رفتن به مطلب

خریدار سی پی یو fx-8350

navidmadrid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستانی که موجود دارن به صورت پ.خ با بنده در میان بگذارن دوستان که این مدل رو نیاز دارن لطفا در تاپیک من پست نزارن

فقط فروشنده ها پست بزارن

با تشکر

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد

میتونی  8300  رو به قیمت 400 بخری

و راحت اورش کنی شاید یه 300 مگاهرتز کمتر از اون اور شه ولی معماری پردازنده ها دقیقا یکیه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1396/07/04, 00:17:12، be careful گفته است :

یک پیشنهاد

و راحت اورش کنی شاید یه 300 مگاهرتز کمتر از اون اور شه ولی معماری پردازنده ها دقیقا یکیه.

عزیز در پست اعلام کردم فقط پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/04, 00:17:12، be careful گفته است :

یک پیشنهاد

با اجازه استارتر محترم:

دوست عزیز بهتره یه نگاهی به قدرت اورکلاک 8350 با واتر کولر بندازی!!!

در ضمن 8350 رکورد دار اور تو سی پی یو هاست فعلا

یعنی میشه با یه مادربورد خوب و رم خوب و پاور مناسب براحتی بدون دردسر 55 گیگاهرتز ازش پرفورم گرفت.^_^

New Bitmap Image.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/13, 02:16:41، tsd137 گفته است :

با اجازه استارتر محترم:

دوست عزیز بهتره یه نگاهی به قدرت اورکلاک 8350 با واتر کولر بندازی!!!

در ضمن 8350 رکورد دار اور تو سی پی یو هاست فعلا

یعنی میشه با یه مادربورد خوب و رم خوب و پاور مناسب براحتی بدون دردسر 55 گیگاهرتز ازش پرفورم گرفت.^_^

New Bitmap Image.jpg

رکورد اورکلاک هیچ ربطی به قابلیت عمومی اور  سی پی یو نداره. شانس کدوم soc گیرت بیاد.یک 8320 میتونه یه 8370 باشه که بدون ارور بوده و downclock شده. با واتر و فلان فلان خوب... اینا که شد قیمت دو تا سی پی یو 8350.

به اون دوستمون فقط پیشنهاد دادم. من سی پی یو ای ندارم.

ویرایش شده توسط be careful
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، be careful گفته است :

رکورد اورکلاک هیچ ربطی به قابلیت عمومی اور  سی پی یو نداره. شانس کدوم soc گیرت بیاد.یک 8320 میتونه یه 8370 باشه که بدون ارور بوده و downclock شده. با واتر و فلان فلان خوب... اینا که شد قیمت دو تا سی پی یو 8350.

به اون دوستمون فقط پیشنهاد دادم. من سی پی یو ای ندارم.

درسته فرمایشات شما

من فقط قصدم قدرت وحشتناک اورکلاک 8350 بود که نیاز به بورد مناسب داره ! رکورد داره 70ghz!!!! :50_open_mouth:

لینک به دیدگاه

درود این تاپیک خرید هست لطفا نظراتتون رو تو یه قسمت مفید بزارید که بقیه بعدا هم بتونن ازش استفاده کنن

فقط یه جمله کوتاه بگم   از یه حدی به بالا  اوورکردن سیپیو شما تست های نرم افزاری رو هم ممکنه پاس کنه  ولی تو هر نرم افزاری میتونی بلو پیج یا کرش بشه  بنظرم مبنای قدرت اوور سیپیو اون حدی هست که هم تو برنامه های رندرینگ و هم تو بازیهایی که بیشتر از سیپیو کار میکشن  بتونه استیبل بمونه اونم حداقل بصورت 7/24   شاید تو این موارد از 100% سیپیو اصلا استفاده نشه  مهم اجرای الگوریتم ها و توابع و صحت محاسبات و نتیجه های منطقی و بدون اشتباه سیپیو  هست

ملاک حرفه ای ها فقط تصویر دادن تو ریتینگ بالا هست   و در حد معمولی فقط پاس کردن یه برنامه معمولی تست 100 % سیپیو 

میدونم  جمله خیلی طولانی شد  ولی اگه زیاد کوتاه میشد نامفهوم میشد9_9

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

در در 1396/07/13, 13:17:23، eddy گفته است :

با بورد به كارت مياد؟

خیر مادربرد دارم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...