رفتن به مطلب

خط های رنگارنگ عجیب ( حل شد )

XPS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Xps گفته است :

پاور خیلی سنگینه ها فک کنم 430 وات و بده دیگه.

سیستمم زیاد پرمصرف نیس .
Asus h110m-k
i3 7100
msi r7 265 oc
8gb ddr4 2400

. یکی از دوستان که مهندس هستن گفتن مشکل از ناسازگاری درایوره  .  چون تو بازی gta v و furmark که کارت سخت تحت فشاره این مشکل نیس . میرم درایور استوک خود کارت رو نصب کنم . نتیجه رو میذارم.

با سلام
دوست گرامی چن تا کار رو باید انجام بدی
اول از همه تعویض پاور به حداقل 430 گرین یا مارک معتبر دیگه (مشاوره بگیرید ) اگر امکان تهیه پاور نیست کارت رو ببرید روی سیستم دوستانتون تست کنید یا...

ولی بنظرم کارت ایراد داره سعی کنید قبل از رفتن به گارانتی حتماً تست کنید با پاور بهتر

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 11 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

power green 580w 

اوایل اینجور مشکلاتی نداشتم ولی دو الی سه ماهی میشه این مشکل دارم 

بعید میدونم از پاور باشه . من با درایور داخل جعبه تست میکنم و نتیجه رو میذارم.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Xps گفته است :

بعید میدونم از پاور باشه . من با درایور داخل جعبه تست میکنم و نتیجه رو میذارم.

منم توی فروم و ... زیاد گشتم و میگن با درایور های جدید amd این مشکل هست و سری r9 کلا این مشکلات دارن و باید بفکر تعویض کارت گرافیکی باشم ولی قیمت هم ماشاله بره بالا دیگه پایین نمیاد ....

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوست گرامی چن تا کار رو باید انجام بدی
اول از همه تعویض پاور به حداقل 430 گرین یا مارک معتبر دیگه (مشاوره بگیرید ) اگر امکان تهیه پاور نیست کارت رو ببرید روی سیستم دوستانتون تست کنید یا...

ولی بنظرم کارت ایراد داره سعی کنید قبل از رفتن به گارانتی حتماً تست کنید با پاور بهتر

اول با درایور قدیم تست کنم اگه حل نشد پاور هم تست میکنم احتمال زیاد از پاور نیس.

در 12 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

منم توی فروم و ... زیاد گشتم و میگن با درایور های جدید amd این مشکل هست و سری r9 کلا این مشکلات دارن و باید بفکر تعویض کارت گرافیکی باشم ولی قیمت هم ماشاله بره بالا دیگه پایین نمیاد ....

من یه دس با درایور قدیمی رفتم اون گیمی که مشکل دار بود ، چیزی غیر عادیی ندیدم حالا بازم چن روز با این درایور بازی میکنم تا ببینم چی میشه.

اگه مشکل از پاور یا کارت بود باید تو بازی های سنگینی مث gtv و furmark اینطوری می شد . این بازی که من توش مشکل دیدم خیلی سبک تر از gta v هست.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاورتون آشغالترین پاوری هست که میشه گیر آورد . گرافیکتون اگر مشکل هم نداشته باشه با این پاور به مشکل برمیخوره . دوستان دارن درست میگن با این پاور اصلا از کارت استفاده نکنید .

لینک به دیدگاه

متاسفانه پاورتون داره تمام قطعات‌تون رو می‌بره به سمت ملکوت اعلا (اعلی - ععلا - ععلی- عع لی - عع لا)

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Xps گفته است :

پاور خیلی سنگینه ها فک کنم 430 وات و بده دیگه.

سیستمم زیاد پرمصرف نیس .
Asus h110m-k
i3 7100
msi r7 265 oc
8gb ddr4 2400

. یکی از دوستان که مهندس هستن گفتن مشکل از ناسازگاری درایوره  .  چون تو بازی gta v و furmark که کارت سخت تحت فشاره این مشکل نیس . میرم درایور استوک خود کارت رو نصب کنم . نتیجه رو میذارم.

ببین داداش همیشه پاور خریدنی یه مارکی بخر که میدونی اصله. مثل کورسیر کولر مستر یا حتی شده گرین

این پاورای متفرقه چیز جالبی نیستن و هیچ تضمینی به درست کارکردنشون نیس. این مشکلم والا سخت افزاری نشون میده فک نکنم بخاطر درایور باشه.

به هر حال با ddu پاک کن بعد نصب کن.

سیستمت هم هرچقد کم مصرف باشه وقتی پاور ضعیف باشه  باز ممکنه مشکل به وجود بیاره.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

ببین داداش همیشه پاور خریدنی یه مارکی بخر که میدونی اصله. مثل کورسیر کولر مستر یا حتی شده گرین

این پاورای متفرقه چیز جالبی نیستن و هیچ تضمینی به درست کارکردنشون نیس. این مشکلم والا سخت افزاری نشون میده فک نکنم بخاطر درایور باشه.

