رفتن به مطلب

حیوان خانگی.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 21 دقیقه قبل، ATER گفته است :

جوجه بلدرچین مینیاتوری

photo_2017-10-08_00-27-10.jpg

خدااااااااااا من عاشق این جور چیزام . یه 10-20 تا بوسش کن از طرف من :x

من خودم یه بلبل خرما دارم به جای اینکه بیشتر تو قفسش باشه تو اتاقم آزاده.  وسط گیم تو سرم پی پی میکنه بیتلبیت:D

لینک به دیدگاه

• ارسال 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ما خوزستانیم و تابستان و بهار پر از عقرب و مار و   جانداران مرگبار. این رو من همین مرداد صید کردم!!!!: کریتوس هم بیاد اینجا  شکست میخوره افعی   ناحقی بود!!!:4_joy::4_joy:

شما با بلدرچین میپرید ما با چی- چه پرنده قشنگیه  - این مار توی حیاط خونه صید کردیم خلاصه یک ساعت باهاش جنگیدم تا گرفتمش چون از هیبتش معلومه سمیه باید مواظب میبودم. سال دیگه باز میگیرم!!!!

IMG_20171008_011217.jpg

IMG_20171008_011143.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

ما خوزستانیم و تابستان و بهار پر از عقرب و مار و   جانداران مرگبار. این رو من همین مرداد صید کردم!!!!: کریتوس هم بیاد اینجا  شکست میخوره افعی   ناحقی بود!!!:4_joy::4_joy:

شما با بلدرچین میپرید ما با چی- چه پرنده قشنگیه  - این مار توی حیاط خونه صید کردیم خلاصه یک ساعت باهاش جنگیدم تا گرفتمش چون از هیبتش معلومه سمیه باید مواظب میبودم. سال دیگه باز میگیرم!!!!

IMG_20171008_011217.jpg

IMG_20171008_011143.jpg

یا wtf کا ؟

مار شکار میکنید؟

افعی کار نکرده چی دارید ؟ :4_joy:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

IMG_20171008_011217.jpg

IMG_20171008_011143.jpg

چه ترشیه خوبی انداختی رضا جان

با آبگوشت میچسبه :D 

(و بعد از خودن این پست دیگر کسی آبگوشت نخواهد خورد)

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، ATER گفته است :

یا wtf کا ؟

مار شکار میکنید؟

افعی کار نکرده چی دارید ؟ :4_joy:

والا زیاد میگیرم میدمشون به بچه ها حالا البته هوا خوب شده رو به خنکی که میره البته منظورم تازه از چهل درجه بیاد پایین!دیگه مخفی میشن ولی تابستان رژه میرن اینجا  مناطق گرم گچی هست  خطرناک ترین عقرب  ها  و افعی ها رو داره من هم دیگه می افتم وسطشون .  خدا شاهده جوجه تیغی تابستان گذاشتم تو حیاط یک باغی  صد و خورده ای دویست متریه درخت و گل و نخل و این چیز ها  داریم خلاصه جوجه تیغی گذاشتم نیم ساعت بعد نبودش !!!!! افعی  سر تیر زدش !!!! نزاشت ازش عکس بگیرم حتی !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

چه ترشیه خوبی انداختی رضا جان

با آبگوشت میچسبه :D 

(و بعد از خودن این پست دیگر کسی آبگوشت نخواهد خورد)

:D

فرجام خدا خیرت بده دیگه هیچکس ابگوشت نیمخوره

لینک به دیدگاه

سگ و گربه نجس نیستن فقط باید زیاد حموم برن و این مهملاتی که بخورد ما میدن مگه ما باید چشم و گوش بسته باور کنیم؟؟؟؟؟؟؟ نجس خودشونن........ من از کانور پرلی خوشم میاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

IMG_20171008_011217.jpg

IMG_20171008_011143.jpg

!!!!!WTF!!!!!

داداش به جون من اشتباه میزنی

منطقه ماهم زیاده بیشتر تیرمار (دیوثا اولش که میبینیشون کلا خودشونو میزنن به اون راه کلا ادمو ....خودشون حساب نمیکنن اما تا روتو میکنی اونور ناپدید میشن که منجر به سکته ناقص اینجانب میشه)

لینک به دیدگاه

سمته ما(گیلان) تعداد مارها خیلی کم شده من یادمه بچگیامون میرفتیم سمته روستا ها و مزارع پره مار بود کنار جاده ها  همیشه رو آسفالت مار له شده میدیدیم که ماشین از روش رد شده.

