رفتن به مطلب

فروش یک عدد مادربورد مادربرد ام اس آي مدل MSI H270M MORTAR ARCTIC Motherboard (کاهش قیمت)

hoseinbl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یک عدد مادربورد Msi مدل H270M بصورت آکبند با برچسب شرکت گرین بفروش می رسد
مادربورد Msi H270M از چیپست سری H پشتیبانی می کنه , دوستانی که شدید گیم باز هستند و کار اورکلاکینگ (oc) ندارند این مادربورد , شدیدا توصیه می شه .

گارانتی مادربورد برای شرکت گرین هست و تا سال 1399 یعنی 36 ماه این محصول دارای گارانتی .

قیمت در سایت لاین کامپیوتر : 505 هزار تومان

o1ww_600.png.8863ae66ff6ac39ec0710984620ec496.png 
قیمتی که من تعیین کردم «« 485 هزار تومان »»

rp7v_snap_2017_06.22_18_21.57_001.thumb.png.e99be6718dc4d88447478134d66ffd83.png 

فروش فقط بصورت حضوری در تهران انجام می شه , دوستانی که مراجعه می کنند خواهشند برای تخفیف چونه نزنند قیمتی که من گذاشتم از قیمت بازار پایین تر ممنون توضیحات پایین رو هم حتما مطالعه بکنید .
من توضیحات سری H270M اینجا قرار می دم شاید خیلی از دوستان اطلاعاتی راجب این سری از چیپست نداشته باشند

سومین تراشه اینتل، H270 نام دارد که جایگزین Z170 در نسل پیشین شده است. این محصول که با شناسه فنی GL82H270 شناخته می شود، همچنان فاقد قابلیت اورکلاک بوده و کارایی بالای آن به حدی است که می تواند در مادربردهای گیمینگ نیز مورد استفاده قرار گیرد. این محصول در قیمت گذاری جهانی اینتل 32 دلار است؛ اما به طور حتم در هنگام عرضه به کمپانی ها امکان دارد با نرخ کمتری فروخته شود. همچنان شاهد توان حرارتی 6 وات بوده و 4 اسلات رم با پشتیبانی از حداکثر 64 گیگابایت حافظه رم با فرکانس پایه 2400 مگاهرتز در آن قابل شناسایی است و H270 قادر به آدرس دهی دو اسلات M.2 NVME است. حداکثر 20 مسیر PCI Express 3.0 در این تراشه قابل هدایت است و در این حالت به سادگی می توان از تمام ویژگی های Multi GPU پشتیبانی کرد. حداکثر 8 رابط USB 3.0 و 14 رابط USB 2.0 برای H270 قابل شناسایی است. H270 می تواند از وضعیت RAID Configuration پشتیبانی کرده و مود های 0,1,5,10 را ایجاد می کند. علاوه بر این، چیپست های سری 200 همگی از فناوری Intel Optane پشتیبانی می کنند. در حال حاضر دو نمونه از حافظه های Optane معرفی شده اند. این تراشه نیز می تواند از 6 مسیر SATA III استفاده نماید. این چیپست در مادربردهای میان قیمت دیده می شود.

مشخصات فنی MSI H270M MORTAR ARCTIC Motherboard
==============================
امتیازاتی که این مادربورد دریافت کرده»»»»»
MSI H270M MORTAR ARCTIC Motherboard

ویرایش شده توسط hoseinbl
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...