رفتن به مطلب

فروش سیستم 1150در حد i5 4466 , H81M-C , GT740 , Ram 16Gb , SSD 128GB , HDD 2TB , ...

Recommended Posts

اخه این چ وضشه خدایی

دوست عزیز کف قیمت تک تک قطعات رو بزارین تا همه ببینن خب حالا باید برای قیمتشم الاف شن از اونورم حق فروشندگان دیگه ضایع میش و تاپیکتون الکی بالا میاد

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

برای اینکه دوستان ناراحت نشن و حق کسی رو ضایع نکرده باشیم بعد از 1 هفته  UUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.....

دوستان عزیز توجه فرمایند بنده قیمت روز سیستم رو گذاشتم مثل خیلی تاپیک های دیگر دوستان و قیمت فروش رو گذاشتم پیشنهادی توسط دوستانی که مایلند خرید کنند؟!! که لطفا کردند و پیام دادن برای خرید که البته با تشکر از این دوستان که زحمت کشیدند و پیام دادند ولی قیمت هایی که دوستان میدن بیشتر برای سیستمی هست که یک سال کار کرده و افت خودش رو داشته و نه برای سیستمی که 10 روز کارکرد داشته و اونم نه برای گیمی یا چیزی بلکه برای یه سری کار معمولی چون صاحب سیستم بنده  خدا اهل هیچ برنامه ای نیست و پاک پاکه ؟!!!:D  البته سیستم رو برای تدوین گرفته بود (که کار کنه و یاد بگیره ؟! ) که دیگه براش جور نشد و به دلیل نیاز مالی برای کار دیگه ای سیستم رو برای فروش گذاشته؟!!

بنده تو این فروم و فروم های دیگه از این تاپیک های فروش زیاد دیدم و دوستانی بودند که قطعات و سیستم هایی با حدود این مدت کار کرد رو با اندکی کسر قیمت فروختند نه با 1.5 میلیون اختلاف قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

دوستان گرامی بنده هم مثل خودتون در جریان بازار قطعات هستم و میدونم چی به چیه و عزیزانی که تیری در تاریکی پرتاپ میکنند که شاید گرفت خدمتشون عارضم که اگه قرار بود به این قیمت ها فروش بره بنده خودم از شما زرنگ تر هستم و با اینکه اصلا نیازی به این سیستم ندارم ولی خودم برش میداشتم و نیازی به زحمت دوستان نیست؟!!!!!!!!!!!!

-----------------------------

یکم طولانی شد ولی نیاز بود این حرفها رو بزنم؟!!

بازم خدمت دوستان عرض کنم عزیزانی که تو کار خرید و فروش قطعات کامپیوتر هستند و در واقع حالت فروشگاهی دارند ، اگه مایلند میتونن این سیستم رو که واقعا در حد آکه با قیمت مناسب بردارند و خودشون بفروشند و روش سود منصفانه هم ببرند و دوستانی هم که قصد خرید سیستم نو دارند بازم میتونن با هزینه ای کمتر و با خیال راحت این سیستم رو بردارند و ضرر نمی کنند؟!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...