رفتن به مطلب

*** تست سایت جدید لیون کامپیوتر با کمک شما دوستان عزیز ***

Recommended Posts

در در 1396/05/04, 19:12:10، Redwolf10 گفته است :

4_6035173295697952953.mp4رابط کاربری موبایلش افتضاس?ایشالله خوب شه و از چند سایت خارجی الگو بگیرین 

به شخصه من انتظارم از سایت فروش نه بررسی بررسی باید یه بخش کوچیکی داشته باشه الان که میام تو سایت باید یه عالمه اسکرول کنم شاید ب قیمتا برسم ? کاشکی بررسی ها رو بیارید تو فروم یا یه بخش جدا واسشون بزنین چون هدف سایت فروشه

درود

ممنونم از اینکه موارد رو اطلاع دادید

این مسئله برطرف شد، حالا وقتی با موبایل وارد میشید، ابتدا کالاها نمایش داده میشن

همچنین اسکرول اضافی توو حالت موبایل هم برطرف شد

در در 1396/05/04, 19:15:06، hamedlim گفته است :

سلام

اول از همه تبریک میگم خدمت اقای حسنی و دیگر اعضای لیون کامپیوتر

داخل هر محصول، محصولات قبل و بعد رو دکمش میریم عکسش نشون میده میفته زیر کادر سمت چپ

منو اصلی رو این خط زیر اصلا چیز جالبی نیست همون رنگ تغییر میکنه خوبه ولی چون خیلی خشک و خالی هم هست از ایکون های راجب هر موضوع استفاده بشه خیلی بهتر میشه. البته وقتی روی منو میریم ایکون ها داخل زیر منو باشه برای هر بخش شکل خودش

درود

ممنونم از اینکه موارد رو اطلاع دادید

این 2 مورد رفع شد

ویرایش شده توسط Mohsen P
لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای حسینی و تبریک برای سایت جدید 

در نگاه اول و کلی چند نظر دارم برای بهبود سایت هرچند شاید هم  همین الانش  هم خوبه و نیاز به تغییر نداشته باشه 

1. سایز نمایش کالا  قسمت تخفیف ها خیلی بزرگه بطوری هست که نصف بیشتر صحفه مانیتور رو به خودش اختصاص میده که لزومی نداره که انقد بزرگ باشه!

2. سایز نمایش کالا بخش محصولات جدید هم همین مشکل رو داره و بیشتر حتی و بطوری که دیگه تمام صحفه رو در بر میگیره اخه چه لزومی هست به سایز به این بزرگی؟!

3.  نواری که " ورود" و " ایجاد حساب کاربری" روش نوشته خیلی جلو چشم نیست بطوری که برای کسانی که تازه سایت لیون رو دارن میبینن باید کمی جستوجو کرد تا بشه دید چون نوشته هم کم رنگ و هم کوچک هست و رنگی هم نیست.

4. فونت انگلیسی  منو سایت یکم واضح نیست بطوری هست که واژه ها یکم بهم چسبیده و باعث میشه که بیشتر برای خوندنش توجه کرد

وقت نکردم داخل سایت  رو بگردم ، انشالله که  همیشه موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به نظر من ایکون ها و عکس محصولات خیلی بزرگه
من نمیدونم چرا همه سایتهای جدید   اصرار دارن حتما منو بالای صفحه باشه
چرا سمت چپ یا راست نباشه مثل همون قالب قبلی
به نظرم اعکس محصولات کوچیکتر باشه و منوها هم کوچیکتر بشه خیلی بهتره 
محصولات توی قسمت محصولات ویژه و اینا اندازشون بشه اندازه تصویر زیر(با اینکار میتونید محصولات بیشتری رو هم داخل یک صفحه نشون بدید)
قسمت جستجو یکم نامشخصه و وقتی سرچ میکنی مشخصات محصلو رو هم میاره که زیاد دلچسب نیست(به نظرم فقط اسم محصول و عکسش باشه کافیه)
اون قسمتی که متحرکه به نظرم زیادی بزرگه (میشه خیلی راحت دو قسمتش کرد) یکی برای اخبار و یکی هم واسه محصولات یا یکی واسه جدید ها یکی واسه تخفیف ها

