رفتن به مطلب

خط های رنگارنگ عجیب ( حل شد )

XPS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Xps گفته است :

با درایور داخل جعبه این مشکل تو فورمارک پیش نمیاد

با درایور 14.2 تست کردم دیگه اون آرتیفکت ها نیومد و مشکل برطرف شد ( فورمارک ) منتها چون درایور قدیمیه  با بازی GTA V سازگار نیس و داخل گیم یه سری آرتیفکت ایجاد میکنه که با درایور جدید حل میشه.

حالا موندم درایور جدید بزنم یا قدیم .. :| هرکدوم جایی ایراد داره.آخر این AMD نتونست مث Nvidia درایور درست حسابی بده .

اره منم گفتم توی فروم amd  گفتن درایور قدیمی سازگار تره  خاک تو سر amd  با این درایور هاش اگه منم برم با درایور قدیمی دیگه ویندوز 10 ساپورت نمیکنه و گیم هم باید ببوسم بزارم کنار ....

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 58 دقیقه قبل، miladgamer2012 گفته است :

اره منم گفتم توی فروم amd  گفتن درایور قدیمی سازگار تره  خاک تو سر amd  با این درایور هاش اگه منم برم با درایور قدیمی دیگه ویندوز 10 ساپورت نمیکنه و گیم هم باید ببوسم بزارم کنار ....

ولی ویندوز ۷ مشکلی نداره نصب میشه به راحتی منتها درایور قدیمی با گیم های جدید زیاد مچ نیس‌ مثلا من گیم League of legend که بازی میکنم با درایور قدیمی ظاهر تاور ها و بیس فرق میکنه و حالت اسباب بازی داره ولی با درایور جدیداوکی هست  و  این دفه تو منوی بازی اون خط های رنگی که اصلا سیستم زیر لود نیس میاد... خلاصه موندم چیکار کنم کارت کارت قوی هست منتها مث همیشه AMD مشکل درایور داره.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Xps گفته است :

ولی ویندوز ۷ مشکلی نداره نصب میشه به راحتی منتها درایور قدیمی با گیم های جدید زیاد مچ نیس‌ مثلا من گیم League of legend که بازی میکنم با درایور قدیمی ظاهر تاور ها و بیس فرق میکنه و حالت اسباب بازی داره ولی با درایور جدیداوکی هست  و  این دفه تو منوی بازی اون خط های رنگی که اصلا سیستم زیر لود نیس میاد... خلاصه موندم چیکار کنم کارت کارت قوی هست منتها مث همیشه AMD مشکل درایور داره.

این درایور نصب کن من باهاش مشکلی نداشتم 17.1.1 whql

این کمتر مشکل داره البته برای گرافیک من

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

داداش هیچ ربطی نداره ای ام دی /اینتل / انویدا/ شرکت های مادر تکنلوزی جهان هستن حرف های شمام برای خودتون خوبه این بده اون خوبه اگه ای ام دی بد بود از همون اول ورشکست می کرد و تموم  یادتون باشه نه ای ام دی به انویدا میرسه نه انویدا هیچ وقت به ای ام دی میرسه هر دو شون تو یه سری چیز خوبن تو یه سری چیز بد

لینک به دیدگاه

احتمال اینکه چون پاورتون ضعیف بوده کارت رو مشکل‌دار کرده هست.

ولی در کل باید بررسی بشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، farzad1396 گفته است :

داداش هیچ ربطی نداره ای ام دی /اینتل / انویدا/ شرکت های مادر تکنلوزی جهان هستن حرف های شمام برای خودتون خوبه این بده اون خوبه اگه ای ام دی بد بود از همون اول ورشکست می کرد و تموم  یادتون باشه نه ای ام دی به انویدا میرسه نه انویدا هیچ وقت به ای ام دی میرسه هر دو شون تو یه سری چیز خوبن تو یه سری چیز بد

با کارت gt8600 nvidia بازی cod bo1  پس از هر بار اپدیت با فریم بیشتر و تنظیمات بیشتری بازی کردم از لول low و بعد دو بار اپدیت هم high 

خب amd  چی ؟  اپدیت درایور ۱۷ که امکان ضبط گیم پلی از بازی و دسکتاپ گذاشته ولی صدا ضبط نمیکنه و  فریم اش هم از ۳۰ افت میکنه و حتی کرش میکنه 

