رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دوستان عزیز من یک مشکل فوری دارم ممنون میشم در اسرع وقت جوابمو بدید. من مادربرد Asus x399خریدم با پردازنده ترادیپیر فردا میرسه دستم منتهی کولر برای این سوکت پیدا نمیکنم مخصوصا قدرت بالا چون ۱۸۰واته پردازنده اش .

لینک به دیدگاه

اگه کسی جایی رو می‌شناسه که بخرم ممنون میشم سقف هزینه من ۸۰۰ تومن هست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

ممنون

دوست گرامی لینک ایران بدید من فردا باید جمع کنم سیستممو اینها رو دیدم فقط یکیشون تو ایران بود

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه تو جعبه خود پردازنده ها تبدیل داره اگه اینطور باشه میتونم cooler Master liquid Master pro 280رو بگیرم دوتا فنه ۱۴سانته ناکتوآ۳۰۰۰دور دارم اضافه کنم بهش إند خنک سازی بشه اونوقت مطمئن میشم راحت ۳۰۰وات رو زیر۷۰درجه نگه می‌دارد چه برسه ۱۸۰وات

لینک به دیدگاه

دوستان یکه این پردازنده هارو خریدند کمی راهنمایی کنند من به درجه ی اطمینان برسم تو خریدم

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز کولرهای 360 هم به زور تریدریپر رو خنک میکنن چون توان حرارتی وحشتناکی دارن

توصیه من اینه که کولر اوپن لوپ براش در نظر بگیرید

حدود 1.5 هزینه برمیداره ولی انصافا خیلی خوب خنک میکنه

ولی مسئلش اینه که واتربلاک های تریدریپر رو بتونید گیر بیارید یا نه

اگه بتونید بلاک تریدریپر تو ایران گیر بیارید یا سفارش بدید از اونور براتون بیارن حل میشه مشکلاتتون

بین سیستم های کولینگ بعد از هلیوم مایع و نیتروژن مایع، کولرهای اوپن لوپ بهترین هستن چون حجم کولانتی که جریان داره خیلی زیاده (چندین لیتر گاهی)

خلاصه اینکه توصیه من کولر اوپن لوپه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود

دوست عزیز کولرهای 360 هم به زور تریدریپر رو خنک میکنن چون توان حرارتی وحشتناکی دارن

توصیه من اینه که کولر اوپن لوپ براش در نظر بگیرید

حدود 1.5 هزینه برمیداره ولی انصافا خیلی خوب خنک میکنه

ولی مسئلش اینه که واتربلاک های تریدریپر رو بتونید گیر بیارید یا نه

اگه بتونید بلاک تریدریپر تو ایران گیر بیارید یا سفارش بدید از اونور براتون بیارن حل میشه مشکلاتتون

بین سیستم های کولینگ بعد از هلیوم مایع و نیتروژن مایع، کولرهای اوپن لوپ بهترین هستن چون حجم کولانتی که جریان داره خیلی زیاده (چندین لیتر گاهی)

خلاصه اینکه توصیه من کولر اوپن لوپه

از اپن لوپ خاطره خوبی ندارم یکبار دمای پردازندم زیر اور شدید به ۱۰۷رسوندم نمی‌دونم چی شد ناگهان نشتی عجیبی پیدا شد تو مسیر مادربردx58 ud9عزیزم دود شد رفت رمهای خوشگلم سوخت به فنا رفت

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

دوست گرامی لینک ایران بدید من فردا باید جمع کنم سیستممو اینها رو دیدم فقط یکیشون تو ایران بود

دیگه یه کمی هم خودتون زحمت بکشید صفحه اصلی لیون رو باز کنید توی فروشگاه بخش واتر کولر ها نگاه کنید، ببنید از میان مدلهای ذکر شده کورسیر و ترمالتیک و کولرمستر کدومش موجوده و به بودجه ی شما میخوره.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

دیگه یه کمی هم خودتون زحمت بکشید صفحه اصلی لیون رو باز کنید توی فروشگاه بخش واتر کولر ها نگاه کنید، ببنید از میان مدلهای ذکر شده کورسیر و ترمالتیک و کولرمستر کدومش موجوده و به بودجه ی شما میخوره.

