رفتن به مطلب

رایزن واتر کولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان برای سی پی یو 1600x قصد خرید واترکولر کولرمستر 240pro داشتم که در حال حاضر موجودنیست برای am4 این مدل چه تفاوتی با واترکولر 3 فن گیرین داره در کاریایی آیا صبر کردن برای آمدن 240pro ارزش دارد؟

لینک به دیدگاه

لطفا دوستانی که از واتر کولر گیرین استفاده کردن مخصوصا مدل 3 فنش یا از برند کولر مستر از تجربیاتشون بگن که ببینم کدام رو بگیرم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، khornaf گفته است :

لطفا دوستانی که از واتر کولر گیرین استفاده کردن مخصوصا مدل 3 فنش یا از برند کولر مستر از تجربیاتشون بگن که ببینم کدام رو بگیرم

سلام داداش 

من نمیدونم شما 1600 رو چی فرض کردید بدبخت اینقدر گرم نیست 

گرین مدل 240 هم بگیرین کاملا کافیه ! 

مدل 360 مشکلی داره اینه ک اگر بالای کیس جای بستن نداشته باشید یه کم پمپش کم میاره و با مدل 240 زیاد تفاوتی نشون نمیده 

برای مدل های کولر مستر هم منتظر نمونید چون ممکنه کلا وارد هم نشه !

لینک به دیدگاه

قصدم این هست که روی 4ghz اور باشه و احتمالا 24 ساعته قرار هست کار کنه و میخواستم کولری بگیرم که توان 2 3 سال کارکرد در این شرایط رو داشته باشه در حال حاظر کولرnoctua دارم و بسیار راضی هستم و بیش از 6 سال هست برام کار میکنه و اگر پایه am4 داشت قطعا از همین استفاده میکردم ولی متاسفانه نه پایه داره و فکر نکم مدل am4 به این زودی ها وارد شه. کیس مشکلی نداره و جا برای 3 فن 12 رو بالا داره. بهرحال تشکر از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...