حتی یادمه بچگیام رفته بودیم تو یه روستایی فوتبالی اونجا کفشم پام نبود. برا خودمون داشتیم میرفتیم سمت زمین فوتبال که یهو  یه چیز خیس و سرد زیر پام احساس کردم دیدم مارهههههه:52_fearful:

خلاصه زدم به فرار من یه طرف ماره هم یه طرف:4_joy:

چنان احساس ترس و چندشی بهم دست داد که بعد از سالها هنوزم اون احساسو کف پام احساس میکنم:3_grin:

البته الان دیگه یجورایی نسلشون منقرض شده واقعا تعدادشون کم شده دیگه سخت بشه ماری رو پیدا کرد.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

من عاشق خروس لاریم  حال میکنم یه خروس با استیل و نژاد دار میبینم فقط حیف که تو شهر شرایط نگهداریشو ندارم وگرنه خونمو پر لاری میکردم:8_laughing:

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر واسه هر موضوعی یک ویدیو دارم :D

bird and girl.mp4

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1396/06/19, 11:53:12، Farjam گفته است :

اونسری از تو ترسیده بود ، حتی بیشتر از مقداری که تو ازش ترسیده بودی ?

سلام گیمر نیمچه سگ باز:3_grin:

فرجام جان 3 تا سگ هستن که دم در خونه ما زندگی می کنن چند ماهیه بهشون غذا می دم، یکی از توله ها که الان حدود 3 ماهشهسه روز قبل غیبش زد، یکی از توله ها دیگه هم دیدم زخمی بود

ازش مواظبت کردم اونی که زخمی شده بود خوب شد و سرحال اما این یکی برگشته یکی دو روزی دور از مادرش بود حتی نزدیک هم نمی شد الان اومده پیش مامانش ولی هرکاریش می کنم غذا نمی خوره خیلی ضعیف شده.به نظرت دلیلش چیه؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/16, 01:18:40، rezagtx گفته است :

IMG_20171008_011217.jpg

IMG_20171008_011143.jpg

WOPSxD

لینک به دیدگاه

بوقلمون هم خوبه :D

n00010695-b.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام گیمر نیمچه سگ باز:3_grin:

فرجام جان 3 تا سگ هستن که دم در خونه ما زندگی می کنن چند ماهیه بهشون غذا می دم، یکی از توله ها که الان حدود 3 ماهشهسه روز قبل غیبش زد، یکی از توله ها دیگه هم دیدم زخمی بود

ازش مواظبت کردم اونی که زخمی شده بود خوب شد و سرحال اما این یکی برگشته یکی دو روزی دور از مادرش بود حتی نزدیک هم نمی شد الان اومده پیش مامانش ولی هرکاریش می کنم غذا نمی خوره خیلی ضعیف شده.به نظرت دلیلش چیه؟

سلام خوبی؟

اگه احساس میکنی حس بیناییش خیلی خوب نیست اما بویایی و شنواییش خوبه یعنی بچه تر از اونی هست که بطور دائم غذای معمولی بخوره ، یه کم شیر گرم رو امتحان کن ببین چی میشه، یا اینکه اگه بزرگ هست  یه رون مرغ رو صرفا با آب خالی و مقدار خیلی خیلی خیلی کمی نمک بپز(یعنی نمکش نسبت به ذائقه خودت هم باید خیلی کم باشه) و امتحان کن ببین میخوره یا نه (فقط رون یه استخون تیز بین استخون و گوشت داره که باید اونو در بیاری  و بهش ندی ، همون نازک نِیِ خودمونه)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سگ واقعا خوبه اونقدر وفادار هست که بعد از یه مدت به جای اینکه به آدما اعتماد کنی به سگت اعتماد می‌کنی .

راستی می دونی چرا به سگ میگن نجس؟ چون پاچه دزد های واقعی رو گرفت و اون ها هم نجسش کردن  امیدوارم گرفته باشی

?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

اگه احساس میکنی حس بیناییش خیلی خوب نیست اما بویایی و شنواییش خوبه یعنی بچه تر از اونی هست که بطور دائم غذای معمولی بخوره ، یه کم شیر گرم رو امتحان کن ببین چی میشه، یا اینکه اگه بزرگ هست  یه رون مرغ رو صرفا با آب خالی و مقدار خیلی خیلی خیلی کمی نمک بپز(یعنی نمکش نسبت به ذائقه خودت هم باید خیلی کم باشه) و امتحان کن ببین میخوره یا نه (فقط رون یه استخون تیز بین استخون و گوشت داره که باید اونو در بیاری  و بهش ندی ، همون نازک نِیِ خودمونه)

ممنون، الان داره میخوره البته کم کم منتهی فک کنم احتمالا استخون خورده قبلا دندونش کمی آسیب دیده، بزرگتر بشه خوب میشه، گوشت مرغ بهش دادم خورد بدون استخون.

