رفتن به مطلب

خطای system error

AMIN2017
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من چند وقتیه هی این پیام میاد بهم 598991af0c89a_bandicam2017-08-0814-18-10-278.jpg.deb953ae6b170e77504a2d755d7dc22e.jpg

تازه یه مشکل دیگه خطای has stopped driver graphicهم میده هنگام بازی نه ولی هنگامی که به اینترنت وصل میشم این پیام رو بیشتر دریافت میکنم درایور هم که تا اخرین نسخه اپ کردم

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

سلام اخرین نسخه درایورو دانلود کنید و بجای اپدیت کردن برین تو نصب و بجای اسکپرس بزنین کاستوم بعد دکمه پاک کردن کامل نسخه قبلو فعال کن بعد نصب کن ببین چی میشه‌.

لینک به دیدگاه

اگرم حل نشد فایل msvcr120.dll و سرچ کنبن بعد دانلودش کنید و در فولدر system 32 بریزین.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اگرم حل نشد فایل msvcr120.dll و سرچ کنبن بعد دانلودش کنید و در فولدر system 32 بریزین.

اینکارو کردم ولی ریخته نمیشه چون انگار همین فایل فعال هستش اجازه نمیده پاک کنم اینو جاش بزارم

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/24, 11:19:32، AMIN2017 گفته است :

اون مشکل  has stopped working graphicدرست نشد چیکار کنم؟

درود دوست عزیز

نرم افزار RuntimePack مجموعه کامل dll و ocx مورد نیاز ویندوز رو دانلود و نصب کنین مشکلتون حل میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/17, 16:20:34، AMIN2017 گفته است :

اینکارو کردم ولی ریخته نمیشه چون انگار همین فایل فعال هستش اجازه نمیده پاک کنم اینو جاش بزارم

این فایل رو در دایرکتوری اصلی بازی هم بریزید عملکرد مشابهی داره؛ اینم امتحان کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...