رفتن به مطلب

یه سری راهنمایی از دوستان میخوام!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همگی دوستان من مانیتورم 19 اینچ هست و تا رزولیشن 1280*1024 ساپورت میکنهcrying.gif قصد ارتقا مانیتور رو ندارمpouting.gif ولی قصد خرید کارت گرافیک متناسب با این رزولیشن هستم بودجه هم 170 هزار تومان دارم کارت گرافیک رو ترجیحا Nvidia میخوام چون Physx رو لازم دارم!ولی خوب اگه با ATi به نتیجه بهتری رسیدم بیخیال Physx میشم!wating.gifخودم به GTS450 رسیدم اگه پیشنهاد بهتری دارید بگین ممنون میشم!I%20Do%20not%20Know.gifهم اکنون نیازمند تجربیات هم هستمPraying.gif مادربورد هم Gigabyte P41 هست!پاور هم با توجه به کارت انتخاب میکنم!میخوام بیشترین فریم رو روی این رزولیشن بگیرم گرچه 60 فریم برام کافی هست!thinking.gifاگه کسی چارتی چیزی هم سراغ داره دریغ نکنه!straight%20face.gifممنون همه دوستان!smile.gif

لینک به دیدگاه

سلام

اگر بخواهید نو بخرید که تنها انتخابتون gts 450 هست ولی فکر نکنم این تعداد فریم را داشته باشه. به نظرم یکدونه 460 دسته دوم بگیرید خرید کنید بیشتر به خواسته شما نزدیک است.

post-7143-076942200 1311139552_thumb.jpg

لینک شما

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

از نظر کارایی 5770 از 450 حدود ۱۰ درصد سریع تر هست البته هر دو تا رو هم میشه اورکلاک کرد. GTX 550 هم هست که یه مقدار گرون تره کمی هم سریع تر هست. کلا انتخابتون بین همین چند تا می تونه باشه

لینک به دیدگاه

من با مانیتور 20 اینچ و رزاوشن 1600*1200 و با کارت 450 هر بازی که گذاشتم با حداکثر جزئیات اجرا شد و مشکلی هم ندیدم . بازیهایی مثل call of duty black ops ، NSF HP ، mafia 2 ، dead space 2 و چند تای دیگه . تعداد فریم رو نمی دونم . ولی هیچ مشکلی توشون ندیدم .

لینک به دیدگاه

یک نکته همه دیگه ای هم که به نظرم میرسه این هست که سلیقه شما و میزان سختگیر بودنتون چقدر است؟

در تایید حرف حامد عزیز ، من هم با need for speed shidt در رزولوشن 1080*1920 بازی میکنم و هیچ وقت احساس lag یا فریم فریم بودن تصویر را نداشتم. البته اگر این بازی را با سیستمی که مثلا کارت 560 داشت چک کرده بودم ، شاید الان نظرم چیز دیگری بود. ولی منظور این است که سطح رضایت و تعریفش دست خود شماست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همگی دوستان من مانیتورم 19 اینچ هست و تا رزولیشن 1280*1024 ساپورت میکنهcrying.gif قصد ارتقا مانیتور رو ندارمpouting.gif ولی قصد خرید کارت گرافیک متناسب با این رزولیشن هستم بودجه هم 170 هزار تومان دارم کارت گرافیک رو ترجیحا Nvidia میخوام چون Physx رو لازم دارم!ولی خوب اگه با ATi به نتیجه بهتری رسیدم بیخیال Physx میشم!wating.gifخودم به GTS450 رسیدم اگه پیشنهاد بهتری دارید بگین ممنون میشم!I%20Do%20not%20Know.gifهم اکنون نیازمند تجربیات هم هستمPraying.gif مادربورد هم Gigabyte P41 هست!پاور هم با توجه به کارت انتخاب میکنم!میخوام بیشترین فریم رو روی این رزولیشن بگیرم گرچه 60 فریم برام کافی هست!thinking.gifاگه کسی چارتی چیزی هم سراغ داره دریغ نکنه!straight%20face.gifممنون همه دوستان!smile.gif

با درود:

دوست عزیز ، اگر بخواهید در تمام بازی ها و در حالت 1024*1280 فریم بالایی داشته باشید ، باید یکی از دو کارت GTX460 1GB یا GTX550Ti را انتخاب کنید.

کارت GTS450 کارت خوبی است ، اما در مورد FPS به 2 کارت قبلی نمی رسه.

