رفتن به مطلب

راهنماي خريد رينگ ماينينگ

Recommended Posts

سلام

ببخشيد من ميخوام يه رينگ از ليون بخرم مدل rx580 كه قيمتشم نزديك به ١٤.٥ميليونه  ولي نميدونم مارك بايو استار خوب هست نيست كيفيت داره نداره .....

ولي گفتم كه به جاي اين برم مدل ايسوس دوال ٨گيگ بگيرم كه بازدهيشم بيشتر شه تا حداقل سال ٢٠١٩كار بده !!!!

ولي چون ميخوام درست حسابي ازش كار بكشم و اتريوم ماين كنم خيلي برام كيفيت قطعه هاش مهمه !

ممنون ميشم كمكم كنيم 

لینک به دیدگاه

میتونی به تاپیک ماینینگ  محسن جان(techbamohsen)مراجعه کنی تا راهنماییت کنه.

موفق باشی

ویرایش شده توسط arya mojegan
لینک به دیدگاه

دوست خوبم کمپانی بایو استار جدیدا روی استخراج ارزهای رمزگذاری شده زیاد کار می کنه و حتی نسبت به رقباش توی این ضمینه بهتر و دقیق تر عمل کرده. مدل های ایسوس عموما از لحاظ خنک کنندگی ضعیف هستند بغیر از مدل هایی از ROG ها که 3 فنه هستن. بخصوص مدل dual هیت سینک و فن مناسب برای اینکار رو نداره . موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Nateghi7 گفته است :

دوست خوبم کمپانی بایو استار جدیدا روی استخراج ارزهای رمزگذاری شده زیاد کار می کنه و حتی نسبت به رقباش توی این ضمینه بهتر و دقیق تر عمل کرده. مدل های ایسوس عموما از لحاظ خنک کنندگی ضعیف هستند بغیر از مدل هایی از ROG ها که 3 فنه هستن. بخصوص مدل dual هیت سینک و فن مناسب برای اینکار رو نداره . موفق باشی.

پس يعني همين رينگاي ليون رو بخرم خوبه و كارايي و كيفيت لازم رو داره ??!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arya mojegan گفته است :

میتونی به تاپیک ماینینگ  مسحن جان(techbamohsen)مراجعه کنی تا راهنماییت کنه.

موفق باشی

ممنون 

لینک به دیدگاه

دوستان  الان وارد شدن به ماینینگ با این قطعات گرون اصلا به صرفه نیست  و زیاد شدن روزانه سختی تاکید میکنم سختی کار روزانه داره زیاد میشه همین چند روز پیش سختی ایتریم کلاسیک به خاطر یه نوسان ۸ دلاری ۳۰ درصد سختیش اضافه شد قیمت دوباره برگشت به قبل ولی سختی بالا موند از طرف دیگه نقد کردن خود این ارزهاس که به خاطر شرایط موجود در ایران باید از طریق سایتای واسطه انجام بدید که بی تعارف بگم رسما دزدن موقع خرید دلار رو ۳۳۰۰ حساب میکنن موقع فروش ۴۳۰۰ به نظر من پول گرون این قطعات رو بدید خود ارز رو بخرید خیالتونم راحته هی استرس سختی و درامد قطره ای رو ندارید اگر یه سال پیش کسی وارد ماین شده باشه الان برده اما الان دیگه صرف نداره اگرم بخوای سرمایه زیاد و قطعات زیاد چند ده میلیونی بذارید پای کار درامد میره بالا و یک حرارت رو باید فکرشو بکنید دو جای زیاد میخواد سه و از همه مهمتر پول برق که با ۱۲ عدد کارت ۱۰۶۰ و شش گیگ(این کارتو واس این میگم چون سری rx چند وقت دیگه به درد نمیخورن) یک کیلو وات ساعت مصرف میشه که روزانه میشه ۲۴ کیلو وات ماهانه میشه ۷۲۰ کیلو وات با توجه به اینکه تو این رنج مصرف پول برق به ازای هر کیلووات ۳۲۲ تومن حساب میشه شما باید ناقابل ماهیانه ۲۳۱ تومن پول برق بدید با توجه به فصل گرما فکر خنک کردن هم باید باشید که اونم حداقل ماهی ۱۰۰ تومن میافته که میشه ماهی ۳۳۱ ینی قبض دوماهه ۶۶۲ تومن حالا استهلاک قطعات بماند امیدوارم این توضیحات مفید باشه که الکی پولتونو دود نکنید بره

