رفتن به مطلب

تا کی باید منتظر باشیم تا سری 1000 انویدیا ارزون شه؟؟؟

Rog1990
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان کسی نمیدونه تا کی باید وایسبم تا سری 1000 انویدیا قیمتش افت محسوسی دا‌شته باشه. 

آخ  1060 شش گیگش 1050 اینا بود الان زورم میاد بش 1500 بدم واقعا! 

تا کی؟ 

این سری وگا پس کی فراگیر میشه؟ 

تو نیو اگ برا فروش گذاشته و  زده قیمت یکی دوتاشو فک کنم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماینینگ گند زده به بازار گرافیک و کامپیوتر ، تا از تب و تاب نیوفته همین آش و کاسه !

لینک به دیدگاه

به شخصه یادم  نمیاد تو ایران چیزی ارزون شده باشه! 

روز اولی که 480 هشت گیگ رفرنس اومد قیمتش 1300 بود الان قیمت 470 چار گیگ 1400 هستش! در نتیجه یا الان بخرید یا همینجور فقط گرونتر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاً وضعیت حافظه و گرافیک هر کدام به دلایل مشخص وضعیت افتضاحی دارن

امیدوارم بزودی راهی پیدابشه براشون

ما که دیگه قید سری 1000 رو زدیم،  AMD  هم که کلاً جرات خریدش رو نداریم

و حالا حالا ها فکر نکنم برم برای خرید گرافیک
همین آنبرد اینتل کار رو راه میاندازه

لینک به دیدگاه

480 8 گیگ استرایکس داشتم 980 تومن فروختمش گفتم ارزونتر میشه ک شد این الان اگا نیگهش میداشتم کیلویی معامله میشد

الان موندم چ کنم

وگا کی میاد نمیدونید؟ 

لینک به دیدگاه

همش بر میگرده به بحث ماینینگ و کمیاب شدن در بازلر ایران و جهان. یه مدت بود فله ای میفروختن الان ببین چی شده ?.

خدا نکنه یه بهونه بیاد دست وارد کننده ها.

Cpu هم چند وقت پیش همینجوری شد بعد بهتر شد. احتمالا اگه موجودی بیشتر بشه قیمت هم بهتر میشه.

به نظرم الان کارت هایی مثل 290 یا 290x  یا سری های 900 صرف خرید بهتری دارن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به شخصه فک میکنم سمت زمستون گراف ارزون بشه!!

نخ سوزن  : آذر ماه  دیماه  اوایل بهمن ماه   :]

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

بحث ماینینگ و غیره به کنار همیشه بهانه ای برای گرانی هست. تا زمانی که دوستان حاضر به پرداخت همچین مبالغی هستند اوضاع همین هست  . 1080ti posiedon موجود شد 4.200  دوستان خریدن. به محض اتمام موجودی سایت همسایه موجود شد حدود 4.700!!! اون رو هم خریدن! شخصاحدود 1 ماه اضافه هم صبوری کردم درحالی که کارت گرافیک های قبلیم فروش رفته بود دست آخر هم با اینکه کارت گرافیک فعلی چیزی نیست که مدنظرم بود اما حدود 270تومن ارزان تر از چیزی که داره  فروش میره خریدمش که بازهم گرانتر از چیزی هست که باید باشه. متاسفانه عده ای از دوستان صبوری ندارن و در کشور ما هم ارزان فروشی جرم هست و سایرین میتونن رسمی و قانونی  شاکی بشن  اما گرانفروشی منع قانونی نداره!

احتکار هم که ...

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال برام پیش اومده واقعا جوابی براش نیست

اگر مسله ماینه گرافیک های انویدیا چرا گرون شدن؟ (تا جایی که بنده میدونم amd توی ماین بهتره)

روز 1395/8/8 که دیجی کالا گذاشته اولین نسخه GeForce GTX 1060 GAMING X 6G دلار 3648 بوده و قیمت کارت 1.339.000

قیمت دلاری حدود 333 دلار توی امازونه که نسخه دیجی کالا حدود 367 دلار در میاد(بقیه رو میگم هزینه گمرک و گارانتی)

