رفتن به مطلب

حیوان خانگی.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

https://www.aparat.com/v/2iE1r

اگر حوصله و وقت و هزینه اش رو داشته باشی...

بیشک یکی از بهترین ها هستن.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • ارسال 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه گربه هست سر کوچه ما نارنجی ، بنده خدا صاحبش سر کوچه با ماشین تصادف کرد از دنیا رفت ،  گربه هم تو ماشین بود ، همین جوری از همون روز داره سر کوچه زندگی میکنه(بیشتر از یک ساله) ، انقدر هم مهربونه ، همه هم میان برای غذا میزارن ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

یه گربه هست سر کوچه ما نارنجی ، بنده خدا صاحبش سر کوچه با ماشین تصادف کرد از دنیا رفت ،  گربه هم تو ماشین بود ، همین جوری از همون روز داره سر کوچه زندگی میکنه(بیشتر از یک ساله) ، انقدر هم مهربونه ، همه هم میان برای غذا میزارن 1f60a.png

ATER جان دوست خوبم تو رو خدا اگه امکانش برات هست ببرش یه دامپزشکی سرپناهی چیزی ! چون حیوانات مخصوصا گربه های خانگی وقتی بی خانمان میشن شدیدا ضربه میبینن و اگه کسی براشون غذا تهیه نکنه حتی امکان مرگشون هست چون عادت کردن و دیگه نمیتونن خودشون غذای خودشون رو تهیه کنن . مخصوصا اون محبت و عاطفه ای که صاحبش براش داشته خیلی اذیت میشن  . مردم خونگرم و مهربون تو بعضی شهرها جدیدا یه سرپناه برای حیوانات تهیه کردن میتونین ببرینش همچین جاهایی .

لینک به دیدگاه

اگه دوست بدون دردسر و ناز میخوایی فقط پرشین.اما اگه دوست وفادار میخوایی فقط سگ.من خودم ۳ تا پرشین دارم بهتر از انسان هاست.هم تمیزه هم ارام (دیگه نمیزنه خونه رو داغون بکنه

لینک به دیدگاه

درود دوستان

بنده و سایر همسایه هامون هم بیش از یک ساله از یک سگ ماده مراقبت می کنیم از زایمان قبلیش 2 تا از توله هاش مونده که بزرگ شدن و زایمان

دومیشم 6 تا که یکیشونو آتیش زد یک بچه مریض (که به سزای عملش رسید!) خدا رو شکر اون حیوون زنده موند و الان فرستادمش کمپ نگه داری

از حیوانات، قرار شد بیان تمامشون رو هم واکسینه کنن هم عقیم سازی تا چند روز آینده.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود دوستان

بنده و سایر همسایه هامون هم بیش از یک ساله از یک سگ ماده مراقبت می کنیم از زایمان قبلیش 2 تا از توله هاش مونده که بزرگ شدن و زایمان

دومیشم 6 تا که یکیشونو آتیش زد یک بچه مریض (که به سزای عملش رسید!) خدا رو شکر اون حیوون زنده موند و الان فرستادمش کمپ نگه داری

از حیوانات، قرار شد بیان تمامشون رو هم واکسینه کنن هم عقیم سازی تا چند روز آینده.

داداش آتیش زد توله ی بیچاره رو ؟ به چه دلیلی ؟ حیوانی مثل سگ!!!! خجالت آوره بخدا . شما کل زمین رو زیر رو کنی حیوانی بهتر از سگ پیدا نمیکنی . از هر انسان با معرفتی با معرفت تره . البته بایستی میانه روی رعایت بشه و توی خونه آورده نشه . 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

داداش آتیش زد توله ی بیچاره رو ؟ به چه دلیلی ؟ حیوانی مثل سگ!!!! خجالت آوره بخدا . شما کل زمین رو زیر رو کنی حیوانی بهتر از سگ پیدا نمیکنی . از هر انسان با معرفتی با معرفت تره . البته بایستی میانه روی رعایت بشه و توی خونه آورده نشه . 

آره الکل ریخته بود روش آتیش زده بود، خدا رو شکر این حیوون زبون بسته جایی بوده که خیس بوده و زود خودشو خاموش کرده بود و سوختگی سطحی داشت.

این اتفاقات تو این ممکلت اصلا عجیب نیست، در مورد نگه داری سگ در خونه هم باید خدمتت عرض کنم این به نوع اعتقادات فرد مربوط میشه و شخصیه

اگر بنده فضا نگه داری این حیوانات رو داشتم 100 درصد نگه داری می کردم تو حیات منزل، برام مهم نیست که دیگران در موردم چه فکری می کنن.