قسمت فیلترها کمبود زیاد داشت ولی منکه یکم کار کردم مشکل خاصی نداشت فقط یکم سرعتش کم بود

باز میگم از منوی بالا اصلا خوشم نیومد(نظر شخصی) درضمن تقسیم بندی هاش هم بعضیاش واقعا مضحک بود
مثلا در قسمت کامپیوتر زیرمجموعه رم داریم که زیرمجموعه رم مثلا هم از مارکش نوشتید هم از نوعش به نظرم فقط یکیش باشه(مثلا رم بر اساس شرکت سازنده قسمت بندی بشه یا مثلا ddr4 و ddr3 و اینا)
در یک موضوع دسته بندی بشه

برای ورود به سایت و ساختن حساب به نظرم بهتره صفحه جدا در نظر نگیرید و داخل همون صفحه بشه انجام داد(مثل همون ورود که میزنی و زیرش باز میشه قسمت ساخت حساب هم به نظرم اونجوری بهتره)

کناره ها رو کامل استفاده نکنید. یکمم خالی بذارید. بک گراند سایت پوشش میده

و به نظرم بهتره که منوی تقسیم بندی ها و جستجو همراه با اسکرول صفحه حرکت کنه و همیشه توی دید باشه(واسه سرچ محصلو بعد مجبور نباشیم اسکرول کنیم به اول صفحه)
موفق باشید

1.PNG

لینک به دیدگاه

این همه گفتیم کسی انجمنو درست نکرد حالا بیایم سایتو تست کنیم!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشید اینو میگم ولی شما عزیزان در مواقعی که به نفع خودتون باشه کار می کنید نه ما کاربران

موفق باشین

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

۱-اندازه عکس های محصولات  فوق العاده بزرگه

۲- تو زیر مجموعه کامپیوتر خبری از هارد ( اینترنال) نیست ! باید اضافه بشه . شما فقط تو لوازم جانبی کامپیوتر هارد  اکسترنال آوردین  و خبری از  ssd    نیست

تو زیر مجموعه های مادربورد و سی پی یواصلا خودتون هم فکر نکنم فهمیده باشین چی کار کردین !:3_grin:  یه نگاهی حتما بهش بندازین این قسمتو !

اومدین کیس و ssd  رو تو یه بخش مجزا زدین که اصلا نیاز نیست ! ( کیس رو تو زیر مجموعه کامپیوتر ببرید  بهتره ) نکنه  مادربورد و بقیه متعلقات رو تو هوا نگه می داریم !:3_grin: ssd  فکر کنم تو همون لوازم جانبی بزارین بهتره   و اصلا  گزینه ای به نام قطعات اصلی نیاز نیست باشه تو سایت 

3- هم فونت و هم سایز اون قسمت اخبار ( ویدئوها -تازه ترین خبرها و ارسال های انجمن ) تغییر پیدا کنه  . فونت کوچک تر و رنگش هم عوض بشه و حتی الامکان اونا رو تو یه کادر  با یه رنگ جالب تر بزارید !

Screenshot (4).png

Screenshot (5).png

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

با سلام

به نظرم همون طور ک قالب قبلی فروم دل چسب تر بود ، قالب فعلی فروشگاه هم بهتره و یه سری مواردش بهبود پیدا میکرد کافی میبود و این که اگه یوزر فروم و فروشگاه ادغام بشه عالی میشه! سوابق خرید و .. هم بشه یا نشه انتقال داد مهم نیس به نظرم ( اینو تاکید دارم واقعا قالب فعلی فروشگاه کاربر پسند تر و راحت تر و قشنگ تر و دم دست تر ...یه نظر سنجی بزارین تو همین تاپیک مشخص میشه )

با تشکر

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/04, 19:08:53، M-yousef گفته است :

من تو بخش کارت گرافیگم

برخی از فیلتر ها رو ببینیم

:4_joy:

