رفتن به مطلب

فروش Samsung 950 PRO NVMe M.2 SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد

ویرایش شده توسط ashkanyp
کاهش قیمت
لینک به دیدگاه

خارج از انجمن فروخته شد

ویرایش شده توسط ashkanyp
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبدیل رو جدا فروش داشتین خریدارم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، خبات کریمی گفته است :

تبدیل رو جدا فروش داشتین خریدارم

اولویت با خریدار هارده چون این تبدیل فوق العاده با کیفیت و کمیابه و از نظر سرعت بی نظیره طوری که وقتی روی برد من نشست از خود سوکت برد سریع تر عمل کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، ashkanyp گفته است :

اولویت با خریدار هارده چون این تبدیل فوق العاده با کیفیت و کمیابه و از نظر سرعت بی نظیره طوری که وقتی روی برد من نشست از خود سوکت برد سریع تر عمل کرد

درسته خریدارم اما نه دیگه....xD

هیچ وقت نمیتونه از M.2 خود مادربرد سریع تر باشه. در بهترین حالت کارایی همون M.2 مادربرد رو میده.

برای من یکی کاربردش فقط RAID کردن هست همین. چون الان دیگه مادربرد H110 هم شکاف M.2 داره.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

درسته خریدارم اما نه دیگه....xD

هیچ وقت نمیتونه از M.2 خود مادربرد سریع تر باشه. در بهترین حالت کارایی همون M.2 مادربرد رو میده.

برای من یکی کاربردش فقط RAID کردن هست همین. چون الان دیگه مادربرد H110 هم شکاف M.2 داره.

دوست عزیز بنده تست کردم که میگم نه رو هوا !

وقتی بردی مثل من داری که پهنای باند اطلاعاتش به اشتراک گذاشته میشه و ASUS استاد پاچه کردن این کاره ! میبینی جدا استفاده کردن از PCI-E بدون شک و 100 درصد سرعت بیشتری بهت میده

Spec خیلی از برد هارو بخونی میبینی M.2 که دارن چنگی به دل نمیزنه چون Share شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ashkanyp گفته است :

دوست عزیز بنده تست کردم که میگم نه رو هوا !

وقتی بردی مثل من داری که پهنای باند اطلاعاتش به اشتراک گذاشته میشه و ASUS استاد پاچه کردن این کاره ! میبینی جدا استفاده کردن از PCI-E بدون شک و 100 درصد سرعت بیشتری بهت میده

Spec خیلی از برد هارو بخونی میبینی M.2 که دارن چنگی به دل نمیزنه چون Share شده

دوست عزیز قصد زدن تو سر مال رو ندارم اما توضیحاتتون درست نیست برای همین عرض میکنم. مایل هم بودین پی وی بزنید پاک می کنم. اما 32 گیگابیت بر ثانیه=32 گیگابیت بر ثانیه

این کارتم هیچ جا ایسوس برای کارایی بالاتر تبلیغ نکرده.

شرایطی که شما گفتین وقتی پیش میاد که همه شکاف ها و درگاه های SATA استفاده شده باشه و مادربرد خودش از نظر ارتباطی ضعیف و محدود باشه.

هدف از ساخت چنین کارت هایی افزایش تعداد شکاف های M.2 هست همین.

حتی OCZ خودش AIC داره که هم کارته هم M.2 - (مدلRD400A) بررسی ها هم هیچ برتری رو نشون نمیده.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

دوست عزیز قصد زدن تو سر مال رو ندارم اما توضیحاتتون درست نیست برای همین عرض میکنم. مایل هم بودین پی وی بزنید پاک می کنم. اما 32 گیگابیت بر ثانیه=32 گیگابیت بر ثانیه

این کارتم هیچ جا ایسوس برای کارایی بالاتر تبلیغ نکرده.

شرایطی که شما گفتین وقتی پیش میاد که همه شکاف ها و درگاه های SATA استفاده شده باشه و مادربرد خودش از نظر ارتباطی ضعیف و محدود باشه.

هدف از ساخت چنین کارت هایی افزایش تعداد شکاف های M.2 هست همین.

حتی OCZ خودش AIC داره که هم کارته هم M.2 - (مدلRD400A) بررسی ها هم هیچ برتری رو نشون نمیده.

نه مشکلی نداره چون کارت جدا فروخته نمیشه که بخوام بابتش تبلیغی بکنم (پست 1 ویرایش شد)

در بردی که محدود نباشه سرعت برابره ولی در بردی که محدود باشه و Share مثل برد بنده با تست در هر 2 حالت نتیجه این شد که با تبدیل PCI-E سرعت به مراتب بیشتره و نیازی نمیبینم به بحث در این مورد چون تست عملی انجام شده

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...