خیلی از اطرافیانم که میشنون من برای این حیوانات نگرانم که مبادا کسی بهشون آسیب برسونه و گاهی میرم براشون آشغال مرغ از مرغ فروش میگیرم یا حتی

گردن مرغ براشون میخرم می خندن و براشون معنی خاصی نداره چون از دید من به این موضوع نگاه نمی کنن، راه کنترل سگ های بی خانمان کشتن اوها نیست

بلکه نگه داری و عقیم سازیشون هست.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

از دیدگاه پیامبر اکرم فقط جایی که داخلش استراحت و نماز و عبادت انجام میشه نباید سگ آورد و حیاط ایرادی نداره . من خودم مدتی بود که یه زمین داشتم ولی فروختمش ولی اگر یه باغی درست کردم صد درصد به فکر یه هاسکی با یه ژرمن شوپر خواهم افتاد

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

از دیدگاه پیامبر اکرم فقط جایی که داخلش استراحت و نماز و عبادت انجام میشه نباید سگ آورد و حیاط ایرادی نداره . من خودم مدتی بود که یه زمین داشتم ولی فروختمش ولی اگر یه باغی درست کردم صد درصد به فکر یه هاسکی با یه ژرمن شوپر خواهم افتاد

بازم تاکید می کنم نگه داری سگ در هر مکانی به شخص بستگی داره، امکان داره یکی دوست داشته باشه سگش رو تو رختخوابش نگه داره و....

خیلی چیز ها در دین اسلام حرام است اما اجرا میشه؟ فساد، رباع، نزول، حق مردم خوردن، و... از دید شیوخ هر چه به نفعشونه حقه!

مثلا می گن گوش دادن به صدای خواننده زن حرامه، رقصیدن همراه موسیقی حرامه وووووووووو

دزدی حروم نیست، مال مردم خوری حروم نیست؟ وارد شدن به حریم شخصی مردم حروم نیست؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

من قبلا یه گربه داشتم خیلی ناز بود.اینم بگم از بچگی دوس داشتم سگ داشته باشم ولی میگفتن نگه داشتن سگ حرامه?

الان یه طوطی کاکول دار دارم خیلی قشنگ اواز میخونه و صحبت میکنه

لینک به دیدگاه

من که یه سِر دارم الان 4 سالشه :D

از نظر قیافه هم چیزی از یه گاو کم نداره  خدا نکنه از 500 - 600 متری اونجایی که هست رد بشم از دیوار میپره اینور میاد تو بغلم :D

تمام واکسن و همه چیز هاشو خودم به موقع میزنم و  تازه حموم هم میبرمش هر چند هفته :/

خیلی ها اومدن بهم گفتن بدمش بهشون برن ازش نسل بگیرن اما خوب من شخصا دوست ندارم این کارو   شاید واسه بعدا خودم یه توله ازش گرفتم :D

نژادش هم سرابیه

لینک به دیدگاه

سمت گربه نرو چون اصلاً به چشم دوست بهت نگاه نمیکنه بلکه به چشم نوکرش که فقط براش غذا تهیه می‌کنه . دوست من گربه پرشین داره که واقعاً خود خواهه شاید هم من اینجوری احساس کردم . هر موقع کمک میخواد با چیزی نیاز داره میاد سراغ رفیقم .

لینک به دیدگاه

اینا بچه های من هستن:

Tommy & Penny

ماهی هام :

کوی ها : لینک

مانستر ها : لینک ( که متاسفانه توسط اداره برق تلف شدن و حدود 4 میلیون ضرر کردم )

پرنده هام :

مرغ عشق

DSC_0720.thumb.JPG.304e0eace2b423e6844f427163800608.JPG

و Leon  که متاسفانه نشد تو آپارتمان نگه دارم

21820318_1641949125835377_8257955567302082560_n.thumb.png.f6ddc1e834411ffbae54b09e00b63abd.png

حالا طبق تجربه شخصی نگه داری همشونو پیشنهاد میدم !