در 3 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

دوست عزیز سگ واقعا خوبه اونقدر وفادار هست که بعد از یه مدت به جای اینکه به آدما اعتماد کنی به سگت اعتماد می‌کنی .

راستی می دونی چرا به سگ میگن نجس؟ چون پاچه دزد های واقعی رو گرفت و اون ها هم نجسش کردن  امیدوارم گرفته باشی

?

درود

بله متوجه شدم کاملا، از همون بچگی به بچه ها یاد میدن که سگ نجسه و... از بچه دو سه ساله بگیر تا بلانسبت پیرمرد 100 ساله جوری با سگا برخورد می کنن انگار بدبختا یه چیز اضافین!

من خودم به شخصه دیدم بارها بچه 3 تا 10-12 سال اومدن سنگ زدن به این سگ ها، سگ هایی که اینقدر بامزه مهربونن، من خودم باور نمیکنی با کوچیکترین صدایی میرم بیرون ببینم چرا

اینا دارن داد و غال می کنن، خیلی گناه دارن، اینا هم مثله ما دارن دعا می کنن کاشکی اینجا به دنیا نیومده بودن! تو اخبار خوندم یکی دو تا سگ رو بسته به ماشینش و تو خیابونا کشونده!

حالا گرفتنش مثلا، امیدوارم باهاش برخورد بشه به جرم حیوان آزاری چند ماهی بندازنش علفدونی.

لینک به دیدگاه

اینکه حیوونا براتون ارزشمندن و مراقبت میکنید خیلی خوبه اما این صحبت که کلا "سگ نجس هست" رو از بیخ میزنید درست نیست..قطعا آزار حیوونها قابل قبول نیست و هر کس بی دلیل حتی حیوون بی زبون رو با یه پخ میترسونه کارش قابل نکوهشه اما اگه ده تا کوچه اونور تر یه خونواده میشناسی که لنگ نون شبن اول انسانیت و انسان دوستی رو عشقه..دوستان از روال اینکه همیشه یا ازینور میافتیم یا ازونور خارج باشیم بهتر نیست؟!

لینک به دیدگاه

همون هایی هم که گفتن سگ نجس هست هیچوقت نگفتن این حیوانات رو مورد آزار و اذیت قرار بدید

در دین و احادیث ما صحبت ها و تذکرات فراوانی در مورد خوش رفتاری با حیوانات از جمله سگ شده

http://rasekhoon.net/article/show/123519/حقوق-حيوان-ها-در-سيره-و-سخن-پيامبراعظم/

https://www.mashreghnews.ir/news/284959/حکم-نجاست-سگ-از-کجا-آمده-است

http://www.beytoote.com/health/malady-remedy/threatening-health-pets.html

https://www.cdc.gov/healthypets/pets/dogs.html

طرف برگشته میگه کسی که گفته سگ نجسه خودش نجس هست!!!

شما با فلان و فلان مشکل داری عقدتو سر کس دیگه خالی نکن

طرف تو یه اپارتمان صد متری و حتی کوچکتر سگ نگه داشته هم حیوان زبون بسته رو آزار میده هم خودش رو!حالا بماند که چه هزینه های سنگین بهداشتی و غذایی هم به همراه داره

میره تو خیابون میگه بیچاره رو نگا پول نداره یه تیکه نون بخره بخوره باید غذاشو از تو اشغالا پیدا کنه!اونوقت چند صد هزار بلکه میلیونی خرج سگش میکنه این جناب اقا و خانم با کلاس و با شخصیت و روشنفکر