هیچکدوم سوکت tr4ندارند 

لینک به دیدگاه

من قبلا خنک کنندهcooler Master nepton280lداشتم پردازنده 5960با اور ۱۹۰وات مصرف میکرد دماشو زیر ۶۵درجه نگه داشته بود البته این دوتا فنه ۳۰۰۰دور رو هم بهش اضافه کرده بودم

ویرایش شده توسط EVGA OC
لینک به دیدگاه

مسئله سوکت علتش اینه که تریدریپرها هنوز وارد ایران نشدن

واسه همین هم واردکننده های کولر هنوز کولرهای tr4 رو وارد نکردن

براکت هاشم فکر نمیکنم باشه چون شکل کلی بلاک باید فرق بکنه برای tr4

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط میتونید این مورد رو خریداری کنید

http://lioncomputer.ir/product/11633/کولر+مایع+کولر+مستر+MasterLiquid+240/

این مورد رو با براکت که در خود جعبه ی پردازنده هست میتونید نصب کنید

الان چیز دیگه ای مناسب تو بازار نیست

اگر هم masterliquid pro بگیرید بازم نمیتونید نصب کنید چون تو لیست اعلامی نیست(یه سری قطعات برای سوکت am4 باید داشته باشن که با براکت داخل جعبه ی پردازنده با هم نصب میشن )

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 303 گفته است :

اگر هم masterliquid pro بگیرید بازم نمیتونید نصب کنید چون تو لیست اعلامی نیست(یه سری قطعات برای سوکت am4 باید داشته باشن که با براکت داخل جعبه ی پردازنده با هم نصب میشن )

مرصی .

من از فروشنده پرسیدم گفت liquid Master pro 280با تبدیل داخل پردازنده میخوره

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

مرصی .

من از فروشنده پرسیدم گفت liquid Master pro 280با تبدیل داخل پردازنده میخوره

أگه اشتباه نکرده باشه

لینک به دیدگاه

سلام شندیم این مدل از کمپانی Thermaltake خیلی خوبه 

مدل water 3.0 RGB از 240 داره تا 360 به TR4 هم میخوره 

به این سایتم یه سری بزنید دیروز بهم گفت یک و دو تا سیستم TR4 بسته یا میتونی بهشون زنگ بزنی راهانماییت کنن از خودشون هم میتونید خرید کنید ...

www.dfmrendering.com

درضمن چه مدلی از ترادیپیر گرفتین با چه قیمتی شنیدم بالای 3 تومن هستن ....؟! اگر امکانش هست بگید برای چه کاری گرفتین من کارم معماری و با نرم  افزارهای سه بعدی و رندر زیاد کار میکنم شنیدم خیلی خوبن منم میخوام یه سیستم ترادیپیر بگیرم ....!  ممنون میشم راهنمایی کنید 

ویرایش شده توسط Naser.Morsali
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

سلام شندیم این مدل از کمپانی Thermaltake خیلی خوبه 

مدل water 3.0 RGB از 240 داره تا 360 به TR4 هم میخوره 

به این سایتم یه سری بزنید دیروز بهم گفت یک و دو تا سیستم TR4 بسته یا میتونی بهشون زنگ بزنی راهانماییت کنن از خودشون هم میتونید خرید کنید ...

www.dfmrendering.com

درضمن چه مدلی از ترادیپیر گرفتین با چه قیمتی شنیدم بالای 3 تومن هستن ....؟! اگر امکانش هست بگید برای چه کاری گرفتین من کارم معماری و با نرم  افزارهای سه بعدی و رندر زیاد کار میکنم شنیدم خیلی خوبن منم میخوام یه سیستم ترادیپیر بگیرم ....!  ممنون میشم راهنمایی کنید 

در خریدش شک نکنید .آره خیلی گرونند تو ایران مادربردایسوز گرفتم ۱۸۰۰برام آبخورد پردازنده ارزونترینش۱۹۰۰هست که ۲۸۰۰باکسش هست من ۱۹۵۰رو گرفتم من برای مشتری‌های خودم هم میبندم .توی تدوین افتر و رندر ویری خیلی فرق میکنه هرکاری داشتید در خدمتم ولی در نظر داشته باشید کیس زیر ۱۰تومن در نمیاد که پیشنهاد من اینه حداقل ۱۵خرج کنید برای کیس

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 303 گفته است :

ممنون.حیف قدرتش پایینه نسل قدیم هم هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

مسئله سوکت علتش اینه که تریدریپرها هنوز وارد ایران نشدن

واسه همین هم واردکننده های کولر هنوز کولرهای tr4 رو وارد نکردن

براکت هاشم فکر نمیکنم باشه چون شکل کلی بلاک باید فرق بکنه برای tr4

البته دوست عزیز تریدریپرها وارد ایران شدند از دوروز پیش ولی تعدادشون بسیار بسیار محدوده.قیمتشون نجومیه و سرش دعواست یعنی من ۳ساعت طول کشید تأیید سفارشم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

البته دوست عزیز تریدریپرها وارد ایران شدند از دوروز پیش ولی تعدادشون بسیار بسیار محدوده.قیمتشون نجومیه و سرش دعواست یعنی من ۳ساعت طول کشید تأیید سفارشم.