فقط اگر شرایطش رو داشته باشید.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

اینا بچه های من هستن:

Tommy & Penny

30593698_202182273902318_3159614930643058688_n.thumb.png.5f74f32fda84547cb48323f55485fd64.png

ماهی هام :

کوی ها : لینک

مانستر ها : لینک ( که متاسفانه توسط اداره برق تلف شدن و حدود 4 میلیون ضرر کردم )

پرنده هام :

مرغ عشق

DSC_0720.thumb.JPG.304e0eace2b423e6844f427163800608.JPG

و Leon  که متاسفانه نشد تو آپارتمان نگه دارم

21820318_1641949125835377_8257955567302082560_n.thumb.png.f6ddc1e834411ffbae54b09e00b63abd.png

حالا طبق تجربه شخصی نگه داری همشونو پیشنهاد میدم !

فقط اگر شرایطش رو داشته باشید.

خیلی هم عالی.خدا نگهشون داره واست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Nezami گفته است :

زیبا هستند آقا امیر 

ایشالا کلی سال  زنده بمونند و همینجور سرحال و زیبا

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

سمت گربه نرو چون اصلاً به چشم دوست بهت نگاه نمیکنه بلکه به چشم نوکرش که فقط براش غذا تهیه می‌کنه . دوست من گربه پرشین داره که واقعاً خود خواهه شاید هم من اینجوری احساس کردم . هر موقع کمک میخواد با چیزی نیاز داره میاد سراغ رفیقم .

نه اصلا من ۳ تا دارم بقدری ناز و عشوه خاص خودشونو دارن .خیلی هم وفاداره اما مثل سگ نیست و اکثرا خوابه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pedram.alipur گفته است :

نه اصلا من ۳ تا دارم بقدری ناز و عشوه خاص خودشونو دارن .خیلی هم وفاداره اما مثل سگ نیست و اکثرا خوابه

پس من اشتباه میکردم ، چون همیشه وقتی به غذا نیاز داره میاد پیش رفیقم به جز اون مشغول بازیه⁦☺️⁩

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان تا حالا کرم ابریشم پرورش نداده و بفروشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/19, 10:12:04، CleverM گفته است :

این لعنتیا چجوری از بین میرنننن ما اینقدر سم زدیم که حتی یه سریشون جهش ژنتیکی کردن و زال شدن یعنی کلا   سفید شده بودن یه وضعی بود اصلا بعد اسباب کشی کردیم با اینکه خیلی موارد رو رعایت کردیم بازم به این خونه سرایت کردن 

بهشون میگن سوسک الکترونیکی!

بیشتر تو لوازم الکترونیکی لونه میکنن.

اینا در زمان شاه  همراه لوازم الکترونیکی که از المان وارد ایران شد ، وارد مملکت ما شدن.

تنها راه کشتنون فقط  پودر سمی که تو عطاریها میفروشن هست.  همچا را باید سم پاشی کنید.

همیشه دستگاه  الکترونیکی  دست دوم  که مطعن نیستید از کجا امده به راحتی داخل منزل نبرید.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/18, 13:12:55، Miad007 گفته است :

کسی از دوستان تا حالا کرم ابریشم پرورش نداده و بفروشه؟؟؟؟

نه به عنوان حیوان خونگی برای ابریشم پرورش داده ام !

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، aliehsan33 گفته است :

نه به عنوان حیوان خونگی برای ابریشم پرورش داده ام !

نه برا درآمد میگم

درآمدش چطوره ؟؟؟

کارش سخته؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

بهشون میگن سوسک الکترونیکی!

بیشتر تو لوازم الکترونیکی لونه میکنن.

اینا در زمان شاه  همراه لوازم الکترونیکی که از المان وارد ایران شد ، وارد مملکت ما شدن.

تنها راه کشتنون فقط  پودر سمی که تو عطاریها میفروشن هست.  همچا را باید سم پاشی کنید.

همیشه دستگاه  الکترونیکی  دست دوم  که مطعن نیستید از کجا امده به راحتی داخل منزل نبرید.

درود 

یه چیزای دیگریم هستن انکار به اندازه ی شته 

هستن ولی ریز تر و سفیدن 

اونا چی هستن ؟ توی قطعات الکترونیکی که تعمیر میکنم دیده ام

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

نه برا درآمد میگم

درآمدش چطوره ؟؟؟

کارش سخته؟؟؟

اول باید جاش رو داشته باشی، در مرحله بعد دسترسی به اندازه به برگ توت !

درامد نسبت به سال های پیش بهتر است البته نمیدونم امسال کیلوی چند خرید میکنند!

کارش خوب بستگی به خودتون داره که به چه کاری بگید سخت ! اگر در این کار تجربه ندارید باید مشاور با تجربه داشته باشید تا متضرر نشید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...