رفتن به مطلب

فن های کیس گرین z4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یه فن deep cool ابی از کیس قبلیم دارم کیس z4 ی که گرفتم 5تا فنش هم روشه اما  خب فن deep cool 3 تا 4 برابر قوی تره از فن های خود کیس

ایا ارزش داره زیبایی کیس رو بهم بزنم و فن ابی رو با یکی از فن هاش عوض کنم؟ بعد با کدوم عوض کنم که کارایی بهتری داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Milad1993xx گفته است :

سلام دوستان من یه فن deep cool ابی از کیس قبلیم دارم کیس z4 ی که گرفتم 5تا فنش هم روشه اما  خب فن deep cool 3 تا 4 برابر قوی تره از فن های خود کیس

ایا ارزش داره زیبایی کیس رو بهم بزنم و فن ابی رو با یکی از فن هاش عوض کنم؟ بعد با کدوم عوض کنم که کارایی بهتری داشته باشه؟

سلام دوست من.

تفاوت کاراییشون تو ماکسیمم دور شاید به 20% برسه.

الان مشکل دما دارید؟ اگر مشکلی ندارید بزارید به همین صورت باشه.

اگر مشکل دما دارید روی سقف ببندینش.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

تفاوت کاراییشون تو ماکسیمم دور شاید به 20% برسه.

الان مشکل دما دارید؟ اگر مشکلی ندارید بزارید به همین صورت باشه.

اگر مشکل دما دارید روی سقف ببندینش.

والا منم نمیدونم چرا فن های خودش اینقد ضعیف هستند . فن دیپ کول بادشو از یه متری احساس میکنی اینو  دستمو میزارم پشتش به زور یه بادی میده [هر دو در ماکسیمم دور هستند] دما که گرافیگم همیشه روی 70 درجه هست تو گیم اوکیه؟gtx 750 ti

لینک به دیدگاه

اگر تغییر محسوس میخاید برید یکی دیگه از همینی که دارید بخرید و جفتشو بزارید جلوی کیس.

اون موقع به صورت محسوسی دما کاهش پیدا میکنه.

گرین ایدش برای فن های جدیدش کمترین صدا در عین طول عمر بالا بوده و نتیجش اینی شده که میبینید!!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

اگر تغییر محسوس میخاید برید یکی دیگه از همینی که دارید بخرید و جفتشو بزارید جلوی کیس.

اون موقع به صورت محسوسی دما کاهش پیدا میکنه.

گرین ایدش برای فن های جدیدش کمترین صدا در عین طول عمر بالا بوده و نتیجش اینی شده که میبینید!!

خیلی ممنون یه سوال دیگه فن گرافیک من وقتی کار میکنه کیس یه مقدار میلرزه فقط هم از فن گرافیکه چون نگهش میدارم لرزش قطع میشه؟ عادیه ایا؟ اگه نه مشگل از چیه؟ درست شدنیه؟

GTX 750 TI OC V1 MSI

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Milad1993xx گفته است :

خیلی ممنون یه سوال دیگه فن گرافیک من وقتی کار میکنه کیس یه مقدار میلرزه فقط هم از فن گرافیکه چون نگهش میدارم لرزش قطع میشه؟ عادیه ایا؟ اگه نه مشگل از چیه؟ درست شدنیه؟

GTX 750 TI OC V1 MSI

یه مقدار کاملا طبیعیه.
فن های گرافیک بلبرینیگی هستن و موقع چرخیدن لرزش بیشتری نسبت به مگنتی ها دارن.

مشکلی نداره دوست من نگران چی هستی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

یه مقدار کاملا طبیعیه.
فن های گرافیک بلبرینیگی هستن و موقع چرخیدن لرزش بیشتری نسبت به مگنتی ها دارن.

مشکلی نداره دوست من نگران چی هستی؟

الان بازش کردم دیدم یکی از پره هاش شکسته!!! از کجا میتونم گیر بیارم؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Milad1993xx گفته است :

الان بازش کردم دیدم یکی از پره هاش شکسته!!! از کجا میتونم گیر بیارم؟?

:o

واسه چی شکسته؟
بی دلیل که نمیشکنه!

گیر که نمیاد باید از نمایندگی بخاید ببینید داره یا نه. با گرین تماس بگیرید.

اگر نشد همونو بچسبون.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

:o

واسه چی شکسته؟
بی دلیل که نمیشکنه!

گیر که نمیاد باید از نمایندگی بخاید ببینید داره یا نه. با گرین تماس بگیرید.

اگر نشد همونو بچسبون.

مال msi هستش نه گرین اخه، گارانتیشم ماندگاره فردا زنگ میزنم ببینم داره یا نه نمیدونم احتمالا دستم خورده شکسته ☹ خدا کنه داشته باشه پره هاش باز میشن از خود قاب فن اگه پره پیدا شه میشه عوض کرد،چسبم بزنم فکر نمیکنم بالانس بشه،خر ما از کرگی دم نداشت

ویرایش شده توسط Milad1993xx
لینک به دیدگاه

عزیز اگه پره شکسته شده رو با چسب قطره ای خوب و با سلیقه بچسبونی کاملا بالانس میشه. یکی از پره های گرافیکم شکستش با چسب چسبوندم و سال ها کار کرد.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

عزیز اگه پره شکسته شده رو با چسب قطره ای خوب و با سلیقه بچسبونی کاملا بالانس میشه. یکی از پره های گرافیکم شکستش با چسب چسبوندم و سال ها کار کرد.

الان تو نت چرخ میزدم دیدم بعضیا نوشتن با قطره ای چسبوندن کنده شده تو دور بالا چسب دوقلو رو معرفی کردن، ایشالا نمایندگی داشته باشه کار به اونجا نشکه، فردا خبرش رو میدم

لینک به دیدگاه

خب گارانتیش که گفت نداره زنگ بزن گرین زنگ زدم داشت اما فهمید گارانتی خودشون نیست گفت نمیشه شرمنده، گفتم  یکاریش بکن گفت شنبه زنگ بزن،

اپدیت : بیخیال خرید فن جدید شدم و فن خودشو دوباره با دقت با چسب دوقولو چسبوندم. درست شد الان چندین ماه استفاده میکنم نه لرزشی داره نه صدایی  اگه همچین اتفاقی افتاد با دقت با چسب دوقلو بچسبونید و نگران نباشید

ویرایش شده توسط Milad1993xx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...