رفتن به مطلب

چرا همش تالار خرابه؟

GRANDAM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. از مدیریت محترم میخوام بپرسم چرا همش فروم خرابه؟ اگه مشکلی هست که باید چند وقت تعطیل باشه بگین که بدونیم دیگه نیایم. با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم همین سوال رو داشتم یه سره ارور میده باز نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

منم همین سوال رو داشتم یه سره ارور میده باز نمیشه 

سایت خود لیون هم بهم ریخته و قسمت تغییرات قیمتش رفته

تاپیکای فروم رو نشون نمیده 

فروم هم ک همش یا ارور 404 میده یا لود نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من فکر کنم ماین کردن زدن سوزوندن قطعات رو
الان دارن درستشون میکنن xDxD

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سایت خود لیون هم بهم ریخته و قسمت تغییرات قیمتش رفته

تاپیکای فروم رو نشون نمیده 

فروم هم ک همش یا ارور 404 میده یا لود نمیکنه

من فکر میکنم لیون اتک خورده چون هروقت میای (وقتی خرابه) همش میزنه انتی دیداس داره مرورگرتو چک میکنه لیون بگه خب کی درست میشه ما هی نیایم!

لینک به دیدگاه

سایت جدید لیون داره را میفته به خاطر همین  سایت هی قطع میشه -به زودی انجمن منفجر میشه و انجمن جدید جایگزین میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان :

من فکر میکنم شاید با حملات DoS:DENIAL OF SERVICE یا DDos(حملات واپس زنی یا همون عدم دسترسی) روبرو شدن چون جمعه دیدم وقتی قصد لوگین شدن داشتم صفحه CLOUDFLARE باز میشد که فکر کنم برای حفاظت از همین حملات هست!!! :ph34r:

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nasabam گفته است :

سایت جدید لیون داره را میفته به خاطر همین  سایت هی قطع میشه -به زودی انجمن منفجر میشه و انجمن جدید جایگزین میشه

جدی؟ یعنی دارن تغییر میدن ساختار رو؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، nasabam گفته است :

نههههه دوباره انتقال؟؟؟؟:|

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نههههه دوباره انتقال؟؟؟؟:|

اقای حسینی که قبلا تاپیک زده بودن که انجمن جدید در حال طراحی هستش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا سایت جدید هم چندان مالی نیست (میگفتن سوپرایز و محشره و فلان) به نظرم ، قرار بود تا عید حاضر بشه که 6 ماه گذشت خبری نشد !

لینک به دیدگاه

درود

این دفعه دیگه انجمن رو تغییر بدن فکر نمی کنم کسی دیگه تمایلی به موندن و اومدن داشته باشه چون همین تغییر قبلی کلی برای ما سخت و مشکل ساز شد و هنوزم که ایراد داره و فکر نمی کنم تغییر مجدد انجمن بتونه کمکی بکنه و برعکس باعث پراکنده شدن کاربرای با سابقه میشه ....؟!!! 9_9

آقا اینکار رو با ما نکنید... همینجوریش هم اومدنش دردسر داره...؟!!

لینک به دیدگاه

اگه میخوان سایت جدید راه بندازن امیدوارم مثل سایت جدید شهر سخت افزار نباشه، البته اون سایت خبری هست ولی منظورم اینه که مثل اون شلوغ و سنگین نباشه.

لینک به دیدگاه

به نظر من که با pc وصل میشم به لیون همین ساختارش خیلی منظم و خوب هست .خدا کنه همینطور بمونه

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلات این انجمن برطرف کنند انجمن جدید نمی خواد جایگزین بشه

صد بار مشکلات انجمن از امضا و غیره رو گفتیم ولی نه رفع شد نه هیچی برای همینم است خیلی از کاربران از انجمن رفتنند و دل کندند متاسفانه کسی به انجمن اهمیت نمیده مثل همیشه و همینطور به کاربران

لیونم به خاطره ها پیوست

موفق باشین:x

لینک به دیدگاه

دوستانی که میفرمایند لیون دیگه بدرد نمیخوره لطف کنن یک انجمن مناسبتر به جای این معرفی کنن!!!!!!!!

