رفتن به مطلب

انتقادهای شما از LEE

LEE
 اشتراک گذاری

21 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا LEE انتقاد پذیر هست ؟

• بله
    • خیر
      0
    • نظری ندارم

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

انتقادهای کاربران از LEE

دوستان عزیز ، لطفا هر گونه انتقادی از بنده دارید ، در این تاپیک مطرح کنید.

امیدوارم از انتقادهای مفید شما ، نهایت استفاده را برده و اگر اشتباهی را مرتکب شده و یا خطایی از بنده سر زده ، بتوانم اشتباهات خود را اصلاح کنم.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-چرا نام کابری شما LEEاست من دوست ندارم Oh%20Go%20On.gif

2- چرا تاپیک جایزه نداره ما کلی انتقاد سازنده میکنیم Oh%20Go%20On.gif

3-پستهای شما چرا همش مفیده خوب یک خورده اسپم هم بزنید

4-این آواتار شما هم خیلی ضایعه الان عصر دیسکهای نانو است این فلوپییییییی چیه

5-در کل شما باید از سایت اخراج شوید چون انتقادات زیادی بر شما وارده:-?

لینک به دیدگاه

سلام

اگر میشه خودتون یک کمی راهنمایی کنید من هر چی فکر میکنم به جایی نمیرسم :-?

مثلا کجا شما سوتی دادی بفرمایید که ما بتونیم کمال سوء استفاده رو ببریم Oh%20Go%20On.gif

از شوخی بگذریم

بنده به شخصه به غیر از خوبی از شما چیزی ندیدم و میدونم که نخواهم دید

همیشه موفق باشی دوست عزیز

اینم نمره شما 20

تو نمره 20 هیچ جای انتقادی نیست

عجب شعری شد I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

درود

ایجاد این تاپیک خودش نمایانگر کلی مطلبه عزیز .

شما حرف ندارید و این فقط و فقط یک واقعیته

:-?

لینک به دیدگاه

تاپبک بسیار جالبیه آقای LEE.

این که شما چنین تاپیکی رو راه اندازی کردید نشان از شجاعت شما داره که بسیار ستودنی هست.

بنده که همیشه از اطلاعات شما استفاده کردم.

موفق باشید.:-?

لینک به دیدگاه

به جان خودم اگر این سوال رو تو تاپیک اسپم میزدی تا حالا کلی انتقاد گرفته بودی ;) از شوخی گذشته شما همیشه جزو بهترینهای این فروم بودی و من مورد منفی از شما ندیدم . اگر هم اشتباهی انجام دادی اون رو قبول و اصلاح کردی . بی دلیل هم مدیر برتر سال نشدی ;) پس حله؟ ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب شوخیی با ما کردیدا فکر کردم واقعیه!silly.gifsilly.gifsilly.gifOh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

ولی جدا از شوخی با اینکه سرشون شلوغه اخبار میزنن ریویو میزارن تاپیک جایزه دار میزننclapping.gifمقایسه و خیلی چیز های دیگه با اینکه اینقدر سرشون شلوغه بازم جواب ما رو برای کارت گرافیک میدادن!smile.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-چرا نام کابری شما LEEاست من دوست ندارم Oh%20Go%20On.gif

2- چرا تاپیک جایزه نداره ما کلی انتقاد سازنده میکنیم Oh%20Go%20On.gif

3-پستهای شما چرا همش مفیده خوب یک خورده اسپم هم بزنید

4-این آواتار شما هم خیلی ضایعه الان عصر دیسکهای نانو است این فلوپییییییی چیه

5-در کل شما باید از سایت اخراج شوید چون انتقادات زیادی بر شما وارده;)

با درود:

دوست عزیز :

1 و 2 - اسپمهای جالبی است. :lol:

3- یک بار در صفحۀ 50 از تاپیک اسپم ، پست شمارۀ 495 اسپم زدم ، دوستان جدی گرفته بودند و آقای Danitondar با ناراحتی و عصبانیت برای بنده ( پ.خ ) فرستاده بود که خیلی جالب بود ، می ترسم باز هم اسپم بنویسم ، یکی دیگر از دوستان ناراحت و بخواهند انجمن را ترک کنند.