حرف های شما برای خودتون  بیشتر از شما سیستم بستم و مشکلات amd دیدم تا انویدیا (فن بوی نیستم ولی  تو مبحث گرافیک nvidia) بهتر عمل میکنه 

از بازی rage بگیر که با اپدیت مشکلات دیر لود شدن تکسچر درست کردن و amd با اپدیتیش هنوز این مشکل داشت

تعداد درایور های whql هر دو شرکت مقایسه کن و تعداد درایور های beta 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، farzad1396 گفته است :

اقای تکنلوزی . ای‌ ام دی از اول درایور هاش با سخت افزارش مچ نبوده و نیس حرف ۱ سال نیس حرف‌ ۷ ساله.

درسته انویدیا با درایور کارت های های عند سری قدیمشو مث ۶۰۰ ضعیف میکنه ولی هیچ وقت مث ای ام دی مشکل مچ نبودن درایور نداره.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

احتمال اینکه چون پاورتون ضعیف بوده کارت رو مشکل‌دار کرده هست.

ولی در کل باید بررسی بشه

تو سیستم قبلی که پاورش گرین بود هم این مشکل وجود داشت.

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

این درایور نصب کن من باهاش مشکلی نداشتم 17.1.1 whql

این کمتر مشکل داره البته برای گرافیک من

تست میکنم نتیجه رو میذارم . حالا اگه پیدا بشه این

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Xps گفته است :

اقای تکنلوزی . ای‌ ام دی از اول درایور هاش با سخت افزارش مچ نبوده و نیس حرف ۱ سال نیس حرف‌ ۷ ساله.

درسته انویدیا با درایور کارت های های عند سری قدیمشو مث ۶۰۰ ضعیف میکنه ولی هیچ وقت مث ای ام دی مشکل مچ نبودن درایور نداره.

حرف شما درست ولی هرد و شرکت عالی هستن

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، miladgamer2012 گفته است :

با کارت gt8600 nvidia بازی cod bo1  پس از هر بار اپدیت با فریم بیشتر و تنظیمات بیشتری بازی کردم از لول low و بعد دو بار اپدیت هم high 

خب amd  چی ؟  اپدیت درایور ۱۷ که امکان ضبط گیم پلی از بازی و دسکتاپ گذاشته ولی صدا ضبط نمیکنه و  فریم اش هم از ۳۰ افت میکنه و حتی کرش میکنه 

حرف های شما برای خودتون  بیشتر از شما سیستم بستم و مشکلات amd دیدم تا انویدیا (فن بوی نیستم ولی  تو مبحث گرافیک nvidia) بهتر عمل میکنه 

از بازی rage بگیر که با اپدیت مشکلات دیر لود شدن تکسچر درست کردن و amd با اپدیتیش هنوز این مشکل داشت

تعداد درایور های whql هر دو شرکت مقایسه کن و تعداد درایور های beta 

داداش این حرف ها شاید درست باشه ولی هر دو شرکت عالی هستن این نظر من نیست اگه عالی نبود رقیب انویدیا نمیشد نظر شمام محترمه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farzad1396 گفته است :

داداش این حرف ها شاید درست باشه ولی هر دو شرکت عالی هستن این نظر من نیست اگه عالی نبود رقیب انویدیا نمیشد نظر شمام محترمه

رقیب انویدیاس ؟کجا رقیبشه ؟ به خاک انویدیا هم نمیرسه . GTX 1080  دو ساله هست . بعد 2 سال amd اخرین زورشو زده rx vega رو زده اونم به زور به پای 1080 میرسه . 1080ti هم که جای خود دارد.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Xps گفته است :

رقیب انویدیاس ؟کجا رقیبشه ؟ به خاک انویدیا هم نمیرسه . GTX 1080  دو ساله هست . بعد 2 سال amd اخرین زورشو زده rx vega رو زده اونم به زور به پای 1080 میرسه . 1080ti هم که جای خود دارد.

حرف دل منو زدي , واقعا amd هيچ حرفي براي گفتن نداره , اون وگاش هم به درد عمش مي خوره .

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Xps گفته است :

:35_thinking:

خدایی از یه کارت پایین رده مثه 265 چه انتظاری داری؟ کارت میدونی واسه چه سالیه؟ سری 500 هم اومده وگا هم داره میاد بعد شاکی هستی که چی؟ اگه به انویدیا باشه که سری 2000 بیاد همین 1000 م ساپورت نمیکنه.