لینک به دیدگاه

در مورد نجس بودن یا نبودن سگ حرفی ندارم بزنم. اما در مورد آزار و اذیتش یه مطلبی هست...
این که آزار و اذیت حیوان ها کار بدی هست همه قبول دارن که بد هست و شکی درش نیست. اما اینکه چه کاری آزار و اذیت حیوان محسوب میشه مورد اختلاف هست.
مثال: کسی که آکواریوم نگه می داره میگه که ماهی ها رو یه جای گرم و سالم نگر می دارم و اگر اینها تو طبیعت هم قرار داشته باشن به این راحتی نمی تونن زندگی کنن. اما کسی که مخالفه می گه که هر چی باشه شما اون ها رو تو قفس نگه داشتین و این مثل شرایطی هست که انسان رو هم تو زندان نگر دارن و بهش غذا و گرمایش و سایر چیزها رو بدن اما تو زندون باشه.
یا مثلا کسایی که پرنده ها رو تو قفس نگه می دارن فکر می کنن که از با این کار اونها رو جایی نگه می دارن که امن هستن و پرنده های دیگه آزار و اذیتی به اینها نمی رسونن و غذا و گرمایش اونها رو هم تامین می کنن پس یه حیوون چی میتونه از آدم بخواد! اما اگر اصل قضیه رو نگا کنیم واقعا این کار خوب نیست.
خلاصه این که هر کسی افکار خودش رو داره و بر طبق اونها زندگی می کنه و تا وقتی که آزار و اذیتش به شخص یا موجود دیگه ای نرسه قابل احترامه. اما همه این کارها (مثل آکواریوم و قفس و غیره) بنظر من زیرپاگذاشتن حقوق حیواناته. من خودم حتی سعی می کنم کمتر گوشت بخورم چون نمی خوام به خاطر زنده موندن من، یه حیوون دیگه که موجود زنده ای هست کشته بشه و بچه ی اون حیوون بی پدرمادر بشه. حالا ۹۹ درصد آدمهایی که می شناسم به این حرفهای من می خندن اما من هم میتونم به حرفهای اونها بخندم و این کار رو نمی کنم. چون برای اعتقاد هر کسی احترام قائل هستم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amin110 گفته است :

اینکه حیوونا براتون ارزشمندن و مراقبت میکنید خیلی خوبه اما این صحبت که کلا "سگ نجس هست" رو از بیخ میزنید درست نیست..قطعا آزار حیوونها قابل قبول نیست و هر کس بی دلیل حتی حیوون بی زبون رو با یه پخ میترسونه کارش قابل نکوهشه اما اگه ده تا کوچه اونور تر یه خونواده میشناسی که لنگ نون شبن اول انسانیت و انسان دوستی رو عشقه..دوستان از روال اینکه همیشه یا ازینور میافتیم یا ازونور خارج باشیم بهتر نیست؟!

شما از کجا می دونی بنده و خانوادم در حد توانشون به دیگران کمک نمی کنیم؟ ما همیشه در حد توانمون کمک کردیم، یه خانواده هستن که مادرشون از روستای اطراف هر چند وقت یکبار میاد

اگر پول باشه پول میدیم اگر نباشه برنج و گوشت و... از بیخ و بن مشکل داره بخوای براتم ثابت می کنم! شما برو همین کشور ترکیه ببین چه برخوردی با حیوانات میشه؟ فقیراشون از ملت ما کمتره!

طبق گفته خود رسانه های داخل سالانه به قدر 15 میلیون نفر آدم غذا دور میریزیم، منم معمولا دور ریز های غذامون مثله استخون و مونده برنج و... رو میدم حیوون بخوره مریض باشن حاضرم برم گوشت

تازه بخرم بهشون بدم!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

شما از کجا می دونی بنده و خانوادم در حد توانشون به دیگران کمک نمی کنیم؟ ما همیشه در حد توانمون کمک کردیم، یه خانواده هستن که مادرشون از روستای اطراف هر چند وقت یکبار میاد

اگر پول باشه پول میدیم اگر نباشه برنج و گوشت و... از بیخ و بن مشکل داره بخوای براتم ثابت می کنم! شما برو همین کشور ترکیه ببین چه برخوردی با حیوانات میشه؟ فقیراشون از ملت ما کمتره!

طبق گفته خود رسانه های داخل سالانه به قدر 15 میلیون نفر آدم غذا دور میریزیم، منم معمولا دور ریز های غذامون مثله استخون و مونده برنج و... رو میدم حیوون بخوره مریض باشن حاضرم برم گوشت

تازه بخرم بهشون بدم!

^_^^_^^_^

دوست عزیز من ملخص شما و مرامتم..کارت درسته.اعتراف میکنم به بزرگواری شما نیستم، بی تعارف-_-

حرف من کلی بود و فکر نکنم حرف بدی زدم.بله حرفاتون درسته..متاسفانه دور ریز و اسراف زیاده.

لینک به دیدگاه

سلام دوستم  من از مرغ و خروس و میناو خرگوش و لاکپشت و مار و یه سری حیوون دیگه داشتم 

اما فقط زاغی خوبه،یه جوجشو از یه جا بخر صداش هم کمه به طرز خارق‌العاده هم باهوشه فقط چیزای براقتو کش می‌ره دستش یه نمه کجه:4_joy::4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/04, 13:49:12، Vikings گفته است :

بوقلمون هم خوبه :D

n00010695-b.jpg

خوبه من داشتم فقط اعصاب نداره،سربه سرش بذاری میزنه

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...