( پ.خ ) آقای Danitondar برای بنده ، بعد از اسپم بنده در تاپیک بهترین اسپم.

yh4rxm5nwdrhalmie9mo.jpg

دوستمون ماجرا را جدی گرفته بود. :D

4 - عکس فلاپی دیسک ، در واقع آیکون و عکس اصلی نرم افزار معروف و قدرتمند Total Commander می باشد ، که می توانید با سرعت و قدرت بالایی بر روی فایلها تسلط داشته و بسیاری از کارها را با سرعت و دقت بالایی انجام داده و چون بنده قبلا با نرم افزار معروف NC فایلها را مدیریت می کردم ، بعد از NC سراغ TC آمدم و واقعا نرم افزار قدرتمندی ( ساده ) برای مدیریت فایلها است. ( البته یک عالمه Plugins هم داره برای کارهای مختلف و جالب )

( به قولی ما بچه های دورانه کیبوردیم DOS

1 عدد ماوس در آموزشگاه بود که نوبتی کار می کردیم .( 14 نفر شاگرد )

اتوکد 11 و 12 احتیاجی به ماوس نبود و 95 درصد کارها در اتوکد را با کیبورد انجام می دادیم و ماوس بیشتر فانتزی و برای پوز دادن بود ، به همین دلیل انگشتانمان روی کیبورد سرعت بیشتر و مهارت بیشتری نسبت به ماوس داره و خودم با کیبورد راحت ترم و بیشتر کارها را با کیبورد انجام می دهم.

5- هر زمانی که آقای حسینی اراده کنند ، بنده اخراجم. :)

بنده اصلا دوست ندارم ، کاربری را بن کنم ، و در طی این 5.5 ماه فقط 1 نفر را بن کردم و دلیلش هم توهین های زشتی بود که به مدیران نسبت داده بود.

موفق باشید. ;)

سلام

اگر میشه خودتون یک کمی راهنمایی کنید من هر چی فکر میکنم به جایی نمیرسم #:-S

مثلا کجا شما سوتی دادی بفرمایید که ما بتونیم کمال سوء استفاده رو ببریم Oh%20Go%20On.gif

از شوخی بگذریم

بنده به شخصه به غیر از خوبی از شما چیزی ندیدم و میدونم که نخواهم دید

همیشه موفق باشی دوست عزیز

اینم نمره شما 20

تو نمره 20 هیچ جای انتقادی نیست

عجب شعری شد I%20Do%20not%20Know.gif

نظر لطف شماست دوست عزیز.

بله ، عجب شعری شد ، تشریف بیاورید تاپیک ( مطالب شنیدنی و آموزنده ).

منتظر شعرهای خوب شما هستیم.

البته از 100 نمره 20 گرفتم که به نظرم نمرۀ خوبی نیست. #-o ( باید بیشتر تلاش کنم )

موفق باشید. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ایجاد این تاپیک خودش نمایانگر کلی مطلبه عزیز .

شما حرف ندارید و این فقط و فقط یک واقعیته

;)

با درود:

آقای حسینی ، به نظرم هر کاربری باید اینگونه باشد.

بنده را خجالت زده نکنید :) امیدوارم در آینده بتوانم فعالیتم را مضاعف و بیشتر کرده و برای انجمن مفید باشم. ;)

با تشکر...

تاپبک بسیار جالبیه آقای LEE.

این که شما چنین تاپیکی رو راه اندازی کردید نشان از شجاعت شما داره که بسیار ستودنی هست.

بنده که همیشه از اطلاعات شما استفاده کردم.

موفق باشید.;)

خواهش می کنم دوست عزیز ، شجاعت نزد بزرگان است و بس ، و ما باید از بزرگان بیاموزیم .

تاپیکها و پستهای شما هم بسیار آموزنده و مفید می باشند و بنده به شخصه از پستهای شما بسیار استفاده کرده و آموخته ام. #:-S

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جان خودم اگر این سوال رو تو تاپیک اسپم میزدی تا حالا کلی انتقاد گرفته بودی :) از شوخی گذشته شما همیشه جزو بهترینهای این فروم بودی و من مورد منفی از شما ندیدم . اگر هم اشتباهی انجام دادی اون رو قبول و اصلاح کردی . بی دلیل هم مدیر برتر سال نشدی ;) پس حله؟ :D

با درود:

متشکرم دوست عزیز ، قبول اشتباه و اصلاح آن برای فرد بسیار مفید بوده و باعث پیشرفت می شود.