به هر حال با ddu پاک کن بعد نصب کن.

سیستمت هم هرچقد کم مصرف باشه وقتی پاور ضعیف باشه  باز ممکنه مشکل به وجود بیاره.

اهان با DDU پاک کردم و درایور داخل جعبه رو نصب کردم قبلا تو درایور قبلی هم همین ایراد بود تو GTA V فقط یه بار اومده بود الانم باز اومد خط های عجیب غریبی میاد داخل گیم.

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز مشکلت مشکل سخت افزاری کارته بهتره همونطور که عرض کردم با گارانتی هماهنگ شی بعد بفرستی براشون

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

عزیز مشکلت مشکل سخت افزاری کارته بهتره همونطور که عرض کردم با گارانتی هماهنگ شی بعد بفرستی براشون

ولی من با 3D Mark Vantage تست کردم Score ایی که دریافت کرد از Score ایی که بقیه گرفتن بیشتره . یا این دلیل بر سلامت کارت نمیشه ؟ 

12.PNG

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

نه! شما داری مشکلو عینا مشاهده می کنی باز سعی داری بگی کارت سالمه؟ من دیگه حرفی ندارم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

نه! شما داری مشکلو عینا مشاهده می کنی باز سعی داری بگی کارت سالمه؟ من دیگه حرفی ندارم

خب سوال میکنم . فردا زنگ بزنم ماتریس هماهنگ کنم ببینم چی میگن.

لینک به دیدگاه

به گمونم برقی که به مموریایه کارتت میرسه کمه

چون توی تست های سنگین هسته که فرمارک و ایناست و زیاد به مموری فشاری نمیاره، تین مشکل مشاهده نمیشه پس باید مشکل از مموری کارت باشه دیگه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

چون توی تست های سنگین هسته که فرمارک و ایناست و زیاد به مموری فشاری نمیاره، تین مشکل مشاهده نمیشه پس باید مشکل از مموری کارت باشه دیگه

خب کاری نداره که الان میرم gta v هر چی detail هست روشن میکنم تا 2 گیگ و رد کنه اگه مشکلی باشه عینا مشاهده میشه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یا شما نمیخواید بهتون کمک بشه یا حرف های دوستان رو اصلا نخوندید

این کارت رو ببرید روی یک سیستم با یه پاور درست و حسابی تست کنید ببینید چطوره

اگه همینجوری بود ببرید گارانتی 2 صفحه دوستان همین موضوع رو گفتن باز شما حرف خودتو میزنی xD

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز یا شما نمیخواید بهتون کمک بشه یا حرف های دوستان رو اصلا نخوندید

این کارت رو ببرید روی یک سیستم با یه پاور درست و حسابی تست کنید ببینید چطوره

اگه همینجوری بود ببرید گارانتی 2 صفحه دوستان همین موضوع رو گفتن باز شما حرف خودتو میزنی xD

یجور میگی رو یه سیستم دیگه انگار این سیستم شاخ داره . سیستم ماله 2 روزه قطعات تمام نو هست .

مشکل هم از پاور نیست . تو سیستم قبلی که پاور گرین داشتم همین مشکل رو تو تلگرام مشاهده کرده بودم.

ضمنا گارانتی هم منتظر بنده نیس درجا کالا رو برام تعویض کنه -_- کلی درد سر داره

اسکرین شات با سیستم قبلی که DDR3 بود و پاورش گرین بود :

2.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با GTA فول نشد . ولی با این تا حدودی فول شد : 

1.PNG

لینک به دیدگاه

نمیدونم ربطی داشته باشه یا نه ولی خوب  نیست با یه کابل دیگه هم تست کنه؟

ویرایش شده توسط CleverM
غلط املایی xD
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

در قسمت تری دی تست یک سری سرتیتر داره مثل همینی که انتخاب کردید، این تیتر هستش، گزینه های زیریش که توی هنون لیست افتادنی هستن،  مربوط به فرمارک با تنظیمات مختلف هست که میتونید انتخاب کنید

تموم تنظمیات فورمارک  رو یکی یکی انجام دادم با درایوری که داخل جعبش بود 14.2.

بدون مشکل PASS کرد.

1.jpg

لینک به دیدگاه

تست ولتاژ و توان مصرفی سی پی یو

وقتی  سیستم در حالت Idle هست ولتاژ ها ثابت هست ولی بعد اجرای فورمارک ولتاژ افت میکنه . بدون اجرای تست گرافیک با فول لود کردن CPU ، مصرف CPU حدود 35W وات بود ولی بعد از اجرای تست گرافیک و فول لود کردن همزمان CPU  وات سی پی یو به عدد 25 تنزل پیدا کرد و ولتاژ شاخه 12 ولت نوسان پیدا میکنه.

1.PNG

1sd.PNG

1xc.PNG

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/19, 09:14:23، GRANDAM گفته است :

دوست گرامی مشکل از گرافیکتون هست.