درود

مواردی مثل فلیترها چون سایت دمو هست، تصحیح نشده هنوز

در در 1396/05/04, 19:15:06، hamedlim گفته است :

سلام

تکمیل و پرداخت زدم این پاپ اپ ورود که اورد دکمه ثبت نام خراب بود یک بررسی بکنین

موفق باشین

درود

این مورد برطرف شد

در در 1396/05/05, 01:19:40، badgamer گفته است :

سلام

به جای گارانتی نوشتید گارانتری.اینم درست کنید.( البته چون این فقط مدل تست هست درسته؟تمام این ایرادات نوشتاری در نسخه نهایی رفع میشه)

وقتی رو بنر اصلی  صفحه اول که گزیده محصولات رو قرار دادید کلیک می کنم با ارور 404 روبرو میشم.

درود

اشتباهات نوشتاری برطرف میشه تا نسخه‌ی نهایی

بنرها هم چون دمو هست، لینکشون درست نیست

در در 1396/05/05, 05:56:22، Hassan.SK گفته است :

قسمتهایی هنوز اضافه نشدن مثل هارد دیسک ، مانیتور و ...

جریان منوی کامپیوتر و قطعات اصلی چیه دیگه ... ! یکی کنین

آقای حسینی یه مشکل بزرگ هم دارین من تو حساب لیونم 50 هزار تومن دارم که تو سایت جدید به زحمت لاگین کردم دیدم شده 500 هزار تومن :25_money_mouth: (کم نکنین میخوام خرج کنم ! شوخی)

درود

منوها فقط برای تست هستن، به همین دلیل دقیق و کامل نیستن

مسئله‌ی اعتبار حساب هم برطرف میشه

در در 1396/05/05, 06:20:02، alireza_r15 گفته است :

موقعی که به پایین اسکرول میکنی منو هم میاد که در هیچ فروشگاه آنلاینی من ندیدم

تو قسمت تغییرات قیمت محصول فونتش تعیین نشده

درود

ممنونم از بررسی، این موارد رفع شد

در در 1396/05/07, 11:28:21، amin110 گفته است :

سلام.

فیلترها کمی مورد داره.مثلا من تو مین زدم شاخه 1151 بعد اومده و اولین فیلتر همون 1151 هست .

درود

چون سایت دمو هست، فیلترها برای تست هستن

لینک به دیدگاه

رابط کاری موبایلش واقعا اعصاب خرد کنه و دسترسی به بخش های مختلف سایت رو سخت کرده من خودم چرخش صفحه رو رو landscape گزاشتم تا بتونم تقریبا کل صفحه سایت  رو ببینم. :3_grin:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WeedFeeder گفته است :

رابط کاری موبایلش واقعا اعصاب خرد کنه و دسترسی به بخش های مختلف سایت رو سخت کرده من خودم چرخش صفحه رو رو landscape گزاشتم تا بتونم تقریبا کل صفحه سایت  رو ببینم. :3_grin:

درود

یه مقدار بیشتر توضیح میدی؟

دسترسی به چه چیزی سخت بود؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عرض تبریک از جهت پیشرفت سایتتون

یه  مورد برای بهبود سایت :

گزینه ی " ادامه" رو به قسمت جدید ترین محصولاتتون اضافه کنید که اگر طولانی مدت به سایت مراجعه نکردیم از آخرین محصولات جدید سایت خبر دار شیم :97_raised_hand:

hg.thumb.png.7a67d965b0d2d477be6e5d7772a1feb5.png               dfg.png.03da280e9739fa4f31a08daae3c884a0.png

لینک به دیدگاه

با سلام 

من رفتم قالبو ببینم ک دیدگاهمو بنویسم اما

اگر در جهت برداشتن یک قدم در راستای تلاش مداوم برای سایت و قالبش دارین تلاش میکنین باید بگم موفق باشید

ولی اگه میخواین یه مدت زیاد این قالب رو بذارید و فکر کنید ک خیلی خوبه

باید بگم این قالب شاید برای یه فروشگاه خیلی معمولی که تقریباً همه چیز داخلش ناموجوده و قیمت ها نامعلومه مناسب باشه

اما اصلاً مناسب فروشگاهی مثل لیون نیست

ضمن این ک تفاوت چشمگیری با قالب فعلی نداره

در بین فروشگاه ها من قالب کیمیاآنلاینو دوست داشتم ک بنظرم قالبش خوب بود اما خدماتش برام جالب نبود.