در مورد مدیر برتر سال هم نظر لطف دوستانی مثل شما بود .

فعالیت شما هم در انجمن بسیار عالی و مفید است و بنده به شخصه مطالب بسیار جالب و مفیدی از شما یاد گرفتم ، امیدوارم به تلاشتان ادامه داده و به دوستان دیگر ، مثل همیشه راهنمایی کرده و مثل همیشه مشکلات کاربران را رفع کنید که واقعا کار پر زحمت و احتیاج به حوصلۀ زیادی دارد که شما به خوبی از عهدۀ آن بر آمده اید و بی دلیل ( کاربر فعال ) نشده اید.

موفق باشید. ;)

عجب شوخیی با ما کردیدا فکر کردم واقعیه!silly.gifsilly.gifsilly.gifOh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

ولی جدا از شوخی با اینکه سرشون شلوغه اخبار میزنن ریویو میزارن تاپیک جایزه دار میزننclapping.gifمقایسه و خیلی چیز های دیگه با اینکه اینقدر سرشون شلوغه بازم جواب ما رو برای کارت گرافیک میدادن!smile.gif

با درود:

حال دوست عزیز و اسپمر ما چگونه است ؟

امیدوارم خوب و سرحال باشید ، و از شوکی که به شما وارد کردم ناراحت نشده باشید .

با آن اسپمی که نوشتم 2 چیز را می خواستم بدانم :

1- نوع رفتار شما بعد از پست ( از نظر روانشناسی )

2 - دوستی با شما دوست شوخ طبع

دوست عزیز ، به زودی تاپیک ( بهترین اسپم ) قفل خواهد شد ، از فرصت استفاده کرده و اسپمهای جالب خود را ارسال کنید. ;)

بنده تا جایی که بتوانم به ( پ.خ ) های دوستان پاسخ خواهم داد ، البته مواردی هم بوده که وقت نشده و نتوانستم پاسخ دهم و امیدوارم دوستان به بزرگی خودشان ببخشند.

#:-S

با تشکر...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، به زودی تاپیک ( بهترین اسپم ) قفل خواهد شد ، از فرصت استفاده کرده و اسپمهای جالب خود را ارسال کنید. ;)

اینو دیگه اومدی نسازی ها #:-S با تاپیک اسپم چی کار داری آخه ;) غیر از اینکه یک سری از بچه های با استعداد ( به جز خودم ) تو زمینه اسپم رو دور هم جمع کرده ، چه ضرری داره . فقط ضررش همینه . دیگه با کسی کاری نداره که . بیخیالش شو . باشه ؟ اگر هم خواستی قفلش کنی قبلش یه نظر سنجی بزار ببین بچه ها موافقن یا نه . :) من که خودم مخالفم ( رای علنی بود ) ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

اولین باره یه همچین تاپیکی میبینم I%20Do%20not%20Know.gif اما انتقادی وجود نداره که بخوایم پست کنیم Oh%20Go%20On.gif

من به جرائت میتونم بگم تو این چند سالی که من فرومهای مختلف سخت افزاری عضو بودم کاربری رو مشاهده نکردم که اینقدر فعال و دقیق باشه که البته الان یه مدیر فعال هستید :) ;)

همونطور که دوستان گفتن شما در همون مدت کوتاهی که به سایت میای بهترین پست ها رو میدی و واقعا مفید ;):D

من به شخصه کمال استفاده رو سعی میکنم از مطالب شما ببرم و همچنین علاوه بر یک کاربر یه دوست عالی بودید برای من ;)

راستش شما اونقدر سنججیده توی فروم رفتار میکنید که نمیشه انتقادی داشت و الا میدونم که شما از انتقاد های دیگران کمال بهره را میبرید #:-S

موفق باشید دوست عزیز (LEE خودمون) .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا ما تازه فهمیدیم اسپم چیه فکر میکردیم فحشهOh%20Go%20On.gifبرای چی میخواین قفلش کنینShame%20On%20You.gifشده تفریح ماsilly.gifآخه من تا حالا عضو 4-5 تا فروم بودم و همیشه مواظب رفتارم بودم و نمی خواستم کسی رو اذیت کنم آخه ما اهل شوخ طبعی هستیم ولی خوب بعضی موقع ها مغزمون به کارایی لازم نمیرسه یه چیز دیگه برداشت میکنه!silly.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم آقای LEE شوخی کردن مه تاپیک قفل میشه ;) اینم جدی گرفتید I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه بابا معلومه که قفلش نمیکنن!silly.gifالبته ریکسش بالاست!straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از جناب LEE نهایت تشکر رو دارم.

