رفتن به مطلب

مادربرد X399 Designare EX تبحر گیگابایت درزیبایی و کارایی !!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

CGtvwKYzaS5VQR8L.thumb.jpg.1d63b9457f7ba1684df294daba7eb9f6.jpg

مادربرد جدید X399 Designare EX از کمپانی گیگابایت که جدیدا عکس هایی از آن در فضای نت منتشر شده، قرار است گل سرسبد مادربردهای Gigabyte در پلتفرم رده بالای  AMD Threadripper باشد.با این حال به نظر میرسد که گیگابایت در طراحی این برد از مادربرد AORUS X399 Gaming 7 الهام گرفته باشد.ولی رنگ بندی مدار PCB نشان از یک رنگ بندی اختصاصی به این برد حکایت دارند.عمده تغییرات صورت گرفته بیشتر به جهت زیبایی بوده اند .هیتسینک سیاه رنگ با خط های نقره ای و در برخی قسمت ها مایل به آبی رنگ ،مانند یک حالت لبخند گونه را تداعی میکنند.backplate نصب شده در قسمت پشتی نیز احساس فوق العاده ای را به وجود می آورد.با این حال این محصول از یک طراحی دوست داشتنی برخوردار است و انتظار میرود اصلاحات صورت گرفته بر روی آن به قیمت نهایی آن بیافزاید.انتظار میرود با توجه به قیمت 389 دلاری مادربرد AORUS Gaming 7 ، کمپانی گیگابایت قیمت 400 دلاری را برای این محصول خود در نظر بگیرد.

Bc7Qla1V7fRk41wr.thumb.jpg.8b3ec292e9a09668072c8b0885a1118d.jpg

Fxpw8FZ88ylIEFzz.thumb.jpg.30a8dc4bc95a3f008a13e07d2479cdc1.jpg

QHSTm63FjB90V0Zu.thumb.jpg.5b458b33617ea75eeb321453c1055d33.jpg

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

زیبا و چشم نواز?

ویرایش شده توسط Bahram jamali
لینک به دیدگاه

در نهایت زیبایی میخری میبینی مشکل بایوس داره و بالا نمیاد.:75_skull:

لینک به دیدگاه

عجب برد هیولایی

با قلب من بازی نکن:3_grin:

بسیار عالی.تشکر

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

آره من از هر سه تا برد های إند گیگا توی یکیش مشکل شدید بایوس دیدم.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

خخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

یکدونه x99 so force رو سه بار آواژنگ بردم تعمیر کرده (پول هم گرفتند با وجود داشتن گارانتی)هنوز هم مشکل داره تنها فرقش اینه که ألان بالا میاد ولی نمیشه به هیچ وجه رفت توی بایوسش هنگ میمونه آبدیت هم نمیشه از طریق ویندوز .آواژنگ میگه بفرست بررسی کنیم .گفتم من میرم دنبال شکایت قانونی اونجوری سریعتر به نتیجه میرسم تا اینکه ۴ماه دنبال گارانتی باشم آخرش این بشه بازم بفرستم شما تعمیر کنید برام تا مهلت گارانتیش تموم بشه(آبان ماه) مگه پشت گوشام مخملیه

لینک به دیدگاه

من هم یه برد z170 gaming7 دارم که وقتی خاموشش کنی بالا نمیاد باید برق مین قطع شه تا بالا بیاد. البته خیلی مسئله حادی نیست و برای من که هر شب کل برقای پی سی رو قطع میکنم مشکل حساب نمیشه ولی هست دیگه به هر حال.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...