حسینی یه مشکل بزرگ هم دارین من تو حساب لیونم 50 هزار تومن دارم که تو سایت جدید به زحمت لاگین کردم دیدم شده 500 هزار تومن :25_money_mouth: (کم نکنین میخوام خرج کنم ! شوخی)

سرعت سایت هم به نظرم پایین و سنگینه 

بازم نگاه میکنم

لینک به دیدگاه

به نظرم لوگو باید عوض بشه چون به قالب جدید سایت نمیخوره(مثل فونتی که باهاش لیون کامپیوتر نوشته شده اصلا حرفه ای نیست)

عکس های کالاهای وسط سایت هم خیلی بزرگ هستن و حداقل باید نصف بشن(هم کیفیت عکس از دست میره و هم زیادی تو چشه)

موقعی که به پایین اسکرول میکنی منو هم میاد که در هیچ فروشگاه آنلاینی من ندیدم

اون دکمه ای که کاربر رو به بالای صفحه برمیگردونه بهتره سمت راست باشه

تگ ها زیادی بزرگ هستند و کل صفحه رو میگیرن و این اصلا زیبا نیست

تو قسمت تغییرات قیمت محصول فونتش تعیین نشده

قسمت زوم روی محصول هم کلا افتضاحه!

بک گراند گزینه های منوی بالا یک عکس از یه محصول مرتبط باشه بسیار زیبا میشه

عیب های جزیی زیادی هم هستن

در کل بد نیست(اگه عیب هاش رفع بشه)

ویرایش شده توسط alireza_r15
لینک به دیدگاه

سلام . تبریک . تبریک به تو . تبریک به خودم . تبریک به همه khkhk . بنظرم قالب فعلی سایت رابط کاربری ساده تری داره و قالبش زیباتره ...
ایکون ها زیادی بزرگ شدند  
من که زیاد خوشم نیومد :|

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

صحنه را دیدم. سایت جدید عالیه، همونطور که دوستان گفتن ، کمی درشته ، البته من محل کارم مانیتور 1024*768 دارم که مشکلی تو نمایش ندارم.

اطلاعات مادربردها رو الان میدیدم ، تو سایت فعلی هم اینطوریه ، به نظرم میرسه اطلاعات دقیق رو از سایت مادربرد برمیدارید مستقیم میزنید تو سایتتون ، این اطلاعات بعضیاش برای یوزر معمولی زائد و بعضیاش هم قابل خلاصه شدنه ، یعنی یه حالت ویو کلی از مادربرد بدید کافیه ، یوزرهای سخت گیر تر هم میرن تو سایت مادربرد خودشون میبینن دیگه

در کل خیلی مبارکه ، براتون موفقیت آرزو می‌کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در ابتدا تبریک خدمت شما و دست اندرکاران این مجموعه بابت این کار بزرگ و سخت و طاقت فرسا ^_^

در مورد سایت در نگاه کلی بنظرم کلا خوب نیومد، یجوری بود و اکثر مشکلاتی که گفتن دیده میشد، اعم از نوشتاری، بزرگی بیش از حد نمایش محصولات و جدا نبودن محصولات نمایشی و نمیشد دو محصول رو از هم جدا دونست تو صفحه و رومخ بود بقولی،  دسته بندی ها شدیدا مشکل داشت خیلی بد بود، جستجو رو اصلا من تو نگاه اول ندیدم تو صفحه :P در زمینه ی آرم هم بنظرم بعد اینهمه وقت یه تحول شماتیکی بهش بدین خیلی خوب میشه دیدین دیگه شرکت ها هر چند وقت ارمشون رو عوض میکنن و بروز میشه کلا کلاس داره :P

............................................

در اخر نظر خودمو میگم که گفته باشم رو دلم نمونه: 9_9

بنظرم از صفحه چینی امازون یه الگو برداری و کپی برداری بکنید یواشکی خوب میشه :D9_9  البته نه از صفحه ی اصلی از صفحه ی مربوط به کامپیوتر و تبلت رو که میزنین یعنی این https://www.amazon.com/Computers-Tablets/b/ref=nav_shopall_basedevices?ie=UTF8&node=13896617011. من که از طراحی و چیدمانش خیلی خوشم اومد ^_^تو تصویر پیوست شده پیشنهاد های من به این شکل هست ، تولبار بالایی که بنفش هست باشه ، دومی رو حذف کنید ببرید تو عکس، سبد رو بهتر طراحی کنید مثل امازون نه شلوغه نه سردرگم کننده و شکلش هم نمایان کننده سبد خرید هست نه اینی که شما گذاشتید معلوم نیست چیه ^_^

اون عکس بزرگ وسط صفحه رو هم می تونید به تبلغ کالای تاپ هر زمان خاص خودش بپردازید خیلی زیبا میشه...^_^

نمایش کالاها اینجوری باشه قشنگ جدا از هم هستند حالا برای تعداد بیشتر میتونید نزدیکتر درست کنید و  حتی از جهت های چپ و راست مخفی استفاده کنید و همراه با این نقطه های زیرش که برای جابجایی راحت صفحات استفاده میشه... و در اخر هم میتونید مثل اون دایره بنفش رنگ مطالب سایت رو با یه عکس جالب به نمایش بگذارید تا هم جلب توجه لازم رو داشته باشه هم باعث رغبت بشه که ببینه چیه این مطلبی که گذاشتین نه اینکه اینجرو که من احساس کردم فقط جهت پر کردن صفحه ازش استفاده کردید ... و در این حالت بقولی کمکی که به سایت نمیکنه بیشتر به ضررش هم حس میشه هست!

دیگه بقیه موارد مثل کالاهای قبلا دیده شده و مشابه و پیشنهادی و دسته بندی شرکت های مهمم و محبوب قطعات در ایران که روشون کلیک کنی راحت محصولاتش رو میاره که بنظرم خوب طراحی  شده این صفحه و لذت بردم از دیدن و حضور تو این ضفحه و دوست داشتم الکی هم شده یه کاوشی انجام بدم و فقط برای خرید سایت رو بررسی نکرده باشم! ^_^

Untitled.png

2.png

3.png

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات خوبتون

حتما اعمال میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/04, 19:34:14، mohammad1070 گفته است :

خیلی رمز امتحان کردم نشد دلیلش چیه ا خه

Untitled.pnghg.png

مشکل دوم

nh.png

رمز رو چی میزنید

لینک به دیدگاه

سلام.

فیلترها کمی مورد داره.مثلا من تو مین زدم شاخه 1151 بعد اومده و اولین فیلتر همون 1151 هست .

اون پیشنهاد های ویژه بنظرم اصلا جالب نیست چند مورد کنار هم که مثلا هرسه زیرشون یه تایم کاملا مشابه فعاله و ثانیه شمار ها کار میکنن.بهتر ه بصورت اسلات شو یا با یه تایم و مثلا پیشنهاد امروز .هفته.اخر هفته یا.. باشه.

1151.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...