ایشون با صبر و حوصله جواب تمامی سوالات رو میدند. این نشان دهنده ی شخصیت بالای ایشون است. مطالب مفید شون هم واقعا کامل است.

واقعا تمایل دارم ایشون و سایر دوستان گل رو مثل جناب Maxel134 و ... (بقیه دوستان که خودشون میدونند)ببینم.

ای کاش فروم قابلیتی داشت که میشد همدیگر رو نیز ببینیم. یعنی تنها به پست دادن نبود. واقعا در کنار چنین دوستان گلی نعمت بزرگی است.

بیان محترمانه ی ایشون واقعا جای ستایش داره و به طوری که هیج گاه ایشون زبان رسمی رو کنار نذاشتند و همیشه محترمانه صحبت کردند.

امیدوارم هر جا که هستند سالم وسلامت باشند و در کنار خانوادشون روزهای خوش و پر از موفقیت رو سپری کنند.

با آرزوی موفقیت برای ایشون و تمامی دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو دیگه اومدی نسازی ها ;) با تاپیک اسپم چی کار داری آخه ;) غیر از اینکه یک سری از بچه های با استعداد ( به جز خودم ) تو زمینه اسپم رو دور هم جمع کرده ، چه ضرری داره . فقط ضررش همینه . دیگه با کسی کاری نداره که . بیخیالش شو . باشه ؟ اگر هم خواستی قفلش کنی قبلش یه نظر سنجی بزار ببین بچه ها موافقن یا نه . #:-S من که خودم مخالفم ( رای علنی بود ) ;)

بابا ما تازه فهمیدیم اسپم چیه فکر میکردیم فحشهOh%20Go%20On.gifبرای چی میخواین قفلش کنینShame%20On%20You.gifشده تفریح ماsilly.gifآخه من تا حالا عضو 4-5 تا فروم بودم و همیشه مواظب رفتارم بودم و نمی خواستم کسی رو اذیت کنم آخه ما اهل شوخ طبعی هستیم ولی خوب بعضی موقع ها مغزمون به کارایی لازم نمیرسه یه چیز دیگه برداشت میکنه!silly.gif

با درود:

دوست عزیز منظور بنده این نیست که بنده می خواهم قفلش کنم ، اگر خاطرتان باشد تاپیک مورد نظر مدتی قفل بود و دوباره باز شد و گفتم شاید دوباره قفل شود. :)

دوستان به بنده اجازه می دهند تا در تاپیک ( بهترین اسپم ) اسپم بنویسم ؟

یکبار اسپم نوشتم ، نزدیک بود آقای Danitondar بنده را خفه کنه . rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من هم از جناب LEE نهایت تشکر رو دارم.

ایشون با صبر و حوصله جواب تمامی سوالات رو میدند. این نشان دهنده ی شخصیت بالای ایشون است. مطالب مفید شون هم واقعا کامل است.

واقعا تمایل دارم ایشون و سایر دوستان گل رو مثل جناب Maxel134 و ... (بقیه دوستان که خودشون میدونند)ببینم.

ای کاش فروم قابلیتی داشت که میشد همدیگر رو نیز ببینیم. یعنی تنها به پست دادن نبود. واقعا در کنار چنین دوستان گلی نعمت بزرگی است.

بیان محترمانه ی ایشون واقعا جای ستایش داره و به طوری که هیج گاه ایشون زبان رسمی رو کنار نذاشتند و همیشه محترمانه صحبت کردند.

امیدوارم هر جا که هستند سالم وسلامت باشند و در کنار خانوادشون روزهای خوش و پر از موفقیت رو سپری کنند.

با آرزوی موفقیت برای ایشون و تمامی دوستان

با درود:

نظر لطف شماست دوست عزیز ، بنده در این حد و اندازه ها نیستم که فرمودید و مثل بقیۀ دوستان هستم.