حدودا تا اواخر مهر تریدریپرها رسما وارد میشن و تا اواسط آبان قیمتها تثبیت میشن

بعد از اون واردات کولرها شروع میشه تا بازار تریدریپر ها خدا بخواد فکر میکنم تا اواسط آذر نهایت اوایل دی ثابت بشه

شما هم بهتر بود یه کم صبر میکردید

الان هیچ کولری رسما برای tr4 وارد ایران نشده و فقط تعدادی شخصی وارد کردن و به قیمت خون پدر میفروشن

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

حدودا تا اواخر مهر تریدریپرها رسما وارد میشن و تا اواسط آبان قیمتها تثبیت میشن

بعد از اون واردات کولرها شروع میشه تا بازار تریدریپر ها خدا بخواد فکر میکنم تا اواسط آذر نهایت اوایل دی ثابت بشه

شما هم بهتر بود یه کم صبر میکردید

الان هیچ کولری رسما برای tr4 وارد ایران نشده و فقط تعدادی شخصی وارد کردن و به قیمت خون پدر میفروشن

من چند ماهی بود سیستممو از زیربنا فروخته بودم داشت بهم کم کم فشار میومد من معتاد سیستمم مخصوصا بعد از گرونی شدیدgtx1080tiمیخواستم تا بهمن وایستم متعادل بشه ولی مطمئن هستم اگه قیمت‌های جهانی هم متعادل بشه دلار حتما میره بالاتر پس ارزونی در کار نیست حساب کردم نهایتش در کل سیستمم تا آبان ۵۰۰تومن ارزون بشه (که غییر ممکن بود) در عوضش اگه دلار بره بالا راحت بالای یکی دو  تومن گرون میشه سیستمم.کلا صبر کردن برای خرید اشتباهه تا حالاشم اشتباه کردم صبر کردم .از همه اینها بگذریم هرچقدر هم بقیه قطعات ارزون بشند گرونی رم همشونو جبران می‌کنه.

لینک به دیدگاه

عجیبه که کسایی که حتی نمیدونن تریدریپر چیه و هرگز ندیدنش راجبش فضاوت میکنن داغه !! به این میکن جهان سوم

داداش براکت واترکولر تو جعبه خود تریدریپر زیبا هست مجانی ، با خیال راحت از کولرهای اعلامی amd بری تریدریپر وردار ، حدودا 15 تا واترکولر معروف ، تو کوکل بزن کولرهای تریدریپر

من ترمالتیک رینگ 240 بستم ، خیلی راحت به براکت مخصوص خورد و تو فول لود دمام به سختی به 45 میرسه

لینک به دیدگاه

من لیستتون بررسی کردم ، لطفا یک ایمیل به ایمیل زیر بزن متخصص واقعی amd  و رایزن ،  تریدریپر هستن، لیستی که گفتی ، براشون ایمیل کن ، با ایدی تلکرامت و شماره موبایل ، بهت  میکن   و مجانی راهنمایی میکنن sarbeziiirr( at )yahoo.com sarbeziiirr@yahoo.com

انتخاب قطعات سیستم من و همینطور رایزن  دوستم هم ایشون پیشنهاد دادن ، بهترین ، قدرتمندترین اما ارزونترین 

ویرایش شده توسط armanr
لینک به دیدگاه

59c3f28f502bf_photo_--_--.thumb.jpg.465421cad60626c9eb1f5622acae132d.jpg

لازم به یادآوری می باشد طبق بیانه رسمی که مدتی قبل از کمپانی AMD منتشر شده است؛ کولرهای فوق الذکر توسط براکت اشاره شده موجود در پکیج سی پی یو ها، با Threadripper ها سازگار هستند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با دفتر لیون تماس بگیرین راهنماییتون میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...