رفتن به مطلب

فروش هدفون +Motorola verve Ones کاملا نو،پلمپ وآکبند فروخته شد

Glamboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عددهدفون کاملا بیسیم +Motorola verve ones رنگ مشکی کاملا نو، پلمپ و آکبند دارم واسه فروش بدون گارانتی هست ازون ور آب آوردن برام دیجی کالا با گارانتی میده حدود 710000 تومن...
قیمت پایه من   فروخته شد
امکانات:اتصال از طریق بلوتوث 4.1، ضد آب و ضد عرق ( مناسب استخر و ورزش های آبی نیست چون کلر استخر و نمک دریا به دستگاه آسیب میزنه ولی بارون وآب شیر مشکلی ایجاد نمیکنه حداکثر 30 دقیقه میتونه خیس بمونه هدفون )، صدای HD، دارای دو میکروفون omni direct با قابلیت clear voice، دارای کلید کنترل موزیک و پاسخ به تماس و فعال کردن siri یا google now رو هر دو گوشی،
باس عمیق، شارژدهی 12 ساعته با داکت همراه هدفون، اپلیکیشن verve life برای تنظیم 5 حالت اکولایزر و نشان دادن آخرین موقعیت هدفون روی نقشه، قابلیت pass throughو...

DSC_0023.JPG

DSC_0024.JPG

DSC_0022.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0026.JPG

ویرایش شده توسط Glamboy
کاهش قیمت زیاد
لینک به دیدگاه

سریعتر پیشنهاد بدین  دوستان،  این کالا در 2 جای دیگر هم برای فروش گذاشته شده

ویرایش شده توسط Glamboy
لینک به دیدگاه

هیچ کی یه هدفون خوب واسه باشگاه و بیرون نمیخواد؟ من چون گوشم حساسه دکتر واسم منع کرده وگرنه خودم برش میداشتم!!

ویرایش شده توسط Glamboy
اصلاح غلط املایی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...