رفتن به مطلب

چلوکباب های ۵۰۰۰ تومانی !!!

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

22.gif 31.gif

http://www.aparat.com/v/FveOi

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

واقعا چه جنایت های تو جامعه انجام میشود

لینک به دیدگاه

اوه اوه.

ولی یک سوال برام پیش آمد من دو سیخه میگیرم 8 تومن! حالا این 3 تومن سنگدان مرغ رو به گوشت قرمز تبدیل میکنه! خودم به شک افتادم!

لینک به دیدگاه

اگر تو تهرانه بدونید یه کاری تو کلکش هست اگر شهرستان هستین طبیعیه!تازه کمی گرون!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اگر تو تهرانه بدونید یه کاری تو کلکش هست اگر شهرستان هستین طبیعیه!تازه کمی گرون!

انگار ویدئو رو ندیدی .. پست اول  لینکو باز کن کلیپو ببین

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

انگار ویدئو رو ندیدی .. پست اول  لینکو باز کن کلیپو ببین

نه ندیدم ببخشیدxD

لینک به دیدگاه

سلام  تقریبا 3 ماه پیش بود رفته بدیم بابلسر یک شب رفتیم کباب گرفتیم سیخی 4000 تومن 

باور نمی کنید که چقد اشغال بود این کباب همش دنبه بود مزخرف بود 

لینک به دیدگاه

اوه اوه الان فیلمو دیدم. میگم مام کباب خریدیم سیخی 3.5 چلو کباب 6 نکنه اونم از اینا بوده باشهo.O

لینک به دیدگاه

حالا اینا خوبن،یبار تو شهر ما یه کبابی بود گوشت خر میدادن به مردم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو محل ما هست 3800 تومن ! برنج پلاستیکی (واقعا از پلاستیک درست کلیپشو دیدم) + آت و اشغال

لینک به دیدگاه

منکه بعد دانشگاه با دوستام میرفتم بیرون غذا میخوردم غذاش خوب بود جوجه دو سیخ با برنج 19تومن یا 21 تومن دقیقا یادم نیست !

لینک به دیدگاه

کباب الان خیلی از این بیرون‌برها این ترکیبات رو به کار می‌برن:

سویا + نون خشک خمیر شده + چربی دنبلان + درصد کمی گوشت و مقداری پودر طعم دهنده

با چشم خودم دیدم که میگم...

لینک به دیدگاه

بعد بگین که بازیگرای گازگیر سریال والکینگ دد  تو ایران زندگی نمیکنن . واقعا که اینا از زامبی بدترن بخدا .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا یه سیخ کباب که نصفش دنبس نصفش پیاز یه بند انگشت گوشت دیگه چیه که میان اینکارارو می کنند با خودشون و با ملت گشنه... -_-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبیعتا با 5000 تومان نمیشه چلوکباب داد دست مردم! نمیدونم مردم چشون شده این همه که میگه فرآوردی های گوشتی نخرید و نخورید با اینکه هر روز هم اینطور مسائل رو میبینیم اطرافمون بازم رعایت نمی کنند.

روی یه بسته همبرگر زده بود 60 درصد گوشت بعد قیمت یه بسته نیم کیلوییش 8500 بود!بعد ملت رو هوا میبردن/

خب آخه عزیز من گوشت دیگه زیر کیلویی 40 تومان نداریم که. 60 درصد نیم کیلویی که داخل اون همبرگر هست باید 12 تومان هزینه گوشتش باشه فقط طبق نوشته روی بسته! اصلا عمده خرید می کنن باز هم بشه 10 تومان! هزینه سایر مخلفات مابقی 40 درصد به انضمام بسته بندی و دستمزد کارگر و استهلاک دستگاه و هزینه انرژی، نگهداری و سردخونه، هزینه توزیع؛ سود تولید کننده و دو سه دست واسطه و ... رو حساب کنی نباید زیر 20 هزار تومان باشه یه بسته همبرگر نیم کیلویی 60 درصد گوشت.

خدا لعنت کنه باعثش رو که یه عمر گشنه پروری کردن تو این مملکت و اونهایی هم که میفهمن مجبورن چشمشون رو ببندن و مصرف کنن این آشغالها رو...

