رفتن به مطلب

راهنمایی برای کمک در خرید پاور

اشتراک گذاری

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام پاور را بخرم ؟

• 750 80pluse bronze Super Flower
    • 785 80pluse bronze Green
    • 700 80pluse bronze Thermaltake

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید دوستان امروز رفتم بازار پا.ر بگیرم ولی موندم 3 مدل مد نظرم بود

سوپر فلاور

ترمالتیک

گرین

اولی رو رفتم پرسیدم مدل 700وات که به نظر خودم واقعاً عالی هست تو نت که تحقیق کردم دیدم دست تمامی برند ها رو از پشت بسته و حدود10 تا فقط پاور در رده 80 پلاس پلاتینیوم داره که هیچ برندی حتی نمیتونه نزدیکش بشه مثلاً اینقدر که میگیم انرمکس کولر مستر و ... اصلاً هیچ حرفی برای گفتن ندارن در مقابل این برند ولی یه مسئله میمونه که اون هم گارانتی این پاور هست 18 ماه گارانتی تعویض بیشتر نداشت دوستان با قیمت 145 تومن و 80 پلاس برنز اینم لینک محصول (این پاور دارای 4 ریل 12 ولت هست )

لینک شما

PIC_1158dc196054ef1c933.jpg

PIC_11586d19212fbf124756.jpg

ورفتم بعدش سراغ نام آشنای ایرانی که البته با تحقیقاتنی که انجام دادم فهمیدم که گرین تولید شده همون برند seventeam هست که برند بدی هم نیست دوستان مدل 785 وات هست با قیمت 147 تومن هیچ حرفی توش نیست( 50 ماه گارنتی راحت ببر و استفاده کن ) اینم لینکش

لینک شما

و این آخری رو که از سایت ماتریس دیدم برند ترمال تیک هست که اون هم برند بدی نیست مدل 700 واتش هست با 80 پلاس برنز و خروجی 12 که داره مثل پاور های بالا 60 آمپرهست و قیمتش فکر کنم از همه اینا کمتر باشه البته 2 مدل هست

لینک شما

لینک شما

اصلاً مغزم داره میترکه دیگه نمیکشه موندم دیگه اینقدر گرین گرفتم رنگم شده عین قورباغه سبز رنک :-j:wacko:@};-:wacko::-SS:wacko::-S

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

من Super Flower رو پیشنهاد می کنم.

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

بودجتون چقدره ؟!!

ولی بدون در نظر گرفتن بودجه Thermaltake Toughpower 700w رو از بقیه بهتر میدونم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بودجتون چقدره ؟!!

ولی بدون در نظر گرفتن بودجه Thermaltake Toughpower 700w رو از بقیه بهتر میدونم !

آخه برای چیه ترمال تیک رو پیشنهاد میدید راستی گارنتیش چند وقت هست ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من شخصا گرین رو بیشتر قبول دارم . به خاطر گارانتیش . کیفیتش هم بیشتر نباشه کمتر نیست . من کسی رو ندیدم ناراضی باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شخصا گرین رو بیشتر قبول دارم . به خاطر گارانتیش . کیفیتش هم بیشتر نباشه کمتر نیست . من کسی رو ندیدم ناراضی باشه .

آخه چرا این حرف رو میزنی

من همون اول که گفتم کیفیتش بد نیست

نمیدونم :-j:-< احساس مردن میکنم

لینک به دیدگاه

اگر بورد ترمال تیک رو هم بدونی خوبه من می تونم تحقیق کنم راهنماییت کنم. اما من بین پاور های 600 تا 1000 وات نمی دونم چرا GREEN رو بیشتر می پسندم.

اون صحبت هایی رو هم که در مورد سوپر فلاور کردید برای مدل های با 80 پلاس پلاتینیوم صادق هست! خوب وقتی می شه برنزی !! همون کیفیت پاور های دیگر برند ها که نام بردی رو داره. اگر می خوایید همون پلاتینیومشو بخر که انگار نیست.

اما ظاهر پاور هم خیلی شکیله :-j

لینک به دیدگاه

منم نظرم روي پاور گرين هست...بنظرم گارانتيش ميارزه به همه چي...با خيال راحت استفاده ميكني بعدم اينكه زياد دنبال برند بهتر نباش گرين هم از نظر برند كم نداره و من هر كيو ميشناسم راضيه از پاور گرينش...منم پيشنهادم روي گرينه ... به قول لباس فروشا بشور و بپوش اگه رنگش رفت بيار عوضش كنم Oh%20Go%20On.gif

البته من فقط نظر دادم ... من الان خودم دارم يه پاور GP885B ميخرم تنها قطعه اي هم هست كه رو برندش اصلا شك نكردم چون سالهاست فنش داره برام ميچرخه :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید چجوری میتونم نظر سنجی بزارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر سنجی برای چی برادر این پاور ها تقریبا تو یه سطح هستند و اگر قرار باشه تفاوت هاشون مشخص بشه تو محیط تست و شرایط خاص و با ابزار خاص که مختص تست هستند میشه پی به تفاوتهاشون برد و گرنه تو سیستم که نصب بشه هر سه شون یکیه

هر سه از محصولات کمپانی های بزرگ و صاحب نام دنیا هستند و معمولا قطعات اصلی پاورهاشون رو از کمپانی معتبر شاید هماز یه کمپانی تهیه کنند مثلا ترانزیستورای های ولتاز رو از توشیبا میگیرند یا خازنهای ورودی و خروجیشون از کاپاسیتور سازای معروف میگیرند

مطمئن باشید اختلاف راندمانشون هم بیشتر از 1-2 درصد نیست بعضی توانائیهای هم که تو محیط تست معنی داره و هرگز بدرد یه یوزر حتی حرفه ائی هم نمیخوره مثل اور لود و غیره...

