رفتن به مطلب

قیمت و طرح های اینترنت نامحدود اعلام شد

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هر روز دارن میلیاردی از ملت پول میچاپن  خودمون خبر نداریم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

عکستون باز نمیشه .

باز شد ؟^_^

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اقا خبر ندارین این جریان ازینا که شما میگیت کااهبرداری تره!!!!!

مخابرات قبلا هم ازین طرحا داشت من هشت گیگ یماهه گرفتم طرح نامحدود عین این. سایت میدیدی یک گیگ مینداخت بعد حجمت تموم شه ایتجوری نیس قطع بشه یا سرعت کم بشه بلکه با تعرفه پول یک گیگ(هرگیگ3.4) براتون میندازه و اصن شما نمیفهمید!!!!

بعد اخرش 90 گیگم میزاره روش میگه انقدر استفاده کردید!!!!

انقدر کلاه برداریه من اخر ماه پوال نتم280هزارتومن شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من ملا یه ویندوز 10 داناود کردم 4gb اخر ماه زد 150گیگ استفاده کردبد!!!!!!!!!!!

این ازینا که شما گفتین خیلی کلاه برداری تره اخررر کلاه برداریه.

جریان اصلی اینه بخونین کلاه برداریو.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

از وقعی که محل ما 4G شده من اصلا سمت ADSL نرفتم -با 4G ایرانسل دارم شبی 80 گیگ دانلود میکنم (اونم تازه  با 4 هزار تومن )مگه مغز خر خوردم  بیام  ADSL اشغال اینارو استفاده کنم

البته بلا به دور.... ولی وقتی مخاطب بخش نامه اپراتورها هستند یعنی شامل ایرانسل هم خواهد شد.. که احتمالا ایرانسل باید تعرفه هاشو عوض کنه.. مگر اینکه تافته جدابافته ای تشریف داشته باشه:D

لینک به دیدگاه

سرعتو بردن بالا خوبه که از رتبه سوم از اخر میریم یکم بالاتر اما واقعا با این طرحاشون گندزدن.کلاهبرداریم هست کنارش یگیگ دانلود میکنی10 گیگ میندازه حداقل به طرح50گیگی میزاش 5 گیگ بشه دانلود کرد.

لینک به دیدگاه

دوستان این هم محدودیت زمانی داره هم حجمی.

یکی بهم بگه منظورشون از نامحدود چی بوده؟

در ضمن کدوم یکی از اینها به نفع کاربر و کم هزینه تر هستش؟

لینک به دیدگاه

به به میبینم که بازم داریم رکورد میزنیم

گران ترین و کم سرعت ترین اینترنت دنیا

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، captcha گفته است :

به جان خودم9_9 با این عکس میرم کانادا پناهندگی می گیرم:1073_flag_ca:

ما رو هم با خودت ببر خسته شدیم از این وضع خسته...-_-

پ.ن:

معنی اینترنت نامحدود رو هم فهمیدیم... هر چی هم که بگیم باز هم کم گفتیم!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

الان قدر اسیاتک رو میدنم 

سرويس عصرانه 96 آسياتک 16مگ 18 ماهه 1396 گيگ 96 گيگ ساعات عادي و 16 تا 20 با 1300گيگ رايگان پایان سرویس : 1397/05/31 

قیمت 150 تومن 

تا سال اینده شمارو به خدای بزرگ میسپارم 

لینک به دیدگاه

این چیه دیگه جدی جدی باید هفته دیگه از اینترنت خداحافظی کردا فکر یک کاری باشین بکنیم اینجور نمیشه که .

میگم این ایرانسل چجوریه روی اون که این چیزا اثر نداره بریم سراغ همون ؟

لینک به دیدگاه

گندش بالا آوردن با این طرح هاشون بنده خودم وایمکس دارم درسته سرعتش اسمی اما لااقل نامحدود واقعی سقف حجمش ۵۰۰ گیگ که امکان ندارد بتونم تمومش کنم مصرف منصفانه هم نداره حیف که دارن با 4g ثابت دارن عوضش میکنن درسته سرعتش بالاتره اما طرحاش مزخرفه با مصرف من هرروز باید بسته بگیرم در ضمن بسیار مبهم توضیحات بالا آن هم به خاطر سواستفاده اپراتورها که راحت بتونن تو پاچمون بکنن 

لینک به دیدگاه

دزدی تو روز روشن که میگن همینه . من نت مخابرات دارم و از وقتی که دو قسمت اینترنت بین الملل و داخلی جدا شده با اینکه میگن بین الملل تعرفه عادیه و داخلی نصف ولی مصرف شارژم خیلی بیشتر شده به طوری که قبلا 30 گیگ یه ماهه برام کافی بود روزی 8 ساعت وب گردی و گیم و ... داشتم الان به 15 روز نرسیده تموم شده  بیشتر رو هم زده اینترنت بین الملل:35_thinking::35_thinking:

لینک به دیدگاه

نقل قول

الان قدر اسیاتک رو میدنم 

سرويس عصرانه 96 آسياتک 16مگ 18 ماهه 1396 گيگ 96 گيگ ساعات عادي و 16 تا 20 با 1300گيگ رايگان پایان سرویس : 1397/05/31 

قیمت 150 تومن 

تا سال اینده شمارو به خدای بزرگ میسپارم 

اگه گمانه زنی ها درست باشه اونوقت واقعا خوشبحالتون ولی اگر گمانه زنی ها درست از آب درنیاد اونوقت ما شما رو تا سال آینده به خداوند متعال میسپاریم :D

چون معمولا تجربه نشون اول کلی گمانه زنی میشه تا نبض بازار رو بسنجن

لینک به دیدگاه

این مصوبه برای adsl به ایرانسل و اپراتورها ی همراه کاری نداره اینم از عجایب ایران همه جا اینترنت اصلیشون ثابت اما اینجا خیلیا  همراه -درکل اپراتورها ی همراه برای زمانی که حرکتیم نه این که تو خونه هم اینترنت همراه داریم استفاده می کنیم اینجا همراه از ثابت ارزون تره خارج برعکس

لینک به دیدگاه

توی این مملکت شاید چیزی نشه یاد گرفت ولی دایره لغات ادم روز به روز بهتر میشه

اول با معنی بانکداری بدون ربا اشنامون کردن بعد مفهوم اقتصاد مقاومتی حالا هم اینترنت نامحدود O.o

یعنی خدایی این تعاریف رو توی حیات وحش ببری حیوونا فرار میکنن ! ! !

لینک به دیدگاه

حالا دیدم که تو کل اینترنت خبر این تعرفه های گذاشته شده

واقعا باورم نمیشه ، قرار بود وضعیت بهتر بشه ؛ حالا که ...........

اصلا فکر نمیکنم که مردم از این تعرفه ها استقبال کنن

حالا اگه سقف مجاز تموم شد اونوقت تکلیف چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ باید منتظر بشیم ماه تموم بشه ؟ در این مورد هیچ چیزی ذکر نشده

لینک به دیدگاه

سلام در اینترنت نامحدود حجم به هیچ عنوان معنایی نداره

ولی در طرح های اعلامی باز هم حجم مطرح شده که میشه همون اینترنت حجمی گذشته و حتی گران تر

و مطرح کردن این طرح ها به عنوان اینترنت نامحدود بازی با کلمات و توهین به شعور مشترکین هست...

لینک به دیدگاه

خبر خوب اینکه اون زمانی که تازه این بحث این طرح شده بود ، خودم از زبان وزیر ارتباطات شندیم که نوع خدمات فقط در ADSL تغییر خواهند کرد و اینترنت های سیم کارت ها طبق همون روال سابق خواهد بود

با این حساب همه باید ADSL رو تعطیل کنیم بریم سمت مودم های 3G و 4G

دیگه ببینید کار به کجا کشیده که من اینو بعنوان خبر خوب ذکر کردم ها :D

قدر منو بدونید

لینک به دیدگاه

o.O کل تاپیکو بخونم که ربط کلمه ی نامحدود رو با 10 گیگ در ماه بفهمم

داداش طرح هاتو بزار لب کوزه آبش خور راه اندازی کن

بقرآن مجید از دست این مخابرات دلم خونه، حیف که شرکت دیگه نمیتونم بگیرم

یعنی جای نت فروشی، تن فروشی باید بکنن با این خدمات و کیفیتی که ارائه میدن:|

لینک به دیدگاه

دزدی تو روز روشن.اینم شد نت نا محدود.همون تعرفه های قبلی عالی بودند.من سرعت 128میخریدم با چهار گیگ 20تومن و به دلیل پهنای باند بالام سرعتم تا یک مگ و نهصد میره و شبی 20گیگ فقط دانلود میکنم.با این تعرفه هایی که اینا زدند نمیشه یه بازی هم دانلود کنی.مزخفن.اینقد به فکر این بودیم نا محدود بشن بریم یوتیوب فیلم و کلیپ و نگاه کنیم حالا گفتند اینترنت بین الملل زود خالی میشه و این چیزا.اخه سایتهای های داخلی مفت گرونه.مگه چیزی دارن که بریم وبگردی.فقط ورزش تری و یه لیون کامپیوتر و سافت نود و هشتیش خوبه.جناب واعظی نخواستیم اینترنت محدود .اگر سرویس شبانه نامحدود واقعی داشتند عالی میشد.دوباره دوران اینترنت کند فرا رسید .الان من ماهانه بیش از 700 گیگ دانبود میکنم.نکلیف من چیه اخه

اینم شد مملکت

متاسفانه  تو این ممکلت کسی به فکر حق و حقوق ما  نیست و فقط به فکر خودشونن و فقط میدونند چطور دزدی کنند.

ویرایش شده توسط saman sina
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...