لینک به دیدگاه

کسی که 5 تومن میده بابت چلو کباب نباید بیشتر از این انتظار داشته باشه. همچنین خریدن غذایی که نشه از ظاهرش کشفیتش رو تشخیص داد هم از فروشگاهی که مطمئن نیستی باز اشتباهه. توی کباب کوبیده هر چیزی می تونه باشه . وقتی مواد چرخ شدن دیگه نمیشه تشخیص داد که اون مواد چی هستن. پس بهتره بجای خرید کباب کوبیده ، جوجه یا برگ خرید کرد باز از کباب کوبیده بهتره حداقل میشه مطمئن بود گوشت دادن، نه آت اشغال.

لینک به دیدگاه

فک نکنید به سزای عملشون میرسن رشوه میدن خیلی راحت میان بیرون مراقب سلامتیتون باشید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

کسی که 5 تومن میده بابت چلو کباب نباید بیشتر از این انتظار داشته باشه. همچنین خریدن غذایی که نشه از ظاهرش کشفیتش رو تشخیص داد هم از فروشگاهی که مطمئن نیستی باز اشتباهه. توی کباب کوبیده هر چیزی می تونه باشه . وقتی مواد چرخ شدن دیگه نمیشه تشخیص داد که اون مواد چی هستن. پس بهتره بجای خرید کباب کوبیده ، جوجه یا برگ خرید کرد باز از کباب کوبیده بهتره حداقل میشه مطمئن بود گوشت دادن، نه آت اشغال.

دوست عزیز من توی رستوران کار کردم یه مدت اینجا که شما گفتی جوجه یا برگ من جوجه رو قبول دارم از هر جا بخری میشه تازه یا کهنش رو فهمید اما در مورد برگ این طور نیست چنان گوشت های اشغال و کهنه رو بهت میدن که نمیتونی بفهمی اونجا صاحب کار من با همون اسکاجی که توالت رو تمیز میکرد ظروف غذا رو هم میشست بهش گفتم کارت درست نیست جواب داد مهم نیست بابا. یه روز که مشتری امده بود مغازه سفارش دیزی داد این صاحب مغازه هم به من گفت اون دیزی ها رو از یخچال دربیار  خلاصه از یخچال در اوردم دیدم برای یه هفته پیشه بهم گفت بذار رو گاز کاریت نباشه بهش گفتم اب ابگوشت خیلی گمه چیکار کنیم گفت اب مرغ رو از یخچال دربیار بریز روش منم همین کار کردم به مشتری تحویل دادیم اونم به همراه خانوادش مشغول خوردن شد منم تو دلم میگفتم ای بیچاره ها از هیچی خبر ندارید حالا اینجا که من کار میکردم کارش خیلی بهداشتی بود مثلا کوبیده رو میداد 2 سیخ 10 تومن ولی پیش خودمون بمونه اون قضیه اسکاج هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه همراه با غذا نجاست هم میخوردن

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

از همه بهتر مرغ سوخاری xD

لینک به دیدگاه

یه روز عادی تو این مملکت چیز عجیبی نبود...

ولی سعی کنین همیشه جوجه بزنین بر بدن تا کوبیده خصوصا جایی ک نرفتین تا حالا

لینک به دیدگاه

به همون جوجه هم اعتباری نیست

تو این مرغداریا معلوم نیست چه بلایی سر این جوجه ها میارن که با این سرعت رشد میکنن و قیمتشونم اینقدر کم

اکثر بیماریا هم از همین گوشت میان،در کل بهترین راه گیاه خواریه،با طبیعت باشی سالم میمونی.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

زرشک:43_slight_frown:

بشینیم نون و پنیر بخور روزی 3 وعده بهتره

هیچی نمیشه خورد تو این کشور که

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArminZol گفته است :

زرشک:43_slight_frown:

بشینیم نون و پنیر بخور روزی 3 وعده بهتره

هیچی نمیشه خورد تو این کشور که

این کارم کنی دیابت میگیری.

شوک خوبی بود. ممنون دوست عزیزوایکینگز.

لینک به دیدگاه

اقا اینا همش یه چیز ی میریززن توش غذای سالم می خوای؟ تخم مرغ و سیب زمینی عالیه کنار هم . و املت همینا کافیه:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...