ویرایش شده توسط Lone Titan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز، ماینینگ عالیه اگه بتونی قطعات دست دوم پیدا کنی و برق مجانی :D، چون تبدیل پول داستان داره و سخته کلا قضیه رو پیچیده میکنه. از طرفی ماینینگ بدرد کسی میخوره که به پولش نیاز نداشته باشه، یعنی جمع کنی و صبر کنی ارزشش بره بالا. اگه بخای ماه به ماه پولش کنی، چون پیچیدگی میره بالا و ارزش سخت افزارت میاد پایین، صرف نداره. توصیه میکنم قبل از خرید یه 10 20 تا ویدئو خفن ببینی از یوتیوب و هزینه هاتو از توی سایت محاسبه کنی.

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=330&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=1400&CostPerkWh=.013

اگه مصمم به خرید هستی برات آرزوی موفقیت میکنم

راجع به بایواستار گرفتن  اگه شک داری باس بگم بسیار کمپانی خوبیه و تو این ضمینه هم خوب کار میکنه. قطعاتش کیفیت دارند و نسبت به قیمت ارزش خریدشون بالاست. من خودم بین ایسوس و بایواستار حتمن بایواستار رو انتخاب میکنم چون خنک بودن سیستم در ماینینگ بسیار مهمه و عمر قطعات بستگی به اون داره.

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

دوست عزیز، ماینینگ عالیه اگه بتونی قطعات دست دوم پیدا کنی و برق مجانی :D، چون تبدیل پول داستان داره و سخته کلا قضیه رو پیچیده میکنه. از طرفی ماینینگ بدرد کسی میخوره که به پولش نیاز نداشته باشه، یعنی جمع کنی و صبر کنی ارزشش بره بالا. اگه بخای ماه به ماه پولش کنی، چون پیچیدگی میره بالا و ارزش سخت افزارت میاد پایین، صرف نداره. توصیه میکنم قبل از خرید یه 10 20 تا ویدئو خفن ببینی از یوتیوب و هزینه هاتو از توی سایت محاسبه کنی.

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=330&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=1400&CostPerkWh=.013

اگه مصمم به خرید هستی برات آرزوی موفقیت میکنم

راجع به بایواستار گرفتن  اگه شک داری باس بگم بسیار کمپانی خوبیه و تو این ضمینه هم خوب کار میکنه. قطعاتش کیفیت دارند و نسبت به قیمت ارزش خریدشون بالاست. من خودم بین ایسوس و بایواستار حتمن بایواستار رو انتخاب میکنم چون خنک بودن سیستم در ماینینگ بسیار مهمه و عمر قطعات بستگی به اون داره.

قطعات دست دوم معلوم نیست نفر قبلی چه بلایی سرش اورده گیریم ۱۲ تا کارت تمیزم پیدا هم بشه(که عمرا پیدا بشه) بازم ارزون نیست نهایت یه کارت ۱۴۰۰ تومنی رو بشه ۱۰۰۰ تومن خرید که بازم چیزی حدود۱۳میلیون اب میخوره برق مجانی هم که بااااااعشه تو این لینکم شما قیمت برق رو کم زدی شما هر کیلووات رو ۵۰ تومن زدی داداش مصرف ماهانه تا ۱۰۰ کیلو وات ۵۰ تومنه برق جدول داره اینجور نیست شما روزی ۲۴ کیلووات مصرف کنی هنوزم هر کیلووات رو برات ۵۰ بزنن یه سر به سایت برق منطقتون بزن بالای ۶۰۰ کیلو وات هر کیلو وات ۳۲۲ تومن مصوبه سال ۹۵ امسال گرونترم میشه سختی اینده رو هم حساب نکردی 

ویرایش شده توسط Lone Titan
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Lone Titan گفته است :