من تو شگفتم شما الان اینجا مشکلت حل شد یا نه؟ 

ما که راهنمایی کردیم شما هم عمل نکردین دمتون گرم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

حرف دل منو زدي , واقعا amd هيچ حرفي براي گفتن نداره , اون وگاش هم به درد عمش مي خوره .

واقعیته دیگه.

در 24 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

:35_thinking:

خدایی از یه کارت پایین رده مثه 265 چه انتظاری داری؟ کارت میدونی واسه چه سالیه؟ سری 500 هم اومده وگا هم داره میاد بعد شاکی هستی که چی؟ اگه به انویدیا باشه که سری 2000 بیاد همین 1000 م ساپورت نمیکنه.

من تو شگفتم شما الان اینجا مشکلت حل شد یا نه؟ 

ما که راهنمایی کردیم شما هم عمل نکردین دمتون گرم.

بحث ما سر گرافیک 265 نبود بحث سر درایور ناسازگار با سخت افزار بود.

شما گفتی پاور - پاورگرین  هم امتحان کردم درست نشد . امروز زنگ زدم ماتریس گفتن احتمال زیاد از ناسازگاری درایور هست  چون اگه از چیپ بود تو هر صحنه تصویر پرپر میزد یا خط های رنگارنگ میومد و توصیه کردن یه ورژن پایینتر از ورژن اخر دانلود و نصب کنم اگه درست شد که هیچ اگه نه بفرستم براشون کارت و تعویض کنن که هنوز تست نکردم.

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

شاید یکی مصرف زیاد داره و دیگری قیمت زیاد و هر چیزی مزیت خودش داره  

ما هم مصرف کننده ایم xD و  فقط گیم پلی میدیم  و از بازی لذت ببریم کافیه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hossein gamer گفته است :

حرف شما محترمه ولی ارزشی نداره حرفی بزن که ارزش داشته باشه amd و انویدایا تو یه سطح هستن این حرف هام بی مورده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، farzad1396 گفته است :

حرف شما محترمه ولی ارزشی نداره حرفی بزن که ارزش داشته باشه amd و انویدایا تو یه سطح هستن این حرف هام بی مورده

تو یه سطح نیستن به هیچ وجه - ناسازگاری درایور AM,D رو در نظر نمی گیرم . شما یه گرافیک از AMD بیار که بتونه تو گیم با GTX 1080 Ti یه فریم بگیره نمیخوام قوی باشه فقط یکی باشه :))

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/21, 20:51:24، farzad1396 گفته است :

نمیدونم چجوری به این نتیجه رسیدید. حتی طرفدار های Amd هم میگن انویدیا خیلی بهتره. انویدیا دو نسلی از Amd جلوتره و Amd فعلا باید کارشو با رایزن بگذرونه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نمیدونم چجوری به این نتیجه رسیدید. حتی طرفدار های Amd هم میگن انویدیا خیلی بهتره. انویدیا دو نسلی از Amd جلوتره و Amd فعلا باید کارشو با رایزن بگذرونه.

خب نتیجه گیری شما هم اصلا جالب نیست

انویدیا تنها توی پرچمدار ها اونم روی این نسل جلو افتاد

در صورتیکه توی نسل 7 کلا amd برنده شد توی نسل 9 هم کارت فیوری کمی پایینتر از 980 ظاهر شد

منتها افتضاحشون توی پرچمدار ها امسال بود که خب باید دید وگا چیکار میتونه کنه

اما توی همین نسل 10 انویدیا بازار متوسط رو به پایین و میان رده ها در تصاحب amd بود قبل از اینکه این مسخره بازی های ماینینگ راه بیفته

کارت های 480-580-470-570 واقعا نسبت به قیمت بسیار عالی بودن(شما تو ایران قیمتای تخیلیو نبین xD)

ولی خدایی عجب تاپیکی شد

استارتر که اصلا حتی به حرف کاربرا توجه هم نکرد و تقصیر خط سبز رنگ رو گردن درایور های جدید انداخته و هرچی از دهنش درومد به این شرکت گفت

بعد من نمیدونم چطور یه درایور میتونه مشکلاتی مربوط به چیپ رو بوجود بیاره نهایتش شما پرفورمنست میاد پایین اگه درایور با کارتتت سازگار نباشه

بعد زنگ هم زدند به گارانتی گفته با درایور حل شده اون ها هم که از خداشون جنس رو عوض نکنن گفتن آره این مشکل هست