کارتهای بالا را در حالتی که از PhysX بخواهید استفاده کنید مناسب است و اگر قید PhysX را بزنید می توانید از سری AMD Radeon انتخاب کنید که دوستان اشاره کرده اند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، اگر بخواهید در تمام بازی ها و در حالت 1024*1280 فریم بالایی داشته باشید ، باید یکی از دو کارت GTX460 1GB یا GTX550Ti را انتخاب کنید.

کارت GTS450 کارت خوبی است ، اما در مورد FPS به 2 کارت قبلی نمی رسه.

کارتهای بالا را در حالتی که از PhysX بخواهید استفاده کنید مناسب است و اگر قید PhysX را بزنید می توانید از سری AMD Radeon انتخاب کنید که دوستان اشاره کرده اند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

جناب LEE فکر کنم یه اشتباهی میکنید اونجور که من تحقیق کردم متوجه شدم برای این رزولیشن کارت GTX460 خیلی زیاد است و یه GTS450 از عهدش بر میاد!البته من هیچوقت جسارت نمیکنم میدونم شاید اطلاعات شما در این زمینه بیشتر است!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب LEE فکر کنم یه اشتباهی میکنید اونجور که من تحقیق کردم متوجه شدم برای این رزولیشن کارت GTX460 خیلی زیاد است و یه GTS450 از عهدش بر میاد!البته من هیچوقت جسارت نمیکنم میدونم شاید اطلاعات شما در این زمینه بیشتر است!

با درود:

دوست عزیز ، شما در پست اول نوشته بودید که 60 فریم برام کافی هست.

بنده با این حساب مطلب مورد نظر را نوشتم.

به نظر شما با کارت GTS450 بر روی 1024*1280 و در بازی Metro2033 با فعال کردن DirecX11 و Tessellation حداکثر تا چه FPS خواهید رسید.

بنده با 1 عدد 460 با فعال کردن موارد بالا تقریبا به 35 فریم رسیدم ، حالا به نظر شما با 450 به چه فریمی خواهید رسید.

اگر بخواهید Tessellation را غیر فعال کنید و کیفیت را پایین بیاورید می توانید Metro2033 را در حالت DirectX11 روان بازی کنید ، اما آیا می توانید به 60 فریم برسید ؟

بنده فکر نمی کنم.

بنده با 2 عدد GTX460 1GB و سیستم ذکر شده در امضاء ، و تمام تنظیمات در حداکثر خود و Tessellation فعال بر روی DirectX 11 و در حالت 1024*1280 به زحمت به 60 فریم رسیدم. ( البته با درایور قبلی )

( به گفتۀ Nvidia با درایور جدید چند فریم بهتر شده است ، اما خودم تست نکردم )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

60 فرم!!!!! چه خبره

دقت كنيد كه تو بازيهاي معمول بالاي 30 فرم هيچ فرقي احساس نميشه

تو بازيهاي ورزشي كه حركت هاي سريعي دارند مثلا فوتبال بالاي 50 فرم هيچ تفاوتي احساس نميشه

من خودم تو بازيهاي معمولي فرم كه به بالاي 20 رسيد احساس رضايت دارم و بازيها رو روي 8600GT OC خودم جوي تنظيم ميكنم كه حدود 20 فرم بده. تو هيچ بازي هم تا الان مشكل نداشتم. GTS450 كه در مقابل اين كارت من غوليه واسه خودش.

من همون GTS450 رو پيشنهاد ميكنم.

لینک به دیدگاه

دانیال جان شما بگو با سیستم میخوای بازی کنی یا رکورد فریم بزنی ؟ اگر فقط میخوای بازی کنی و دوست داری بازیها تو رزلوشنی که گفتی روان اجرا بشن ، 450 واقعا کفایت میکنه . من دارم استفاده میکنم و راضی هستم . ولی اگر میخوای رکورد بزنی و فقط فریم بگیری از کارت برو سراغ بالاتر . حداقل 460 . شما مقدار رو و CPU رو هم برای فریم گرفتن در نظر بگیر . تاثیر دارن . اگر بتونی یک مدل غیر رفرنس 450 بگیری شاید بیشتر به کارت بیاد . ولی من پیشنهادم همونه . خودم وقتی میخواستم کارت بگیرم رفتم سراغ 460 اون موقع حدود 250 بود . بعد دیدم پول اضافه دارم میدم . ضمن اینکه ممکنه با پاور هم به مشکل بر بخورم . برای همین رفتم 450 گرفتم . واقعا از نیازم هم بیشتره . تا الان نشده که تو یک بازی لازم بشه تا رزلوشن رو بیارم پایین یا از جزئیات کم کنم . هر چیزی رو که گذاشتم خوب و وران اجرا کرده . زیاد خودت رو درگیر نکن . آخرش میبینی تفاوتشون به اندازه ایه که به چشمت نمیاد .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر قصد انتخاب از بین کارتهای دایرکس 11 ساپورت دارید به کمترین گزینه ای که باید فکر کنید همون GTX 460 1 GIG هست و باید متناسب با اون افزایش بودجه بدید ، اگر قرار باشه کارت ضعیفی مثل GTS 450 داشته باشید توصیه شخصی بنده این هستش که از خیر دایرکس 11 بگذرید و یک کارت قدرتمند از دایرکس 10 مثل GTX 275 دسته دوم تمیز با این قیمت پیدا کنید که خیلی براتون کارایی بالاتری خواهد داشت چون در کل بر حسب تجربه شخصی خدمتتون عرض میکنم که پردازش گرافیکی دایرکس 11 بسیار سنگینتر از دایراکس 10 هست و چیزی قریب به 1.5 برابر دایرکس 10 قدرت هسته گرافیکی رو طلب میکنه در یک بازی یکسان بارزولیشن ثابت و فیلتر های گرافیکی مختلف.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