با توجه به افزایش قیمت دلار الان شده 1.5 واقعا چرا؟

دوستان الان کارت gtx 750ti هم کم یاب شده یا هر چی من میگردم چیزی پیدا نمیکنم

چرا ما نتونیم یک بار هم شده یک قیمت جهانی رو تجربه کنیم و باید بیشتر پول بدیم اونم برای هیچ مزیت اضافه ای 

http://www.eranico.com/fa/currency/20/1/65493/4

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، bigm گفته است :

دوستان یک سوال برام پیش اومده واقعا جوابی براش نیست

اگر مسله ماینه گرافیک های انویدیا چرا گرون شدن؟ (تا جایی که بنده میدونم amd توی ماین بهتره)

روز 1395/8/8 که دیجی کالا گذاشته اولین نسخه GeForce GTX 1060 GAMING X 6G دلار 3648 بوده و قیمت کارت 1.339.000

قیمت دلاری حدود 333 دلار توی امازونه که نسخه دیجی کالا حدود 367 دلار در میاد(بقیه رو میگم هزینه گمرک و گارانتی)

با توجه به افزایش قیمت دلار الان شده 1.5 واقعا چرا؟

دوستان الان کارت gtx 750ti هم کم یاب شده یا هر چی من میگردم چیزی پیدا نمیکنم

چرا ما نتونیم یک بار هم شده یک قیمت جهانی رو تجربه کنیم و باید بیشتر پول بدیم اونم برای هیچ مزیت اضافه ای 

http://www.eranico.com/fa/currency/20/1/65493/4

به دلیل اینکه کارت های amd کمیاب شده حجوم به سمت کارت های Nvidia رفته و در نتیجه اونها نیز گرانتر و در برخی از بازه های زمانی کمیاب تر شدند.

از طرف دیگر در به خرید کارت های amd امیدی نیست و ممکنه که قبلاً تحت عمل ماینینگ بوده باشه.

لینک به دیدگاه

متاسفانه بعید به نظر میاد تب ماینینگ فعلا بخوابه!

طرف اینجا نوشته با هفتا کارت 1070 دارم ماین میکنم!!

اینطوری پیش بره ممکنه کارت ها به قیمت دلار بالای 10 هزار تومن هم محاسبه و به فروش برن!شاید به زودی شاهد این باشیم که یه کارت گرافیک 1080 به قیمت حتی بیشتر از پنج میلیون تومن هم برسه!!!

لینک به دیدگاه

سری وگا هم قدرت 1080 با قیمت 500 دلار داره میاد

ولی اینکه تو ایران چطور قیمت گذاری بشه که سود آواژنگ و لیون از فروش 1080 لطمه نبینه ؟!

همین 1080 قیمت جهانیش خیلی کمتر شده ولی تو ایران همون حدود 3200 مونده و اصلا کم نشده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

به دلیل اینکه کارت های amd کمیاب شده حجوم به سمت کارت های Nvidia رفته و در نتیجه اونها نیز گرانتر و در برخی از بازه های زمانی کمیاب تر شدند.

از طرف دیگر در به خرید کارت های amd امیدی نیست و ممکنه که قبلاً تحت عمل ماینینگ بوده باشه.

مگر این نیست هرچه تقاضا بیشتر باشه باید عرضه هم بیشتر باشه و قیمت تا حدودی کمتر بیاد*

* توی قیمت عمده هر چقدر خرید بالاتر بره مقداری قیمت تمام شده برای هر کارت میاد پایین

الان من خودم رو کشتم یه gtx 750ti یا نسخه معمولی بگیرم اصلا نیست یا اگر هست با قیمت 600 هزار تومنه! 

دسته دو یکی رو دیدم 450 گذاشته ( خب چه کاریه میرم یک نسخه پایه gtx 1050 میخرم)

لینک به دیدگاه

نمیدونم بخدا

الان یه بیس روز هس وایسادم ولی خبری نیس از ارزونی. 

سری جدید هم تا بیاد جا بیفته پولامون ته میکشه و دوباره سگ دو باید بزنیم ک چندرغاز جمع کنیم براشون و روز از نو... 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، bigm گفته است :

مگر این نیست هرچه تقاضا بیشتر باشه باید عرضه هم بیشتر باشه و قیمت تا حدودی کمتر بیاد*

* توی قیمت عمده هر چقدر خرید بالاتر بره مقداری قیمت تمام شده برای هر کارت میاد پایین

الان من خودم رو کشتم یه gtx 750ti یا نسخه معمولی بگیرم اصلا نیست یا اگر هست با قیمت 600 هزار تومنه! 