در مورد دیدن ، بله حق با شماست و بسیار جالب می شد.

تلاش شما در انجمن بسیار خوب و مفید است ، امیدوارم به تلاش خود ادامه داده و در راهنمایی دوستان مثل همیشه پیش قدم باشید.

سپاسگزارم دوست عزیز و امیدوارم شما هم در کنار خانوادۀ محترمتان روزهای خوب و پر از شادی و موفقیت داشته باشید.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکبار اسپم نوشتم ، نزدیک بود آقای Danitondar بنده را خفه کنه . rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

خيلي مقاومت كرديد مگر نه كه چيزي نمونده بود!Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

بابا براي شروعتون بايد يه چيزي براي فروش بزارين!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من از جناب LEE عزیزکمال تشکر رو دارم . امیدوارم همه فروشندگان مثل ایشان جنس بفروشن .

آرزوی موفقیت برای شما استاد گرامی.

به امید آینده ای روشن برای ایران عزیزبا وجود انسانهای مسولیت شناسی همچون LEE عزیز. Rose.gifRose.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من از جناب LEE عزیزکمال تشکر رو دارم . امیدوارم همه فروشندگان مثل ایشان جنس بفروشن .

آرزوی موفقیت برای شما استاد گرامی.

به امید آینده ای روشن برای ایران عزیزبا وجود انسانهای مسولیت شناسی همچون LEE عزیز. Rose.gifRose.gif

با درود:

خواهش می کنم دوست عزیز ، بنده کار خاصی انجام ندادم.

امیدوارم برای سالها چرخش براتون بچرخه و استفادۀ لازم را ببرید.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

من حدود يك هفتست كه عضو شدم تو اين يك هفته زياد مكاتبه داشتم با جناب LEE ايشون بسيار شكيبا و صبور هستند در جواب دادن... من كمال تشكر را دارم از ايشون اميدوارم هميشه سالم و پايدار باشن و مارو بهره مند كنن از دانستنيها و تجاربشون....باز هم ممنون :-<@};-;)@};-:o@};-=D>@};-@};-@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، آقای مرتضی ( morteza.p ) امیدوارم خوب و سرحال باشید.

در نظر سنجی این تاپیک ، رای شما خیر بوده است ، اما دلیلش را پست نکرده بودید.

لطف می کنید دلیل خود را بنویسید ، مثلا در کدام تاپیک یا کدام پست مطلبی را نوشته ام که از نظر شما انتقاد پذیر نیستم.

بسیار خوشحال می شوم دلیل خود را نوشته و اگر سوء تفاهمی است ، آن را حل و فصل کرده و در دل خود نگه ندارید.

sntbexrtht2v37knp1.jpg

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، آقای مرتضی ( morteza.p ) امیدوارم خوب و سرحال باشید.

در نظر سنجی این تاپیک ، رای شما خیر بوده است ، اما دلیلش را پست نکرده بودید.

لطف می کنید دلیل خود را بنویسید ، مثلا در کدام تاپیک یا کدام پست مطلبی را نوشته ام که از نظر شما انتقاد پذیر نیستم.

بسیار خوشحال می شوم دلیل خود را نوشته و اگر سوء تفاهمی است ، آن را حل و فصل کرده و در دل خود نگه ندارید.

sntbexrtht2v37knp1.jpg

با تشکر...

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب LEE و تمام لیونی ها

فکر کنم سوء تفاهمی پیش اومده باشه . آخه من یه چند روزی مسافرت بودم و نتونستم زودتر جواب بدم ..

آخرین روزی که دسترسی به نت داشتم تاپیک انتقاد پذیری جناب LEE رو دیدم ..اما مثل اینکه نظر سنجی رو بد متوجه شدم

و سوال نظر سنجی رو اشتباهی پاسخ دادم.. و به دلیل کمبود وقت نتوانستم پستی در مورد تشکر از ایشون ( جناب LEE) ارسال کنم..

من همین جا از جناب LEE عذرخواهی می کنم و کمال تشکر رو ازایشون دارم که با صبر و حوصله جواب تمامی سوالات کاربران رو میدند.

البته بیان محترمانه ی ایشون واقعا جای تقدیر و تشکر داره که همیشه محترمانه صحبت میکنند..

با آرزوی سلامتی برای ایشون و تمامی دوستان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...