رفتن به مطلب

طلق کنار کیس KENDOMEN Ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه کیس KENDOMEN Ti دارم که یک طلق شیشه ای کنارش داره که متاسفانه این طلق خیلی آسیب پذیره و در اثر زمان خط خطی و مات شده

میخواستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم که چکار میتونم بکنم که  مثل اولش طلقش شفاف بشه ؟ آیا جایی هستش که برام یه شیشه یا طلق دقیقا در همون ابعاد درست کنن ؟

خیلی ممنون و متشکرم

لینک به دیدگاه

رفتم شیشه بری یه شیشه به اندازه طلق قبلی سفارش دادم گذاشتم جاش خیلی خوب شد.  ممنون از خودم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1396/05/30, 02:15:11، POURIA.G گفته است :

رفتم شیشه بری یه شیشه به اندازه طلق قبلی سفارش دادم گذاشتم جاش خیلی خوب شد.  ممنون از خودم ?

قابلی نداشت xD

لینک به دیدگاه

سلام. شیشه سنگین و خطرناکه و ممکنه بشکنه. کاش پلکسی شفاف میخریدید دقیقا عین شیشه هست. مقاوم تر هم هست.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/24, 16:38:53، POURIA.G گفته است :

سلام دوستان

من یه کیس KENDOMEN Ti دارم که یک طلق شیشه ای کنارش داره که متاسفانه این طلق خیلی آسیب پذیره و در اثر زمان خط خطی و مات شده

میخواستم از شما دوستان عزیز کمک بگیرم که چکار میتونم بکنم که  مثل اولش طلقش شفاف بشه ؟ آیا جایی هستش که برام یه شیشه یا طلق دقیقا در همون ابعاد درست کنن ؟

خیلی ممنون و متشکرم

اصلا شیشه بدرد کیس نمیخوره

شما ببر پیش کسایی که تابلو تبلیغاتی درست میکنن 

من خودم x3 viper رو همینکار کردم

شیشه رو ببر پیششون

میتونی بگی جای فن هم برام دربیار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...