قطعات دست دوم معلوم نیست نفر قبلی چه بلایی سرش اورده گیریم ۱۲ تا کارت تمیزم پیدا هم بشه(که عمرا پیدا بشه) بازم ارزون نیست نهایت یه کارت ۱۴۰۰ تومنی رو بشه ۱۰۰۰ تومن خرید که بازم چیزی حدود۱۳میلیون اب میخوره برق مجانی هم که بااااااعشه تو این لینکم شما قیمت برق رو کم زدی شما هر کیلووات رو ۵۰ تومن زدی داداش مصرف ماهانه تا ۱۰۰ کیلو وات ۵۰ تومنه برق جدول داره اینجور نیست شما روزی ۲۴ کیلووات مصرف کنی هنوزم هر کیلووات رو برات ۵۰ بزنن یه سر به سایت برق منطقتون بزن بالای ۶۰۰ کیلو وات هر کیلو وات ۳۲۲ تومن مصوبه سال ۹۵ امسال گرونترم میشه سختی اینده رو هم حساب نکردی 

من همینطوری زدم ببینم چیه، خودم برق امام هستم دادا :4_joy::4_joy:

سختی رو هم نوشتم ( پیچیدگی میره بالا و ارزش سخت افزار میاد پایین)

ویرایش شده توسط SEPHIR0TH
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

من همینطوری زدم ببینم چیه، خودم برق امام هستم دادا :4_joy::4_joy:

سختی رو هم نوشتم ( پیچیدگی میره بالا و ارزش سخت افزار میاد پایین)

پس بهتر اینه ادم ۱۲ تومن رو بده الان ۱۰ ایتریم بخره که سرمایه دستت نقده اگر بره بالا که سودم کردی اگر نره روشم مثل قطعه نیست که بعد دو سال باید پرتش کنی تو سطل اشغال حرارتو جا گرفتنو صدای فن هم رو مخت نیست ماهی ۲۰۰ تومنم پول برق ندادی

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Lone Titan گفته است :

پس بهتر اینه ادم ۱۲ تومن رو بده الان ۱۰ ایتریم بخره که سرمایه دستت نقده اگر بره بالا که سودم کردی اگر نره روشم مثل قطعه نیست که بعد دو سال باید پرتش کنی تو سطل اشغال حرارتو جا گرفتنو صدای فن هم رو مخت نیست ماهی ۲۰۰ تومنم پول برق ندادی

سلام، توی خوزستان و برخی از استان های کشور در فصل گرما ، هزینه برق یک ششم هستش.

معمولا همیشه قیمت سکه ها جوری تعیین میشه که 1-2برابر بیشتر از هزینه برق هست که ماینرها توانایی ماین داشته باشن.فارق از اینکه هزینه برق در ایران از بیرون ایران واقعا بهتر هست.

ولی در کل چند راه وجود داره یکیش ماینینگ هست،قطعه میخری با خیال راحت میزاری سکه استخراج کنه و فقط نظارت میکنی.

دوم با خیال راحت تر مستقیم سکه میخری و اخبار رو دنبال میکنی سر مواقع مناسب میفروشی و سر مواقع ارزونی باز میخری و سرمایه رو گسترش میدی.

مرسی از اطلاعات خوبتون:9_innocent::100_pray:

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Lone Titan گفته است :

دوستان  الان وارد شدن به ماینینگ با این قطعات گرون اصلا به صرفه نیست  و زیاد شدن روزانه سختی تاکید میکنم سختی کار روزانه داره زیاد میشه همین چند روز پیش سختی ایتریم کلاسیک به خاطر یه نوسان ۸ دلاری ۳۰ درصد سختیش اضافه شد قیمت دوباره برگشت به قبل ولی سختی بالا موند از طرف دیگه نقد کردن خود این ارزهاس که به خاطر شرایط موجود در ایران باید از طریق سایتای واسطه انجام بدید که بی تعارف بگم رسما دزدن موقع خرید دلار رو ۳۳۰۰ حساب میکنن موقع فروش ۴۳۰۰ به نظر من پول گرون این قطعات رو بدید خود ارز رو بخرید خیالتونم راحته هی استرس سختی و درامد قطره ای رو ندارید اگر یه سال پیش کسی وارد ماین شده باشه الان برده اما الان دیگه صرف نداره اگرم بخوای سرمایه زیاد و قطعات زیاد چند ده میلیونی بذارید پای کار درامد میره بالا و یک حرارت رو باید فکرشو بکنید دو جای زیاد میخواد سه و از همه مهمتر پول برق که با ۱۲ عدد کارت ۱۰۶۰ و شش گیگ(این کارتو واس این میگم چون سری rx چند وقت دیگه به درد نمیخورن) یک کیلو وات ساعت مصرف میشه که روزانه میشه ۲۴ کیلو وات ماهانه میشه ۷۲۰ کیلو وات با توجه به اینکه تو این رنج مصرف پول برق به ازای هر کیلووات ۳۲۲ تومن حساب میشه شما باید ناقابل ماهیانه ۲۳۱ تومن پول برق بدید با توجه به فصل گرما فکر خنک کردن هم باید باشید که اونم حداقل ماهی ۱۰۰ تومن میافته که میشه ماهی ۳۳۱ ینی قبض دوماهه ۶۶۲ تومن حالا استهلاک قطعات بماند امیدوارم این توضیحات مفید باشه که الکی پولتونو دود نکنید بره

