رفتن به مطلب

قیمت گذاری روی گرافیک

GORGOROTH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان یک عدد گرافیک مدل   SAPPHIRE R9 290X Tri-X    موجوده که برای یکی از دوستان بنده هستش و از من خواسته براش قیمت گذاری کنم تا بفروشه  

کارت از اونور خریداری شده و گارانتی نداره -گرافیک کارتن و سی دی داره  و به هیچ عنوان اور نشده  چون دوستم اصلا اورکلاک بلد نیستش (ماین هم نشده )

دوستان قیمت خریدتونو بگید من بهشون اطلاع بدم اگه مورد قبول بود همینجا اگهی کنم 

ناظر عزیز عکس با نام کاربری فعلا نزاشتم چون هنوز گرافیک دست من نرسیده  و فعلا قصد قیمت گزاری دارم 

photo_2017-09-25_17-47-54.jpg

photo_2017-09-25_17-47-50.jpg

photo_2017-09-25_17-47-43.jpg

photo_2017-09-25_17-47-58.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام  دوستان یک عدد گرافیک مدل   SAPPHIRE R9 290X Tri-X    موجوده که برای یکی از دوستان بنده هستش و از من خواسته براش قیمت گذاری کنم تا بفروشه  

کارت از اونور خریداری شده و گارانتی نداره -گرافیک کارتن و سی دی داره  و به هیچ عنوان اور نشده  چون دوستم اصلا اورکلاک بلد نیستش (ماین هم نشده )

دوستان قیمت خریدتونو بگید من بهشون اطلاع بدم اگه مورد قبول بود همینجا اگهی کنم 

ناظر عزیز عکس با نام کاربری فعلا نزاشتم چون هنوز گرافیک دست من نرسیده  و فعلا قصد قیمت گزاری دارم 

photo_2017-09-25_17-47-54.jpg

photo_2017-09-25_17-47-50.jpg

photo_2017-09-25_17-47-43.jpg

photo_2017-09-25_17-47-58.jpg

سلام اقا مرتضی

700

لینک به دیدگاه

با توجه به گرونی اخیر گرافیک و بحث ماین و tri x بودن تا 750 هم ارزش خرید داره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

با توجه به گرونی اخیر گرافیک و بحث ماین و tri x بودن تا 750 هم ارزش خرید داره

سلام اقا میلاد  مشکل اینجاست که این دوست من   فکر میکنه  تا یک میلیون  میارزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

سلام.  من هم خریدارم اگه خدا بخواد....  

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام اقا میلاد بله درسته تا 750 هم میارزه ولی مشکل اینجاست که این دوستمون   فکر میکنه  تا 900 میارزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من یه 960 زوتک دارم ببین عوض نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nasabam گفته است :

سلام اقا میلاد بله درسته تا 750 هم میارزه ولی مشکل اینجاست که این دوستمون   فکر میکنه  تا 900 میارزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بنده هم گمون میکنم که حدود 850 ارزش داشته باشه! کارت کم قدرتی نیست بنده خدا

لینک به دیدگاه

گرافیک خوبیه  .ساختارش هم خوبه کمترمشکل تصویرندادنهای amdبراش پیش میاد 

فقط دوستشون فنو گذاشته دستی دوربالا خنک بنظربیاد . موجب استهلاک زودترفن میشه. فنش به خش خش نیوفتاده باشه و دماش نرمال باشه تا 780میارزه  حدودا

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

به نظر بنده در شرایط فعلی بازار و گرانی کارت ای ام دی و با توجه به کاستوم بودن کارت و داشتن خنک کننده قوی که داره و این که کارت در حد یک rx 480  چهار گیگ می باشد منهای گارانتی و  مصرف برق بالا قیمت کارت 900 هزار به بالا می باشد.دوست عزیز یک 1050 ti رو هفتصد هشتصد میگن.یک 380 یا 280x رو ششصد فی میدن. این که هنوز هم هیولاست.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، blooder گفته است :

سلام دوست عزیز.

به نظر بنده در شرایط فعلی بازار و گرانی کارت ای ام دی و با توجه به کاستوم بودن کارت و داشتن خنک کننده قوی که داره و این که کارت در حد یک rx 480  چهار گیگ می باشد منهای گارانتی و  مصرف برق بالا قیمت کارت 900 هزار به بالا می باشد.دوست عزیز یک 1050 ti رو هفتصد هشتصد میگن.یک 380 یا 280x رو ششصد فی میدن. این که هنوز هم هیولاست.

دوست عزیز  الان این کارتو 900 بهتون بدن میخری؟

شما وقتی خریدار نیستین برای چی یه کاری میکنی  قیمتهایی که دوستان دیگه میدن بره زیر سوال؟!

ماشاا... خود فروشنده از با سابقه های فروم هستن و میدونن به چه قیمتی باید بفروشن.حتی خودشون قیمت واقعی کارت رو گفتن!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

گرافیک خوبیه  .ساختارش هم خوبه کمترمشکل تصویرندادنهای amdبراش پیش میاد 

فقط دوستشون فنو گذاشته دستی دوربالا خنک بنظربیاد . موجب استهلاک زودترفن میشه. فنش به خش خش نیوفتاده باشه و دماش نرمال باشه تا 780میارزه  حدودا

استاد توی عکسی که  رفیقم برام فرستاده  دور فن روی 20 در صد هستش بعد شما میگی دوست من دور فن رو گذاشته بالا کارت خنک به نظر بیاد !!!!(از کی تا حالا 20 در صد دور بالا حساب میشه   ؟گرافیک رفرنس نیستش که دماش بالا باشه -درسته گرافیکهای سری  R9 290 دمای بالایی دارن اما این گرافیک رفیقم جزو  سری های خنک R9 290    هستش 

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

سلام

مثل اینکه قیمت گذاری انجام شده ، مشتری هم هست . پس یا تصویر رو مطابق قوانین اصلاح کنید ، یا تاپیک رو ببندید . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه .

لینک به دیدگاه

بنده گرافیک رو میخوام عزیز

بهتون پیام دادم

لینک به دیدگاه

تاپیک قفل میشه دوستان در پیغام خصوصی  در خدمتم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...