رفتن به مطلب

مصرف اینترنت از سیستم

_Matin
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامی اعضای لیون کامپیوتر ،
من چند وقته مودمم رو به کامپیوترم وصل کردم و هر دفعه تا سیم لن رو وصل میکنم به کامپیوتر اینترنتم تموم میشه !!
بعد دیدم ویندوز داره دانلود میکنه اینترنت شبانه همراه اول گرفتم تا صبح ویندوز هم اپدیتش تموم شد ولی الان بازم تا وصل میکنم نت ته میکشه به نظرتون مشکل از کجاس هیچ برنامه ای باز نیست برنامه های توی هیدن ایکون هم میبندم لطفا راهنمایی کنید...

لینک به دیدگاه

سلام به شما

با دانلود نرم افزار عالیه TripMode این دردسرارو تموم کنید

حتما جواب میده

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Nima.Rampage گفته است :

سلام به شما

با دانلود نرم افزار عالیه TripMode این دردسرارو تموم کنید

حتما جواب میده

سلام دوست عزیز مرسی از راهنماییت برنامه رو تازه دانلود کردم بعد از نصب نتیجه رو میگم 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، _Matin گفته است :

سلام دوست عزیز مرسی از راهنماییت برنامه رو تازه دانلود کردم بعد از نصب نتیجه رو میگم 

خواهش میکنم روش استفاده هم به این شکله که شما دکمه تریپ مود رو روشن میکنید و هر برنامه ای رو ازش مطمئن هستید روش کلیک میکنید تا روشن بشه(از جمله مرورگر و تلگرام و...)و باقی رو میذارید خاموش بمونن

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

سلام مرسی برنامه خوبیه یک برنامه مشابه هم به نام Net Meter هم قبل این نصب کرده بودم اما چیزی نشون نمیداد اما این برنامه همه چیز رو دقیق میگه اما غیرفعال نمیشه هرچی کلیک میکنم :|

مرسی کار باهاش رو متوجه شدم

ویرایش شده توسط _Matin
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، _Matin گفته است :

سلام مرسی برنامه خوبیه یک برنامه مشابه هم به نام Net Meter هم قبل این نصب کرده بودم اما چیزی نشون نمیداد اما این برنامه همه چیز رو دقیق میگه اما غیرفعال نمیشه هرچی کلیک میکنم :|

مرسی کار باهاش رو متوجه شدم

بله اون برنامه بدرد نمیخوره،این خیلی ساده و کم حجم در عین حال عالیه

خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...