از طرفی همه پاورهای تو این سطح تقریبا تمام پروتکشن های حفاظتی رو دارند................از نظر من هر سه خوب هستند اما یکی از این پاورها شرایط بهتری نسبت به بقیه داره اونم خدمات پس از فروشه گرین با 50 ماه گارانتی تعویض گزینه بسیار مناسبی هست که میتونه پشتوانه بسیار مهمی برای مصرف کننده باشه

اگر 100 تا ری ویو بخونی که بگن پاور x خوبه شک نکن که خوبه اما اگه همون پاور x رو بخری موقع خراب شدن هیچ کدوم یک از اون ری ویو ها بدردت نمیخوره یه سری پاور های صاحب نام هستند که تو ایران با گارانتی 1 ساله عرضه میشه اگه تو اون یک سال خراب شد که شانس اوردی میتونی ببری گارانتی و تعویض کنی اما بعد از گاارنتی اگه ببری بی برو برگرد میگن غیر قابل تعمیره مگه یه ایراد جزئی داشته باشه

همین الان خود گرین تو تعمیر پاورهای سری B مونده و واقعا توانائی تعمیر نداره حالا اینا گرین هستند الباقی که هیچی تک دیتا که پاور های سیلور استون رو گاارنتی میکنه همون اولش میگه اگه تعمیر بشه یه پاور 400 وات رو هم که 15 تومن میگیره پس....

بهتره همون گیرین رو بگیری و استفاده کنی اگه هم که پول داری یه دونه 1000 سری گولد رو بگیر 100 ماه هم گارانتی داره

دیگه

دیگه

هیچی

همین

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما دوستان یه نگاه هم به این لینک بندازید

بازم ممنون دوستان

راستی

دیگه

دیگه اینکه مگه نمیگیم پاور X فلان ماه گارانتی تعویض داره خب دیگه مهم نیست

( البته فکر نکنم تا 50 ماه دیگه پاور خراب شده نمونش موجود باشه و وقتی هم موجود نباشه شما رو به خیر رو ما رو به سلامت پس بیشتر برای جذب مشتری هست مگه نه ؟؟؟)

لینک شما

لینک به دیدگاه

معمولا اگر قطعه ای که گارانتی تعویض داره ، در زمانی که نیاز به تعویضش هست موجود نباشه ، با یک قطعه مشابه تعویض میشه . گرین صد در صد اینکار رو میکنه . من خودم دیدم که یکی از بهترین گارانتیهای بازار ایرانه . 50 ماه گارانتیش هم بی خود نیست . حتی تو روز آخر هم تعویض میکنن . بعد از پایان گارانتی هم در صورتی که بتونن خدمات میدن .

لینک به دیدگاه

بنده خودم به شخصه گرین رو می پسندم . کیفیت و عملکرد پاورهای گرین در سطح بسیار خوبی هستش . این به این معنی نیستش که پاورهای دیگه بد هستند .

شما اگر خیلی به سوپرفلاور علاقه داری ، خوب همون رو بگیر . نگران عملکردش نباش . قطعات سیستمت رو هم اگر دوست داری بگو ، شاید اصلاً پاور توی این رنج براش زیاد باشه .

وقتی که خواستی پاور رو انتخاب کنی ، ببین چه پولی در ازای چه چیزی پرداخت می کنی . هزینه کمتر ، گارانتی بیشتر ، واتیج و راندمان بیشتر . :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما دوستان یه نگاه هم به این لینک بندازید

بازم ممنون دوستان

راستی

دیگه

دیگه اینکه مگه نمیگیم پاور X فلان ماه گارانتی تعویض داره خب دیگه مهم نیست

( البته فکر نکنم تا 50 ماه دیگه پاور خراب شده نمونش موجود باشه و وقتی هم موجود نباشه شما رو به خیر رو ما رو به سلامت پس بیشتر برای جذب مشتری هست مگه نه ؟؟؟)

لینک شما

دوست من تو کیفیت این پاور شک و تردید نیست و واقعا عالیه میدونم ته دلت این پاور رو میپسندی و چشمت رو گرفته من به عنوان یه دوست میگم هر چی که دلت میخواد اونو بگیر چون اگه فردا ترمالتک یا گرین بگیری و خدای نا کرده به مشکل بر بخوری میگی ایکاش همونو میگرفتم اما در مورد گرین

