رفتن به مطلب

درخواست قیمت

Recommended Posts

با سلام خدمت همه اساتید و بزرگواران سایت لیون راستش قول کامپیوترمو تو به یکی از آشناهام دادم ولی  رو قیمت نمیدونم ارزون گفتم یا نه من ۳میلیون گفتم لطفا راهنمایی کنید که کامپیوترم بیشتر می ارزه یا کمتر

سی پی یو ...i7 3770........رم =kingston 16 gig bus 2400.......هارد =۳ترابایت وسترن دیجیتال سبز.........کیس= x3.......هارد اس اس دی ۶۰گیگ کینگستون.......پاور ۱۰۳۵وات گرین ......فن ماتریس ....... مانیتور asus vx339 بیست و سه اینچ.....و ماوس و کیبورد وایرلس معمولی فراسوو .....کارت گرافیک msi gtx580 lighting.....دو تا دی وی دی رایتر ایسوس

مادربرد asus p8z77_v وسایل به غیر از پاور هیچکدوم گارانتی ندارند لطفا قیمت این کامپیوتر رو اگه لطف کنید بهم بگید دوستان اگه یه سیستم تو رنج ۳ میلیون داشتید واسه فروش پیغام بدید چون قول این کامپیوترو بهش دادم .

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

اساتید و دوستان خواهشا راهنمایی فرمایید این کامپیوتر من حدودا قیمتش چقدر میشه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

خواهشا اساتید محترم سایت شما راهنمایی کنید نمیدونم مگر چقدر سخته که یه قیمت تقریبی به من بدهید

لینک به دیدگاه

سلام.

پاسخ دادن به این پست شما به منزله این نیست که خودم رو از اساتید بدونم 

اما اطلاعاتی که دارم رو عرض می کنم.

در شرایط حاضر اگه این قطعات رو بخواید تک تک در فروم به فروش بذارید تا 3500 فروخته میشه.

اما خود فروش یکجا باید قیمت پایینتری داده بشه دیگه.

ببینید اگه بنا به نیاز مالی، ارتقا یا هر دلیل دیگه ای بود فروش خوبی بود با 3.000.000 تومن.

اما اصلا توقع نداشته باشید با همین 3 میلیون هزینه دوباره چنین سیستمی گیرتون بیاد.

سیستم شما بسیار عالیه و غیر از کارت گرافیک هیچ نیازی به ارتقا نداره. بنابراین من اگر جای شما بودم علیرغم نیاز به سیستم چنین سیستمی رو نمیفروختم ولو با 4.000.000 تومن. چون یافتن جایگزین براش سخته.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، jahfar گفته است :

با سلام خدمت همه اساتید و بزرگواران سایت لیون راستش قول کامپیوترمو تو به یکی از آشناهام دادم ولی  رو قیمت نمیدونم ارزون گفتم یا نه من ۳میلیون گفتم لطفا راهنمایی کنید که کامپیوترم بیشتر می ارزه یا کمتر

سی پی یو ...i7 3770........رم =kingston 16 gig bus 2400.......هارد =۳ترابایت وسترن دیجیتال سبز.........کیس= x3.......هارد اس اس دی ۶۰گیگ کینگستون.......پاور ۱۰۳۵وات گرین ......فن ماتریس ....... مانیتور asus vx339 بیست و سه اینچ.....و ماوس و کیبورد وایرلس معمولی فراسوو .....کارت گرافیک msi gtx580 lighting.....دو تا دی وی دی رایتر ایسوس

مادربرد asus p8z77_v وسایل به غیر از پاور هیچکدوم گارانتی ندارند لطفا قیمت این کامپیوتر رو اگه لطف کنید بهم بگید دوستان اگه یه سیستم تو رنج ۳ میلیون داشتید واسه فروش پیغام بدید چون قول این کامپیوترو بهش دادم .

میشه حدود 3400

درضمن منم 1155 داشتم و الکی مفت فروختم 1151خریدم و هیچی هم غیر ضرر گیرم نیومد

این سیستم غول نیازی به ارتقا نداره

با3 ملیون شاید بشه یه سیستم جدیدتر خرید ولی نه core i7 

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان بزرگوار و راهنماییهای مفیدتون با تشکر....حساب دستم اومد. لطفا تاپیک بسته شود.

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...