60 فرم!!!!! چه خبره

دقت كنيد كه تو بازيهاي معمول بالاي 30 فرم هيچ فرقي احساس نميشه

تو بازيهاي ورزشي كه حركت هاي سريعي دارند مثلا فوتبال بالاي 50 فرم هيچ تفاوتي احساس نميشه

من خودم تو بازيهاي معمولي فرم كه به بالاي 20 رسيد احساس رضايت دارم و بازيها رو روي 8600GT OC خودم جوي تنظيم ميكنم كه حدود 20 فرم بده. تو هيچ بازي هم تا الان مشكل نداشتم. GTS450 كه در مقابل اين كارت من غوليه واسه خودش.

من همون GTS450 رو پيشنهاد ميكنم.

تو 20 فریم چشم آدم از کاسه در میاد Oh%20Go%20On.gif چطوری بازی میکنی ؟ سردرد نمیگیری ؟

لینک به دیدگاه

البته منظورم حداقل 20 فرم هست يعني از 20 پائينتر نياد. نه خيلي هم راحتم و هيچ مشكلي نيست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز ، شما در پست اول نوشته بودید که 60 فریم برام کافی هست.

بنده با این حساب مطلب مورد نظر را نوشتم.

به نظر شما با کارت GTS450 بر روی 1024*1280 و در بازی Metro2033 با فعال کردن DirecX11 و Tessellation حداکثر تا چه FPS خواهید رسید.

بنده با 1 عدد 460 با فعال کردن موارد بالا تقریبا به 35 فریم رسیدم ، حالا به نظر شما با 450 به چه فریمی خواهید رسید.

اگر بخواهید Tessellation را غیر فعال کنید و کیفیت را پایین بیاورید می توانید Metro2033 را در حالت DirectX11 روان بازی کنید ، اما آیا می توانید به 60 فریم برسید ؟

بنده فکر نمی کنم.

بنده با 2 عدد GTX460 1GB و سیستم ذکر شده در امضاء ، و تمام تنظیمات در حداکثر خود و Tessellation فعال بر روی DirectX 11 و در حالت 1024*1280 به زحمت به 60 فریم رسیدم. ( البته با درایور قبلی )

( به گفتۀ Nvidia با درایور جدید چند فریم بهتر شده است ، اما خودم تست نکردم )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB=> GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

جناب LEE عزیز این بازی کلا با کارت های ATi روانتر اجرا میشود من از سایت Guru3D نتایج خوبی از فریم دهی این کارت در این رزولیشن دیدمI%20Do%20not%20Know.gif بنظرم 460 برای این رزولیشن زیاد است و پول زیادی هست شما با آقا حامد موافق نیستید؟I%20Do%20not%20Know.gifدر ضمن من بخاطر این 60 فریم مد نظرمه چون در هنگام صحنه های اکشن کم نیارم یعنی Avarage=45-50 باشه! ولی خوب میدونم شما از من بیشتر مطلع هستیدwink.gifو به تمامی نظراتتون احترام قاعل هستم!Rose.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از تمامی دوستان و از اینکه وقت خودشون رو گذاشتن و دوست خودشون توجه کردن ممنونم!اگه نظری هست خوشحالم میشم ببینم!smile.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال دیگه کسی چارتی از فریم دهی مقایسه بین 460 و 550 نداره من پیدا نکرد میشه یکی بزاره ممنونش میشم!wink.gif

لینک به دیدگاه

http://www.guru3d.com/article/vga-charts-spring-2011/

این مقاله کاملا روشن کرده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...