خیلی جالبه این تاپیک اصلا

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/22, 12:44:12، MSF_SE7EN گفته است :

بله منم منظورم از نظر پرچمدار بود. واقعا تا سری 900 هردو شرکت پابه پای هم بودن اما بعدش amd انگار خوابش برد انویدیا زد جلوxD

مثلا الان قویترین وگا هنوز تازه درحد 1080 ظاهر شده دیگه 1080ti که اصن هیچی. یعنی تا اینجا انویدیا جلو سری ولتا هم چند وقت دیگه راهی بازار میشه اونوقت amd دو نسل عقبه بعد همین وگاش هم با اون مصرف اعجاب انگیزش و افزایش قیمت توسط amd( درسته اینکارو کرد برای جلو گیری از دلال بازی اما دلال ها با بالاتر بردن قیمت میتونن دوباره بکشن بالا و قیمتو که بالا برد شرکت هایی که کاستوم هم میزنن قیمتشون خیلی بالاتر میره)

بعد وگا قیمتش که یذره با 1080 فرق داره مصرف برقش اندازه 1080sli هس پاورم تازه باید بخری که دیگه....

یعنی به معنای واقعی خرابکاری کرده و فقط توی ماین خوبه کارتاش و برای گیمر ها هیچی نزاشته چندوقت دیگه اینجوری میشه که ماینرا amd و گیمرا انویدیا.

580 و اینا هم با هم رده هاشون تقریبا یه قیمت داشتن اما به خاطر دایرکت 12 بیشتر سمت amd میرفتن همه چون همونطور که میدونید amd در دایرکت 12 جلوتره از انویدیا .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

بله خودم طرف داره  AMD ام ولی NVIDIA  یه سر و گردن بهتره و شکی توش نیس.

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب نتیجه گیری شما هم اصلا جالب نیست

انویدیا تنها توی پرچمدار ها اونم روی این نسل جلو افتاد

در صورتیکه توی نسل 7 کلا amd برنده شد توی نسل 9 هم کارت فیوری کمی پایینتر از 980 ظاهر شد

منتها افتضاحشون توی پرچمدار ها امسال بود که خب باید دید وگا چیکار میتونه کنه

اما توی همین نسل 10 انویدیا بازار متوسط رو به پایین و میان رده ها در تصاحب amd بود قبل از اینکه این مسخره بازی های ماینینگ راه بیفته

کارت های 480-580-470-570 واقعا نسبت به قیمت بسیار عالی بودن(شما تو ایران قیمتای تخیلیو نبین xD)

ولی خدایی عجب تاپیکی شد

استارتر که اصلا حتی به حرف کاربرا توجه هم نکرد و تقصیر خط سبز رنگ رو گردن درایور های جدید انداخته و هرچی از دهنش درومد به این شرکت گفت

بعد من نمیدونم چطور یه درایور میتونه مشکلاتی مربوط به چیپ رو بوجود بیاره نهایتش شما پرفورمنست میاد پایین اگه درایور با کارتتت سازگار نباشه

بعد زنگ هم زدند به گارانتی گفته با درایور حل شده اون ها هم که از خداشون جنس رو عوض نکنن گفتن آره این مشکل هست

خیلی جالبه این تاپیک اصلا

استارتر زنگ نزد بگه با درایور اوکی شده . زنگ گف جریان اینه اونا هم گفتن که یه ورژن کمتر از ورژن اخر تست کن ینی میشه 17.7.1 . اگه فیکس که هیچ اگه نشه مشکل از چیپ هست بفرستید برا تعویض.
جای عجله ایی نیس کارت تا اواسط سال 97 گارانتی داره . فعلا که با این درایور به مشکلی نخوردم و همه چی رو به راهه.

در 59 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بله منم منظورم از نظر پرچمدار بود. واقعا تا سری 900 هردو شرکت پابه پای هم بودن اما بعدش amd انگار خوابش برد انویدیا زد جلوxD

مثلا الان قویترین وگا هنوز تازه درحد 1080 ظاهر شده دیگه 1080ti که اصن هیچی. یعنی تا اینجا انویدیا جلو سری ولتا هم چند وقت دیگه راهی بازار میشه اونوقت amd دو نسل عقبه بعد همین وگاش هم با اون مصرف اعجاب انگیزش و افزایش قیمت توسط amd( درسته اینکارو کرد برای جلو گیری از دلال بازی اما دلال ها با بالاتر بردن قیمت میتونن دوباره بکشن بالا و قیمتو که بالا برد شرکت هایی که کاستوم هم میزنن قیمتشون خیلی بالاتر میره)

بعد وگا قیمتش که یذره با 1080 فرق داره مصرف برقش اندازه 1080sli هس پاورم تازه باید بخری که دیگه....