سلام ، ممنون واسه توضیحات 

یک سوال : چرا کارت های سری rx تا چند وقت دیگه بدرد نمیخورن ؟! 

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/15, 19:58:51، Lone Titan گفته است :

سلام ممنون از كمكتون من اين قطعه هارو خريدم .و برقشم چون ما ٣واحديم بر قشو بر ٣٪‏ميكنيم كه ميشه هر كيلو ٢٥٠اينا و مصرف كل من هم ١٤٠٠هستش در هر ساعت 

ان شا الله مشكلي پيش نياد .....

خدا بزرگه ?

لینک به دیدگاه

برای ماینینگ کارت ماینینگ بخرید

چون مهندسی شده برای کارکرد دائم در حالت فول لود

کارت های گیمینگ بیشتر برای پرفورمنس بالا در لحظه ساخته شدن

شما در گیم (با هر رزولیشن و جزییاتی) هیچ وقت میانگین فرکانستون با حداکثر فرکانستون برابری نمیکنه

همیشه فرکانس افت و خیز داره به خصوص وقتی اوورکلاک میکنید (ماینینگ در حالت اوورکلاک تقریبا میسوزونه کارت رو -__-)

شما کارت های ماینینگ بایواستار یا آرمور msi یا سافایر رو با خیال راحت خریداری کنید

ولی حتما ماینینگ ادیشن بخرید کارتهای گیمینگ amd فقط خرید g1 gaming و gaming x و rog شون خوبه چون حرارت بیشتری تولید میکنن

و دوال واقعا زورش به خنک کردن یه کارت سری 500 در ماینینگ نمیرسه

امیدوارم در بلند مدت ماینینگ براتون سود آور بشه و موفق هم باشید البته :)

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

شما در گیم (با هر رزولیشن و جزییاتی) هیچ وقت میانگین فرکانستون با حداکثر فرکانستون برابری نمیکنه

همیشه فرکانس افت و خیز داره به خصوص وقتی اوورکلاک میکنید (ماینینگ در حالت اوورکلاک تقریبا میسوزونه کارت رو -__-)

شما کارت های ماینینگ بایواستار یا آرمور msi یا سافایر رو با خیال راحت خریداری کنید

ولی حتما ماینینگ ادیشن بخرید کارتهای گیمینگ amd فقط خرید g1 gaming و gaming x و rog شون خوبه چون حرارت بیشتری تولید میکنن

در 45 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

واقعا ممنونم ?راسي شما نظري درمورد پول هايي كه در مياريم دارين ؟؟!مثلا چنجش كنيم نگه داريم تا گرون شه ...!!

ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alialian گفته است :

واقعا ممنونم ?راسي شما نظري درمورد پول هايي كه در مياريم دارين ؟؟!مثلا چنجش كنيم نگه داريم تا گرون شه ...!!

ممنون

در مورد موقع اکسچنج باید سیاست بورس داشته باشید و طبق استراتژی خودتون عمل کنید و دانش اقتصادیتون رو باید اینجا به چالش بکشید

چون دارید ریگ حرفه ای خریداری میکنید و میزان ارز خوبی هم استخراج خواهید کرد حتما توصیه میکنم یه لایسنس internet security هم خریداری کنید

مهم تر از استخراج ارز، تامین امنیت اونه

امیدوارم ماینر خوبی باشید و کمک کنید بر توسعه این ارز و شکوندن حصاری که دولت های بزرگ دور دلار کشیدن ...

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...