Capture.PNG.6ff3435443d6e7e4085c08196657a3a7.PNG

Not Secure رو هم حلش کنید ممنون :16_relieved:

لینک به دیدگاه

درود خدمت اقای حسینی ... اگه ساروی باشین همشهری میشیم :)

این همون سایتی هست که وعدش رو داده بودین که خرید امازون هم توش لحاظ میشه؟   چند تا قطعه میخواستم  - مادربرد.. پاور.. و رم ...دیدم شما قولش رو داده بودید ... ضمن همه مشکلاتی که برا مصرف کننده نهایی تو ایران هست مشکل دیگه ایی که هست نیاوردن بعضی قطعات با وجود داشتن مشتری هست که امیدواریم حل بشه...  در ضمن خواستین تست کنیم بدترین چیز در ابتدا مصرف بیش از حد ترافیک برای لود کامل صفحه اولیه حتی نسبت به سایت در حال حاضرتونه... این خرید از امازون رو کی نهایی میکنید؟؟ با تشکر

یادم رفت بگم مانیتور فول اچ دی 1080 و اگه با شناسه فروم خرید هم کرد چه بهتر

ویرایش شده توسط evga1060
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام . مبارک باشه ..

1نکته رو تا اینجا بر خورد کردم که در صورت امکان پیگیری کنید ممنون میشم .

سوالات معلوم نیست کجا میرن ( ظرف این چند روزه چندین سوال پرسیدم در قطعات مختلف که هیچ خبری ازشون نیست !! در بخش حساب کاربری قسمت ( سوالات من ) هم موجود نیستند !!!!  چون ارسال میشوند اما ... سیستم هیچ اعلانی نمایش نمیده ( مثلا عنوان بشه سوال شما ارسال شد // یا منتظر تایید مدیر و ... ) 

لینک به دیدگاه

درود
من با موبایل کار میکنم و pc یا لپتاپ ندارم.
وقتی نمیتونم وارد سایت بشم چطور باید ایراداتش رو اعلام کنم؟
یک ساعت موندم تا موفق شدم بعد از کلی لگ و ... وارد حساب کاربریم بشم ولی نکته اینکه کاربری همکارم به عادی تبدیل شده بود و اطلاعات خریدهای قبلی و فاکتورها و ... هم موجود نبود.
لطفا وقتی برای موبایل درست شد اطلاع بدین تا هم وارد بشیم و هم بتونیم خریدهامون رو انجام بدیم.

پ.ن: بهتره تا کشف مشکلات و باگها توسط کاربران، نسخه قبلی سایت هم قابل دسترس باشه (یه لینک اضافه کنید به عنوان ورود به نسخه قدیمی فروشگاه)

لینک به دیدگاه

درود

قالب اصلا به صورت استاندارد رسپانسیو نشده و در نسخه موبایل منو های محدودیت قیمت و نوع و دسته بندی ها حذف میشن

دسته بندی های نسخه دسکتاپ هم برگشت پذیر نیست

مثلا شما اگه برای رم ها فیلتر 8 گیگ اعمال کنی و بعد فیلتر 8 گیگ رو ورداری، دیگه نمیتونی دوباره فیلتر 8 بزاری  و دوباره باید از اول بری صفحه اصلی رم ها

لینک به دیدگاه

سلام

لطفاً تا برطرف شدن مشکلات  سایت جدید فروشگاه ، سایت قبلی رو برگردونید ...