من تقریبا گرین زیاد میرم اون هفته یه جوون 17-18 ساله یه سیستم بسته بود با پاور گرین 380 گویا مشکل داشت کل کیس رو آورده بود اونجا بچه های گرین داشتند تست میکردن و دیدن پاور مشکل داره آقای سبزیان اومد و سیستم رو دید و گفت این پاور برای سیستمت یک کم ضعیفه همونجا در ازای پاور 380 گرین یه پاور 430 به اون آقا دادن به نظر شما این یه خود شیرینی از گرینه یا مشتری مداری تو بعضی از گارانتی های در پیتی از طرف یه نایلون دسته دار میخوای جونش در میاد تا بده تازه اگه خیلی اصرار کنی نایلون قابلمه ناهارشو درمیاره میده و کلی هم سرت منت میذاره

هر شرکتی که پلمب محصولش فک شده باشه گارانتی رو باطل میکنه اما تو گرین اگه فک شده باشه میتونی با مراجعه به آقای عمرانی این مشکل رو حل کنی اگر هم نخوای مراجعه کنی همون جلوی درب میگه تعویض نمیکنیم ولی بدون هزینه برات تعمیر میکنیم

در اخر یه نکته رو میگم تو انتخاب یه محصول همه گزینه ها رو لحاظ کنید کیفیت خواسته خودت خدمات پس از فروش و تجربیات دوستان

لینک به دیدگاه

یک جستجوی کوچک کردم.

700 وات سوپرفلاور برنز اصلاً وارد ایران نشده . یک تعدادی 750 واتش وارد شده بوده که الان موجود نیستش . قیمت قبلی 750 رو از فروشنده پرسیدم گفت 140000 تومان (شاید اگه موجود داشت قیمت بیشتر می داد).

پاور 785 گرین هستش که تمام خازن هاش ژاپنی هستند (یا نیپن چمیکن هستش یا روبیکون) قیمتش حدوداً 152000 تومان هستش و 50 ماه گارانتی داره .

ترمال تک رو هم که :

81225198473686229495.jpg

می تونید با این هزینه یک 885 گرین بگیرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم ممنون دوستان نمیخوام دیگه زیاد این بحث رو ادامه بدم ولی من مطمئنم که این پاور بود گذاشت جلوم و قیمتش هم گفت 145 تومن با 18 ماه تعویض (خدا لعنتش کنه 6 تا 12 داره ) ببینید

IMG_1831.JPG

IMG_1854.JPG

بررسی این پاور رو هم تو این لینک زده

لینک شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه چیز دیگه این که 6 تا 12 داره با مثلاً گرین که 2 تا 12 داره چه فرقی میکنه

اصلاً فرقی داره کدوم بهتره ؟؟؟؟؟

IMG_1831.JPGIMG_1834.JPG

IMG_1854.JPG

IMG_1839.JPG

IMG_1874.JPG

amptac%20pyramid%20spec%20tech.jpg

IMG_1856.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، نظر سنجی راه اندازی شد.

همۀ کاربران می توانند در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، نظر سنجی راه اندازی شد.

همۀ کاربران می توانند در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

خیلی ممنون

ولی چرا اینجوری گذاشتی حداقل مدل ها هم مینوشتی

اینجوری که گذاشتی من هم به گرین رای میدم

لینک به دیدگاه

به نظرم گرین بگیر ، هم به خاطر گارانتیش و هم اینکه چون سطح بازارش بالاست ، یعنی جنس محدود و نایابی نیست ! قطعاتی که محدودیت دارن و زیاد توی بازار پیدا نمیشن ، احتمال تقلبی بودن و دست دوم بودن و خلاصه ایراد داشتن رو دارن !

بازم ببینید که چی به صلاح خودتونه !

ویرایش شده توسط M X 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون دوستان

نظرتون راجع به این پاورهایی که فارس آورده چیه دوستان برند ش چجوری هست

خوبه یا نه

اینم لینکش

لینک شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

آقا من این پاورهای سری لایت ترمال تک رو سری 600 و 700 وات تو سایت خودش پیدا نمی کنم ولی ماتریکس داره.

کسی میدونه جریان از چه قراره و چرا اصلا قیمتاش اینقدر مناسب هست؟

و قیمت 635US گرین رو کسی نداره؟

و با عذر خواهی از صاحب تاپیک.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

آقا من این پاورهای سری لایت ترمال تک رو سری 600 و 700 وات تو سایت خودش پیدا نمی کنم ولی ماتریکس داره.

و قیمت 635US گرین رو کسی نداره؟

و با عذر خواهی از صاحب تاپیک.

635 فکر کنم حدود 100 تا 105 تومن باشه دوست گرامی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کسی نمیدونه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان بالاخره من چی کار کنم

شما با 180 تومن چی پیشنهاد میکنید

این دیگه آخر پولم هست برای پاور لطفاً یه پاور مطمئن و معتبر پیشنهاد کنید

و گرونتر نباشه

فقط گرین نباشه

متاسفانه گرین 180 تومن محصولی نداره دوستان

خیلی ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...