در در 1396/05/19, 09:35:24، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام

مشکل از کارت گرافیکتون هست که باعث این نوع رنگ میشه

پیشنهاد میکنم حتما با نرم افزار DDU یک بار درایور کارت رو پاک کنید و بعد دوباره نصب کنید

یک بار هم کارت رو از محلش در بیارید و ببینید آیا خاکی چیزی روی قسمتی که به برد میخوره وجود نداشته باشه یکم وهم خاک گیری کنید گرافیک رو

و اگه اینا جواب نداد روی یک سیستم دیگه هم محض اطمینان تست کنید و بعد به گارانتی مراجعه کنید

در در 1396/05/19, 09:49:06، danyalbmw گفته است :

این مشکل فقط از گرافیک میتونه باشه! 

اگر گارانتی داره سریعا به گارانتی مراحعه کرده و در غیر اینصورت فاتحه کارت را خوانده و تا زمان از کار افتادن کامل آن از آن لذت ببرید! 

در 23 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود 

1. پاورت خیلی ضعیف و فیکه.

2. پاور درست حسابی بخر باهاش کار کن

3. مدل کارتت چیه؟

4. اگه با پاور خوب هم همین ایرادو داد بدون معطلی بفرست گارانتی

قبلش با تلفن هماهنگ شو بعد بفرست مشکلو کامل براشون شرح بده عکس بگیر و فیلم بگیر با کارت بفرست رو کاغدم بنویس تا هیچ بهونه ای نداشته باشن.

موفق باشی 

با پاور نو Green 530w eu پلاس تست کردم با درایور 17.7.2 بعد 5 دیقه تست فورمارک این مشکلات بوجود اومد حتی بعد بستن فورمارک ادامه پیدا کرد میکرد که با ریستارت درست شد 

1.jpg

2.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

متاسفانه پاورتون داره تمام قطعات‌تون رو می‌بره به سمت ملکوت اعلا (اعلی - ععلا - ععلی- عع لی - عع لا)

در 10 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

در 19 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

دوست عزیز پاورتون آشغالترین پاوری هست که میشه گیر آورد . گرافیکتون اگر مشکل هم نداشته باشه با این پاور به مشکل برمیخوره . دوستان دارن درست میگن با این پاور اصلا از کارت استفاده نکنید .

پست بالا خونده شه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

خوب دیگه تنها مشکل ممکنه خرابی کارت هستش دیگه ببری بدیدگارانتی اگر قبول نکردن انقدر تست فرمارک بگیرید تا این آرتیفکت ها دیگه نره و بعد ببرید گارانتی

لینک به دیدگاه

این تاپیک باعث شد منم گرافیکم تحت فشار بزارم و جالبیش اینه امتیاز بیشتری دریافت کرد از سری خودش و همون مدل   نزدیک ۸۰۰ تا امتیاز بیشتر 3dmark

دوست عزیز یه مطلبی خواندم توی تاپیک های خارجی که با درایور سری ۱۴ amd  تست بزن و درایور های جدید مشکلاتی دارن از سری‌ r9 200  300 

نظر بنده : اگه کارت دسته دوم هست و از شخصی خریدی  ازش بپرس چون مطمعنا یه شبه کارت خراب نمیشه و مشکل داشته و اگه نو هست ارجاع بدید به گارانتی  

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خوب دیگه تنها مشکل ممکنه خرابی کارت هستش دیگه ببری بدیدگارانتی اگر قبول نکردن انقدر تست فرمارک بگیرید تا این آرتیفکت ها دیگه نره و بعد ببرید گارانتی

با درایور داخل جعبه این مشکل تو فورمارک پیش نمیاد

در 41 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

این تاپیک باعث شد منم گرافیکم تحت فشار بزارم و جالبیش اینه امتیاز بیشتری دریافت کرد از سری خودش و همون مدل   نزدیک ۸۰۰ تا امتیاز بیشتر 3dmark

دوست عزیز یه مطلبی خواندم توی تاپیک های خارجی که با درایور سری ۱۴ amd  تست بزن و درایور های جدید مشکلاتی دارن از سری‌ r9 200  300 

نظر بنده : اگه کارت دسته دوم هست و از شخصی خریدی  ازش بپرس چون مطمعنا یه شبه کارت خراب نمیشه و مشکل داشته و اگه نو هست ارجاع بدید به گارانتی  

با درایور 14.2 تست کردم دیگه اون آرتیفکت ها نیومد و مشکل برطرف شد ( فورمارک ) منتها چون درایور قدیمیه  با بازی GTA V سازگار نیس و داخل گیم یه سری آرتیفکت ایجاد میکنه که با درایور جدید حل میشه.

حالا موندم درایور جدید بزنم یا قدیم .. :| هرکدوم جایی ایراد داره.آخر این AMD نتونست مث Nvidia درایور درست حسابی بده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...