الان 2 روزه من علاف درخواست کیس و 3 تا فن هستم تا الان دو بار سفارش رو ثبت کردم هر بار مبلغ موجود در حساب فروشگاه کم میشه ولی مازاد اون که باید از طریق درگاه بانک پرداخت بشه به صفحه ای که در زیر عکسش رو گذاشتم میره و درخواست به حالت " معلق شده " ثبت میشه

lsh.thumb.PNG.343f6936e4b0cb09f5a0e8997e2b099e.PNG

دو روزه برای برطرف شدن مشکل دارم زنگ میزنم

دیگه خجالت میکشم زنگ بزنم به اوپراتور بگم وصل کنید داخلی 107 :D

لینک به دیدگاه

سلام.
سایت جدید به نظرِ من همه بخش هاش عالیه ، حتی سایز عکس کالا ها هم خیلی خوبه،
ولی مشکل اینه که دو روزه من فقط با استفاده از شیتلرفکن می تونم بیام (هم سایت و هم انجمن)
مشکل از طرف سروره یا از طرف من؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، دمه همه بچه های لیون کامپیوتر گرم و خدا قوت

چندتا مشکل دیدم تو سایت الان میگم:

ظاهرا برای column اصلی صفحه سایز تعریف نشده برای همین صفحه ها  فول اسکرین نمایش داده میشن ، این وقتی ما نسبت تصویر 4:3 یا 16:9 داشته باشیم مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی نسبت تصویر میشه 21 (مانیتور های ultrawide) بسیار باعث زشت شدن سایت و پنهان شدن برخی از المان ها صفحه میشه . عکسش هم تو زیر گذاشتم.

تصاویر هم به همین دلیل بالا چون بزرگ میشن بیش از شطرنجی میشن

مشکل بعد این آیکون سبدخریده ، سبدش زیادی بزرگه:8_laughing:

bug.thumb.png.fb8d7ea18b61279cc95d0a74b6ae6ed3.png

bug2.png

لینک به دیدگاه

هنگام اعمال فیلتر مثلا انتخاب دو برند مختلف هیچ محصولی نمایش داده نمیشه

http://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/کیبورد.html?cat=22%2C531

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، REZA_BH گفته است :

سلام

لطفاً تا برطرف شدن مشکلات  سایت جدید فروشگاه ، سایت قبلی رو برگردونید ...

الان 2 روزه من علاف درخواست کیس و 3 تا فن هستم تا الان دو بار سفارش رو ثبت کردم هر بار مبلغ موجود در حساب فروشگاه کم میشه ولی مازاد اون که باید از طریق درگاه بانک پرداخت بشه به صفحه ای که در زیر عکسش رو گذاشتم میره و درخواست به حالت " معلق شده " ثبت میشه

lsh.thumb.PNG.343f6936e4b0cb09f5a0e8997e2b099e.PNG

دو روزه برای برطرف شدن مشکل دارم زنگ میزنم

دیگه خجالت میکشم زنگ بزنم به اوپراتور بگم وصل کنید داخلی 107 :D

منم همین الان خرید کردم و از اعتباری که داشتم مبلغ کالا رو پرداخت کردم ولی سفارشم به صورت معلق در اومده  . باید حضوری  برم فروشگاه 

لینک به دیدگاه

کشف جدید: فیلتر موجود هم کار نمیکنه

سایت قبلی رو خیلی بیشتر دوست داشتم

خوشگل نبود ولی سالم بود

الان لیون هم شده مثل اریا و مقداد

خوشگله ولی اصلا کارایی مناسبی ندارن

سایت جدید دیجی هم بی اندازه سنگین و گیج گننده شده

لینک به دیدگاه

فوق العاده سنگینه.

روی تبلت  Tab S 10.5 LTE با آخرین نسخه کروم بزور باز میشه؛ انگار رو تبلت اندرویدی، Destiny 2 میخواد بیاد بالا o.O

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود بر شما

سوابق سفارشهایی که تو سایت قبلی داشتیم کلاً حذف شده؟ یعنی هیچ طوری نمیشه دید؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان

عالیه تشکر میکنم از عوامل سایت

من راضی ام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...