یعنی به معنای واقعی خرابکاری کرده و فقط توی ماین خوبه کارتاش و برای گیمر ها هیچی نزاشته چندوقت دیگه اینجوری میشه که ماینرا amd و گیمرا انویدیا.

580 و اینا هم با هم رده هاشون تقریبا یه قیمت داشتن اما به خاطر دایرکت 12 بیشتر سمت amd میرفتن همه چون همونطور که میدونید amd در دایرکت 12 جلوتره از انویدیا .

خرید AMD = اشتباه محض.

کارت 1070 اش مصرفش با rx 470 یکیه.در حالی rx 470 رو درسته میخوره.

اونم rx vega شه دیگه با مصرف و قیمت وحشتناک به سختی به پایه 1080 میرسه.

اینا به کنار . اینا که طرفداری AMD رو میکنن مث اقای msf seven. شما پرچمدار گرافیک amd رو با پرچمدار انویدیا مقایسه کن . متوجه تفاوت میشی.

تکنولوژی از آن Nvidia ست.

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Xps گفته است :

خرید AMD = اشتباه محض.

به نظرتون پناهندگی میدن ؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Xps گفته است :

بله خودم طرف داره  AMD ام ولی NVIDIA  یه سر و گردن بهتره و شکی توش نیس.

استارتر زنگ نزد بگه با درایور اوکی شده . زنگ گف جریان اینه اونا هم گفتن که یه ورژن کمتر از ورژن اخر تست کن ینی میشه 17.7.1 . اگه فیکس که هیچ اگه نشه مشکل از چیپ هست بفرستید برا تعویض.
جای عجله ایی نیس کارت تا اواسط سال 97 گارانتی داره . فعلا که با این درایور به مشکلی نخوردم و همه چی رو به راهه.

خرید AMD = اشتباه محض.

اونم rx vega شه دیگه با مصرف و قیمت وحشتناک به سختی به پایه 1080 میرسه.

اینا به کنار . اینا که طرفداری AMD رو میکنن مث اقای msf seven. شما پرچمدار گرافیک amd رو با پرچمدار انویدیا مقایسه کن . متوجه تفاوت میشی.

دوست عزیز من مثل بعضیا کورکورانه طرفداری یه شرکتو نمیکنم و اگه بخوام بگم شرکتی باشه که من 100درصد تاییدش کنم و نظرشو قبول داشته باشم فقط و فقط Cd Project Red هست و بس

من خودم از این وگا خیلی نا امید شدم و اعتراضمو توی تاپیک های مربوط بهش گفتم

و طرفداری چه از انویدیا چه از ای ام دی هیچ سودی برای هیچ کس نداره

ولی با توجه به چیز هایی که دیدم میتونم بگم تنها نسلی که ای ام دی بد گند زد توی چند سال قبل امسال بود اونم بخاطر اینکه هیچ پرچمداری نداشت

شما هم اگه از ای ام دی توقع داری پا به پا انویدیا بیاد معلومه بسیار غیر منطقی هستی شرکت ای ام دی به هیچ عنوان از منابع و تجهیزات و سرمایه انویدیا بهره نمیبره

اما با همین وجود اینتل رو زمین زده و انویدیا رو توی میان رده ها کوبیده شما خودت ببین انویدیا چقدر مسخرس این شرکت ورداشته 1060 نسخه 3گیگی زده! آخه یکی نیس بگه بابا 3گیگ به چه درد میخوره حداقل 4 گیگی بزن هر کسی پول نداره بتونه اونو بخره .....

از اونور بین 1060 و 1050تی ای فاصله زیادی وجود داشت که کارت 470 ای ام دی این فاصله رو به خوبی پر کرد و روی دایرکت 12 کارت 480 ای ام دی بسیار خوب ظاهر شد حالا 580 بماند

اما بله روی پرچمدار ها ای ام دی امسال دست خالی اومد اونم بخاطر صرف منابع این شرکت روی تحقیق و توسعه رایزن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...