دسته دو یکی رو دیدم 450 گذاشته ( خب چه کاریه میرم یک نسخه پایه gtx 1050 میخرم)

این نشون میده که اینکه میگن چون خرید کمه واردات به صرفه نیست و قیمت رفته بالا دروغه و چرندیات یک مشت دلال از خدا بی خبره که به دلیل عدم نظارت بر قیمت هر غلطی دلشون میخواد میکنن و در هر صورت چه فروش کم باشه و چه زیاد به هر حال قیمت بالا خواهد رفت!!!چون در هر صورت کالایی لوکس محسوب میشن و هرچقدر هم که گرون کنن متاسفانه یک سری که پول تو جیبی بچشون چندین برابر حقوق ماهیانه یک کارگره حتی چند برابر قیمت و هزینه های فعلی هم حاضرن پرداخت کنن و به اصطلاح ککشونم نمیگزه!!!

اکثر این دلال ها یکی از کثیف ترین و پست ترین اقشار جامعه هستن و به هیچ چیزی اعتقاد ندارن

این لیون هم که نمیدونم چرا دیگه آتش بازی راه نمیندازه چهارتا کارت رده بالا بفرشه!!!:D

بابا یه 1080 زوتاکی،ام اس ایی،ایسوزی چیزی بزنید تو اتیش بازی مردیم از بس بازی جدید اومد و فقط حسرت خوردیم!:40_rage:

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان داشتم لیون رو نیگاه میکردم
واقعاً وضع خیلی خرابه
تنها کارتی که میشه خرید نسبت به قیمتش می ارزه  ، اگر فردا ملخه ... رو نخوره
1050TI Aro ITX هست از MSI

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر 1060 رسید به دو تومان! 1070 رسید به سه تومان! 1080 رسید به 4 تومان ! 1080ti رسید به 5 تومان... نگید نگفتی ها:D

رندش کردم مشتری بشین;)

یادمه شب عید کارت ارزون بود ملت گیر داده بودن به قیمت پردازنده که گرون هست! من هی میگفتم آقا هرکی کارت میخواد بره بخره الان وقتشه!

الان پردازنده و برد قیمتش سر جاش هست گیر دادن به قیمت گرافیک ولی بازم میره بالا با توجه به شرایط...

لینک به دیدگاه

ای بابا شانص ما... 

من ک نمیخرم شده وایمیسم تا سری جدید بیاد یا قیمتش افت کنه نون شب ک نیست! 

یا این ک انقد تاپیک آپ میکنم تا شاید یک با وجدان بیاد و کارتشو بقیمت بفروشه و ن اینکه 1050 آک خریده و دست دومشو داره 1200 میگه و تازه میگه مفته! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتم مفت میزارم فقط 1650000 یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان:$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا وقت خرید cpu  هست اونم i7 قیمتش خیلی خوب شده

گرافیک هم صبر کنید سه تا 4 ماه دیگه درست میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

قیمتم مفت میزارم فقط 1650000 یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان:$

همینو  1 تومن هزینه ارسال با خودم فروختم 2 ماه کارکردشو.:D:D

لینک به دیدگاه

احتمالا برج8 که سری جدید انویدیا بیاد قیمت سری 1000میترکه

مثل سری 9 که قیمت 980 از 2،500 یهو شد 1600

ویرایش شده توسط Javadmpower
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، WINNER گفته است :

فعلا وقت خرید cpu  هست اونم i7 قیمتش خیلی خوب شده

گرافیک هم صبر کنید سه تا 4 ماه دیگه درست میشه

منظورت کدوم سری یا مدل i7 هس ببینیم چجوریه قیمتش. دی

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد بنده:

اگه واقعا نیاز شدید به گرافیک دارین،‌ هرموقع نیاز داشتین فورا خریداری کنین، غصه‌ی امروز و فردا رو هم نخورین چرا که مجبورین

اگه نیاز ندارین فعلا ولی حتما گرافیک میخواین، پیشنهادم اینه: 750ti - 1030 - 1050ti خریداری کنین تا بعدا برای خرید گرافیک‌های جدید به راحتی بتونین اونها رو آب کنین، اون هم با کمترین ضرر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...