رفتن به مطلب

گرافیک 730 4G ddr3 رو چند میخرن؟

Recommended Posts

سلام. این گراف رو دوستم داره فکر کنم گارانتی و کارتن هم داشته باشه باید بپرسم.

اکش 400 هست تو لیون ولی مساله اینه که سخت میشه کسی رو پیدا کرد که در حد 300 بخره به نظرتون کسی حاظره حدود 250 یا 270 این کارتو بخره ؟ به نظرتون چند میخرن؟

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام داداش

این گرافیک هم 2 گیگش هم 4 گیگش رو من داشتم و تست گرفتم.از لحاظ کارایی هیچ فرقی باهم نداشتن.ولی خب اسم 4 گیگ روش هست بهتر میخرن.

بنده 2 گیگش رو که 1 ماه کار کرده بود با گارانتی کامل آواژنگ 150فروختم.البته به همکار

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

سلام داداش

این گرافیک هم 2 گیگش هم 4 گیگش رو من داشتم و تست گرفتم.از لحاظ کارایی هیچ فرقی باهم نداشتن.ولی خب اسم 4 گیگ روش هست بهتر میخرن.

بنده 2 گیگش رو که 1 ماه کار کرده بود با گارانتی کامل آواژنگ 150فروختم.البته به همکار

اره تو pt هم به یوزر 170 اینا فروختن 2 گیگ رو. این هم نهایت 200 فکر کنم.

راستش تو دیوار دیدم اگهی رو 220 زده بود

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

درود

باید امیدوار باشین بین 200 تا 250 فروش بره.

اخه الان سری های 730 و 740 گرون شدن یدفه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اخه الان سری های 730 و 740 گرون شدن یدفه.

بحث گرونی نیست، تقاضا مهمه کی میخواد اینا رو؟

اکثر این کارتا رو به نام گیمینگ بعضی از فروشنده ها کلاه میزارن سر مشتریا اما اگه خود مشتری یکم اطلاعتشو ببره بالا میفهمه که با 100 تومن پول بیشتر کارایی چند برابری نصیبش میشه مثه gtx 750 ti

لینک به دیدگاه

مشتری های بدبخت رو به اسم 4 گیگ بودن کارت کلاه میذارن سرشون و این کارتها رو بهشون میفروشن.

مشتری از همه جا بیخبر هم خیال میکنه دیگه همه ی بازیهای روز رو میتونه با این کارت بازی کنه!!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

مشتری های بدبخت رو به اسم 4 گیگ بودن کارت کلاه میذارن سرشون و این کارتها رو بهشون میفروشن.

مشتری از همه جا بیخبر هم خیال میکنه دیگه همه ی بازیهای روز رو میتونه با این کارت بازی کنه!!

من تو یه یه شهرستان کوچیک که مغازه داشتم سیستم گیمینگ میبستن حدود 2 میلیون یا بیشتر قطعاتش خیلی مخصوص بازی نبود اما فاجعه این بود که 5450 رو به اسم گرافیک گیمینگ قالب می کردن، من اگه کسی گرافیک می خواست برای بازی می گفتم حداقل باید gt730 بگیرن دیگه کمتر از اون فایده نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...