رفتن به مطلب

فروخته شد(40 % زیر قیمت بازار) فروش اسپیکر 5.1 حرفه لاجیتک z906

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

..........

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

منم این اسپیکرو دارم واقعا عالی هست در خریدش نباید شک کرد اما با خرید چنین اسپیکر حرفه ای باید کارت صدای حرفه ای هم تهیه کرد تا قدرت واقعی این اسپیکر رو درک کنید و ساپورت از  صدای سوراند dts که خودش ادمو میبره در محاصره صدای شفاف  فیلم یا بازی کلا یه چیز خاصه و دیگه رو دستش نیومده من  اگر جای شما باشم نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mrtash گفته است :

منم این اسپیکرو دارم واقعا عالی هست در خریدش نباید شک کرد اما با خرید چنین اسپیکر حرفه ای باید کارت صدای حرفه ای هم تهیه کرد تا قدرت واقعی این اسپیکر رو درک کنید و ساپورت از  صدای سوراند dts که خودش ادمو میبره در محاصره صدای شفاف  فیلم یا بازی کلا یه چیز خاصه و دیگه رو دستش نیومده من  اگر جای شما باشم نمیفروشم.

درود دوست من

میشه بگید چه تاثیرو رو صدا داره

چون من اهنگ سازی میکنم و قبلا کارت fast track c600 داشتم(قبل خرید 5.1) ولی الان انبرد هست

ولی کارت صدا میگن تا ثیری تو خروجی گرفتن نداره میخواستم بدونم ایا تا ثیری تو کیفیت حس میکنی؟

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mka19 گفته است :

درود دوست من

میشه بگید چه تاثیرو رو صدا داره

چون من اهنگ سازی میکنم و قبلا کارت fast track c600 داشتم(قبل خرید 5.1) ولی الان انبرد هست

ولی کارت صدا میگن تا ثیری تو خروجی گرفتن نداره میخواستم بدونم ایا تا ثیری تو کیفیت حس میکنی؟

من برای اهنگ سازی استفاده نمیکنم  بیشتر گیم و موزیک و فیلم .کارت صدام کریتیو zxr است و اسپیکر هم z906 و بدون کارت صدا هیچ کدوم از تکنولوژی های به کار رفته تو اسپیکر ارزشی ندارن چون کارت صدا است که همه اونا رو زنده میکنه در مورد اهنگ سازی و اینا اطلاعاتی ندارم من فقط میدونم که معجزه است اون صدای شفافی که با مچ این دو به دست اومده و به شما هم پیشنهاد میکنم یه کارت صدای خوب بخری و همین اسپیکر رو نگه داری نرم افزار به کار رفته مربوط به کارت صدا به شما کمک زیادی میکنه که صدای دلخواه خودتو به دست بیاری . یه کارت صدای خوب بدون یک اسپیکر خوب ارزشی نداره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mrtash گفته است :

من برای اهنگ سازی استفاده نمیکنم  بیشتر گیم و موزیک و فیلم .کارت صدام کریتیو zxr است و اسپیکر هم z906 و بدون کارت صدا هیچ کدوم از تکنولوژی های به کار رفته تو اسپیکر ارزشی ندارن چون کارت صدا است که همه اونا رو زنده میکنه در مورد اهنگ سازی و اینا اطلاعاتی ندارم من فقط میدونم که معجزه است اون صدای شفافی که با مچ این دو به دست اومده و به شما هم پیشنهاد میکنم یه کارت صدای خوب بخری و همین اسپیکر رو نگه داری نرم افزار به کار رفته مربوط به کارت صدا به شما کمک زیادی میکنه که صدای دلخواه خودتو به دست بیاری . یه کارت صدای خوب بدون یک اسپیکر خوب ارزشی نداره

یعنی وقت با کارت هست و با انبرد تغییر زیادی تو کیفیت حس میکنی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mka19 گفته است :

یعنی وقت با کارت هست و با انبرد تغییر زیادی تو کیفیت حس میکنی؟

صد درصد کیفیت کارت صدا یک چیز دیگست کیفیت کارت صدا سخت افزاری است ولی کارت انبرد بیشتر برنامه های مجازی سازی صدا دارن که اونا در مقابل کارت صدای مجزا حرفی برای گفتن  ندارن  سی دو سه برابر وضوح صوتی با کارت صدا بیشتر از کارت انبورد است خروجی هم صدای واضح و قدرتمند و شفاف خیلی بالایی رو ارائه میده.

لینک به دیدگاه

عزیز ببخشین بابت سوال بی ربطم

من خیلی وقته بابت تهیه این اسپیکر و سینمای هم قیمت از برند پایونیر و سونی مرددم. 

بیشتر هم این سه تا برام مهمه ک حتما 5.1 کانال باشه و کیفیت صدای بالایی داشته باشه و بلندی صداشم برای متراژ 100 متر خوب باشه و کم نباشه. 

ولی خب اسپیکراش کوچیکن و همش احساس میکنم اون کارایی لازم رو نداره! 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، I Am United گفته است :

بلندی صداشم برای متراژ 100 متر خوب باشه و کم نباشه. 

یک عدد سینما خانگی جمع و جور 5.1 بزنید بر محل

معجزه میکنه سینما خانگی طبق تجربه شخصی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، I Am United گفته است :

عزیز ببخشین بابت سوال بی ربطم

من خیلی وقته بابت تهیه این اسپیکر و سینمای هم قیمت از برند پایونیر و سونی مرددم. 

بیشتر هم این سه تا برام مهمه ک حتما 5.1 کانال باشه و کیفیت صدای بالایی داشته باشه و بلندی صداشم برای متراژ 100 متر خوب باشه و کم نباشه. 

ولی خب اسپیکراش کوچیکن و همش احساس میکنم اون کارایی لازم رو نداره! 

من تو متراژ کمتر چیدم ولی صداش خیلی زیاده حتما جواب میده به نظرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...