به نظر من از نظر ساختاری اگر اشکالات جزیی رفع بشه هیچ انجمنی به پای لیون نمیرسه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، nasabam گفته است :

تا خواستیم  به این قالب جدید عادت کنیم ، داره عوض میشه . هیچی مثل قالب قبلی فروم نبود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، nasabam گفته است :

نه خدا نکنه اینطور باشه تازه داریم به این تم عادت میکنیم ?

لینک به دیدگاه

سلام

فروم کمی مشکل سرور داشت که با انتقال اون و استفاده از سرویس cloudflare  مشکل حل شد . الان هم داره مراحل تست رو تموم میکنه که پایداریش ثابت بشه . فکر نکنم مشکلی پیش بیاد بعد از این .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

فروم کمی مشکل سرور داشت که با انتقال اون و استفاده از سرویس cloudflare  مشکل حل شد . الان هم داره مراحل تست رو تموم میکنه که پایداریش ثابت بشه . فکر نکنم مشکلی پیش بیاد بعد از این

سلام جناب حامد

یکی از مشکلات که هنوز هست موقع ارسال پیغامه که پیغام ارسال میشه و لی به جای اینکه بگه پیغام ارسال شد خطا میده برای همین وقتی یکی  بهم پیغام میده یهو میبینم که 4 5 تا پیغام مشابه فرستاده.

ویرایش شده توسط farid68
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، farid68 گفته است :

سلام جناب حامد

یکی از مشکلات که هنوز هست موقع ارسال پیغام هست که پیغام ارسال میشه و لی به جای اینکه بگه پیغام ارسال شد خطا میده برای همین وقتی یکی  بهم پیغام میده یهو میبینم که 4 5 تا پیغام مشابه فرستاده.

من مشکلی برای ارسال پیغام نداشتم . الان یک پیغام برای شما ارسال میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

من مشکلی برای ارسال پیغام نداشتم . الان یک پیغام برای شما ارسال میکنم

تا الان که منو خیلی اذیت کرده این مشکل

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nasabam گفته است :

به زودی انجمن منفجر: فقط خواهشا انفجار نور نباشه................:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

مشکلات این انجمن برطرف کنند انجمن جدید نمی خواد جایگزین بشه

صد بار مشکلات انجمن از امضا و غیره رو گفتیم ولی نه رفع شد نه هیچی برای همینم است خیلی از کاربران از انجمن رفتنند و دل کندند متاسفانه کسی به انجمن اهمیت نمیده مثل همیشه و همینطور به کاربران

لیونم به خاطره ها پیوست

موفق باشین:x

شما یادمه اون اوایل که قالب فروم عوض شد میگفتید دیگه نمائییداما  یه ماه بعدش مجدد پیداتون شد خب اگه ناراحتین  کسی جلوتونو نگرفته خب نیائید اینجا بسلامت برید یه فروم بهتر

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

شما یادمه اون اوایل که قالب فروم عوض شد میگفتید دیگه نمائییداما  یه ماه بعدش مجدد پیداتون شد خب اگه ناراحتین  کسی جلوتونو نگرفته خب نیائید اینجا بسلامت برید یه فروم بهتر

عزیز من بحث سر قالب فروم نیست بحث سر مشکلات است صدر بار بنده و خیلی از دوستان از جمله سعید بهمنیان عزیز مشکلات انجمن رو ارسال کردیم که درست بشه ولی چرا درست نشد چرا کسی جواب گو نبود من خودم به آقای حسینی پیام زدم که کسی به مشکلات توجه نمی کنه ولی ایشون هم حتی اهمیتی ندادنند و پیگیر نشدنند لطفا قبلش قشنگ رو متن رو بخونید بعدش جواب بنده رو بدید

موفق باشی

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...